skryba1213
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 20.10.2019 09:20
Gryfino wygrywa u siebie
autor: gryfińskaWczoraj gryfinianie podejmowali na swojej hali zespół z Iławy. Od samego początku zawodnicy z Gryfina narzucili bardzo duże tempo meczu, co dało efekt pięknej, widowiskowej oraz skutecznej gry. Przepiękne parady bramkarskie, mocna obrona czy też zdobywane bramki, dały kibicom KPR Gryfino obiecane satysfakcje podczas naszego dzisiejszego meczu. Od samego początku do końca, mecz był pod kontrolą gospodarzy, dzięki czemu wynik końcowy był 39:29 i trzy punkty zostają w Gryfinie.

-Nie ukrywam na wstępie iż jestem bardzo zadowolony z gry całego zespołu, ale to co dzisiaj zrobił Jakub Blejsz to przeszło całkowicie moje oczekiwania. Ten chłopak mimo swojego młodego wieku, wczoraj pokazał naszej młodzieży jak się podchodzi do każdego spotkania. Jakub był wszędzie, przechwycił bardzo sprytnie dwie ważne piłki, rzucał ze skutecznością 100% i na dodatek grał jak na prawdziwego doświadczonego Lidera przystało. Do grona wyróżnionych z pewnością mogę zaliczyć występ Tomasz Matoszko, którego wstawiłem w II połowie i dał mnóstwo ożywienia mojemu zespołowi, obrona perfekt do tego 3 bramki rzucone również ze 100% skutecznością. Lucjan Galus jak i Rafał Lasko w dalszym ciągu trzymają swój bardzo wysoki poziom formy, co mnie bardzo cieszy. Na ostatnie 10 minut meczu wpuściłem nasze ostatnie wzmocnienie, Mati Jurkiewicz, który miał swój debiut w Gryfinie, i już dzisiaj stwierdzam iż wypożyczenie jego do mojej drużyny to był strzał w setę. Chłopak dorzucił nam dzisiaj 3 bramki i pokazał że na pewno będzie dla nas olbrzymim wzmocnieniem w tym sezonie. Martwi mnie fakt, zdarzenia z 25 minuty, nasz podstawowy zawodnik Patryk Sztoban, miał bardzo groźnie wyglądający upadek i trzymam kciuki aby jak najszybciej wrócił do zdrowia - mówił po meczu szczęśliwy po wygranym meczu trener KPR-ów Arek Augustyniak.
piłka ręczna / II liga kobiet
piłka ręczna / II liga kobiet kempes7 - 19.10.2019 17:12
MKS Kusy Szczecin w ścisłej czołówce po drugim zwycięstwie
autor: Wojciech KozłowskiDrugie zwycięstwo w drugim występie w II lidze kobiet przypadło w udziale MKS-owi Kusy Szczecin. Tym razem młode zawodniczki ze stolicy Pomorza Zachodniego pokonały Drwęcę Lubicz 31:23. Gospodynie zdominowały przeciwniczki właściwie już od pierwszego gwizdka arbitrów. Trzeba przyznać, że miejscowe pokazały kilka naprawdę efektownych zagrań, a przecież to dopiero początek sezonu i okres potrzebny do zgrania zespołu. Nie zdziwimy się, jeśli już teraz będzie to absolutnie ścisła czołówka w tej klasie rozgrywkowej.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 19.10.2019 08:00
Piotr Rybski: Powinniśmy mieć więcej punktów
autor: Kuba HajdukArcyważne zwycięstwo odniosła w środę (16 października) Sandra Spa Pogoń z Chrobrym Głogów. Szczecinianie po kapitalnej końcówce zawodów wygrali 27:19. Choć trener Rafał Biały nie chciał po spotkaniu nikogo wyróżniać, na większe słowa uznania zasłużyli zarówno Piotr Rybski, jak i Anton Terekhof. Pierwszy to środkowy rozgrywający, drugi zaś to bramkarz.
- Potrzebowałem takiego meczu, takiego przełamania - przyznał ten pierwszy z nich, który w całym meczu odnotował aż 8 celnych rzutów, z których kilka można byłoby wybrać jako najładniejsza bramka kolejki.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 18.10.2019 17:22
Dziś gra KPR Gryfino
autor: KPR GRYFINOW sobotę gramy kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej z drużyna ITS Jeziorak Iława - piłka ręczna. Mecz rozpoczyna się równiutko o godzinie 18:00. Wszystkich naszych kibiców zapraszamy na ten, na pewno emocjonujący pojedynek. Nasi zawodnicy zapowiadają wspaniałe widowisko i będą dzielnie walczyli o wygraną w tym pojedynku.

Wstęp na hale jest oczywiście bezpłatny. Hala SP3 na Górnym Tarasie.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 17.10.2019 08:40
Duży awans Pogoni po zwycięstwie nad Chrobrym Głogów
autor: Kuba HajdukSandra Spa Pogoń z trzecim zwycięstwem w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn. W środowe późne popołudnie (16 października) szczecinianie po kapitalnej postawie w drugiej połowie przypieczętowali sukces wygrywając z Chrobrym Głogów aż 27:19. Trzy punkty sprawiły, że drużyna z Grodu Gryfa awansowała aż na ósmą lokatę, czyli ostatnią pozwalającą na zachowanie ligowego bytu i jednocześnie uprawniającą do walki o mistrzostwo Polski.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 15.10.2019 11:17
Jeśli nie Zagłębie Lubin, to może Chrobry Głogów?
Nie udała się wyprawa Sandra Spa Pogoni Szczecin do Lubina. Portowcy nie zdobyli terenu i nie dopisali sobie dodatkowych 3 punktów, choć istniała na to bardzo duża szansa. Przez lwią część spotkanie szczecinianie prowadzili w meczu kilkoma bramkami. W najbliższą środę (16 października) podejmą kolejnego przedstawiciela Dolnego Śląska. Przy ul. Twardowskiego 12 b Pogoń podejmie Chrobrego Głogów, z którym ma całkiem miłe wspomnienia i coś sobie do udowodnienia.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 13.10.2019 16:41
Pogoń przegrała z Zagłębiem, choć nie musiało tak być
autor: /meWyprawa na Dolny Śląsk zakończyła się porażką Sandra Spa Pogoni. Szczecinianie mogli jednak sięgnąć po kolejne trzy punkty w Lubinie, zwłaszcza, że po pierwszych 30 minutach boiskowe wydarzenia pokazywały, że wygrana po regulaminowym czasie jest jak najbardziej w zasięgu zawodników Rafała Białego. Tablica świetlna wskazywała bowiem rezultat 16:11. Duża w tym zasługa formacji defensywnej. Przez ponad 11 minut Portowcy nie dali sobie wbić żadnej bramki. Wszystko odmieniło się w drugiej połowie. Jeszcze raz sprawdziło się powiedzenie, że mecz nie trwa 30 minut, a 60 i koncentrację trzeba zachować do samego końca.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 13.10.2019 15:25
Zwycięstwo KPR
autor: KPR GRYFINODo Torunia przybyliśmy w 12-osobowym mocnym składzie. Na miejscu byliśmy dopiero o 12:30 i mieliśmy raptem 20 minut na rozgrzewkę. Mecz od początku gospodarzom układał się pod ich dyktando, aż do 20 minuty prowadzili z nami jedną, dwiema bramkami. W 25 minucie nasz zespół zdołał wyrównać i na przerwę schodził z jednobramkową przewagą 13-14. W przerwie meczu, trener Arkadiusz Augustyniak, przeprowadził z zawodnikami bardzo męską rozmowę, co dało efekty w II Połowie. Wyszliśmy naładowani pozytywną energią i już do samego końca meczu spokojnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania ostatecznie wygrywając mecz 32:23 💪🤾‍♂️🔥😍