ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2021
pokaż:
01 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 87 : 94 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 2 : 3 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
BKS Stal Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła 3 : 1 więcej
02 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
18:00  Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
20:15  MKS Brodnica - ITS Jeziorak Iława więcej
03 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
18:00  Asseco Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
20:00  Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo więcej
18:00  AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot więcej
19:00  KSK Noteć Inowrocław - Politechnika Gdańska więcej
20:00  Ogniwo Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
18:30  MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
19:00   Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahçe SK Stambuł więcej
20:00  Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci więcej
04 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:30  Stal Mielec - Wisła Płock więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
20:00  SMS ZPRP II Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
15:00  VakifBank Stambuł - Grupa Azoty Chemik Police więcej
17:30  Eczacıbaşı Stambuł - UYBA Busto Arsizio więcej
05 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek więcej
19:00  Trefl Sopot - Legia Warszawa więcej
20:00  PGE Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
koszykówka Suzuki I liga
20:00  TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:30  Wisła Kraków - Górnik Zabrze więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Arka Gdynia SSA - Śląsk Wrocław więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
17:00  Orlen Wisła Płock - Grupa Azoty SPR Tarnów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
18:00  EUROBUD JKS Jarosław - KPR Ruch Chorzów więcej
06 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
19:30  GTK Gliwice - HydroTruck Radom więcej
17:35  MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin więcej
koszykówka Suzuki I liga
17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TS Wisła Chemart Kraków więcej
17:00  Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa więcej
17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
17:30  Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin więcej
18:00  KS Księżak Łowicz - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
18:00  GKS Tychy - WKK Wrocław więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
13:00  Enea Astoria Bydgoszcz - AZS UMK Toruń więcej
16:00  Trefl II Sopot - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
13:00  Politechnika Gdańska - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
17:00  SMS PZKosz Władysławowo - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
13:00  MKKS Żak Koszalin - KSK Noteć Inowrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
17:30  Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard więcej
14:00  Wicher Brojce - Jantar Dziwnów więcej
11:00  Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin więcej
14:00  Iskra Golczewo - KS Fala Międzyzdroje więcej
11:00  Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
14:00  Piast Chociwel - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Stal Lipiany - Odra Chojna więcej
15:00  Ogniwo Babinek - CRS Pogoń Barlinek więcej
18:00  A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice więcej
15:00  Iskra Banie - Unia Dolice więcej
13:00  Orkan Suchań - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno więcej
15:00  Sława Sławno - Głaz Tychowo więcej
15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze więcej
15:00  Vimobilia Będzino - Iskra Kłanino więcej
  Saturn Mielno - Iskra Białogard więcej
12:00  Zefir Wyszewo - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
14:00  Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica więcej
14:00  Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
14:00  Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo więcej
14:00  Ikar Krosino - Orzeł Łubowo więcej
  Błonie Barwice - KP Drawsko Pomorskie więcej
14:00  Drawa Drawno - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Wieża Postomino - MKP Szczecinek więcej
14:00  Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz więcej
14:00  Sokół Karlino - Darłovia Darłowo więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin więcej
14:30  Polonia Płoty - Leśnik Manowo więcej
13:00  Vineta Wolin - Ina Goleniów więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
13:00  Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna III liga gr. II
13:00  Unia Swarzędz - Jarota Jarocin więcej
14:00  Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno więcej
13:00  Flota Świnoujście - Polonia Środa Wlkp. więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń więcej
15:00  Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia więcej
14:00  KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew więcej
14:00  Gryf Wejherowo - Unia Janikowo więcej
14:30  Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca więcej
14:00  Chemik Police - Górnik Konin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:00  Raków Częstochowa - Cracovia Kraków więcej
17:30  Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok więcej
15:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
11:15  Legia Warszawa S.A. - Pogoń Szczecin więcej
13:00  Hutnik Kraków - UKS SMS Łódź więcej
12:00  Wisła Kraków SA - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
18:00  KS Gniezno - Best Drive Piła więcej
  Futsal Szczecin - Futbalo Białystok więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec więcej
14:00  AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - UKS SMS Łódź więcej
13:15  GKS Katowice - Medyk Konin więcej
piła nożna II liga
17:00  GKS Katowice - Hutnik Kraków więcej
13:00  Lech II Poznań - Sokół Ostróda więcej
13:00  Górnik Polkowice - Stal Rzeszów więcej
14:00  Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów więcej
12:00  Znicz Pruszków - Motor Lublin więcej
14:00  Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki więcej
13:00  Błękitni Stargard - KKS Kalisz więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
13:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
17:30  Łomża Vive Kielce - Górnik Zabrze więcej
19:15  Azoty Puławy - Gwardia Opole więcej
16:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
13:00  MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin więcej
16:00  MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
12:00  SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk więcej
16:00  Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Brodnica więcej
15:00  ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
18:00  KPR Blejkan Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
17:00  KU AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
12:30  MKS Kusy Szczecin - GUKS Drwęca Lubicz więcej
11:00  UKS Morski Sianów - MKS Słupia Słupsk więcej
13:30  MKS Brodnica - KS Tytani Wejherowo więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
18:00  Joker Świecie - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
18:00  Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź więcej
17:00  E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz więcej
17:00  DPD Legionovia Legionowo - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc więcej
07 marzec
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Skrzat U6 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
piła nożna Sparingi
  Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka więcej
12:00  Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
13:30  Mierzynianka Mierzyn - Sarmata Dobra więcej
14:00  Sparta Gryfice - Dąb Dębice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce więcej
15:00  Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  LZS Kowalewice - Płomień Myślino więcej
13:00  Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
14:00  Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik więcej
12:00  Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Biali Sądów - Olimp Gościno więcej
11:00  Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
15:00  Wicher Steklno - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
10:00  GKS Golenice - Koral Mostkowo więcej
piła nożna III liga gr. II
11:00  GKS Przodkowo - Elana Toruń więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
17:30  Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
12:30  Piast Gliwice - Stal Mielec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
11:00  Górnik Zabrze S.A. - Escola Varsovia więcej
15:30  Zagłębie Lubin - Cracovia SSA Kraków więcej
12:00  Korona SA Kielce - Jagiellonia Białystok SSA więcej
12:00  KKS Lech Poznań - SKS Gwarek Zabrze więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
17:00  LZS Bojano - UMKS Zgierz więcej
16:00  Widzew Łódź - TAF Toruń więcej
14:00  Legia Futsal Warszawa - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
16:00  MLKS Victoria Sulejówek - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA więcej
18:00  Futsal Oborniki - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Śląsk Wrocław - ROW Rybnik więcej
13:00  Górnik Łęczna - Rolnik B. Głogówek więcej
12:15  Sportis KKP Bydgoszcz - Akademia Piłkarska LG więcej
piła nożna II liga
13:00  Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław więcej
20:15  Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
17:00  SPR Stal Mielec - MMTS Kwidzyn więcej
13:00  KS SPR Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
13:00  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
17:00  Grot Budowlani Łódź - Volley Wrocław więcej
siatkówka III liga kobiet
  UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin więcej
  SMS Police - MKS Koszalin więcej
  SMS Police - UKS OPP Powiat Kołobrzeski więcej
  UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin - MKS Koszalin więcej
08 marzec
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18:00  Warta Poznań - Wisła Płock więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
17:30  Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police więcej
09 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot więcej
20:00  Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia więcej
17:30  PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek więcej
10 marzec
koszykówka Suzuki I liga
19:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Dziki Warszawa więcej
19:00  GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna II liga
14:00  Hutnik Kraków - Stal Rzeszów więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
18:00  KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
11 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
19:30  Polski Cukier Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
17:35  Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga
19:30  Motor Lublin - Olimpia Elbląg więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
18:00  Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie więcej
12 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia więcej
  Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  HydroTruck Radom - Anwil Włocławek więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:30  Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga
19:30  Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz więcej
17:00  Wigry Suwałki - Błękitni Stargard więcej
13 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Enea Astoria Bydgoszcz - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
koszykówka Suzuki I liga
18:00  Dziki Warszawa - Decka Pelplin więcej
18:00  TS Wisła Chemart Kraków - TBS Śląsk II Wrocław więcej
18:00  WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
18:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno więcej
18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy więcej
18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
18:00  KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
  Sklep Polski MKK Gniezno - MKKS Żak Koszalin więcej
  AMW Asseco Arka Gdynia - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
  Ogniwo Piratesports Szczecin - MChKK Chełmno więcej
16:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - Politechnika Gdańska więcej
18:00  KSK Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Mewa Resko więcej
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel więcej
15:00  Dąb Dębice - Stal Szczecin więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo więcej
14:30  Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice więcej
18:30  Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce więcej
15:00  Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica więcej
  Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Odra Chojna więcej
13:00  Unia Dolice - Orkan Suchań więcej
15:00  Sokół Pyrzyce - Iskra Banie więcej
  Orzeł Grzędzice - Dąb Dębno więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany więcej
15:00  SCRS Barlinek - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
13:00  Iskra Białogard - Zefir Wyszewo więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie więcej
13:00  Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław więcej
15:00  Strong Zielenica - LZS Kowalewice więcej
15:00  Płomień Myślino - Sława Sławno więcej
15:00  Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino więcej
15:00  Victoria Sianów - Gryf Polanów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna więcej
13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa więcej
14:00  Orzeł Bierzwnik - Redłovia Redło więcej
14:00  Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski więcej
14:00  Olimp Złocieniec - KP Drawsko Pomorskie więcej
12:00  Ikar Krosino - Błonie Barwice więcej
15:30  Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca więcej
15:00  Mechanik Turowo - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  MKP Szczecinek - Polonia Płoty więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Wieża Postomino więcej
  Darłovia Darłowo - Biali Sądów więcej
15:00  Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski więcej
14:00  Olimp Gościno - Vineta Wolin więcej
16:00  Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo więcej
11:00  Leśnik Manowo - Lech Czaplinek więcej
13:00  Orzeł Wałcz - Sokół Karlino więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  OKS Center MD Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo więcej
  Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo więcej
  Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica więcej
  Promień Mosty - Hanza Goleniów więcej
  Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Czarni Marianowo - Wicher Reptowo więcej
  Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo więcej
15:00  Płomień Lisowo - Ina Ińsko więcej
  Unia Stargard - Sparta Skalin więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
15:00  Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Zryw Kołbaskowo więcej
  Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
  Czarni Czarnówko - Wicher Steklno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
  Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry więcej
  Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno więcej
14:00  LUKS Krzywin - Sekwoja Brwice więcej
  Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica więcej
  Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Bryza Reńsko - Piast Kolin więcej
  Błyskawica Kluki - Koral Mostkowo więcej
15:30  Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo więcej
14:00  Jedność Przewłoki - Mechanik Warnice więcej
  Piast Karsko - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
14:00  Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna III liga gr. II
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  Górnik Konin - GKS Przodkowo więcej
11:00  Radunia Stężyca - Chemik Police więcej
15:30  Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin więcej
14:00  Mieszko Gniezno - Świt Szczecin więcej
17:00  Elana Toruń - Unia Swarzędz więcej
17:00  Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec więcej
15:00  Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg więcej
12:00  Unia Janikowo - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:00  Legia Warszawa - Warta Poznań więcej
15:00  Wisła Płock - Raków Częstochowa więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Wisła Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Śląsk Wrocław - KKS Lech Poznań więcej
11:00  Cracovia SSA Kraków - Wisła Kraków SA więcej
15:00  UKS SMS Łódź - Legia Warszawa S.A. więcej
  Pogoń Szczecin - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
17:00  AZS UG Gdańsk - MLKS Victoria Sulejówek więcej
  TAF Toruń - LZS Dragon Bojano więcej
20:00  UMKS Zgierz - Legia Futsal Warszawa więcej
  We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno więcej
  KS Futsal Piła - Futsal Szczecin więcej
  Futbalo Białystok - KS Futsal Oborniki więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
13:00  Akademia Piłkarska LG - Olimpia Szczecin więcej
12:30  AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Górnik Łęczna więcej
12:00  Czarni Sosnowiec - Rolnik B. Głogówek więcej
11:30  UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga
13:00  Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków więcej
18:00  Sokół Ostróda - Górnik Polkowice więcej
16:00  Bytovia Bytów - Znicz Pruszków więcej
16:00  KKS Kalisz - Skra Częstochowa więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
  Unifreeze Górzno - UKS Bielawianka Bielawa więcej
  LUKS Ziemia Lubińska - WAP Włocławek więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  KPR Kobierzyce - SPR JKS Jarosław więcej
  Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - MKS Lublin więcej
  Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  MKS Brodnica - MKS Handball Czersk więcej
  UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Tczew więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak Iława więcej
  AZS UMK Toruń - KPR Blejkan Gryfino więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
  MKS Brodnica - UKS Morski Sianów więcej
  GUKS Drwęca Lubicz - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
  MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  Wieżyca 2011 Stężyca - SMS Police więcej
17:00  Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Szamotulanin Szamotuły więcej
17:00  AZS UMK Toruń - Pałac II Bydgoszcz więcej
17:00  Truso Elbląg - Gedania Gdańsk więcej
17:00  UKŻPS Kościan - Energetyk II Poznań więcej
17:00  UKS ZSMS Poznań - Sokół Mogilno więcej
14 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Kłos Pełczyce - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
12:00  Iskra Kłanino - Saturn Mielno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Orkan Dalewo - Zorza Tychowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
12:00  Świat Drzewa KP Przecław - Odrzanka Radziszewo więcej
12:00  Grot Gardno - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
14:00  Polonia Giżyn - Sęp Brzesko więcej
14:00  Iskra II Banie - GKS Golenice więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Znicz Dzikowo - Legion Strączno więcej
13:00  Gryf Budowo - Kopanik Lubno więcej
14:00  Grom Giżyno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
14:00  Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo więcej
13:00  Sad Chwiram - Wspólni Różewo więcej
piła nożna III liga gr. II
11:00  Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
17:30  Lech Poznań - Piast Gliwice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
11:00  Arka Gdynia SSA - Górnik Zabrze S.A. więcej
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Korona SA Kielce więcej
12:00  Jagiellonia Białystok SSA - Zagłębie Lubin więcej
14:30  Lechia Gdańsk - Hutnik Kraków więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
14:00  amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Widzew Łódź Futsal więcej
piła nożna II liga
14:00  Hutnik Kraków - Lech II Poznań więcej
13:00  Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
12:00  WKS Śląsk II Wrocław - Medyk II Konin więcej
16:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  KS Skra Częstochowa - UKS SMS III Łódź więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  Energa MKS Truso Elbląg - UKS Szamotulanin Szamotuły więcej
15 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  Polski Cukier Toruń - Pszczółka Start Lublin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18:00  Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
16 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
17 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  King Wilki Morskie Szczecin - HydroTruck Radom więcej
  GTK Gliwice - Legia Warszawa więcej
17:35  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra więcej
  Polpharma Starogard Gd. - PGE Spójnia Stargard więcej
  Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek więcej
  Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot więcej
piła nożna II liga
14:00  Hutnik Kraków - Górnik Polkowice więcej
  Garbarnia Kraków - KKS Kalisz więcej
15:00  Skra Częstochowa - Wigry Suwałki więcej
14:00  Błękitni Stargard - Motor Lublin więcej
  Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów więcej
  Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice więcej
18:00  Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów więcej
14:00  Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda więcej
18:00  Lech II Poznań - GKS Katowice więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
16:00  Orlen Wisła Płock - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
16:00  AZS UMK Toruń - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
18 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Enea Astoria Bydgoszcz - Pszczółka Start Lublin więcej
19 marzec
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18:00  Piast Gliwice - Cracovia Kraków więcej
20:30  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
18:00  Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów więcej
19:15  Gwardia Opole - SPR Stal Mielec więcej
20 marzec
koszykówka Suzuki I liga
  TBS Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław więcej
17:00  Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
17:00  Decka Pelplin - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz więcej
17:30  Pogoń Prudnik - TS Wisła Chemart Kraków więcej
17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa więcej
18:00  GKS Tychy - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
  Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot więcej
  AMW Asseco Arka Gdynia - MKKS Żak Koszalin więcej
  MChKK Chełmno - AZS UMK Toruń więcej
13:00  Enea Astoria Bydgoszcz - KSK Noteć Inowrocław więcej
13:00  Politechnika Gdańska - SMS PZKosz Władysławowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Stal Szczecin - Jantar Dziwnów więcej
14:00  Piast Chociwel - KS Fala Międzyzdroje więcej
12:00  Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
14:00  Iskra Golczewo - Dąb Dębice więcej
14:00  Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin więcej
  Wicher Brojce - Sarmata Dobra więcej
  Tanowia Tanowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  A.P. Gavia Choszczno - SCRS Barlinek więcej
13:00  Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Odra Chojna - Unia Dolice więcej
15:00  Stal Lipiany - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów więcej
13:00  Gryf Polanów - Iskra Białogard więcej
  Zefir Wyszewo - Iskra Kłanino więcej
  Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino więcej
  Sława Sławno - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Korona Człopa - Spójnia Świdwin więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Orzeł Łubowo więcej
14:00  Zawisza Grzmiąca - Ikar Krosino więcej
  Błonie Barwice - Olimp Złocieniec więcej
15:00  KP Drawsko Pomorskie - Drawa Drawno więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik więcej
14:00  Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Polonia Płoty - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Sokół Karlino - Błękitni II Stargard więcej
14:00  Lech Czaplinek - MKP Szczecinek więcej
15:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14:00  Wieża Postomino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  Vineta Wolin - Darłovia Darłowo więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno więcej
13:30  Iskierka Szczecin - Ina Goleniów więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Sparta Węgorzyno więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska więcej
15:00  Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe więcej
  Promień Mosty - Jastrząb Łosośnica więcej
  Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów więcej
  Sowianka Sowno - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Sparta Skalin - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo więcej
  Ina Ińsko - Unia Stargard więcej
  Zorza Tychowo - Płomień Lisowo więcej
  Kluczevia II Stargard - Wicher Reptowo więcej
  WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin więcej
  Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Odrzanka Radziszewo - Czarni Szczecin więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno więcej
  Vielgovia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Wicher Steklno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa więcej
15:00  Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin więcej
  Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Błyskawica Kluki - Piast Karsko więcej
  Unia Swochowo - Polonia Giżyn więcej
  Sęp Brzesko - Iskra II Banie więcej
  GKS Golenice - Jedność Przewłoki więcej
  Mechanik Warnice - Bryza Reńsko więcej
15:00  Piast Kolin - Wicher Przelewice więcej
piła nożna III liga gr. II
13:00  GKS Przodkowo - Radunia Stężyca więcej
13:00  Unia Swarzędz - Górnik Konin więcej
14:00  Gwardia Koszalin - Elana Toruń więcej
14:00  Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Pomorzanin Toruń więcej
15:00  KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo więcej
14:00  Świt Szczecin - Jarota Jarocin więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew więcej
14:00  Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17:30  Raków Częstochowa - Górnik Zabrze więcej
20:00  Lech Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
15:00  Śląsk Wrocław - Wisła Płock więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  FCB Escola Varsovia - SMS Łódź więcej
  Legia Warszawa - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Hutnik Kraków - Cracovia SSA Kraków więcej
  Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
15:30  Zagłębie Lubin - SKS Gwarek Zabrze więcej
  Korona Kielce - Śląsk Wrocław więcej
  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  KS Futsal Oborniki - KS Futsal Piła więcej
  Futsal Szczecin - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
  LZS Dragon Bojano - Mrówka Mosina więcej
  KS Gniezno - Football Club 10 Zgierz więcej
  Legia Warszawa - TAF Toruń więcej
  Futbalo Białystok - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
13:00  GKS Katowice - UKS SMS Łódź więcej
piła nożna II liga
18:00  Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz więcej
16:00  Bytovia Bytów - Błękitni Stargard więcej
  Motor Lublin - Skra Częstochowa więcej
16:00  KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
  AP Kotwica Kołobrzeg - LUKS Ziemia Lubińska więcej
12:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  Medyk II Konin - Unifreeze Górzno więcej
  WKS Śląsk II Wrocław - KS Skra Częstochowa więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
18:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
14:15  MKS Zagłębie Lubin - Azoty Puławy więcej
16:00  MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  Sokół Kościerzyna - MKS Grudziądz więcej
  Gwardia Koszalin - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  GKS Żukowo - Tytani Wejherowo więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - Warmia Olsztyn więcej
  KPR Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Brodnica więcej
  MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
  Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń więcej
  KPR Blejkan Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
11:00  UKS Morski Sianów - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  SMS Police - Gedania Gdańsk więcej
17:00  UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS ZSMS Poznań więcej
17:00  MKS Sokół Mogilno - UKŻPS COCODRILLO Kościan więcej
17:00  Enea Energetyk II Poznań - Energa MKS Truso Elbląg więcej
17:00  GKS Wieżyca 2011 Stężyca - AZS UMK Toruń więcej
17:00  KS Pałac II Bydgoszcz - APS Rumia więcej
21 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  Pszczółka Start Lublin - Stelmet Zielona Góra więcej
  HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia więcej
  Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek więcej
  Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot więcej
  Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice więcej
  Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
  Sharks AWFiS Port Gdynia - MKKS Żak Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
13:30  Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
14:00  Iskra Banie - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo więcej
14:00  LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Biali Sądów - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
12:00  Świat Drzewa KP Przecław - Czarni Czarnówko więcej
13:00  Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna więcej
15:00  Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin więcej
14:00  Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
14:00  Koral Mostkowo - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
15:00  KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
  Legion Strączno - Gryf Budowo więcej
  Znicz Dzikowo - Sad Chwiram więcej
  Kopanik Lubno - Grom Szwecja więcej
14:00  Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Bytyń Nakielno więcej
  Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17:30  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
12:30  Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
15:00  Wisła Kraków - Stal Mielec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Górnik Zabrze S.A. - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
16:00  Widzew Łódź - Futsal Victoria Sulejówek więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec więcej
12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - ROW Rybnik więcej
12:00  Śląsk Wrocław - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI więcej
piła nożna II liga
13:00  Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków więcej
19:30  GKS Katowice - Górnik Polkowice więcej
14:00  Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce więcej
13:00  Stal Rzeszów - Znicz Pruszków więcej
15:00  Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
12:00  WAP Włocławek - UKS SMS III Łódź więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
18:00  Grupa Azoty SPR Tarnów - Łomża Vive Kielce więcej
14:15  Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
24 marzec
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
17:15  Łomża Vive Kielce - MKS Zagłębie Lubin więcej
26 marzec
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
18:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
27 marzec
koszykówka Suzuki I liga
18:00  WKK Wrocław - Pogoń Prudnik więcej
18:00  TS Wisła Chemart Kraków - Miasto Szkła Krosno więcej
17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin więcej
17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa więcej
18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TBS Śląsk II Wrocław więcej
18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
18:00  KS Księżak Łowicz - GKS Tychy więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - KS Fala Międzyzdroje więcej
  Tanowia Tanowo - Piast Chociwel więcej
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Sarmata Dobra - Sparta Gryfice więcej
13:00  Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin więcej
14:00  Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo więcej
15:00  Dąb Dębice - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  SCRS Barlinek - Zorza Dobrzany więcej
  Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Dąb Dębno więcej
15:00  Ogniwo Babinek - Stal Lipiany więcej
16:30  Morzycko Moryń - A.P. Gavia Choszczno więcej
13:00  Unia Dolice - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Iskra Białogard - Victoria Sianów więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice więcej
13:00  Radew Białogórzyno - Sława Sławno więcej
15:00  Strong Zielenica - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Płomień Myślino - Vimobilia Będzino więcej
15:00  Głaz Tychowo - Saturn Mielno więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski więcej
  Wiarus Żółtnica - KP Drawsko Pomorskie więcej
14:00  Drawa Drawno - Olimp Złocieniec więcej
14:00  Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice więcej
12:00  Ikar Krosino - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Mechanik Turowo - Korona Człopa więcej
13:00  Spójnia Świdwin - Redłovia Redło więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  MKP Szczecinek - Leśnik Manowo więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek więcej
15:00  Ina Goleniów - Mechanik Bobolice więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty więcej
16:15  Błękitni II Stargard - Biali Sądów więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino więcej
  Sparta Węgorzyno - Wieża Postomino więcej
  Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
13:00  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin więcej
14:00  Olimp Gościno - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Sokół Lulewice więcej
  Bizon Cerkwica - Resko Karcino więcej
  Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Błękitni Trzygłów - Hanza Goleniów więcej
  OKS Center MD Goleniów - Jastrząb Łosośnica więcej
  Promień Mosty - Masovia Maszewo więcej
  Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo więcej
  Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino więcej
  Unia Stargard - Zorza Tychowo więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Ińsko więcej
  Wicher Reptowo - Sparta Skalin więcej
  Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Czarni Czarnówko - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Wicher Steklno - Znicz Niedźwiedź więcej
  Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo więcej
  Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo więcej
  Czarni Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
  Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl więcej
  Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice więcej
  LUKS Krzywin - Pomorzanin Cychry więcej
  Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica więcej
  Łabędź Widuchowa - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Piast Karsko - Piast Kolin więcej
  Wicher Przelewice - Mechanik Warnice więcej
  Bryza Reńsko - GKS Golenice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Sokół Granowo - Ina Nadarzyn więcej
  Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Korona Raduń - Świt Barnimie więcej
  Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko więcej
  Ina Recz - Klon Krzęcin więcej
  Iskra Pomień - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Grom Szwecja - Legion Strączno więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Aquila II Szczecin - GKS Kołbacz więcej
  Future Szczecin - Okręt Szczecin więcej
  Iskierka II Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Rybak Trzebież więcej
  Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
14:00  Sokół Kleczew - Flota Świnoujście więcej
17:00  Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. więcej
14:00  Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec więcej
14:00  Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański więcej
14:00  Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo więcej
14:00  Elana Toruń - Świt Szczecin więcej
14:00  Górnik Konin - Gwardia Koszalin więcej
14:00  Radunia Stężyca - Unia Swarzędz więcej
14:00  Chemik Police - GKS Przodkowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Lech Poznań - Górnik Zabrze więcej
  Arka Gdynia - Korona Kielce więcej
  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
  Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków więcej
  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
12:30  UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
   Futsal Victoria Sulejówek - LZS Dragon Bojano więcej
  TAF Toruń - KS Gniezno więcej
  Football Club 10 Zgierz - Futsal Szczecin więcej
  We-Met Futsal Club Kamienica - KS Futsal Oborniki więcej
  KS Futsal Piła - Futbalo Białystok więcej
  Legia Warszawa - Mrówka Mosina więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
15:00  Lechia Gdańsk - LFA Szczecin więcej
  Victoria Niemcz Osielsko - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
  Marcus Gdynia - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
  Energetyk Junior Gryfino - KA4 resPect Krobia więcej
  Błękitni Stargard - MKS Lew Lębork więcej
piła nożna II liga
  Górnik Polkowice - Lech II Poznań więcej
13:00  Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki więcej
  Garbarnia Kraków - Motor Lublin więcej
15:30  Skra Częstochowa - Bytovia Bytów więcej
13:00  Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice więcej
  Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów więcej
  Znicz Pruszków - Sokół Ostróda więcej
14:00  Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków więcej
15:00  Pogoń Siedlce - GKS Katowice więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
  Unifreeze Górzno - WKS Śląsk II Wrocław więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - UKS Bielawianka Bielawa więcej
  LUKS Ziemia Lubińska - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
17:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Grupa Azoty SPR Tarnów więcej
13:00  Łomża Vive Kielce - MMTS Kwidzyn więcej
15:35  Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole więcej
18:30  KS SPR Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  SPR JKS Jarosław - Zagłębie Lubin więcej
  MKS Lublin - Ruch Chorzów więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  KPR Kobierzyce - Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  SMS ZPRP Gdańsk - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Warmia Olsztyn - GKS Żukowo więcej
  Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Sokół Kościerzyna więcej
  MKS Grudziądz - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - Jeziorak Iława więcej
  AZS UMK Toruń - Sambor Tczew więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MKS Handball Czersk więcej
  UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Brodnica więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk więcej
  UKS Morski Sianów - KS Tytani Wejherowo więcej
  MKS Brodnica - MKS Kusy Szczecin więcej
28 marzec
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
18:00  SMS PZKosz Władysławowo - MKKS Żak Koszalin więcej
18:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - Trefl II Sopot więcej
18:00  Sklep Polski MKK Gniezno - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
18:00  AMW Asseco Arka Gdynia - MChKK Chełmno więcej
18:00  AZS UMK Toruń - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Arkonia Szczecin - Wicher Brojce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Sokół Pyrzyce - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Astra Ustronie Morskie więcej
12:00  Iskra Kłanino - Gryf Polanów więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
17:00  Kotwica II Kołobrzeg - Derby Karścino więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Orkan Dalewo - WODR Barzkowice więcej
12:00  Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15:00  Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko więcej
13:00  Iskra II Banie - Unia Swochowo więcej
14:00  Polonia Giżyn - Koral Mostkowo więcej
14:00  Czarni Fiege Lubanowo - Błyskawica Kluki więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
12:00  Błękitni Tychowo - Wrzos Wrześnica więcej
11:00  KS Sieciemin - KS Skibno więcej
  Fala ABFrost Gąski - Olympic Warszkowo więcej
11:00  Derby Gwiazdowo - Passat Bukowo Morskie więcej
  Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
  Hajka Zegrze Pomorskie - Hubertus Biały Bór więcej
  Grot Bonin - KS Gwda Wielka więcej
  Gryf Dobrowo - Huragan Bierzwnica więcej
  Grom Świelino - Pogoń Wierzchowo więcej
  Błękitni Gonne Małe - Wicher Mierzym więcej
  Wicher Rąbino - Sokół Spore więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Gryf Budowo - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Sad Chwiram - Sokół Suliszewo więcej
  Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec więcej
  Błękitni Pomierzyn - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
14:00  Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec więcej
  Grom Giżyno - Kopanik Lubno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Wisła Kraków SA więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Escola Varsovia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
18:00  AZS UG Gdańsk - Widzew Łódź Futsal więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
13:00  GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
17:00  KS Skra Częstochowa - WAP Włocławek więcej
15:00  UKS SMS III Łódź - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
18:00  SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin więcej
15:00  Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz więcej
31 marzec
koszykówka Suzuki I liga
18:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Łowicz więcej
18:00  TBS Śląsk II Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó więcej
18:00  WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno więcej
18:00  Decka Pelplin - TS Wisła Chemart Kraków więcej
18:00  Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
18:00  Pogoń Prudnik - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
18:00  Weegree AZS Politechnika Opolska - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
18:00  GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
17:00  Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  CRS Pogoń Barlinek - Sparta Węgorzyno więcej
17:00  Jeziorak Szczecin - Polonia Płoty więcej
17:00  Sparta Gryfice - Vineta Wolin więcej
17:00  Drawa Drawno - Błękitni II Stargard więcej
17:00  Wicher Brojce - Hutnik Szczecin więcej
17:00  Dąb Dębice - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Chemik Police więcej
17:00  Tanowia Tanowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:00  Iskra Banie - Ina Goleniów więcej
17:00  Energetyk Gryfino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów więcej
17:00  Unia Dolice - Flota Świnoujście więcej
17:00  Morzycko Moryń - Pogoń II Szczecin więcej
17:00  Błonie Barwice - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Resko Karcino - Olimp Gościno więcej
17:00  Strong Zielenica - Wieża Postomino więcej
17:00  Ikar Krosino - Leśnik Manowo więcej
17:00  Iskra Białogard - Rasel Dygowo więcej
17:00  Saturn Mielno - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Gryf Polanów - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Orzeł Łubowo - MKP Szczecinek więcej
17:00  Korona Człopa - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Sokół Karlino więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
12 » Wyborcze zawirowania w  »
4 » Odszedł od nas Maciej  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Wraca IV liga
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Błonie Barwice wycofują »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
24 » MKP Szczecinek-Mechanik »
19 » Dąb Dębno-Odra Chojna
13 » Hutnik Szczecin-Iskierk »
8 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
8 » Intermarche-Rega Trzebi »
8 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
7 » Olimp Gościno-Sokół Kar »
7 » Orzeł Łubowo-Spójnia Św »
6 » Leśnik Manowo-Wieża Pos »
6 » Mechanik Bobolice-Hutni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
emil123 maniek89
Spartus
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2918
• imprez: 127775
• newsów: 74506
• użytkowników: 78878
• komentarzy: 1112543
• zdjęć: 808046
• relacji: 39059
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies