piłka nożna / III liga yodastars - 19.08.2019 00:52
Derby dla Kotwicy
autor: gwardyjkatv Kibice czekali raptem dwa miesiące na kolejne derby pomiędzy Gwardią Koszalin a Kotwicą Kołobrzeg, gdyż już w 4 kolejce nowego sezonu zespoły te miały okazję zmierzyć się ze sobą. Pojedynek, który zawsze elektryzuję piłkarzy i inne zainteresowane osoby, zakończył się zwycięstwem gości znad morza 0:2. Autorami trafień byli Sebastian Deja oraz Marcin Trojanowski.

Jako faworytów spotkania, mimo dwóch ostatnich porażek z rzędu wskazywano Kołobrzeżan, bowiem Gwardia boryka się od dłuższego czasu z problemami finansowymi, a co za tym idzie, jej kadra złożona jest głównie z młodzieżowców. Jednak jak mówi piłkarskie porzekadło „derby rządzą się swoimi prawami” i w dzisiejszym meczu znalazło ono potwierdzenie.
inne / lekka atletyka
inne / lekka atletyka paulinus - 18.08.2019 22:02
Gwiazdy wygrywały w Szczecinie
autor: szlemielMichał Haratyk, Piotr Lisek oraz Marcin Lewandowski wygrali podczas 2. Memoriału Wiesława Maniaka, który został rozegrany w Szczecinie.
Michał Haratyk (KS Sprint Bielsko-Biała) ponownie przekroczył 21 metrów wygrywając z wynikiem 21.22. W biegu na 800 metrów Marcin Lewandowski na finiszowej prostej wyprzedził m.in. Michała Rozmysa i wygrał z czasem 1:45.09. Dużo emocji było w konkursie skoku o tyczce. Wygrał Piotr Lisek, który po zaliczeniu 5.81 trzykrotnie atakował jeszcze 5.91. Drugi był, z wynikiem 5.71, Paweł Wojciechowski. Warty odnotowana jest też wynik czwartego w konkursie Roberta Sobry - wrocławianin pokonał w Szczecinie 5.61.

piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety paulinus - 18.08.2019 21:56
Wysoka porażka w Katowicach
autor: paulinusPrzerwana została passa zwycięstw piłkarek Olimpii. W trzeciej kolejce szczecinianki wysoko przegrały z GKS Katowice 3-7. Jeszcze do pięćdziesiątej szóstej minuty w bardzo wyrównanym meczu wynik brzmiał 3-2 dla katowiczanek. Na bramki gospodyń szybko odpowiadały olimpijki i mieliśmy nadzieję na dobry, końcowy rezultat. Niestety później zaczęły mnożyć się błędy w obronie naszego zespołu, a kolejne gole zdobywały gospodynie, które wyszły na wysokie prowadzenie. Ozdobą spotkania było jednak trafienie Kornelii Grosickiej z 89. minuty, którym nasza piłkarka ustaliła wynik meczu na 7-3.

piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 18.08.2019 19:57
Pogoń za Śląskiem
autor: pogonszczecin.pl Spotkanie Korony Kielce z Pogonią Szczecin zakończy piątą kolejkę PKO Ekstraklasy. Portowcy walczą ze Śląskiem Wrocław o pozycję lidera. Szczecinianie i wrocławianie jako jedyni w tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu. Śląsk wygrał w tej kolejce z Cracovią Kraków 2:1. Portowcy tracą tym samym trzy oczka do lidera z Dolnego Śląska. Kielce to teren niegościnny dla szczecinian. Po raz ostatni Duma Pomorza zdobyła tam komplet punktów trzynaście lat temu.
koszykówka / PLK royal447 - 18.08.2019 19:28
Kadra Spójni coraz silniejsza
autor: Jokūbas Gintvainis Instagra Jokūbas Gintvainis został nowym rozgrywającym PGE Spójni Stargard. 25-letni Litwin miniony sezon spędził w hiszpańskim BAXI Manresa. Litwin zdobył wicemistrzostwo Europy z kadrami U-16 oraz U-18, a także brązowy medal z kadrą U-20 na mistrzostwach świata. W poprzednim sezonie jego BAXI Manresa zakończył rozgrywki na ćwierćfinale po porażce z Realem Madryt. Litwin w 18 meczach zanotował średnią 2,8 punktu na mecz. Jokūbas Gintvainis to drugi zagraniczny transfer PGE Spójni Stargard tego lata po Justinie Tuoyo (USA).
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga GKSLesnikManowo - 18.08.2019 12:16
Dygowo pechowe dla Leśnika
Przed własną publicznością po raz pierwszy mogła zaprezentować się drużyna z Dygowa.

Po zaciętym pojedynku trzy punkty zostały w Dygowie. Rasel notuje drugie zwycięstwo w tym sezonie, a Rafał Załoga strzela swoja drugą bramkę w tej rundzie.
Już w pierwszej minucie po fantastycznym strzale zza pola karnego Michała Szuberta gospodarze mogli cieszyli się z bramki. Gol zdobyty na początku meczu znacznie wpłynął na jego przebieg, chociaż to goście parę minut po straconej bramce mogli doprowadzić do wyrównania za sprawą Łukasza Jarzębskiego, w sytuacji sam na sam jego strzał nie znalazł jednak drogi do bramki.
piłka nożna / IV liga czerwin - 18.08.2019 12:14
Hutnik zmazał plamę!
autor: czerwinPiłkarze Hutnika Szczecin poprawili humory swoim kibicom i pewnie pokonali w Stargardzie tamtejszą Kluczevię.

Zmazać plamę sprzed tygodnia! Z takim celem do Stargardu, na mecz z Kluczevią, pojechali piłkarze Hutnika Szczecin. Gospodarze, w pierwszym meczu przed własną publicznością, także mieli na celowniku pierwsze ligowe punkty. Takie nastawienie po obu stronach gwarantowało emocjonujący pojedynek. Początek meczu był nerwowy, a gra toczyła się głównie w środku pola. Żadna z drużyn nie mogła narzucić swoich warunków, a strzały Radka Misztala po stronie Hutnika i Grzegorz Magnuskiego po stronie gospodarzy były niecelne. Moment przełomowy nastąpił po kwadransie, kiedy sprawy w swoje ręce wziął kapitan Hutnika Paweł Miązek.
piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 17.08.2019 23:34
Punkty pojechały na Śląsk
autor: kibicStargard Błękitni zdobyli pierwszą bramkę w historii ligowych potyczek z GKS-em Katowice. Nie pomogła ona jednak w zdobyciu choćby jednego punktu. Początek sobotniego meczu należał do stargardzian. To oni częściej gościli pod polem karnym rywala. W 6. minucie silny strzał Wojciecha Fadeckiego odbił Bartosz Mrozek. Katowiczanie odpowiedzieli próbą Łukasza Wrońskiego. Pomocnik GKS-u uderzył z pola karnego, lecz wzorowo w bramce spisał się Mariusz Rzepecki. Kilka minut później bramkarz Błękitnych nie miał już tyle szczęścia.