ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 luty 2023
pokaż:
25 luty
koszykówka I liga mężczyzn
Enea Basket Poznań - Polonia Warszawa 86 : 71 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin 79 : 68 więcej
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 83 : 82 więcej
Polonia Bytom - Turów Zgorzelec 86 : 64 więcej
Dziki Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 81 : 75 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Sklep Polski MKK Gniezno - ŁKS Łódź 74 : 94 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AMW Asseco Arka II Gdynia 94 : 71 więcej
ŁKS Youth Łódź - Pyra Poznań 69 : 86 więcej
GAK Gdynia - PTK Pabianice 106 : 110 więcej
MKK Zgierz - Ogniwo Szczecin 106 : 74 więcej
piła nożna Sparingi
Gryf Słupsk - Wrzos Wrześnica 3 : 0 więcej
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 5 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 2 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Gavia Choszczno 2 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Piast Chociwel 6 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Iskierka II Szczecin 3 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Gwardia Koszalin JS 5 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 2 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 0 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 6 : 2 więcej
Błękitni Ostrowice - Ikar Krosino 4 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Ińsko 2 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 2 : 7 więcej
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 5 : 7 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Sparta Skalin 5 : 2 więcej
15:00  Orzeł Pęzino - Czarni II Szczecin więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta II Szczecin-Majowe 4 : 2 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 2 : 4 więcej
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Pionier Żarnowo 1 : 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo 9 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin JS - Sparta Szamotuły 7 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 1 : 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Vielgovia Szczecin 1 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów 4 : 6 więcej
17:00  Dąb Dębice - Bizon Cerkwica więcej
Wicher Reptowo - Penkuner SV 2 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 6 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
Warta Poznań - Korona Kielce 5 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - KS AZS UJ Kraków 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Medyk Konin 2 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Hydrotruck Radom 6 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Chemik Police - Świt Szczecin 1 : 3 więcej
Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin 0 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Gościno 0 : 2 więcej
Odra Chojna - Pogoń II Szczecin 1 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 0 : 7 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 42 : 31 więcej
Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz 25 : 26 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Gwardia Opole 26 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin 29 : 25 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - EUROBUD JKS Jarosław 22 : 22k więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SKF KPR Sparta Oborniki - MKS Grudziądz 22 : 26 więcej
PGE KPR Gryfino - Sokół Kościerzyna 33 : 41 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 32 : 36 więcej
Tytani Wejherowo - USAR Kwidzyn 37 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
BSMS Bartoszyce - MMTS II Kwidzyn 27 : 21 więcej
Pogoń Handball Szczecin - Wybrzeże Gdańsk 33 : 34 więcej
Szczypiorniak II Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 16 : 34 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk 31 : 26 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - Czarni Olecko 39 : 16 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS Fahrenheit Gdańsk 30 : 25 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - UNI Opole 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Ryszard Tarasiewicz now »
2 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
16 » Polski Cukier Kluczevia »
15 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
12 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
12 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
11 » KS Dzikowo-Wrzos Borne  »
11 » Wieża Postomino-Darłovi »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
10 » Ina Ińsko-Sokół Pyrzyce
10 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Bengoro Futbolowo
Gorex
gości: 9
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151689
• newsów: 78109
• użytkowników: 81084
• komentarzy: 1173041
• zdjęć: 895695
• relacji: 40606
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies