siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 11.04.2021 11:18
Finał zacięty od początku, tie-break dla Developresu
autor: chemik-police.comPierwszy mecz finałowy TAURON Ligi dostarczył kibicom sporo emocji, bo już właśnie w pierwszym starciu oglądaliśmy tie-breaka.

Obie drużyny miały w tym meczu swoje momenty, a po obu stronach nie brakowało nerwowości. Ostatecznie tę wojnę lepiej zniosły siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów i to one objęły prowadzenie w serii finałowej. Teraz rywalizacja przenosi się do Polic, gdzie we wtorek dojdzie do kolejnego starcia o złoto.
piłka nożna / III liga Bengoro - 11.04.2021 11:14
Nie było 3 punktów, były po 3 bramki dla każdego
Przede wszystkim szkoda, że ten mecz był bez publiczności, bo było w nim to, co kibic lubi najbardziej. Mnóstwo emocji, niepewność o wynik od pierwszej do ostatniej minuty i dużo bramek, a temu przecież piłka nożna zawdzięcza swoją popularność.

Niestety, nie było happy endu ani dla jednych, ani dla drugich. Oba zespoły wiedzą doskonale, że ten punkt szanować muszą, ale oba też potrzebują punktów więcej niż jeden w meczu. Ten dzisiejszy pozwolił Flocie awansować szczebel wyżej, za to Nielbę zepchnął na pozycję spadkową, ale wciąż jest wyżej od Floty.
piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 10.04.2021 22:41
Portowcy wygrali z Wisłą
Pogoń Szczecin pokonała Wisłę Płock w sobotnim spotkaniu PKO Ekstraklasy 2:0 po bramkach Adriana Benedyczaka i Michała Kucharczyka.

Gospodarze od początku meczu starali się zdobyć prowadzenie. W 13. minucie pierwsze celne uderzenie szczecinian, główkę Kowalczyka obronił golkiper Wisły. Trzy minuty później Portowcy cieszyli się z prowadzenia, dośrodkowanie Kozłowskiego na bramkę zamienił Adrian Benedyczak. Płocczanie swoją okazję mieli w 28. minucie, Szwoch znalazł się z szesnastce, ale po jego strzale piłka poleciała w trybuny.
piłka nożna / III liga Bengoro - 10.04.2021 08:51
Wyjazdowo w Jarocinie
W sobotę piłkarze koszalińskiego zespołu rozpoczną rywalizację w drugiej części sezonu w trzeciej lidze. W pierwszym meczu grupy B, nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Jarotą Jarocin.

Po rozegraniu dwudziestu jeden kolejek, drużyny zostały podzielone na dwie części. Pierwsza, składająca się z zespołów z miejsc 1-8 walczy o awans do drugiej ligi, z kolei drużyny z miejsc 9-22 rywalizować będą o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej. W pierwszym meczu w grupie B rywalem zespołu Gwardii będzie Jarota Jarocin. Drużyna z województwa wielkopolskiego plasuje się obecnie na jedenastej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów. Nasz zespół zajmuje obecnie siedemnaste miejsce, zdobywając do tej pory dwadzieścia pięć punktów.
piłka nożna / III liga Bengoro - 10.04.2021 08:48
Zaczynają drugi etap
W najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na stadionie przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu rozpocznie się mecz Floty z Nielbą Wągrowiec, bez udziału kibiców.

Tym samym wystartuje drugi etap sezonu w III lidze, z podziałem na grupy. Będzie też trochę kłopotów językowych. Poza grupami w grupie, niemałym sękiem jest też numeracja kolejek. Według prowadzącego rozgrywki Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w najbliższy weekend odbędzie się druga kolejka w grupie A i pierwsza w grupie B, zatem dwie kolejki w jednym terminie. Poza tym 2. kolejka III ligi odbyła się już przecież 08 sierpnia 2020. My w swoim terminarzu wybraliśmy numerację zgodną z portalem 90minut.pl, czyli że wczoraj odbyła się kolejka nr 22, a w najbliższy weekend 23. Też nie jest to rozwiązanie doskonałe, bo oznacza że ominie nas kolejka nr 22, czyli po 23 kolejkach będziemy mieć rozegrane 22 mecze, ale wydaje nam się w tych realiach najsensowniejszym. A najzdrowiej będzie po prostu unikać w dalszej części sezonu numerowania kolejek.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 10.04.2021 08:43
Wygrać z Nafciarzami
autor: pogonszczecin.plPo porażce z Legią Warszawa, czas na pojedynek z kolejnym zespołem z Mazowsza. Tym razem na własnym stadionie, Portowcy zmierzą się z Wisłą Płock. Pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Kuźmy o godzinie 15.00 w sobotę (10 kwietnia).

Wizyta w Warszawie zakończyła się rozczarowaniem. Zawodnicy Dumy Pomorza nawiązali walkę z Legią, ale dopiero w momencie, gdy na tablicy wyników widniał już rezultat 4:0. Mimo znacznie lepszej drugiej połowy, udało się odrobić jedynie dwie bramki i zmniejszyć rozmiary przegranej. W tabeli PKO Ekstraklasy strata do lidera wzrosła do 10 punktów. Na siedem kolejek przed końcem sezonu musimy patrzeć także za siebie, a tam z apetytem na pozycję wicelidera patrzy Raków Częstochowa i Lechia Gdańsk.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 09.04.2021 17:02
Hitowe starcie w Stężycy
autor: Świt Skolwin Fb

W sobotę dojdzie do pojedynku na szczycie tabeli III ligi grupy 2, w którym Świt Szczecin zmierzy się w wyjazdowym starciu z Radunią Stężyca. Mecz będzie transmitowany w internecie, a jego początek zaplanowano na godzinę 13.00.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 08.04.2021 11:04
Powołanie nowych Członków Zarządu Spółki
autor: aszefZgodnie z uchwałami Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Pogoni Szczecin S.A. z dnia 7 kwietnia 2021 roku powołano w skład Zarządu Pogoni Szczecin S.A. Dariusza Adamczuka oraz Łukasza Machińskiego. Obaj będą sprawować funkcję Członków Zarządu.

Dotychczas Zarząd Spółki tworzyło dwóch członków: Prezes Zarządu - Jarosław Mroczek oraz Wiceprezes Zarządu - Tomasz Adamczyk. W związku z rozwojem klubu oraz stałym poszerzaniem działalności (m.in. w obszarze związanym ze sportem, z budową i zarządzaniem nowymi obiektami, a także planowanymi inwestycjami) podjęto decyzję o powołaniu do zarządu kolejnych dwóch członków. Ich kadencja, zgodnie z zapisami statutu, wynosić będzie pięć lat.