ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 maj 2020
pokaż:
09 maj
1. Szczeciński Bieg Nocny więcej
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Lech II Poznań więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Ina Goleniów więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz więcej
13:00  Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Flota Świnoujście więcej
16:00  MKP Szczecinek - Lech Czaplinek więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Vineta Wolin więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Chemik Police - Jarota Jarocin więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec więcej
16:00  Unia Janikowo - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
17:00  Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Górnik Konin - Mieszko Gniezno więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Wicher Brojce - Iskra Golczewo więcej
  Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez więcej
11:00  Stal Szczecin - Mewa Resko więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  A.P. Gavia Choszczno - Biali Sądów więcej
  Czcibor Cedynia - Piast Karsko więcej
11:00  Orkan Suchań - Dąb Dębno więcej
16:00  Odra Chojna - Kłos Pełczyce więcej
16:00  Stal Lipiany - Unia Dolice więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno więcej
17:00  Iskra Banie - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Wieża Postomino - Vimobilia Będzino więcej
11:00  LZS Kowalewice - Płomień Myślino więcej
16:00  Strong Zielenica - Saturn Mielno więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Ikar Krosino - Spójnia Świdwin więcej
  Wiarus Żółtnica - Olimp Złocieniec więcej
11:00  Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna więcej
15:00  Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Głaz Tychowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Sad Chwiram - Korona Człopa więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Błonie Barwice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec więcej
  Rolnik Biedrzychowice - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
12:00  UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin więcej
12:00  AZS Wrocław - GKS Katowice więcej
12:00  Medyk Konin - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
13:00  Pomorzanin Przybiernów - Jantar Dziwnów więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo więcej
16:30  Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Dąb Dębice - WODR Barzkowice więcej
  Sarmata Dobra - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Radowia Radowo Małe - Orzeł Pęzino więcej
  Promień Mosty - Czarni Marianowo więcej
  Ina Ińsko - Unia Stargard więcej
16:30  Orkan Dalewo - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police więcej
  Zryw Kołbaskowo - Czarni 44 Szczecin więcej
  Aquila Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
17:00  Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Podlesie Sowno - Grot Gardno więcej
  Ogniwo Babinek - Orzeł Małkocin więcej
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
  Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Czarni Czarnówko - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl więcej
  GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
15:00  KLUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Zorza Tychowo - Iskra Warszyn więcej
  Błyskawica Kluki - Bryza Reńsko więcej
  Sęp Brzesko - Polonia Giżyn więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Piast Kolin więcej
  Jedność Przewłoki - SCRS Barlinek więcej
  Iskra Lutówko - Wicher Przelewice więcej
15:00  Mechanik Warnice - Koral Mostkowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Derby Karścino - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Syrena-Grot Rymań - Radew Białogórzyno więcej
  Jantar Siemyśl - Wrzos Wrzosowo więcej
  Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Remor Recz - Orzeł Żeńsko więcej
  Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik więcej
16:00  Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo więcej
  Arkadia Malechowo - Błękitni Tychowo więcej
  Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice więcej
  Passat Bukowo Morskie - Wieża II Postomino więcej
  KS Skibno - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Błękitni Gonne Małe - Huragan Bierzwnica więcej
  SP Wilcze Laski - Grom Świelino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Kolejarz Wierzchowo - Mirstal Mirosławiec więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Wspólni Różewo więcej
  Grom Szwecja - Santos Kłębowiec więcej
  Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Znicz Dzikowo więcej
16:00  Gryf Budowo - Kopanik Lubno więcej
16:00  Grom Giżyno - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Gardominka Mechowo - Bizon II Cerkwica więcej
  Światowid 63 II Łobez - Korona II Stuchowo więcej
  Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Aquila II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
  Iskierka II Szczecin - Sparta Skalin więcej
  Jeziorak II Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Iskra II Banie - Klon Krzymów więcej
  Tywa Swobnica - Korona Klępicz więcej
  Polonia Gryfino - Zryw Góralice więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Ogniwo Dzwonowo - Grom Płonno więcej
  Pionier Zwierzyn - Unia II Dolice więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Gwiazda Żalęcino więcej
  Sława Choszczno - Zorza II Dobrzany więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Lech Poznań - SMS Łódź więcej
  Wisła Kraków - Cracovia Kraków więcej
  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
11:00  Arka Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Spójnia Białe Błota - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
  Stomilanki Olsztyn - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Unifreeze Górzno więcej
14:00  KS Raszyn - Ząbkovia Ząbki więcej
15:00  Medyk II Konin - Akademia Piłkarska LG więcej
16:00  MUKS Praga Warszawa - UKS SMS Łódź II więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
  Arka Gdynia - FASE Szczecin więcej
12:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - Gwardia Koszalin więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo więcej
  Warmia Olsztyn - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Jurand Ciechanów - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  MKS Mazur Sierpc - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  UKS Hagard Strzałkowo - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak Iława więcej
  MKS Grudziądz - AZS UMK Toruń więcej
  Sambor Tczew - KPR Blejkan Gryfino więcej
  MKS Brodnica - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
13 » Dąb Dębno z nowym trene »
13 » Dbają o murawę i budyne »
2 » Kołobrzeska rewolucja f »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
2 » Capelli Sport partnere »
2 » Koniec sezonu
1 » W końcu jest decyzja. S »
1 » Sparta zawiesi działaln »
1 » Wypadki gryfickie
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
mecze:
15 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
8 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
1 » Resovia Rzeszów-Błękitn »
1 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 643
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122224
• newsów: 73307
• użytkowników: 74479
• komentarzy: 1095084
• zdjęć: 793319
• relacji: 38529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies