ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 10.07.2020 07:08
Półfinał Pucharu Polski ZZPN
W sobotę 11 lipca 2020 r. o godzinie 17:00 rozegrane zostaną mecze półfinałowe Pucharu Polski ZZPN.

W półfinale zmierzą się ze sobą:
1.Sokół Karlino- Świt Szczecin
2.SCRS Barlinek - Bałtyk Koszalin

Finał Pucharu Polski planowany jest na 22 lipca br.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki pszczolek - 30.06.2020 11:09
Rodzice bawili się razem z dziećmi
autor: PszczółekW piątek 26 czerwca oraz w sobotę 27 czerwca w Kamieniu Pomorskim odbyły się dwie części Piłkarskiego Turnieju Pokoleń czyli wydarzenia sportowego, które w formie pikniku, gier i zabaw propagowało wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki skryba1213 - 30.06.2020 06:34
Zasłużeni dla Polonii
autor: Stanisław RazmusW sobotę 27 czerwca 2020 roku na Stadionie Miejskim w Płotach zebraliśmy się już po raz dziewiętnasty, aby uczcić pamięć śp. Tadeusza Kowalczyka i po raz piąty śp. Stefana Medyńskiego. Przed turniejem przedstawiciele oldbojów na Cmentarzach w Płotach i Trzebiatowie złożyli wieńce i kwiaty na grobie Pana Tadeusza i Stefana . Obaj byli wielkimi pasjonatami futbolu.

Przez wiele lat działali społecznie w świecie piłkarskim naszej małej miejscowości, zachęcając zarówno starszych jak i tych młodszych do gry w piłkę. Funkcjonowali w futbolu w innych rolach, bo Pan Stefan był klubowym działaczem, członkiem zarządu i jednym z założycieli drużyny oldbojów, a z kolei Pan Tadeusz to trener i zawodnik Polonii oraz Dyrektor SP Nr. 1 w Płotach.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki skryba1213 - 25.06.2020 07:00
Przed nami VI Runda Pucharu Polski ZZPN
W sobotę 27 czerwca 2020 r. o godzinie 17:00 rozegrane zostaną mecze VI Rundy Pucharu Polski ZZPN.

Pary VI rundy:
1. Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin
2. Odra Chojna - Chemik Police
3. Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin
4. SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin
5. Korona Człopa - Sokół Karlino
6. Pomorzanin Sławoborze - Kotwica Kołobrzeg
7. Wieża Postomino - Rasel Dygowo
8. Sława Sławno - Bałtyk Koszalin

Pary VI rundy Pucharu ZZPN - Szczecin
Pary VI rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki paulinus - 23.06.2020 11:36
Piłkarski Turniej Pokoleń
Pomorski zaprasza na Piłkarski Turniej Pokoleń, czyli wydarzenie sportowe, które w formie pikniku, gier i zabaw ma propagować wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Wydarzenie to ma charakter dnia otwartego, w którym dzieci, rodzice mogą się zapoznać z działalnością Akademii, co mamy nadzieję przekona ich do uprawiania sportu przez ich pociechy nie tylko od święta. Planujemy rozegranie turnieju drużyn mieszanych, w którym rodzice zagrają razem z dziećmi oraz inne konkursy w tym popularnego „turbokozaka”.
Wszyscy ciągle pamiętamy o zagrożeniu wynikającym z epidemią COVID-19. Dlatego przede wszystkim dla bezpieczeństwa dzieci zdecydowaliśmy się podzielić wydarzenie na dwie części:

piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki skryba1213 - 05.06.2020 21:48
Wyniki konkursu z okazji Dnia Dziecka
autor: Kibice Razem Pogoni Szczecin W końcu po trudach i znojach udało Nam się wybrać najlepsze 3 miejsca w konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka! Szczerze mówiąc, nie było to proste zadanie, ponieważ każdy z Was wykazał się wyjątkową kreatywnością i pomysłowością!

Jednak jak to w konkursach, podium ma tylko 3⃣ miejsca. 🥇🥈🥉
I tak podzieliliśmy naszych zwycięzców między 2⃣ kategorie:

Pierwsza z nich plastyczna, kształtuje się następująco:
Miejsce I : Martyna
Miejsce II : Rodzeństwo: Karolina i Szymon z Łobza
Miejsce III: Michał lat 11
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki paulinus - 25.05.2020 11:50
Trening naborowy w Olimpii
Zapraszamy wszystkie dziewczęta z roczników 2002 - 2006 zainteresowane trenowaniem piłki nożnej na otwarty trening naborowy. Trening odbędzie się w najbliższy wtorek 26.05.2020 o godzinie 8:00 na boisku przy ul. Witkiewicza 72 w Szczecinie. Należy mieć ze sobą strój sportowy oraz buty piłkarskie. Zapraszamy wszystkie dziewczyny, które pragną sprawdzić się w piłkarskim fachu.

Przyjdź i daj sobie szansę - niech piłka nożna stanie się Twoją pasją - naszą pasją jest od wielu lat. Czekamy właśnie na Ciebie!

Zaproszenie znajdziecie TUTAJ
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki paulinus - 24.05.2020 11:55
'Dzień Próby 2020' - testy sportowe do 4 klasy SMS FASE Szczecin!

Wszystko powoli wraca do normy, czas więc na pewne wydarzenie. Ze znanych przyczyn przesunęło się ono w czasie, ale nie zakładaliśmy nawet opcji, że się nie odbędzie!
Już za kilka tygodni nadejdzie jeden z najważniejszych dni dla zawodników z rocznika 2010/2011, którzy chcą dołączyć do FASE.
        starsze newsy   
 

Sparingi

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Puchar Polski 2019/2020

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Puchar Polski ZZPN - Szczecin 2019/2020

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Puchar Polski ZZPN - Koszalin 2019/2020

zobacz wszystkie wyniki i terminarz


najbliższe mecze:
Sparingi
12-07 Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino
14-07 Sparta Gryfice - Korona Stuchowo
18-07 Korona Stuchowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal
18-07 Flota Świnoujście - Iskra Golczewo
18-07 Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń
18-07 Włókniarz Okonek - Wiarus Żółtnica







rozegrane mecze:
Sparingi
5:5 - Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca
5:2 - Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska
6:0 - Vineta Wolin - Prawobrzeże Świnoujście
: - Dąb Dębno - Warta Słońsk
4:0 - Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski
1:1 - Błonie Barwice - Lech Czaplinek

Puchar Polski
0:0 - Cracovia Kraków - Raków Częstochowa
1:1 - Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
1:2 - Błękitni Stargard - Stal Mielec
2:0 - GKS Tychy - ŁKS Łódź
3:2 - Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
0:2 - Stal Stalowa Wola - Lech Poznań
0:2 - Górnik Łęczna - Legia Warszawa
0:2 - Legia II Warszawa - Piast Gliwice
0:0 - Stomil Olsztyn - Wisła Płock
2:3 - Widzew Łódź - Legia Warszawa
0:4 - Pogoń Siedlce - Piast Gliwice
0:4 - Olimpia Elbląg - Raków Częstochowa
1:0 - Legia II Warszawa - Odra Opole
2:0 - Stal Mielec - Pogoń Szczecin
1:1 - Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
0:2 - Chełmianka Chełm - Lechia Gdańsk
2:0 - ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
1:0 - Miedź Legnica - GKS 1962 Jastrzębie
2:3 - Bytovia Bytów - Cracovia Kraków
0:2 - Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna
1:2 - Radomiak Radom - GKS Tychy
1:5 - Stilon Gorzów Wlkp. - Zagłębie Lubin
3:0 - Błękitni Stargard - Sandecja Nowy Sącz
0:4 - Resovia Rzeszów - Lech Poznań
0:3 - Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
1:0 - Odra Opole - Arka Gdynia
1:5 - Unia Skierniewice - Piast Gliwice
0:2 - Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
0:1 - Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
0:3 - Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
0:0 - GKS Katowice - Warta Poznań
0:2 - GKS Bełchatów - GKS Tychy
1:0 - Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0 - GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza


Puchar Polski ZZPN - Szczecin
0:3 - Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin
2:1 - SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin
0:2 - Odra Chojna - Chemik Police
2:3 - Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin
5:0 - SCRS Barlinek - Masovia Maszewo
4:1 - Energetyk Gryfino - Iskra Golczewo
3:0 - Odra Chojna - Gryf Kamień Pomorski
2:1 - Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów
2:6 - Biali Sądów - Świt Szczecin
0:0 - Prawobrzeże Świnoujście - Iskierka Szczecin
1:7 - Arkonia Szczecin - Chemik Police
10:0 - Pogoń II Szczecin - Sokół Pyrzyce
2:1 - Arkonia Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów
14:2 - Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno
1:2 - Piast Chociwel - Chemik Police
2:5 - Korona Raduń - Ina Goleniów
1:1 - Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski
2:2 - Prawobrzeże Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:5 - Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń II Szczecin
1:0 - Iskra Golczewo - Vineta Wolin
2:0 - Energetyk Gryfino - Polonia Płoty
3:0 - Biali Sądów - Osadnik Myślibórz
1:9 - Stal Lipiany - Iskierka Szczecin
3:0 - Masovia Maszewo - Flota Świnoujście
0:2 - Sparta Gryfice - Sokół Pyrzyce
2:2 - SCRS Barlinek - Hutnik Szczecin
1:0 - Odra Chojna - Błękitni II Stargard
0:2 - Grot Gardno - Odra Chojna
4:2 - SCRS Barlinek - Morzycko Moryń
1:10 - Wołczkowo-Bezrzecze - Jeziorak Szczecin
0:4 - Radowia Radowo Małe - Sparta Gryfice
3:0 - Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica
1:1 - Ina Ińsko - Pomorzanin Nowogard
4:3 - Korona Raduń - A.P. Gavia Choszczno
3:3 - Ehrle Dobra Szczecińska - Energetyk Gryfino
6:8 - Aquila Szczecin - Iskra Golczewo
0:1 - Wicher Przelewice - Sokół Pyrzyce
1:7 - Światowid 63 Łobez - Biali Sądów
0:3 - Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal
1:6 - Pomorzanin Przybiernów - Prawobrzeże Świnoujście
0:3 - Leśnik Kliniska - Polonia Płoty
9:4 - Stal Lipiany - Unia Dolice
3:0 - Arkonia Szczecin - Czcibor Cedynia
8:6 - Piast Chociwel - Orkan Suchań
3:2 - Masovia Maszewo - Hanza Goleniów
3:0 - Wicher Przelewice - Piast Karsko
0:3 - Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze
1:5 - Unia Swochowo - Stal Lipiany
0:3 - Wicher Reptowo - Unia Dolice
0:2 - OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica
2:4 - Sęp Brzesko - Osadnik Myślibórz
1:4 - Rolpol Chlebowo - Światowid 63 Łobez
2:7 - Kasta Szczecin-Majowe - Sokół Pyrzyce
3:3 - Jantar II Dziwnów - Błękitni Trzygłów
1:7 - Jedność Przewłoki - Orkan Suchań
2:5 - Polonia Giżyn - Odra Chojna
4:2 - Korona Raduń - Kłos Pełczyce
2:7 - Korona Stuchowo - Sparta Gryfice
2:1 - SCRS Barlinek - Dąb Dębno

Puchar Polski ZZPN - Koszalin
1:4 - Korona Człopa - Sokół Karlino
1:4 - Sława Sławno - Bałtyk Koszalin
3:0 - Pomorzanin Sławoborze - Kotwica Kołobrzeg
3:1 - Wieża Postomino - Rasel Dygowo
4:3 - Sława Sławno - Błonie Barwice
2:2 - Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino
1:3 - Lech Czaplinek - Sokół Karlino
0:5 - Zawisza Grzmiąca - Bałtyk Koszalin
0:6 - GKS Leśnik Manowo - Kotwica Kołobrzeg
2:3 - Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo
2:0 - Korona Człopa - MKP Szczecinek
5:4 - Wieża Postomino - Gwardia Koszalin
0:7 - Redłovia Redło - Darłovia Darłowo
0:0 - Korona Człopa - Mechanik Bobolice
4:0 - Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo
0:3 - Gryf Polanów - Rasel Dygowo
3:2 - Vimobilia Będzino - Olimp Gościno
0:6 - Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek
0:3 - Ikar Krosino - Sokół Karlino
2:1 - Pomorzanin Sławoborze - Orzeł Wałcz
1:6 - Mechanik Turowo - Wieża Postomino
3:5 - Saturn Mielno - Zawisza Grzmiąca
2:2 - Spójnia Świdwin - GKS Leśnik Manowo
1:8 - Fala ABFrost Gąski - Sława Sławno
3:5 - Sokół Suliszewo - MKP Szczecinek
0:3 - Zefir Wyszewo - Bałtyk Koszalin
0:4 - KP Drawsko Pomorskie - Gwardia Koszalin
2:2 - Sad Chwiram - Korona Człopa
2:4 - Orzeł Łubowo - Błonie Barwice
6:0 - Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław
2:7 - Jantar Siemyśl - Spójnia Świdwin
7:3 - Fala ABFrost Gąski - LZS Kowalewice
2:1 - Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski
0:2 - Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo
0:15 - Płomień Myślino - Ikar Krosino



 
top komentarze
newsy:
6 » Luis Mata nowym zawodni »
3 » Sarmata wygrywa w spari »
2 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
2 » Szmit trenerem Chemika
2 » Zmiany w rozgrywkach. D »
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Borger odchodzi z Chemi »
1 » LZS Orkan Dalewo szuka  »
mecze:
8 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
7 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
6 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
5 » Polonia Płoty-Lech Czap »
4 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
3 » Orzeł Bierzwnik-Korona  »
3 » Polski Cukier Kluczevia »
3 » Wieża Postomino-GKS Leś »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
3 » Mechanik Bobolice-MKP S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
fanjeziora... paulinus
Slawek75
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2848
• imprez: 122190
• newsów: 73452
• użytkowników: 74490
• komentarzy: 1095077
• zdjęć: 794622
• relacji: 38577
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies