skryba1213
piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 25.02.2020 08:00
AMP: Szczecinianki bez medalu
autor: AZS US Futsal KobietNie udało się ekipie Uniwersytetu Szczecińskiego przywieźć medalu z Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu. Piłkarki ze Szczecina, zwyciężczynie turnieju półfinałowego w Warszawie, uchodzące za jednego z faworytów do zwycięstwa w całym finałowym turnieju musiały się zadowolić siódmym miejscem. Wszystko szło dobrze do ćwierćfinału. W ćwierćfinale US zmierzył się z PWSZ Wałbrzych. Po pierwszej połowie Uniwerek prowadził 4:1. Niestety piłka jest grą nieprzewidywalną, nagle zrobiło się 4:4 i posypały się kontuzje. Zespół z Wałbrzycha objął prowadzenie, szczecinianki wyrównały. Niestety w rzutach karnych lepsze okazały się rywalki. Jak się później okazało dziewczyny z Wałbrzycha zagrały w finale, gdzie przegrały z UJ Kraków 1:2. Na osłodę pozostał Patrycji Michalczyk tytuł najskuteczniejszej strzelczyni.
piłka nożna / III liga Fan1946 - 24.02.2020 22:47
Piłkarze na półmetku
Końcowym akcentem okresu przygotowawczego Kotwicy Kołobrzeg jest obóz w Turcji.

W Poniedziałek rano 23 zawodników udało się autokarem do Berlina, skąd samolotem polecieli do tureckiej Antalaya. Nowe twarze w drużynie to środkowy obrońca Aleksander Kowalski, bramkarz Bartosz Przybysz, prawoskrzydłowy Sebastian Olszewski oraz Portugalski pomocnik Ednilson de Jesus Tavares Furtado. Warunki które zastaliśmy na miejscu można określić tylko jako rewelacyjne.

Rozegraliśmy do tej pory trzy gry kontrolne z drużyną FC Zugidi (II ligi gruzińska) oraz FC Sarburtalo ( I liga gruzińska) oraz FK Sibir Novosybirsk. Mecz z drużyną z Nowosybirska został rozegrany w zastępstwie meczu z CSKA II Moskwa.
Zespół Juniorów starszych Stali Szczecin poszukuje sparingpartnera ( który ma dostęp do boiska) na dzień 07.03.2020(sobota) bądź 08.03.2020 (Niedziela). Zainteresowane klubu proszone są o kontakt pod numerem telefonu 668 651 102
piłka nożna / III liga slupszczanin - 24.02.2020 10:20
Gwardia Koszalin wygrała ze słupskim Gryfem
W swoim ostatnim meczu sparingowym przed rundą wiosenną, koszalińska Gwardia pokonała na koszalińskim Euroboisku, trzeci zespół IV ligi pomorskiej Gryfa Słupsk 3:0. Mecz rozpoczął się podobnie jak ten rozegrany tydzień wcześniej (Bałtyk Koszalin - Gryf 3:2) od szybkiego zdobycia bramki przez gospodarzy.

Już w 4 minucie, Damian Mietek znalazł sposób na pokonanie Mirosława Dybowskiego. W 39 minucie miała miejsce, kolejna skuteczna akcja gwardzistów. Piłkę dośrodkowywał Mateusz Bachleda, ta została niefortunnie trefiona przez obrońcę Gryfa, a dzieła dokończył Jeremiasz Grela. Do przerwy było więc 2:0 dla gospodarzy. Końcowy wynik spotkania został ustalony w 83 minucie przez Krystiana Krauze, który strzałem głową zakończył egzekwowany rzut rożny przez Szymona Chacia. Sytuacji do zdobycia bramek w tym meczu było więcej. Najlepszej dla Gwardii nie wykorzystał Jeremiasz Grela, bo po jego strzale futbolówkę z linii bramkowej wybił obrońca słupszczan. Goście mieli też swoje szanse. Najlepsze jeszcze w pierwszej połowie zaprzepaścili Wojciech Barnik i Damian Mikołajczyk, oraz w drugiej odsłonie ponownie Mikołajczyk i Szymon Mytych.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 24.02.2020 08:52
LFA Szczecin zwycięzcą turnieju Błękit Cup 2020
autor: https://www.facebook.com/blekitnW niedzielę 23 lutego 2020r w Stargardzie odbyła się tegoroczna edycja halowego turnieju piłki nożnej kobiet Błękit Cup 2020. Do rywalizacji stanęło pięć zespołów z trzech klubów. Po dwie drużyny wystawiły gospodynie KP Błękitni Stargard oraz LFA Szczecin, skład turnieju uzupełnił Energetyk Gryfino.
Ponieważ spotkań zaplanowanych nie było zbyt wiele, mogliśmy grać spotkania dwa razy po 10 minut z krótką przerwą i zmianą połowy.

piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kpdrawskopom - 24.02.2020 08:50
KP przegrywa w sparingu
autor: kpdrawskopomKlub Piłkarski Drawsko Pomorskie w swojej siódmej grze kontrolnej uległ Koronie Człopa. Mecz rozgrywany był na Euroboisku ze sztuczną nawierzchnią. Drużyna z Człopy prezentowała się bardzo dobrze pod względem motorycznym i taktycznym co bardzo szybko przełożyło się na wynik spotkania. Dla Korony bramki zdobyli: Kosidło, Pralicz, Kijo i Stepień. Jedynego gola dla KP zdobył Sebastian Tkacz, głową z rzutu rożnego .

KP Drawsko 1-4 Korona Człopa

Kolejny sparing KP Drawsko rozegra w najbliższą środę o 18.30 z Vinetą Wolin.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 24.02.2020 08:47
Bydgoszczanki najlepsze w Pajo Cup 2020
autor: paulinusXV edycja turnieju Pajo Cup dostaczyła nam sporej dawki emocji. Nie brakowało ofensywnych rajdów na parkiecie, dużej liczby bramek i przede wszystkim pozytywnych nastrojów.
Event mający miejsce w Hali Sportowej przy Szkołach Salezjańskich przy ulicy Ku Słońcu 124 w Szczecinie zgromadził na starcie 8 drużyn (w tym dwa zespoły Olimpijek). W pierwszym dniu zmagań rywalizowaliśmy w systemie ligowym, w drugim z kolei, w pucharowym.

Niech ta puszka w szwach dziś pęka!

Fragment wiersza Tomka Miki - Oldboja Sparty Gryfice, który już tradycyjnie specjalnie na tą imprezę napisał i na otwarcie dla wszystkich go zadeklamował w pełni oddaje klimat imprezy jaka odbyła się w sobotę 22 lutego 2020 roku w Hali Sportowej GRYF ARENA w Gryficach. Tu pod patronatem Starosty Gryfickiego i Burmistrza Gryfic odbył się VII ZIMOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOJÓW.