ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 czerwiec 2020
pokaż:
27 czerwiec
Piłkarski Turniej Pokoleń więcej
Memoriał Oldbojów Ku Pamięci Tadeusza Kowalczyka i Stefana Medyńskiego więcej
I Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w piłce nożnej więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - GKS Katowice 3 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Resovia Rzeszów 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Pogoń Siedlce - Elana Toruń 3 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 0 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 7 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 2 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin 2 : 3 więcej
Odra Chojna - Chemik Police 0 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Sława Sławno - Bałtyk Koszalin 1 : 4 więcej
Wieża Postomino - Rasel Dygowo 3 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Korona Człopa - Sokół Karlino 1 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Wisła Płock - ŁKS Łódź 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
11:00  Hutnik Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
Vineta Wolin - Zalew Stepnica 7 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 1 : 0 więcej
Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 6 więcej
Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski 0 : 2 więcej
Świt Barnimie - Piast Kolin 5 : 5 więcej
Sarmata Dobra - Vineta Wolin 0 : 10 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
61 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
41 » Polonia Płoty-Błękitni  »
35 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
30 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
30 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
28 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
25 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
22 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
22 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124731
• newsów: 73900
• użytkowników: 74860
• komentarzy: 1104057
• zdjęć: 801932
• relacji: 38761
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies