ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - sierpień 2024
dodaj sparing
pokaż:
02 sierpień
piła nożna I liga
18:00  GKS Tychy - Warta Poznań więcej
20:00  Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna II liga
19:30  Chojniczanka Chojnice - Zagłębie II Lubin więcej
piła nożna Ekstraklasa
20:30  Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Zagłębie Lubin - Puszcza Niepołomice więcej
03 sierpień
piła nożna Sparingi
  Bałtyk Koszalin - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna I liga
17:00  Wisła Płock - Chrobry Głogów więcej
14:30  Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg więcej
19:35  Polonia Warszawa - Arka Gdynia więcej
piła nożna II liga
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom więcej
  GKS Jastrzębie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki więcej
  Świt Szczecin - Olimpia Elbląg więcej
  Skra Częstochowa - Hutnik Kraków więcej
  Wisła Puławy - KKS Kalisz więcej
  Wieczysta Kraków - ŁKS II Łódź więcej
  Olimpia Grudziądz - Rekord Bielsko-Biała więcej
piła nożna Ekstraklasa
14:45  GKS Katowice - Raków Częstochowa więcej
17:30  Jagiellonia Białystok - Stal Mielec więcej
20:15  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna III liga
  Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard więcej
  Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lech II Poznań więcej
  Kotwica Kórnik - Flota Świnoujście więcej
  Elana Toruń - Pogoń II Szczecin więcej
  Wda Świecie - Cartusia Kartuzy więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zawisza Bydgoszcz więcej
18:00  Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska więcej
  Noteć Czarnków - Unia Swarzędz więcej
  Gryf Słupsk - Sokół Kleczew więcej
04 sierpień
piła nożna I liga
12:00  Stal Rzeszów - Miedź Legnica więcej
14:30  Znicz Pruszków - Wisła Kraków więcej
piła nożna Ekstraklasa
20:15  Legia Warszawa - Piast Gliwice więcej
14:45  Motor Lublin - Korona Kielce więcej
17:30  Śląsk Wrocław - Radomiak Radom więcej
05 sierpień
piła nożna I liga
20:30  ŁKS Łódź - Górnik Łęczna więcej
piła nożna Ekstraklasa
19:00  Cracovia - Widzew Łódź więcej
07 sierpień
piła nożna Puchar Polski PZPN
  Kotwica Kołobrzeg - Skra Częstochowa więcej
09 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
18:00  Radomiak Radom - Górnik Zabrze więcej
20:30  Raków Częstochowa - Lech Poznań więcej
10 sierpień
piła nożna I liga
  Arka Gdynia - Znicz Pruszków więcej
  Górnik Łęczna - Polonia Warszawa więcej
  Miedź Legnica - ŁKS Łódź więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Stal Rzeszów więcej
  Warta Poznań - Stal Stalowa Wola więcej
  Chrobry Głogów - GKS Tychy więcej
  Odra Opole - Wisła Płock więcej
  Wisła Kraków - Ruch Chorzów więcej
piła nożna II liga
  Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała więcej
  Zagłębie II Lubin - Zagłębie Sosnowiec więcej
  ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice więcej
  KKS Kalisz - Wieczysta Kraków więcej
  Hutnik Kraków - Wisła Puławy więcej
  Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa więcej
  Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Szczecin więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie więcej
piła nożna Ekstraklasa
17:30  Korona Kielce - Cracovia więcej
14:45  Motor Lublin - Jagiellonia Białystok więcej
20:15  Pogoń Szczecin - Stal Mielec więcej
piła nożna IV liga
  GKS Manowo - MKP Szczecinek więcej
  Sparta Gryfice - Olimp Gościno więcej
  Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo więcej
  Iskierka Mirand Szczecin - Ina Goleniów więcej
  Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin więcej
  Gavia Choszczno - Biali Sądów więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police więcej
  Perła URB Dygowo - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
  GKS Katowice - UKS SMS Łódź więcej
  Resovia Rzeszów - Stomilanki Olsztyn więcej
  Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała więcej
  Czarni Sosnowiec - Pogoń Tczew więcej
  Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna więcej
  Śląsk Wrocław - APLG Gdańsk więcej
11 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
14:45  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
17:30  Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa więcej
20:15  Widzew Łódź - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna IV liga
15:00  Dąb Dębno - Błękitni II Stargard więcej
12 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
19:00  Piast Gliwice - GKS Katowice więcej
16 sierpień
piła nożna II liga
19:30  Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz więcej
17 sierpień
piła nożna I liga
  Wisła Płock - Pogoń Siedlce więcej
  GKS Tychy - Odra Opole więcej
  Stal Stalowa Wola - Chrobry Głogów więcej
  Stal Rzeszów - Warta Poznań więcej
  ŁKS Łódź - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Polonia Warszawa - Miedź Legnica więcej
  Znicz Pruszków - Górnik Łęczna więcej
  Wisła Kraków - Arka Gdynia więcej
piła nożna II liga
  GKS Jastrzębie - Polonia Bytom więcej
  Świt Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
  Skra Częstochowa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki więcej
  Wisła Puławy - Olimpia Elbląg więcej
  Wieczysta Kraków - Hutnik Kraków więcej
  Zagłębie Sosnowiec - ŁKS II Łódź więcej
  Olimpia Grudziądz - Zagłębie II Lubin więcej
piła nożna Ekstraklasa
  GKS Katowice - Motor Lublin więcej
  Górnik Zabrze - Raków Częstochowa więcej
  Jagiellonia Białystok - Cracovia więcej
  Legia Warszawa - Radomiak Radom więcej
  Pogoń Szczecin - Widzew Łódź więcej
  Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk więcej
  Stal Mielec - Piast Gliwice więcej
  Śląsk Wrocław - Korona Kielce więcej
  Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr. 1
12:00  Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica więcej
  Sarmata Dobra - OKS Center MD Goleniów więcej
  Rolpol Chlebowo - Orzeł Grzędzice więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów więcej
  Polonia Płoty - Rega Trzebiatów więcej
  Jeziorak Szczecin - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Masovia Maszewo - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr. 2
  Rurzyca Nawodna - Hutnik Szczecin więcej
  Świt II Szczecin - Odra Chojna więcej
  Wołczkowo Bezrzecze - Stal Szczecin więcej
  Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino więcej
  Sokół Pyrzyce - Arkonia Szczecin więcej
  GKS Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn więcej
  GKS Kołbaskowo-Przecław - Iskra Banie więcej
  Morzycko Moryń - Kłos Kamienny Jaz więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr. 3
  Wieża Postomino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Gryf Polanów - Sława Sławno więcej
  KS Sieciemin - Astra Ustronie Morskie więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard więcej
  Victoria Sianów - MKS Sokół Karlino więcej
  Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino więcej
  AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr. 4
  Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Ińsko więcej
  Ina Recz - Korona Człopa więcej
  Wspólni Różewo - Lech Czaplinek więcej
  Olimp Złocieniec - Światowid 63 Łobez więcej
  Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek więcej
  Santos Kłębowiec - Zorza Dobrzany więcej
  Unia Dolice - Piast Chociwel więcej
  Calisia Kalisz Pomorski - Kłos Pełczyce więcej
21 sierpień
piła nożna I liga
  Górnik Łęczna - Wisła Kraków więcej
  Miedź Legnica - Znicz Pruszków więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa więcej
  Warta Poznań - ŁKS Łódź więcej
  Chrobry Głogów - Stal Rzeszów więcej
  Odra Opole - Stal Stalowa Wola więcej
  Pogoń Siedlce - GKS Tychy więcej
  Arka Gdynia - Ruch Chorzów więcej
24 sierpień
piła nożna I liga
  Wisła Płock - Ruch Chorzów więcej
  Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce więcej
  Stal Rzeszów - Odra Opole więcej
  ŁKS Łódź - Chrobry Głogów więcej
  Polonia Warszawa - Warta Poznań więcej
  Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Wisła Kraków - Miedź Legnica więcej
  Arka Gdynia - Górnik Łęczna więcej
piła nożna II liga
  Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała więcej
  ŁKS II Łódź - Olimpia Grudziądz więcej
  KKS Kalisz - Zagłębie Sosnowiec więcej
  Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice więcej
  Olimpia Elbląg - Wieczysta Kraków więcej
  Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wisła Puławy więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa więcej
  GKS Jastrzębie - Świt Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa
  Cracovia - Górnik Zabrze więcej
  GKS Katowice - Jagiellonia Białystok więcej
  Korona Kielce - Stal Mielec więcej
  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
  Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa więcej
  Motor Lublin - Puszcza Niepołomice więcej
  Piast Gliwice - Zagłębie Lubin więcej
  Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
  Widzew Łódź - Radomiak Radom więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Korona K »
2 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152673
• newsów: 78310
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177671
• zdjęć: 903822
• relacji: 40702
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies