piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga skryba1213 - 23.10.2019 11:59
Gajda prezesem Błękitnych
autor: tasiaZmiana na stanowisku prezesa Klubu Piłkarskiego Błękitnych Stargard. Robert Gajda zastąpił na stanowisku prezesa Zbigniewa Niemca.

Podczas wspólnego posiedzenia zarządu i komisji rewizyjnej rezygnację z funkcji prezesa i członka zarządu z przyczyn zdrowotnych i osobistych złożył dotychczasowy wieloletni prezes Zbigniew Niemiec. W zaistniałej sytuacji zarząd zgodnie z §29 Statutu Klubu Piłkarskiego Błękitni zobowiązany jest do wyboru prezesa z osób będących w zarządzie. W głosowaniu tajnym jednogłośnie nowym prezesem Błękitnych Stargard został wybrany Robert Gajda, który dotychczas pełnił w klubie funkcję wiceprezesa ds. sportu.
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików henryk133 - 22.10.2019 22:06
Powiatowa Liga Bałtycka Trampkarzy w Bobolicach
autor: henW niedzielę 27 października 2019r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbędzie się kolejny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Trampkarz U14.

W zawodach weźmie udział dziewięć zespołów z podziałem na dwie grupy. Grupa I - UKS Olimpia Bobolice, KS Bajgiel I Będzino, SP I Bonin, GKS Szakale I Świeszyno, Gryf Polanów ; grupa II - Olimpia/LUKS Bobolice, SP II Bonin, KS Bajgiel II Będzino, GKS Szakale II Świeszyno. Organizator imprezy jest LUKS Iskra/SP Kłanino, a osobami odpowiedzialnymi Mariusz Walaszczyk i Henryk Kowalski.
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga Trener36 - 22.10.2019 20:21
Józef Andrzejewski trenerem Sparty!
Od 12 kolejki trenerem zespołu seniorów Sparty został Józef Andrzejewski.

Józef Andrzejewski pochodzi z Płot. Obecnie jest nauczycielem w Szkole Podstawowej w Płotach. W poprzednich latach prowadził zespoły Pomorzanina Nowogard, Polonii Płoty czy Wichra Brojce.
piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 21.10.2019 14:47
Wędrychowski przedłużył umowę z Pogonią
Reprezentant Polski do lat 19 - Marcel Wędrychowski - na dłużej związał się z Pogonią Szczecin. Obowiązujący dotychczas kontrakt został przedłużony o rok i będzie obowiązywał do czerwca 2022 roku.

Wychowanek Stali Szczecin trafił do Pogoni przed pięcioma laty. Pod wodza trenera Andrzeja Tychowskiego sięgnął po wicemistrzostwo Polski w kategorii juniora starszego, a następnie rozpoczął treningi z drużyną rezerw. Na trzecioligowym froncie rozegrał dotąd trzydzieści spotkań i zdobył trzy bramki.
piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety paulinus - 21.10.2019 14:08
UKS Victoria SP2 Sianów na piątkę
Bardzo dobre spotkanie rozegrały piłkarki sianowskiej Victorii SP 2, wygrywając na wyjeździe ze Spójnią Białe Błota 5:0(3:0). Już do przerwy sianowianki zaaplikowały swoim przeciwniczkom trzy bramki i spokojnie kontrolowały spotkanie podwyższając wynik do przerwy na 5:0 na koniec spotkania. Mecz rozpoczął się bardzo groźną akcją miejscowych zawodniczek, ale na szczęście sianowianki zażegnały niebezpieczeństwo. W 2 minucie po ładnej akcji zespołu Victorii SP2 Malwina Grzelak strzela swoją pierwszą bramkę. Zdeprymowane tak szybko straconym golem zawodniczki Spójni w 4 minucie tracą drugiego gola a autorką ponownie Malwina Grzelak.
piłka nożna / kobiety paulinus - 21.10.2019 08:59
Trudna zdobycz
autor: paulinusPiłkarki Olimpii Szczecin dopisały trzy punkty do swojego ligowego dorobku. W sobotę w wyjazdowej potyczce pokonały Rolnika Głogówek 5:2. Mecz nie należał do najpiękniejszych. Szczególnie pierwsza połowa rozgrywana była przez obie ekipy bardzo chaotycznie. Na szczęście zwycięsko z tej wymiany wyszły szczecinianki, schodząc na przerwę z przewagą jednej bramki.

piłka nożna / IV liga czerwin - 20.10.2019 10:15
Sparta zatrzymała Hutnika!
autor: czerwinPiłkarze Hutnika Szczecin niespodziewanie ulegli na własnym boisku drużynie Sparty Węgorzyno i tym samym zakończyli swoją passę dziesięciu meczów bez porażki!

Pomarańczowo - czarni byli zdecydowanym faworytem tego spotkania, gdyż przez ostatnie spotkania przechodzili jak burza, a goście mieli problemy z regularnym zdobywaniem punktów. Pierwsza połowa nie wskazywała, by gospodarzom miała przytrafić się krzywda, choć goście udowodnili, że nie przyjechali czekać na najniższy wymiar kary. Co prawda piłkarze Sparty nie stworzyli sobie żadnej stuprocentowej okazji, ale odważnie atakowali i kilka razy zagościli pod bramką Damiana Wiśniewskiego. Ponownie problemy ze skutecznością mieli natomiast podopieczni Krzysztofa Kubackiego.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 20.10.2019 10:08
Passa Świtu przerwana
autor: ŚwitPiłkarze Świtu Szczecin ulegli w Gnieźnie 1:0 faworyzowanym gospodarzom po bramce straconej kilka sekund przed końcem pierwszej połowy. Wynik ten dał pozycje lidera gospodarzom i mocno skomplikował sytuacje Świtowców w ligowej tabeli.

Mecz mógł świetnie rozpocząć się dla przyjezdnych, kiedy to Maciej Wyganowski minął dwóch rywali i miękko dośrodkował w pole karne do będącego na 5 metrze Grzegorza Szczepanika, ale ten fatalnie przestrzelił. W 15 minucie kolejna akcja lewą stroną boiska, kiedy to w pole karne gospodarzy wpadł aktywny Paweł Krawiec, lecz jego strzał o centymetry minął okienko bramki Sławomira Janickiego.