ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 kwiecień 2020
pokaż:
25 kwiecień
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Ina Goleniów więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek więcej
14:00  Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:30  Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna III liga gr. 2
14:00  Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Chemik Police - Grom Nowy Staw więcej
15:00  Bałtyk Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
16:00  Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Górnik Konin - KP Starogard Gdański więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty więcej
11:00  Stal Szczecin - Piast Chociwel więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Mewa Resko więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
15:00  Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Iskra Golczewo - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  A.P. Gavia Choszczno - Dąb Dębno więcej
  Drawa Drawno - Czcibor Cedynia więcej
13:00  Orkan Suchań - Unia Dolice więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Biali Sądów więcej
16:00  Iskra Banie - Piast Karsko więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Odra Chojna więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Wieża Postomino - LZS Kowalewice więcej
  Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino więcej
16:00  Strong Zielenica - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo więcej
  Wiarus Żółtnica - Korona Człopa więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Błonie Barwice więcej
15:00  Ikar Krosino - Orzeł Łubowo więcej
15:00  Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Głaz Tychowo - Spójnia Świdwin więcej
16:00  Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna więcej
  Rolnik Biedrzychowice - GKS Katowice więcej
  AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź więcej
12:00  Medyk Konin - Olimpia Szczecin więcej
12:00  AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica więcej
  Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica więcej
15:00  Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Sarmata Dobra - Płomień Lisowo więcej
  Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo więcej
  Radowia Radowo Małe - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Promień Mosty - WODR Barzkowice więcej
  Ina Ińsko - Orzeł Pęzino więcej
  Unia Stargard - Czarni Marianowo więcej
15:00  Orkan Dalewo - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Aquila Szczecin - Czarni 44 Szczecin więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów więcej
  Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - OKS Center MD Goleniów więcej
17:00  Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Czarni Czarnówko - Czarni Fiege Lubanowo więcej
Ogniwo Babinek - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Unia Swochowo - Orzeł Małkocin więcej
  Podlesie Sowno - Wicher Steklno więcej
  Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl więcej
  GKS Golenice - Pomorzanin Cychry więcej
  Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Iskra Lutówko - SCRS Barlinek więcej
  Błyskawica Kluki - Sęp Brzesko więcej
  Iskra Warszyn - Wicher Przelewice więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Bryza Reńsko więcej
  Jedność Przewłoki - Polonia Giżyn więcej
  Zorza Tychowo - Koral Mostkowo więcej
15:00  Mechanik Warnice - Piast Kolin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Syrena-Grot Rymań - Grot Bonin więcej
  Jantar Siemyśl - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Wrzos Wrzosowo więcej
  Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Remor Recz - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik więcej
  Ina Nadarzyn - Świt Barnimie więcej
16:00  Korona Raduń - Sokół Granowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  KS Skibno - Darpol Barzowice więcej
  Płomień Jeżyczki - Błękitni Tychowo więcej
  Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica więcej
  Passat Bukowo Morskie - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  SP Wilcze Laski - Drzewiarz Krosino więcej
  Huragan Bierzwnica - Mechanik II / Iskra więcej
  Błękitni Gonne Małe - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Kolejarz Wierzchowo - Sokół Suliszewo więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Mirstal Mirosławiec więcej
  Grom Szwecja - Znicz Dzikowo więcej
  Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo więcej
  Gryf Budowo - Santos Kłębowiec więcej
16:00  Grom Giżyno - Legion Strączno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Gardominka Mechowo - Korona II Stuchowo więcej
  Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów więcej
  Bizon II Cerkwica - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Aquila II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
  Kasta II Szczecin-Majowe - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Iskra II Banie - Tywa Swobnica więcej
  Polonia Gryfino - Sokół Różańsko więcej
  Sparta Sobiemyśl - Klon Krzymów więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Sława Choszczno - Unia II Dolice więcej
  Pionier Zwierzyn - Grom Płonno więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Dęby Rogowo więcej
  Zorza II Dobrzany - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
  Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Spójnia Białe Błota - Błękitni Stargard więcej
  KKP Chełmża - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - GOSRiT Luzino więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
  Stomilanki Olsztyn - Ząbkovia Ząbki więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Akademia Piłkarska LG więcej
14:00  MUKS Praga Warszawa - KS Raszyn więcej
15:00  Medyk II Konin - UKS SMS Łódź II więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
  Warta Poznań - AP Reissa Poznań więcej
  Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
12:00  Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Warmia Olsztyn - Tytani Wejherowo więcej
  GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna więcej
  SMS ZPRP Gdańsk - MKS Mazur Sierpc więcej
  Nielba Wągrowiec - Jurand Ciechanów więcej
  Gwardia Koszalin - SKPR USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  UKS Hagard Strzałkowo - AZS UMK Toruń więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Brodnica - KPR Blejkan Gryfino więcej
  MKS Grudziądz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  MKS Handball Czersk - Jeziorak Iława więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
13 » Dąb Dębno z nowym trene »
13 » Dbają o murawę i budyne »
2 » Capelli Sport partnere »
2 » Koniec sezonu
2 » Kołobrzeska rewolucja f »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » W końcu jest decyzja. S »
1 » Sparta zawiesi działaln »
1 » Wypadki gryfickie
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
mecze:
15 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
8 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
1 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
1 » Resovia Rzeszów-Błękitn »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 576
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122224
• newsów: 73307
• użytkowników: 74479
• komentarzy: 1095084
• zdjęć: 793319
• relacji: 38529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies