ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa hejwodr - 15.08.2022 20:48
WODR Barzkowice szuka zawodników

Ogłaszamy nabór do naszej drużyny piłkarskiej. Jeśli Trener Cię nie docenia, a koledzy z drużyny nie podają do Ciebie piłki to czas na spełnianie marzeń. Pewnie jednym z marzeń jest gra w WODR Barzkowice.

Poszukujemy chętnych , ambitnych i zaangażowanych zawodników.
Naszym celem jest stworzenie drużyny rozwijającej się i walczącej w każdym meczu
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Raczek4 - 12.08.2022 10:48
Sparingpartner poszukiwany
Zespół Znicz Wysoka Kamieńska, grający w szczecińskiej B-klasie Grupie 1, szuka sparingpartnera na sobotę 20.08.2022 godz.15-17.
Posiadamy własny obiekt, zapewniamy obsługę sędziowską z ZZPN.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa siwy1996111 - 10.08.2022 12:45
Sparingpartner poszukiwany

Klub GLKS Bryza Reńsko poszukuje chętnej drużyny do rozegrania sparingu w dniu 14 sierpnia 2022 r. (niedziela). Miejsce rozegrania meczu boisko w Reńsku, godzina do ustalenia.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa ylgu - 09.08.2022 21:37
Sparingpartner poszukiwany

Polonia Gryfino szuka sparing partnera na 14.08.2022 na godzinę 12.00 - boisko przy ul.Sportowej w Gryfinie (sztuczna murawa).
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Wieslaw17 - 08.08.2022 23:01
Sparingpartner poszukiwany


Rybak Trzebież szuka sparingpartnera na dzien 13.08 lub 14.08 boisko w Trzebieży, godzina do ustalenia.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa DeltaWarszawa - 01.08.2022 08:19
Sparingpartner poszukiwany
Drużyna Klubu Sportowego Delta Warszawa (U17) przebywająca na obozie w Niechorzu poszukuje sparingpartnera w okresie 01.08.2022 do 10.08.2022.
Posiadamy boisko, albo możemy dojechać.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa ahmed997 - 31.07.2022 21:08
Sparingpartner poszukiwany
Zespół rezerw Unii Dolice poszukuje sparingpartnera na 14.08.2022 r. (niedziela). Mecz odbyłby się na boisku ewentualnego rywala.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa me - 21.07.2022 10:13
Kluby bez licencji
W dniu 19 lipca 2022 roku odbyło się posiedzenie Wydziału Dyscypliny Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, podczas którego podjęto decyzję o zawieszeniu licencji klubom: Pomorzanin Nowogard, Saturn Mielno i Syrena-Grot Rymań.

Powodem zawieszenia licencji jest niewywiązywanie się ze zobowiązań finansowych wobec ZZPN. W okresie zawieszenia licencji klub nie może uczestniczyć w rozgrywkach organizowanych przez ZZPN.

Przywrócenie licencji może nastąpić tylko w przypadku ustania przyczyny jej zawieszenia (spłaty zobowiązań).
        starsze newsy   
 

B klasa gr. 1 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Vineta II Wolin 12 36 12 0 0 63 / 5
2.  Prawobrzeże II Świnoujście 12 27 9 0 3 50 / 25
3.  Polonia II Płoty 12 19 6 1 5 51 / 40
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 2 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Sztorm Szczecin 18 44 14 2 2 58 / 29
2.  Rybak Trzebież 18 43 14 1 3 67 / 30
3.  Okręt Mirand Szczecin 18 38 11 5 2 76 / 24
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 3 RW 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Gwiazda Żalęcino 8 40 7 1 0 48 / 8
2.  Ina Stradzewo 8 31 6 0 2 40 / 13
3.  Zenit Koszewo 8 17 3 0 5 14 / 34
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 4 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Osadnik II Myślibórz 14 33 10 3 1 44 / 13
2.  Skrzydlaci Będargowo 14 31 10 1 3 45 / 26
3.  Sokół Różańsko 14 31 10 1 3 55 / 24
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 5 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Kłos Kamienny Jaz 20 40 11 7 2 51 / 20
2.  Czarni Czarnówko 20 39 12 3 5 53 / 33
3.  Klon Krzymów 20 36 11 3 6 52 / 30
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
B klasa gr. 1
0:2 - KS Mustang - Vineta II Wolin
3:0 - Prawobrzeże II Świnoujście - Zieloni Wyszobór
2:5 - Sowianka Sowno - Polonia II Płoty

B klasa gr. 2
5:0 - Okręt Mirand Szczecin - Victoria 95 Przecław
1:2 - Czarni II Szczecin - FASE Szczecin
2:2 - Mierzynianka II Mierzyn - Sztorm Szczecin
2:0 - Rybak Trzebież - Pionier Szczecin
1:9 - Mierzynianka II Mierzyn - FASE Szczecin

B klasa gr. 3 RW
3:0 - Ina Stradzewo - Zenit Koszewo
10:1 - Gwiazda Żalęcino - Jedność Przewłoki

B klasa gr. 4
2:1 - Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo
2:2 - Pionier Zwierzyn - Strzała Płotno
3:1 - Osadnik II Myślibórz - Grom Płonno
4:0 - Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko

B klasa gr. 5
3:0 - Kłos Kamienny Jaz - Morzycko II Moryń
1:5 - Klon Krzymów - Polonia Gryfino
4:0 - Czarni Czarnówko - KLUKS Krzywin

 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Medal Majki i Gadowskie »
mecze:
55 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
43 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
28 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
23 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
15 » Wieża Postomino-MKP Szc »
15 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
12 » Gavia Choszczno-Chemik  »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3017
• imprez: 138516
• newsów: 76535
• użytkowników: 79974
• komentarzy: 1143034
• zdjęć: 851179
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies