ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
        starsze newsy   
 

Sparingi

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Fortuna Puchar Polski 2020/2021

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Puchar Polski ZZPN 2020/2021

zobacz wszystkie wyniki i terminarz


najbliższe mecze:
Fortuna Puchar Polski
31-10 Wisła Płock - Pogoń Szczecin
31-10 Świt Szczecin - Cracovia Kraków





rozegrane mecze:
Sparingi
: - Rurzyca Nawodna - Leśnik Kliniska
3:5 - Morzycko II Moryń - Klon Krzymów
1:2 - Strzała Płotno - Skrzydlaci Będargowo
8:2 - Polonia II Płoty - Lotnik Czarne
: - Rurzyca Nawodna - Wicher Steklno
1:6 - Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec

Fortuna Puchar Polski
0:5 - Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin
3:3 - Błękitni Stargard - Warta Poznań
1:4 - Lechia Zielona Góra - Świt Szczecin
2:0 - Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo


Puchar Polski ZZPN
2:7 - Bytyń Nakielno - Korona Człopa
2:2 - Vielgovia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
1:2 - Orzeł Łożnica - Sparta Gryfice
0:0 - Saturn Mielno - Vimobilia Będzino
3:4 - KS Sieciemin - Wiekowianka Wiekowo
4:4 - Iskra Banie - Stal Szczecin
1:4 - Radew Białogórzyno - Iskra Białogard
0:5 - Gwiazda Żalęcino - Morzycko Moryń
4:4 - AP Kotwica Kołobrzeg - Resko Karcino
0:3 - Unia Swochowo - CRS Pogoń Barlinek
3:0 - Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój
3:0 - Drawa Drawno - Orkan Suchań
2:2 - Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice
0:1 - Promień Mosty - Prawobrzeże Świnoujście
1:2 - Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard
0:3 - Orzeł Grzędzice - Jeziorak Szczecin
1:0 - Gryf Polanów - Sława Sławno
2:1 - Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin
1:3 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Dolice
5:3 - Strong Zielenica - Zefir Wyszewo
1:3 - Mechanik Warnice - Energetyk Gryfino
0:1 - Grom Szwecja - Orzeł Łubowo
1:7 - Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo
0:4 - Pionier 95 Borne Sulinowo - Ikar Krosino
4:0 - Dąb Dębice - Iskra Golczewo
2:2 - Wicher Brojce - Sędziowie ZZPN
4:4 - Jantar Dziwnów - Wicher Brojce
3:0 - Bytyń Nakielno - Redłovia Redło
4:1 - AP Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie
3:1 - Unia Swochowo - Sokół Pyrzyce
1:1 - Grom Szwecja - Iskra Kłanino
3:0 - Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz
3:0 - Promień Mosty - Mewa Resko
0:3 - Błękitni Gonne Małe - Olimp Złocieniec
3:1 - KS Sieciemin - Błękitni Stary Jarosław
1:2 - Sarmata Dobra - Orzeł Łożnica
4:5 - Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca
1:3 - Zryw Kołbaskowo - Energetyk Gryfino
3:0 - Gryf Polanów - LZS Kowalewice
0:10 - Korona Raduń - Pomorzanin Nowogard
3:1 - CRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany
0:3 - Wrzos Wrzosowo - Vimobilia Będzino
2:4 - Ina Stradzewo - Orkan Suchań
3:8 - Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin
4:5 - Wicher Mierzym - Zefir Wyszewo
3:0 - Dąb Dębice - Kłos Pełczyce
5:2 - Iskra Banie - Osadnik Myślibórz
6:1 - Resko Karcino - Victoria Sianów
3:0 - Orzeł Grzędzice - Światowid 63 Łobez
0:6 - Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń
3:0 - Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna
3:0 - Drawa Drawno - Piast Chociwel
0:5 - Radowia Radowo Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:3 - KP Drawsko Pomorskie - Spójnia Świdwin
0:4 - Grot Gorawino - Iskra Białogard
0:2 - KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo
0:3 - Sokół Suliszewo - Korona Człopa
3:7 - Wieża II Postomino - Sława Sławno
0:4 - Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice
3:0 - Błonie Barwice - Mechanik Turowo
1:7 - Syrena-Grot Rymań - Saturn Mielno
2:4 - Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście
3:3 - Vielgovia Szczecin - Odra Chojna
2:5 - Płomień Myślino - Strong Zielenica
3:2 - Gwiazda Żalęcino - Zorza Dobrzany
5:7 - Polonia Giżyn - Stal Szczecin
1:2 - Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze
3:2 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Gavia Choszczno
4:2 - Odrzanka Radziszewo - Mierzynianka Mierzyn
1:9 - Fala ABFrost Gąski - Wiekowianka Wiekowo
0:5 - Wicher Przelewice - Unia Dolice
1:0 - Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębno
5:2 - Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski
2:1 - Mechanik Warnice - Orzeł Bierzwnik
0:1 - KP Przecław - Sędziowie ZZPN
1:1 - Santos Kłębowiec - Ikar Krosino
4:5 - Ogniwo Babinek - Tanowia Tanowo
3:3 - Prawobrzeże II Świnoujście - Bizon Cerkwica
1:2 - Czarni Szczecin - Zryw Kołbaskowo
5:4 - Ina Stradzewo - Łabędź Widuchowa
2:8 - Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino
6:0 - Polonia Giżyn - Iskra II Banie
2:1 - Korona Raduń - Znicz Niedźwiedź
1:1 - KS Sieciemin - Kotwica II Kołobrzeg
5:2 - Wieża II Postomino - KS Skibno
1:4 - Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe



 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
36 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
29 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73904
• użytkowników: 74868
• komentarzy: 1104184
• zdjęć: 801963
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies