ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 17.09.2020 09:06
Gra B-klasa
www.ligowiec.netW weekend zostaną rozegrane spotkaniaw b-klasie szczecińskiejb-klasie koszalińskiej
Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa lapko2000 - 15.09.2020 10:56
Sparingpartner poszukiwany
KS Rybak Trzebież poszukuje sparingpartnera na dzień 19 lub 20.09.2020, godzina do ustalenia. Mecz na boisku w Trzebieży.
        starsze newsy   
 

B Klasa gr. 1 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Jantar II Dziwnów 4 10 3 1 0 25 / 4
2.  Polonia II Płoty 4 9 3 0 1 26 / 3
3.  Wicher II Brojce 4 8 2 2 0 9 / 4
4.  Prawobrzeże II Świnoujście 4 7 2 1 1 17 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 2 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Dęby Rogowo 3 9 3 0 0 7 / 0
2.  Gwiazda Żalęcino 4 8 2 2 0 16 / 8
3.  Orkan II Suchań 3 7 2 1 0 21 / 6
4.  Zorza II Dobrzany 3 4 1 1 1 4 / 3
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 3 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Okręt Szczecin 5 15 5 0 0 23 / 3
2.  GKS Kołbacz 5 13 4 1 0 23 / 3
3.  Sztorm Szczecin 4 12 4 0 0 16 / 10
4.  Rybak Trzebież 4 10 3 1 0 12 / 3
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 4 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Energetyk II Gryfino 4 10 3 1 0 36 / 7
2.  Sokół II Pyrzyce 3 7 2 1 0 13 / 6
3.  Zryw Góralice 4 7 2 1 1 11 / 14
4.  Klon Krzymów 3 6 2 0 1 12 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 5 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Ina Stradzewo 4 12 4 0 0 21 / 7
2.  SCRS II Barlinek 3 9 3 0 0 16 / 3
3.  Pionier Zwierzyn 3 4 1 1 1 11 / 10
4.  Strzała Płotno 4 4 1 1 2 9 / 10
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
B Klasa gr. 1
04-10 Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów
04-10 Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór
04-10 Gardominka Mechowo - Wicher II Brojce
04-10 Prawobrzeże II Świnoujście - Polonia II Płoty

B Klasa gr. 2
04-10 Unia II Dolice - Dęby Rogowo
04-10 Zorza II Dobrzany - Sparta II Węgorzyno
04-10 Orkan II Suchań - Pomorzanin Krąpiel

B Klasa gr. 3
03-10 Rybak Trzebież - Sztorm Szczecin
03-10 Pionier Szczecin - Future Szczecin
04-10 Victoria 95 Przecław - Aquila II Szczecin
04-10 Prawobrzeże Szczecin - Iskierka II Szczecin
04-10 FASE Szczecin - GKS Kołbacz

B Klasa gr. 4
03-10 Klon Krzymów - Energetyk II Gryfino
03-10 Polonia Gryfino - Stal II Lipiany
04-10 Sparta Sobiemyśl - Morzycko II Moryń
04-10 Korona Klępicz - Sokół Różańsko
04-10 Sokół II Pyrzyce - Zryw Góralice

B Klasa gr. 5
03-10 Ina Stradzewo - SCRS II Barlinek
04-10 Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno
04-10 Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo

rozegrane mecze:
B Klasa gr. 1
1:2 - Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo
11:2 - Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne
1:1 - Wicher II Brojce - Prawobrzeże II Świnoujście
4:0 - Polonia II Płoty - Orzeł Mrzeżyno

B Klasa gr. 2
2:0 - Dęby Rogowo - Zorza II Dobrzany
5:2 - Pomorzanin Krąpiel - Unia II Dolice
4:2 - Gwiazda Żalęcino - Sparta II Węgorzyno

B Klasa gr. 3
2:1 - Rybak Trzebież - Prawobrzeże Szczecin
0:4 - Future Szczecin - Iskierka II Szczecin
2:0 - Okręt Szczecin - FASE Szczecin
2:4 - Aquila II Szczecin - Pionier Szczecin
3:0 - GKS Kołbacz - Victoria 95 Przecław

B Klasa gr. 4
: - Sokół Różańsko - Polonia Gryfino
: - Stal II Lipiany - Sokół II Pyrzyce
5:5 - Morzycko II Moryń - Korona Klępicz
16:0 - Energetyk II Gryfino - Sparta Sobiemyśl
3:8 - Zryw Góralice - Klon Krzymów

B Klasa gr. 5
2:1 - Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko
0:6 - Grom Płonno - Ina Stradzewo
3:3 - Strzała Płotno - Pionier Zwierzyn

 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
36 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
29 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
21 » LZS Kowalewice-Vimobili »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
emil123 Kondiniowd...
Lukas1986 MilaRS
PassatBuko... Trzymamkci...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104187
• zdjęć: 801964
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies