ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 11.04.2024 10:54
Gra B Klasa
autor: aszefPrzed nami wiosenne mecze B-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 04.04.2024 11:26
Gra B Klasa
autor: aszefPrzed nami wiosenne mecze B-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 02.04.2024 18:47
Mecze V rundy Pucharu Polski ZZPN
Przed nami spotkania V rundy Pucharu Polski ZZPN.

Spotkania zostaną rozegrane 2 i 4 kwietnia 2024 roku.

V runda Pucharu Polski ZZPN
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Poloniarz24 - 18.03.2024 20:56
Pogoń II Barlinek szuka sparingpartnera
Pogoń II Barlinek szuka sparingpartnera na najbliższą niedzielę (24.03) Dysponujemy Euroboiskiem w Barlinku o godzinie 14:00!

Zapraszamy do kontaktu!

531274158 lub 783 212 935
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa cetnar8 - 18.03.2024 03:31
Ogniwo Dzwonowo poszukuje sparingpartnera
Ogniwo Dzwonowo poszukuje sparingpartnera na 24.03.2024r. Godzina do ustalenia miejsce do ustalenia.
Nr tel.505 219 254 - Prezes Klubu Mariusz Cetnarski
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa ggman - 14.03.2024 09:48
Okręt Szczecin poszukuje sparingpartnera
Drużyna juniorów Okręt Szczecin szuka przeciwnika na niedzielę 24.03 g.19:00 ulica Kresowa w Szczecinie. Niestety wypadł nam przeciwnik. Zapraszamy kluby również z B klasy.
Tel. 504070500
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Mazi - 13.03.2024 18:41
Sokół II Pyrzyce poszukuje sparingpartnera
Sokół II Pyrzyce poszukuje sparingpartnera na niedzielę, 17.03 Godzina 12.00 w Barlinku (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

Zainteresowane Kluby prosimy o kontakt 539916589.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa PionierSzczecin - 12.03.2024 22:41
Sparingpartnerzy poszukiwani
Pionier Szczecin w sobotę 16.03, godzina 18.00 dysponuje boiskiem w Szczecinie.
Drużyna chętna do rozegrania sparingu proszona o wiadomość.
KONTAKT: kspionierszczecin@gmail.com, TEL: +48 694 966 702.



W związku z wycofaniem się rywala, zespół Unii II Dolice poszukuje rywala na termin 17 marca. Bardzo chętnie dojedziemy. Zainteresowane drużyny proszone są o kontakt z trenerem Dawidem Piechockim pod nr. telefonu 726-854-885.


UKS Sokół Sokoliniec poszukuje sparingpartnera na 23/24.03. Godzina boisko do ustalenia. telefon: Prezes: 783441244 Trener: 785227143.
        starsze newsy   
 

B klasa gr. 1 2023/2024 m pkt Z R P +/-
1.  Ina II Goleniów 12 34 11 1 0 64 / 17
2.  Pomorzanin 1964 Nowogard 12 31 10 1 1 63 / 14
3.  Orzeł Mrzeżyno 12 19 6 1 5 42 / 39
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 2 2023/2024 m pkt Z R P +/-
1.  FASE Szczecin 10 26 8 2 0 55 / 6
2.  Okręt Szczecin 12 26 8 2 2 44 / 16
3.  Hutnik II Szczecin 12 26 8 2 2 42 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 3 2023/2024 m pkt Z R P +/-
1.  Zjednoczeni Kurzycko 13 29 9 2 2 51 / 25
2.  Osadnik II Myślibórz 13 27 9 0 4 36 / 25
3.  Czcibor Bielin 13 23 7 2 4 40 / 27
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 4 2023/2024 m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń II Barlinek 13 33 11 0 2 70 / 17
2.  Bryza Reńsko 13 30 10 0 3 57 / 27
3.  Unia II Dolice 13 30 10 0 3 53 / 27
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 5 2023/2024 m pkt Z R P +/-
1.  Gwardia II Koszalin 13 36 12 0 1 79 / 4
2.  Perła II Dygowo 13 31 10 1 2 53 / 23
3.  Sokół Lulewice 13 19 6 1 6 35 / 45
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 6 2023/2024 m pkt Z R P +/-
1.  Drzewiarz Świerczyna 10 28 9 1 0 46 / 8
2.  Mirstal Mirosławiec 9 22 7 1 1 45 / 6
3.  Legion Strączno 10 20 6 2 2 33 / 23
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
B klasa gr. 1
20-04 Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Mrzeżyno
20-04 Pomorzanin 1964 Nowogard - Ina II Goleniów
21-04 Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno

B klasa gr. 2
3:0 - Okręt Szczecin - Energetyk II Gryfino
20-04 Pionier Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn
20-04 Czarni II Szczecin - FASE Szczecin
21-04 GKS II Kołbacz - Hutnik II Szczecin
21-04 Iskierka II Mirand Szczecin - Future Szczecin

B klasa gr. 3
20-04 KLUKS Krzywin - Piast Piaseczno
20-04 Polonia Gryfino - Klon Krzymów
21-04 Osadnik II Myślibórz - Zryw Góralice
21-04 Zjednoczeni Kurzycko - Wicher Steklno
21-04 Czarni Czarnówko - Czcibor Bielin
21-04 Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce

B klasa gr. 4
20-04 WODR Barzkowice - Strzała Płotno
20-04 Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanka Jarosławsko
21-04 Pogoń II Barlinek - Grom Płonno
21-04 Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko
21-04 Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko
21-04 Sokół Granowo - Unia II Dolice

B klasa gr. 5
21-04 Gwardia II Koszalin - KS Mustang
21-04 Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino
21-04 Grot Gorawino - Wicher Rąbino
21-04 Perła II Dygowo - Sokół Lulewice

B klasa gr. 6
20-04 Orzeł II Łubowo - Bytyń Nakielno
21-04 Lech II Czaplinek - Legion Strączno
21-04 Drzewiarz Świerczyna - Drzewiarz Krosino
21-04 Mirstal Mirosławiec - Jedność Tuczno

rozegrane mecze:
B klasa gr. 1
0:0 - Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń
1:2 - Orzeł Mrzeżyno - Ina II Goleniów
0:4 - Sowianka Sowno - Pomorzanin 1964 Nowogard

B klasa gr. 2
: - FASE Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin
1:1 - Future Szczecin - Pionier Szczecin
0:7 - Hutnik II Szczecin - Okręt Szczecin
6:0 - Mierzynianka II Mierzyn - GKS II Kołbacz
3:0 - Czarni II Szczecin - Energetyk II Gryfino

B klasa gr. 3
1:4 - Klon Krzymów - Czarni Czarnówko
2:2 - Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko
2:2 - Zryw Góralice - Polonia Gryfino
0:0 - Sokół II Pyrzyce - KLUKS Krzywin
3:0 - Wicher Steklno - Osadnik II Myślibórz
2:5 - Czcibor Bielin - Sokół Różańsko

B klasa gr. 4
5:0 - Bryza Reńsko - Ogniwo Dzwonowo
0:1 - Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Sokoliniec
0:3 - Orzeł Żeńsko - WODR Barzkowice
1:3 - Grom Płonno - Jedność Przewłoki
3:2 - Strzała Płotno - Sokół Granowo
0:2 - Unia II Dolice - Pogoń II Barlinek

B klasa gr. 5
3:1 - Sokół Lulewice - Grot Gorawino
3:3 - KS Mustang - Syrena-Grot Rymań
4:9 - Derby Karścino - Perła II Dygowo
1:0 - Wicher Rąbino - Gwardia II Koszalin

B klasa gr. 6
2:2 - Bytyń Nakielno - Sokół Spore
1:4 - Jedność Tuczno - Drzewiarz Świerczyna
1:3 - Drzewiarz Krosino - Lech II Czaplinek
6:4 - Legion Strączno - Orzeł II Łubowo

 
top komentarze
newsy:
6 » Ryszard Tarasiewicz now »
2 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
16 » Polski Cukier Kluczevia »
15 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
12 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
12 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
11 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
11 » KS Dzikowo-Wrzos Borne  »
11 » Wieża Postomino-Darłovi »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
10 » Ina Ińsko-Sokół Pyrzyce
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Koss11
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151689
• newsów: 78109
• użytkowników: 81084
• komentarzy: 1173042
• zdjęć: 895695
• relacji: 40606
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies