skryba1213
piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety paulinus - 23.02.2019 17:48
Porażka w Łodzi
Nie udał się olimpijkom rewanż za jesienną porażkę z UKS SMS Łódź. Szczecinianki pomimo dobrej i walecznej postawy uległy łodziankom 0-3. Pierwsza połowa dość wyrównana z szansami bramkowymi dla obu ekip. Na listę strzelczyń wpisała się jednak tylko Katarzyna Konat, dając prowadzenie gospodyniom.

W drugiej części pojedynek pod większą kontrolą łodzianek, które przypieczętowały swoje zwycięstwo ładnym trafieniem Adriany Achcińskiej oraz bramką Pauliny Filipczak. Olimpia pozostawiła w Łodzi dobre wrażenie. Zespół grał agresywnie i ambitnie, stworzył także kilka dobrych okazji bramkowych.

piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 23.02.2019 00:00
Kielecka niemoc Pogoni
autor: pogonszczecin.pl Portowcy przerwali serię trzech z rzędu porażek na wyjeździe. Po piątkowym remisie z Koroną Kielce nie mogą być jednak zadowoleni. W potyczce drużyn z ligowej czołówki nie zabrakło emocji. Już do przerwy kibice obejrzeli trzy gole, ale tylko jeden z nich został uznany przez arbitra głównego. Pogoń długo prowadziła w Kielcach. Kiedy wydawało się, że w końcu odczaruje obiekt znajdujący się przy ulicy Ściegiennego 8, znów dała się zaskoczyć po stałym fragmencie gry. Walka o miejsce w pierwszej ósemce trwa w najlepsze.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa KSPionierSz - 22.02.2019 20:52
Wolny termin Pioniera
KS PIONIER Szczecin szuka sparingpartnera w terminie 30-31 marzec.

Zainteresowane drużyny prosimy o kontakt: e-mail: kspionierszczecin@gmail@wp.pl
tel: 531 708 210
piłka nożna / Ekstraklasa yodastars - 22.02.2019 12:11
'Statuetkę przekażę Tacie'
Rok 2018 dla Sebastiana Walukiewicza był bez wątpienia wyjątkowy. W tym okresie wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Pogoni Szczecin, a znakomite występy dały efekt w postaci transferu do Serie A, gdzie reprezentować będzie zespół Cagliari Calcio. Jego zaskakująco bardzo dobra dyspozycja została nagrodzona przez specjalną kapitułę, która na uroczystej gali wręczyła mu statuetkę „Odkrycia Roku w województwie zachodniopomorskim”. Zapraszamy na zapoznanie się z treścią wywiadu udzielonego nam przez piłkarza zaraz po odbiorze nagrody.

W ostatnim czasie odebrał Pan bardzo wiele nagród, między innymi prestiżową „Odkrycia roku” tygodnika Piłka Nożna. Czy znajdzie się jeszcze miejsce na dzisiejszą statuetkę ?

Sebastian Walukiewicz: Statuetkę przekaże Tacie, gdyż to on od wielu lat kolekcjonuję moje nagrody. Dzisiejsze wyróżnienie dedykuję właśnie jemu. Bardzo cieszy mnie fakt, że kapituła doceniła moją ciężką pracę w 2018 roku, lecz nie mam zamiaru spocząć na laurach i chcę dalej ciężko trenować.

piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 21.02.2019 23:24
Wyjazdowa zmora
autor: /me Dwa najbliższe mecze Portowcy rozegrają na wyjeździe. Liczymy, że Duma Pomorza w końcu przełamie wyjazdową niemoc. W piątkowy wieczór szczecinianie zagrają z Koroną Kielce. Będzie to ważny pojedynek w kontekście walki o czołowe lokaty. Duma Pomorza notuje passę trzech z rzędu porażek w meczach wyjazdowych. Występy w delegacji to duża bolączka podopiecznych Kosty Runjaicia w bieżącym sezonie.
piłka nożna / B klasa Higlejn20 - 21.02.2019 11:56
Dąbrovia poszukuje sparingpartnera
GKS Dąbrovia Stara Dąbrowa poszukuje sparingpartnera. Wolne terminy: 03.03.2019 oraz 10.03.2019. Miejsce rozegrania sparingu: Stadion w Starej Dąbrowie. Zainteresowane drużyny prosimy o kontakt pod nr tel. 512 387 701.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy ArieL - 21.02.2019 09:25
Klub Piłkarski Chemik Police szuka trenerów!
autor: C80Klub Piłkarski Chemik Police w związku z rozwojem Akademii Piłkarskiej i coraz większą ilością trenujących zawodników. Poszukuję trenerów i pomocników trenera chcących współpracować z naszym Klubem.

piłka nożna / kobiety paulinus - 21.02.2019 08:00
Ekstraliga wraca do gry
autor: kalosz80Już dziś piłkarki Olimpii Szczecin pierwszy raz po przerwie zimowej wybiegną na ekstraligowe boisko. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie UKS SMS Łódź. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 w Łodzi. Piłkarki ze Szczecina jesienne granie zakończyły na dziewiątym miejscu z dorobkiem trzynastu punktów, ich jutrzejsze rywalki plasują się na piątym miejscu i zgromadziły dwadzieścia jeden oczek.
W pierwszym pojedynku obu zespołów górą były łodzianki, które w Szczecinie wygrały aż 7:0 po trafieniach Filipczak (x2) oraz Turkiewicz, Osińska, Stanović, Mordel i Zubczyk.