piłka nożna / IV liga skryba1213 - 17.10.2019 09:19
Gra IV liga
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w tym sezonie spotkania IV ligi zachodniopomorskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / IV liga czerwin - 13.10.2019 15:05
Orzeł zdominowany w Szczecinie!
W meczu XI kolejki IV ligi piłkarze Hutnika Szczecin, przed własną publicznością, mierzyli się z Orłem Wałcz.
Oba zespoły nie są już drużynami z poprzedniego sezonu, które walczyły ze sobą o utrzymanie. To jednak Hutnik był zdecydowanym faworytem tego meczu i zupełnie zdominował przeciwnika z Wałcza. Mimo przewagi w posiadaniu piłki, gospodarze długimi fragmentami nie byli wstanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej. Zdecydowanie łatwiej grało by im się, gdyby na samym początku meczu Łukasz Aleksandrowicz wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Kubie Żelazowskim. Edwin Odolczyk wyczuł jednak intencje strzelca i skutecznie interweniował. P
piłka nożna / IV liga dwp - 12.10.2019 20:25
Remisowy mecz na poziomie B-klasy
autor: dwpRemis 1:1 ze LKS Sparta Węgorzyno na wyjeździe, biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki szczecińskiego klubu w IV lidze należałoby traktować jako dobry wynik.

Jednak jeżeli spojrzeć na tabelę ligową okazuje się, że ten remis jest niekorzystny zarówno dla Iskierki jak i dla Sparty. Obie drużyny od dłuższego czasu okupują dolne rejony tabeli. Obie zgromadziły przed tym meczem po 7 punktów i potrzebowały trzech punktów 'jak powietrza'. Mecz zaczął się dla Iskierki najgorzej z możliwych. W 13 minucie czerwoną kartkę zobaczył Maciej Bobrowski. Za co? Sędzia Daniel Kwiecień nie potrafił kapitanowi tego wytłumaczyć. Akcja toczyła się w bocznej strefie boiska, obaj zawodnicy w siebie wpadli, natomiast Kwiecień widział to inaczej.
piłka nożna / IV liga jancis - 10.10.2019 11:45
Strzelcy IV ligi
Strzelcy IV ligi:
14 - Wiktor Sawicki (Darłovia Darłowo), Kamil Wiśniewski (Vineta Wolin),
13 - Damian Staniszewski (Flota Świnoujście),
11 - Michał Jarząbek (Ina Goleniów),
8 - Mateusz Górny (MKP Szczecinek), Paweł Iskra (Flota Świnoujście), Michał Magnuski (Kluczevia Stargard),

piłka nożna / IV liga dwp - 05.10.2019 21:35
Hutnik lepszy w derbach
autor: dwpHutnik Szczecin pewnie wygrywa Derby Szczecin z Iskierką Szczecin 5:1, spychając tym samym Iskierkę w dół tabeli.

Od początku mecz toczył się z delikatną przewagą zespołu ze Stołczyna. Iskierka oddając inicjatywę skupiła się na kontratakach. Dla zespołu z Prawobrzeża wszystko układało się dobrze do 16 metra przed polem karnym gości. Jednak brakowało wykończenia i skuteczności. Nie zabrakło tego natomiast Hutnikowi. W 31 minucie gola na 0:1 zdobył Radosław Marcyniuk. Bramka padła po błędzie bramkarza Iskierki. Na 0:2 podwyższył bramką samobójczą Konrad Krzysztanowicz. W pierwszej połowie meczu Iskierka była w stanie jedną bramką. Gola w 45 minucie z rzutu karnego zdobył Szymon Górski. W drugiej części meczu Iskierka rzuciła się do ataku. Groźnie na bramkę strzelał Michał Bąba, Steve Endene czy Szymon Górski.
piłka nożna / IV liga dwp - 02.10.2019 22:44
Derby Szczecina w 4 lidze
W każdej lidze zawodnicy Iskierki mieli okazję zagrać derbowe spotkanie. Jednak w #DerbySzczecin na poziomie IV ligi Iskierce przyjdzie grać po raz pierwszy.

W sobotę na Topolowej prawdziwe piłkarskie święto. Na prawobrzeże przyjedzie wicelider rozgrywek Hutnik Szczecin. Ostatni raz obie jedenastki w oficjalnym meczu zmierzyły się w marcu 2017 roku w meczu V rundy Pucharu Polski. W spotkaniu na Pomarańczowej zdecydowanie lepszym zespołem okazał się Hutnik Szczecin, który wygrał tamto spotkanie 3:1. Z tamtego meczu w kadrze Iskierki pozostali Krzysztanowicz, Tarnowski, Kanigowski, Pińkowski, Simkovych i Górski Szymon. W sobotę na boisku na pewno zabraknie Alexa, który leczy kontuzję przewodziciela.
piłka nożna / IV liga dziku393 - 02.10.2019 21:54
Damian Padziński rezygnuje z funkcji trenera
autor: PszczółekZ dniem 0 października 2019 r. Damian Padziński rezygnuje z funcji trenera zespołu seniorów Sparty Węgorzyno.

- Po ponad 4 latach czuję się nieco zmęczony i wypalony pracą na stanowisku trenera IV ligowego zespołu. Chcę poświęcić więcej czasu dla swojej rodziny oraz obowiązków zawodowych. Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem przez cały okres pracy. - powiedział Padziński. Damian Padziński przyszedł do Sparty na mocy transferu definitywnego z Sarmaty Dobra w 2015 roku. Funkcję trenera pełnił od 18 kwietnia 2015 r. zastępując Jacka Chyłę. W 2016 roku z drugiego miejsca wywalczył awans do IV ligi Zachodniopomorskiej.