ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików henryk133 - 21.09.2020 20:45
Powiatowa Liga Bałtycka Trampkarzy w Mścicach!
autor: henryk133W czwartek 1 października 2020r. na boisku Orlik w Mścicach przy ul. Szkolnej 1, odbędzie się drugi turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14 ( rocznik 2006 i młodsi).W zawodach planowany jest udział siedmiu zespołów z podziałem na dwie grupy : grupa I - KS Bajgiel Będzino, UKS Olimpia Bobolice, SP I Bonin, Gryf Polanów; grupa II - Olimpia/LUKS Bobolice, SP II Bonin, GKS Szakale Świeszyno. Przyjazd zespołów o godz. 16.00, a  zakończenie planowane jest ok. godz. 19.30.
Organizatorem imprezy jest KS Bajgiel Będzino, a osobą odpowiedzialną Mateusz Wiśniewski.
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików henryk133 - 21.09.2020 20:41
Po turniej Żaków w Bobolicach!
Przy pięknej letniej pogodzie w  sobotę 19 września 2020r. w Bobolicach na boisku Olimpia, odbył się turniej dzieci w kategorii Żak U8 (rocznik 2012 i młodsi).
W zawodach wzięło udział pięć zespołów: UKS Olimpia I Bobolice (trener Dawid Olearczyk), UKS Olimpia II Bobolice (trener Henryk Kowalski), AP Zryw Kretomino (trener Władysław Kasztelan), 2) KS Bajgiel II Będzino (trener Wojciech Zacholski), GKS Szakale Świeszyno ( trener Piotr Radliński). Na zawody z przyczyn organizacyjnych nie dojechały zespoły KS Victoria Sianów i AP Mielno.
Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 1x18 minut.

piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików henryk133 - 18.09.2020 14:01
Super Turniej Skrzatów w Bobolicach!
W czwartek 17 września 2020r. w Bobolicach na boisku Olimpia, odbył się inauguracyjny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Skrzat U6.
W zawodach wzięło udział osiem zespołów z podziałem na dwie grupy: grupa I: 1) UKS Olimpia I Bobolice (trener Dawid Olearczyk, Henryk Kowalski), 2) KS Bajgiel I Będzino(trener Wojciech Zacholski ), 3) UKS Olimpia II Bobolice (trener Dawid Olearczyk, Henryk Kowalski), 4) KS Victoria I Sianów ( trener Krystian Marul), ; grupa II : 1) Olimpia/LUKS Bobolice (trener Dawid Olearczyk, Henryk Kowalski), 2) KS Bajgiel II Będzino (trener Wojciech Zacholski) 3) KS Victoria II Sianów (trener Krystian Marul), 4) AP Zryw Kretomino (trener Władysław Kasztelan). Opiekę medyczną pełniła Teresa Pietruszka.
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików henryk133 - 14.09.2020 21:53
Turnieje Skrzatów i Żaków w Bobolicach!
autor: henryk133W bieżącym tygodniu w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbędą się kolejne turnieje ligowe dla najmłodszych dzieci. W czwartek 17 września 2020r. od godz. 17.00, odbędzie się inauguracyjny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Skrzat (rocznik 2014 i młodsi).

W zawodach weźmie udział osiem zespołów z podziałem na dwie grupy : grupa I : 1) UKS Olimpia I Bobolice, 2) KS Bajgiel I Będzino, 3) GKS Szakale Świeszyno, 4) KS Victoria I Sianów ; grupa II : 1) Olimpia/LUKS Bobolice, 2) KS Bajgiel II Będzino, 3) KS Victoria II Sianów, 4) AP Zryw Kretomino. Przyjazd zespołów o godz. 16.30, a  zakończenie planowane jest ok. godz. 19.00.

Natomiast w sobotę od godz. 11.00 do gry przystąpią Żaki ( rocz. 2012 i mł.). W turnieju planowany jest udział sześciu zespołów z takich klubów jak : 1) UKS Olimpia Bobolice, 2) GKS Szakale I Świeszyno , 3) AP Zryw I Kretomino 4) KS Victoria I Sianów , 5) KS Bajgiel I Będzino, 6) AP Mielno lub UKS Olimpia II Bobolice. Przyjazd zespołów o godz. 10.30, a  zakończenie planowane jest ok. godz. 13.20.
Organizatorem imprez jest UKS Olimpia Bobolice, a wsparcia udzieliło ZZ LZS w Szczecinie, Powiat Koszaliński i  Gmina Bobolice.
        starsze newsy   
 


najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
61 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
41 » Polonia Płoty-Błękitni  »
35 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
30 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
30 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
28 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
25 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
22 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
22 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
Barlinek69 Ka2il
mlodzierzy tmikesz1
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124731
• newsów: 73900
• użytkowników: 74860
• komentarzy: 1104057
• zdjęć: 801932
• relacji: 38761
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies