ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 luty 2023
pokaż:
04 luty
Międzynarodowe Zgrupowanie Szkoleniowe z Mistrzem Karate Giuseppe Beghetto więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 72 : 71 więcej
Zastal Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń 98 : 88 więcej
WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin 66 : 78 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Enea Basket Poznań - AZS AGH Kraków 90 : 85 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa 47 : 86 więcej
WKK Wrocław - MKKS Żak Koszalin 75 : 85 więcej
Decka Pelplin - Polpharma Starogard Gd. 104 : 115 więcej
Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 97 : 50 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
PTK Pabianice - AZS UMK Toruń 105 : 90 więcej
KSK Noteć Inowrocław - KS Księżak Łowicz 86 : 65 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Pyra Poznań 78 : 69 więcej
piła nożna Sparingi
FASE Szczecin - Polonia Warszawa U15 3 : 0 więcej
Sęp Brzesko - GKS Golenice 3 : 6 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 2 : 7 więcej
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 3 : 1 więcej
GKS Manowo - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
MKS Sokół Karlino - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 3 więcej
Chemik Police - Biali Sądów 0 : 5 więcej
Iskierka Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Gavia Choszczno 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Stal Lipiany 2 : 5 więcej
Ina Goleniów - Odra Chojna 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Türkiyemspor Berlin K 4 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Wspólni Różewo 8 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Mechanik II Iskra Kłanino 9 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Strong Zielenica 2 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 7 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 0 : 9 więcej
Masovia Maszewo - Stal Szczecin 1 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Iskra Białogard 5 : 5 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 1 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 3 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 0 : 5 więcej
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 5 : 2 więcej
Dąb Dębice - LZS Błękitni Trzygłów 6 : 0 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Świt Szczecin 3 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin 1 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Światowid 63 Łobez 4 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - Astra Ustronie Morskie 1 : 3 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Grot Gorawino 5 : 3 więcej
Unia Dolice - Rurzyca Nawodna 5 : 0 więcej
16:00  Błękitni Stargard JM - Żaki Szczecin JM więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Jantar Motortech Siemyśl 4 : 2 więcej
Dęby Rogowo - Zalew Stepnica 2 : 4 więcej
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 2 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna Grupa B - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Przybiernów 5 : 3 więcej
piła nożna Grupa F - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Pionier Szczecin - FASE Szczecin 0 : 7 więcej
piła nożna Grupa G - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Czarni II Szczecin - Ehrle Dobra 0 : 15 więcej
piła nożna Grupa H - Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
Okręt Mirand Szczecin - Future Szczecin 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - Górnik Zabrze 21 : 31 więcej
Energa MKS Kalisz - Azoty Puławy 31 : 38 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 30 : 28 więcej
Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 42 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 : 25 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Młyny Stoisław Koszalin 27 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
ITS Jeziorak Iława - USAR Kwidzyn 37 : 34 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Jutrzenka Płock - SMS ZPRP II Płock 27 : 25 więcej
UKS PCM Kościerzyna - SPR Pogoń Szczecin 30 : 32 więcej
Sambor Tczew - Bukowsko-Dopiewski KPR 28 : 27 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - UNI Opole 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
4 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
2 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Dąb Dębno-Rurzyca Nawod »
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » SPR Pogoń Szczecin-Samb »
1 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
1 » Mechanik Bobolice-Darło »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
ggman
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151536
• newsów: 77968
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170569
• zdjęć: 889853
• relacji: 40529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies