ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa skryba1213 - 10.12.2019 08:42
V Runda Pucharu Polski ZZPN
W poniedziałek w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par V rundy Pucharu Polski ZZPN. Spotkania odbędą się 29 lutego lub 7 marca 2020 r. o godz. 14:00.

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa ahmed997 - 09.12.2019 09:56
Sparingpartner poszukiwany
Drużyna seniorów Unii Dolice poszukuje sparingpartnera, który dysponuje boiskiem z sztuczną nawierzchnią w zimowym okresie przygotowawczym.
Wolne terminy to: 8.02, 15.02, 22.02.
Chętne drużyny proszone są o kontakt do kierownika zespołu Dawida Piechockiego pod numerem telefonu 726-854-885.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa hudini - 05.12.2019 11:49
Klasyfikacja kartkowiczów
autor: K.GrzeszkowiakKlasyfikacja kartkowiczów Klasy Okręgowej Gr. 2 Szczecin.

8 kartek (6żółtych + 2czerwone) - Orłowski P. (Unia D.)
8 (7+1) - Dębicki A. (Morzycko M.)
8 (7+1) - Michalski A. (Drawa D.)
8 (8+0) - Szymanowski J. (Gavia Ch.)
7 (5+2) - Adamczak T. (Energetyk G.)
7 (6+1) - Kwapis J. (Osadnik M.)
7 (6+1) - Paszkiewicz P. (Drawa D.)
6 (4+2) - Kołasiewicz R. (Iskra B.)
6 (5+1) - Malinowski K. (Sokół P.)
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa Iskra - 02.12.2019 15:19
Wychowankowie wyeliminowali Vinetę
Ciekawe widowisko mogliśmy oglądać w Golczewie, kiedy to miejscowa 'Iskra' w ostatni weekend podejmowała w IV rundzie Pucharu Polski rywala zza miedzy 'Vinetę' Wolin. Oba zespoły przystąpiły bez kilku piłkarzy, w drużynie gospodarzy zabrakło mi.in. Geperta, Ławy, Piotrowskiego M, zaś goście przyjechali bez Nagórskiego oraz Wiśniewskiego R.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa KSRossa - 29.11.2019 18:17
Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej gr. 2 po rundzie jesiennej
autor: http://ekstraklasa.org/
Przedstawiamy klasyfikację strzelców Klasy Okręgowej (gr. 2) po rundzie jesiennej.

1. Sebastian Inczewski (Biali Sądów) - 27
2. Tomasz Kozioł (Stal Lipiany) - 19
3. Marcin Łapiński (Energetyk Gryfino) - 10
4. Grzegorz Kaniecki (Energetyk Gryfino) - 9
4. Adam Paszkiewicz (Osadnik Myślibórz) - 9
6. Mateusz Głos (Morzycko Moryń) - 8
6. Maciej Kubiak (Kłos Pełczyce) - 8
8. Kacper Banaszak (Drawa Drawno) - 7
8. Grzegorz Gicewicz (Biali Sądów) - 7
8. Kamil Juszczak (Piast Karsko) - 7
8. Damian Kuśnierczak (Dąb Dębno) - 7
8. Artur Łukasiewicz (Osadnik Myślibórz) - 7
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa KSRossa - 29.11.2019 17:09
Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej gr. 1 po rundzie jesiennej
autor: K.Grzeszkowiak
Przedstawiamy klasyfikację strzelców Klasy Okręgowej (gr. 1) po rundzie jesiennej.

1. Maciej Ignasiak (Jeziorak Szczecin) - 11
2. Rafał Listkiewicz (Orzeł Łoźnica) - 9
2. Mariusz Stachowiak (Polonia Płoty) - 9

4. Jacek Chodorowski (Jeziorak Szczecin) - 8
4. Dawid Kapczyński (Jeziorak Szczecin) - 8
6. Yaroslav Olenyuk (Iskra Golczewo) - 7
6. Rafał Piotrowski (Iskra Golczewo) - 7
6. Tomasz Piotrowski (Zorza Dobrzany) - 7
6. Piotr Siemionow (Sparta Gryfice) - 7
6. Bartłomiej Ułasiuk (Mewa Resko) - 7
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa skryba1213 - 29.11.2019 08:44
Grają o Puchar Polski
W sobotę, 30 listopada br. o godz. 13:00 rozegrane zostaną mecze IV rundy Pucharu Polski ZZPN - okręg Szczecin oraz Koszalin.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa antek07 - 24.11.2019 15:56
Podsumowanie rundy jesiennej Orkanu
autor: gutosław11Orkan Suchań rundę jesienną zakończył na 14 miejscu. Zgromadził 13 punktów, 3 razy wygrywając, 4 razy remisując i 8 razy uznawał wyższość rywala.

Bilans bramkowy to 24 bramki strzelone oraz 33 stracone w meczach:
Orkan Suchań 1-0 Drawa Drawno
Orkan Suchań 0-3 Iskra Banie
Stal Lipiany 2-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 0-0 Czcibor Cedynia
Orkan Suchań 5-1 Sokół Pyrzyce
Orkan Suchań 3-0 Piast Karsko
Unia Dolice 2-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-3 Morzycko Moryń
Dąb Dębno 3-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-2 Osadnik Myślibórz
Biali Sądów 4-1 Orkan Suchań
Orkan Suchań 1-3 Kłos Pełczyce
Odra Chojna 2-0 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-4 Gavia Choszczno
Energetyk Gryfino 4-1 Orkan Suchań
        starsze newsy   
 

Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Polonia Płoty 15 37 11 4 0 28 / 6
2.  Iskra Golczewo 15 34 11 1 3 34 / 14
3.  Jeziorak Szczecin 15 32 10 2 3 51 / 12
4.  Pomorzanin Nowogard 15 29 8 5 2 19 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Biali Sądów 15 34 10 4 1 61 / 19
2.  Energetyk Gryfino 15 32 10 2 3 47 / 31
3.  Osadnik Myślibórz 15 30 9 3 3 35 / 23
4.  Dąb Dębno 15 29 9 2 4 25 / 25
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Wieża Postomino 14 38 12 2 0 83 / 13
2.  Sława Sławno 14 33 10 3 1 33 / 11
3.  Wiekowianka Wiekowo 14 32 10 2 2 40 / 19
4.  Vimobilia Będzino 14 26 8 2 4 32 / 26
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik Bobolice 15 37 12 1 2 57 / 21
2.  Korona Człopa 15 34 10 4 1 29 / 13
3.  Błonie Barwice 15 31 9 4 2 46 / 23
4.  Calisia Kalisz Pomorski 15 30 9 3 3 45 / 24
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14-03 Zorza Dobrzany - Piast Chociwel
14-03 Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo
14-03 Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście
14-03 Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin
14-03 Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty
14-03 Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard
14-03 Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica
14-03 Światowid 63 Łobez - Mewa Resko

Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14-03 Energetyk Gryfino - Iskra Banie
14-03 Drawa Drawno - Orkan Suchań
14-03 Osadnik Myślibórz - Unia Dolice
14-03 Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce
14-03 Odra Chojna - Czcibor Cedynia
14-03 Dąb Dębno - Morzycko Moryń
14-03 Biali Sądów - Piast Karsko
14-03 A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany

Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14-03 Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów
14-03 Wieża Postomino - Strong Zielenica
14-03 Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz
14-03 Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino
14-03 Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard
14-03 Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo
14-03 Sława Sławno - LZS Kowalewice

Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
14-03 Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo
14-03 Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca
14-03 Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski
14-03 Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna
14-03 Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin
14-03 Mechanik Bobolice - Głaz Tychowo
14-03 Ikar Krosino - Redłovia Redło
14-03 Błonie Barwice - Mechanik Turowo

rozegrane mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
0:1 - Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty
0:1 - Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard
4:2 - Zorza Dobrzany - Prawobrzeże Świnoujście
3:3 - Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin
3:0 - Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel
4:0 - Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica
2:1 - Wicher Brojce - Tanowia Tanowo
1:1 - Mewa Resko - Sparta Gryfice

Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
1:3 - Piast Karsko - Osadnik Myślibórz
2:1 - A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie
2:6 - Morzycko Moryń - Drawa Drawno
6:0 - Biali Sądów - Sokół Pyrzyce
4:1 - Energetyk Gryfino - Orkan Suchań
2:2 - Odra Chojna - Stal Lipiany
2:0 - Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia
2:0 - Dąb Dębno - Unia Dolice

Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
0:1 - Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica
2:4 - Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze
7:0 - Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino
2:1 - Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów
1:6 - Wybrzeże Biesiekierz - Wieża Postomino
0:0 - Iskra Białogard - Płomień Myślino
3:1 - Sława Sławno - Zefir Wyszewo

Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
3:0 - Drzewiarz Świerczyna - Ikar Krosino
3:1 - Błonie Barwice - Spójnia Świdwin
1:3 - Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo
2:0 - Sad Chwiram - Redłovia Redło
2:2 - Korona Człopa - Mechanik Turowo
1:0 - Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo
3:1 - Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca
2:7 - Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski

 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
11 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
4 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
astronauta
gości: 803
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72790
• użytkowników: 70471
• komentarzy: 1093416
• zdjęć: 790238
• relacji: 38387
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies