ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2020
pokaż:
03 czerwiec
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 2 : 3 więcej
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów 0 : 2 więcej
Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2 : 2 więcej
GKS Katowice - Górnik Łęczna 2 : 1 więcej
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
Elana Toruń - Stal Rzeszów 1 : 4 więcej
Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo 1 : 2 więcej
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków 2 : 2 więcej
05 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 : 2 więcej
06 czerwiec
Polska Liga Żeglarska więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 3 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
Legionovia Legionowo - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 1 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
KP Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra 4 : 4 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 : 1 więcej
07 czerwiec
Polska Liga Żeglarska więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - ŁKS Łódź 1 : 1 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice 4 : 0 więcej
Stal Rzeszów - Widzew Łódź 0 : 0 więcej
Skra Częstochowa - GKS Katowice 1 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 4 : 3 więcej
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
16:00  KS Raszyn - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Medyk II Konin - Piastovia Piastów więcej
16:00  UKS SMS Łódź II - Akademia Piłkarska LG więcej
16:00  MUKS Praga Warszawa - Unifreeze Górzno więcej
16:00  Stomilanki Olsztyn - Polonia Środa Wlkp. więcej
09 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 4 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1 : 3 więcej
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
Lubuszanin Trzcianka - Korona Człopa 6 : 1 więcej
10 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Arka Gdynia 5 : 1 więcej
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 3 : 2 więcej
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok 0 : 3 więcej
12 czerwiec
piła nożna II liga
Elana Toruń - Garbarnia Kraków 1 : 0 więcej
13 czerwiec
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 2 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 1 : 3 więcej
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
GKS Katowice - Stal Rzeszów 3 : 2 więcej
Widzew Łódź - Legionovia Legionowo 1 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Lech II Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Lech Czaplinek - Drawa Drawno 4 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Węgorzyno 3 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Mierzynianka Mierzyn 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 2 : 2 więcej
13:00  Vineta Wolin - Odra Chojna więcej
14 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Wisła Kraków 0 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Wisła Płock 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0 : 2 więcej
Korona Kielce - Lech Poznań 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Piast Chociwel 3 : 1 więcej
17 czerwiec
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 3 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 1 : 3 więcej
Lech II Poznań - Elana Toruń 2 : 2 więcej
Garbarnia Kraków - Widzew Łódź 1 : 3 więcej
Legionovia Legionowo - GKS Katowice 2 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 0 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 3 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 1 : 3 więcej
piła nożna Sparingi
18:30  Bałtyk Koszalin - Sokół Karlino więcej
18 czerwiec
piła nożna Sparingi
KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 3 więcej
Dąb Dębno - Pomorzanin Cychry 5 : 1 więcej
19 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź 1 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 0 więcej
20 czerwiec
Szczeciński Gryfus wznawia rajdy rowerowe i wyrusza na Pomorze Zachodnie więcej
Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w plażowej piłce siatkowej dziewcząt więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Piast Gliwice - Lech Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Raków Częstochowa - Wisła Kraków 3 : 1 więcej
Wisła Płock - Arka Gdynia 0 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
KP Drawsko Pomorskie - Iskra Białogard 0 : 2 więcej
Róża Różanki - Orkan Suchań 5 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
Korona Człopa - Orzeł Wałcz 1 : 8 więcej
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Vineta Wolin 2 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 1 : 2 więcej
21 czerwiec
Szczeciński Gryfus wznawia rajdy rowerowe i wyrusza na Pomorze Zachodnie więcej
Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w plażowej piłce siatkowej dziewcząt więcej
LOTOS PZT Polish Tour więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 2 : 3 więcej
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 1 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów 0 : 0 więcej
GKS Katowice - Garbarnia Kraków 2 : 0 więcej
Widzew Łódź - Lech II Poznań 3 : 2 więcej
Elana Toruń - Górnik Polkowice 1 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Ehrle Dobra Szczecińska - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 5 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Pomorzanin Nowogard 1 : 6 więcej
Sokół Sokoliniec - Płomień Lisowo 2 : 1 więcej
Lotnik Czarne - Jastrząb Łosośnica 2 : 3 więcej
22 czerwiec
LOTOS PZT Polish Tour więcej
piła nożna Sparingi
  Sokół Karlino - Darłovia Darłowo więcej
23 czerwiec
Finał Wojewódzki w Mini Piłce Siatkowej więcej
LOTOS PZT Polish Tour więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Wisła Kraków - Wisła Płock 1 : 0 więcej
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1 : 3 więcej
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Korona Kielce - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno 2 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Polonia Jastrowie 3 : 3 więcej
24 czerwiec
LOTOS PZT Polish Tour więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
25 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 3 : 2 więcej
26 czerwiec
Piłkarski Turniej Pokoleń więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Arka Gdynia 3 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Biali Sądów - Błękitni Stargard 3 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 0 : 5 więcej
Polonia Płoty - Wicher Brojce 3 : 3 więcej
27 czerwiec
Memoriał Oldbojów Ku Pamięci Tadeusza Kowalczyka i Stefana Medyńskiego więcej
Piłkarski Turniej Pokoleń więcej
I Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w piłce nożnej więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Elana Toruń 3 : 1 więcej
Lech II Poznań - GKS Katowice 3 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Resovia Rzeszów 0 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 7 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 2 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 0 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin 2 : 3 więcej
Odra Chojna - Chemik Police 0 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Sława Sławno - Bałtyk Koszalin 1 : 4 więcej
Wieża Postomino - Rasel Dygowo 3 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Korona Człopa - Sokół Karlino 1 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Wisła Płock - ŁKS Łódź 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
11:00  Hutnik Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
Vineta Wolin - Zalew Stepnica 7 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski 0 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 1 : 0 więcej
Świt Barnimie - Piast Kolin 5 : 5 więcej
Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 6 więcej
Sarmata Dobra - Vineta Wolin 0 : 10 więcej
28 czerwiec
IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy więcej
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Widzew Łódź 4 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Lotnik Czarne - Zorza Tychowo 6 : 2 więcej
Orkan Suchań - Iskra Pomień 8 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Sokoliniec 1 : 1 więcej
29 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Hutnik Szczecin - Sokół Pyrzyce 5 : 0 więcej
30 czerwiec
piła nożna Sparingi
Zawisza Grzmiąca - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Wyczekiwane Święto
4 » Remis Bałtyku, Gwardia  »
4 » Mroczek: Spotkanie było »
2 » Gorgon piłkarzem Pogoni
2 » Hubert Sadowski uda się »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Dziewiąty rok w sieci
1 » UKS Morzycko Moryń sta »
1 » Problemy Gwardii i Bałt »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
mecze:
35 » Polonia Płoty-MKP Szcze »
31 » Iskra Kłanino-Vimobilia »
28 » Biali Sądów-Darłovia Da »
21 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
20 » Gwardia Koszalin-Raduni »
19 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
19 » SCRS Barlinek-Ogniwo Ba »
17 » Wieża Postomino-Hutnik  »
14 » Świt Szczecin-Górnik Ko »
14 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
marsik11 mopek21
stosio8 zorzanka11
zorzanka7
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2864
• imprez: 122491
• newsów: 73600
• użytkowników: 74561
• komentarzy: 1096576
• zdjęć: 795883
• relacji: 38615
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies