ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 kwiecień 2021
dodaj sparing
pokaż:
24 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice więcej
  Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo więcej
14:00  Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Sarmata Dobra - KS Fala Międzyzdroje więcej
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Stal Szczecin więcej
15:00  Jantar Dziwnów - Dąb Dębice więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel więcej
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  CRS Pogoń Barlinek - Odra Chojna więcej
16:00  A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany więcej
16:00  Ogniwo Babinek - Dąb Dębno więcej
17:00  Morzycko Moryń - Orkan Suchań więcej
17:00  Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Płomień Myślino - Victoria Sianów więcej
13:00  Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo więcej
15:00  Głaz Tychowo - Iskra Białogard więcej
15:00  Strong Zielenica - Gryf Polanów więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Iskra Kłanino więcej
16:00  LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno więcej
17:00  Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
12:00  Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski więcej
13:00  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło więcej
13:00  Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec więcej
13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawno więcej
15:00  Mechanik Turowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
15:00  Orzeł Bierzwnik - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Orzeł Wałcz - Wieża Postomino więcej
11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Polonia Płoty więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin więcej
14:00  Olimp Gościno - Lech Czaplinek więcej
15:00  Sokół Karlino - Vineta Wolin więcej
15:00  Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  Ina Goleniów - Leśnik Manowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice więcej
  Bałtyk Gostyń - Resko Karcino więcej
16:00  Derby Karścino - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15:00  Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów więcej
16:00  Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów więcej
17:00  Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów więcej
19:00  Hanza Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Orzeł Pęzino - Unia Stargard więcej
  Ina Ińsko - Sparta Skalin więcej
14:00  Rolpol Chlebowo - Wicher Reptowo więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo więcej
15:00  Zorza Tychowo - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police więcej
13:00  Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Steklno więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia więcej
16:00  Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole więcej
17:00  Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  GKS Golenice - Mechanik Warnice więcej
15:00  Sęp Brzesko - Piast Kolin więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Grom Szwecja - Sad Chwiram więcej
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
  Polonia II Płoty - Wicher II Brojce więcej
  Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Sparta II Węgorzyno - Dęby Rogowo więcej
  Gwiazda Żalęcino - Orkan II Suchań więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Future Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
  Aquila II Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
  GKS Kołbacz - Pionier Szczecin więcej
  Sztorm Szczecin - FASE Szczecin więcej
18:00  Okręt Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
  Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce więcej
Morzycko II Moryń - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl 0 : 3 więcej
  Stal II Lipiany - Klon Krzymów więcej
  Korona Klępicz - Polonia Gryfino więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
  Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Górnik Zabrze - Wisła Płock więcej
17:30  Zagłębie Lubin - Piast Gliwice więcej
20:00  Wisła Kraków - Cracovia Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze S.A. więcej
  Korona SA Kielce - Wisła Kraków SA więcej
  KKS Lech Poznań - Hutnik Kraków więcej
  Arka Gdynia SSA - Legia Warszawa S.A. więcej
  Jagiellonia Białystok SSA - UKS SMS Łódź więcej
  Cracovia SSA Kraków - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Escola Varsovia więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
11:00  KA4 resPect Krobia - Lechia Gdańsk więcej
12:30  UKS Victoria SP2 Sianów - Spójnia Białe Błota więcej
14:30  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - LFA Szczecin więcej
15:00  Błękitni Stargard - Marcus Gdynia więcej
15:00  Energetyk Junior Gryfino - GOSRiT Luzino więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Olimpia Szczecin więcej
11:15  GKS Katowice - Górnik Łęczna więcej
12:00  Medyk Konin - Akademia Piłkarska LG więcej
14:00  Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
16:00  ROW Rybnik - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna eWinner II liga
  Lech II Poznań - Błękitni Stargard więcej
13:00  Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg więcej
17:00  Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków więcej
17:00  Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków więcej
18:00  Bytovia Bytów - Motor Lublin więcej
18:00  Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław więcej
18:30  GKS Katowice - Skra Częstochowa więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
  Unifreeze Górzno - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  WKS Śląsk II Wrocław - LUKS Ziemia Lubińska więcej
  Medyk II Konin - UKS SMS III Łódź więcej
17:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino więcej
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Lech Czaplinek - STLA Szczecinek więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Iskra Białogard więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Sparta Gryfice więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Unia Białogard - Świt Szczecin więcej
11:00  SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
  Świt Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
  Chemik Police - Sparta Gryfice więcej
17:00  SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
  Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
  Pogoń Szczecin - Warta Poznań SA więcej
  KKS Lech Poznań - FASE Szczecin więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
13:00  Unia Swarzędz - Flota Świnoujście więcej
13:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Nielba Wągrowiec - Gryf Wejherowo więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Pomorzanin Toruń więcej
17:00  Jarota Jarocin - Chemik Police więcej
17:00  Górnik Konin - Unia Janikowo więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
13:00  Radunia Stężyca - Elana Toruń więcej
13:00  Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański więcej
17:00  Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
13:00  KS SPR Chrobry Głogów - SPR Stal Mielec więcej
13:30  Energa MKS Kalisz - Łomża Vive Kielce więcej
15:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock więcej
17:00  MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty SPR Tarnów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
17:00  MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław więcej
17:00  KPR Ruch Chorzów - KPR Gminy Kobierzyce więcej
17:00  Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo więcej
  Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn więcej
  Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  Gwardia Koszalin - KPR Elbląg więcej
  GKS Żukowo - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
17:00  ITS Jeziorak Iława - KPR Blejkan Gryfino więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
  MKS Brodnica - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
  MKS Słupia Słupsk - GUKS Drwęca Lubicz więcej
13:00  KS Tytani Wejherowo - MKS Kusy Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
16 » Rozgrywki zawieszone d »
mecze:
7 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
7 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
7 » Flota Świnoujście-Nielb »
3 » Błękitni Stargard-Sokół »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
1 » Pogoń II Szczecin-KP St »
1 » Polonia Płoty-Hutnik Sz »
1 » KS Fala Międzyzdroje-Je »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128340
• newsów: 74655
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114129
• zdjęć: 809272
• relacji: 39146
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies