ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 luty 2021
dodaj sparing
pokaż:
27 luty
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Trampkarz U14 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
koszykówka Suzuki I liga
17:00  Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno więcej
17:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - TBS Śląsk II Wrocław więcej
18:00  Dziki Warszawa - Pogoń Prudnik więcej
18:00  WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
18:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - KS Księżak Łowicz więcej
18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
19:00  TS Wisła Chemart Kraków - GKS Tychy więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
  Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo więcej
  AMW Asseco Arka Gdynia - MKKS Żak Koszalin więcej
13:00  AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot więcej
18:00  KSK Noteć Inowrocław - Politechnika Gdańska więcej
18:00  Ogniwo Piratesports Szczecin - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
piła nożna Sparingi
11:00  KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
15:00  Drawa Drawno - Błękitni Dobiegniew więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Jeziorak Szczecin - Chemik Police więcej
17:00  Korona Stuchowo - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Unia Dolice - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Leśnik Manowo - Wieża Postomino więcej
12:00  Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski więcej
13:00  MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice więcej
13:30  Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin więcej
14:00  Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo więcej
14:00  Lech Czaplinek - Polonia Płoty więcej
14:00  Olimp Gościno - Sokół Karlino więcej
15:00  Ina Goleniów - Biali Sądów więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Stal Mielec - Lechia Gdańsk więcej
17:30  Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice więcej
20:00  Górnik Zabrze - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
12:00  Znicz Pruszków - Wigry Suwałki więcej
13:00  Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów więcej
13:00  Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków więcej
13:00  Lech II Poznań - Stal Rzeszów więcej
14:00  Olimpia Grudziądz - Motor Lublin więcej
14:00  Olimpia Elbląg - KKS Kalisz więcej
17:00  GKS Katowice - Sokół Ostróda więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
13:00  Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock więcej
16:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Łomża Vive Kielce więcej
19:15  Gwardia Opole - KS SPR Chrobry Głogów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR JKS Jarosław więcej
  KPR Kobierzyce - MKS Lublin więcej
  Start Elbląg - Zagłębie Lubin więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  Warmia Olsztyn - KPR Elbląg więcej
  Tytani Wejherowo - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - GKS Żukowo więcej
  MKS Grudziądz - Gwardia Koszalin więcej
  Nielba Wągrowiec - Sokół Kościerzyna więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
16:00  Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk więcej
18:00  UKS Jedynka Kodo Morąg - KPR Blejkan Gryfino więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
17:00  MKS Brodnica - MKS Słupia Słupsk więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
  Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź więcej
  Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - Developres SkyRes Rzeszów więcej
  Energa MKS Kalisz - DPD Legionovia Legionowo więcej
  ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Radomka Radom więcej
  BKS Stal Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
  Energetyk Poznań - Stoczniowiec Gdańsk więcej
  Trefl Lębork - Noteć Czarnków więcej
  SPS Słupca - SMS Police więcej
  Orzeł Międzyrzecz - Stalpro Błyskawica Szczecin więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
  Szamotulanin Szamotuły - Sokół Mogilno więcej
  Gedania Gdańsk - UKŻPS Kościan więcej
  Wieżyca 2011 Stężyca - Truso Elbląg więcej
  Pałac II Bydgoszcz - SMS Police więcej
  Akademia Piłki Siatkowej Rumia - AZS UMK Toruń więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Trener szuka drużyny
1 » Chemik wygrywa z Hutnik »
1 » Bracia Szczepanik wzmoc »
mecze:
7 » MKP Szczecinek-Mechanik »
6 » Osadnik Myślibórz-Kłos  »
4 » Intermarche-Rega Trzebi »
4 » Lech Czaplinek-Polonia  »
4 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
4 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
4 » Wiekowianka Wiekowo-Rad »
3 » Ina Recz-Klon Krzęcin
2 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
2 » Wybrzeże Biesiekierz-Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2917
• imprez: 127731
• newsów: 74484
• użytkowników: 78865
• komentarzy: 1112349
• zdjęć: 807787
• relacji: 39052
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies