piłka nożna / IV liga skryba1213 - 25.04.2019 11:54
Gra IV liga
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania IV ligi zachodniopomorskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / IV liga UltrasFanatic - 23.04.2019 12:53
Orzeł Wałcz o utrzymanie, Chemik Police o awans
autor: ArielJuż w najbliższą sobotę, 27 kwietnia 2019 roku o godzinie 15:00 w ramach 26 kolejki o Mistrzostwo IV Ligii ZZPN na własnym stadionie Orzeł Wałcz podejmie drużynę Chemika Police.
W bieżącym sezonie piłkarskim 2018/2019 obie drużyny miały rozegrać swój mecz w rundzie jesiennej zaplanowany w 8 kolejce gier. Natomiast z powodów znanych wszystkim kibicom obu zainteresowanych drużyn wiadomo, że wynik tego spotkania Chemik Police - Orzeł Wałcz został decyzją związku ZZPN zweryfikowany jako walkower na korzyść Chemika Police, dlatego też wynik końcowy tego meczu to 3-0.
Dotychczas drużyna gospodarzy zdobyła zaledwie 25 punktów co sprawia, że zajmuje odległe 15 miejsce w ligowej tabeli, tuż nad strefą spadkową oraz walczy o utrzymanie się w czwartej lidze.
piłka nożna / IV liga kazik - 22.04.2019 22:02
Zbiórka na rzecz Sławińskiego
Już w najbliższą sobotę 27 kwietnia 2019 o godzinie 16.00, na stadionie w Moryniu, podczas czwartoligowego meczu seniorów Morzycka Moryń z Iną Goleniów, prowadzona będzie zbiórka na rzecz młodego piłkarza Morzycka - Jakuba Sławińskiego, który przechodzi obecnie skomplikowaną rehabilitację, po dwóch operacjach, przeprowadzonych po kontuzji jakiej doznał podczas zajęć sportowych. Klub Morzycko nie pozostawia zawodników samych w trudnych momentach. Liczymy na szybki powrót do zdrowia Jakuba!

piłka nożna / IV liga czerwin - 22.04.2019 19:37
Hutnik po raz piąty!
autor: czerwinW Wielką Sobotę piłkarze Hutnika Szczecin odnieśli swoje piąte z rzędu ligowe zwycięstwo i trzecie na własnym boisku. Tym razem pomarańczowo - czarni pokonali rezerwy Błękitnych Stargard.
Mimo gorączki przedświątecznych przygotowań, trybuny stadionu na Nehringa wypełniły się, a kibice aktywnie oglądali piłkarskie zmagania. Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy za sprawą Bartosza Gołębiowskiego, już w piątej minucie, objęli prowadzenie. Napastnik Hutnika otrzymał dokładne podanie na lewej stronie boiska, przebiegł z piłką kilkanaście metrów i kiedy wbiegł w pole karne, w sytuacji sam na sam, zdobył gola. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć prowadzenie gospodarzy, ale dwie próby przelobowania Marcela Skwiruta zakończyły się niepowodzeniem.
piłka nożna / IV liga UltrasFanatic - 22.04.2019 02:52
Puchar Polski ZZPN
autor: Pszczółek19 kwietnia 2019 roku o godzinie 10:00 odbyło się losowanie par 1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN. Termin obligatoryjny to 08.05.2019 r. (środa) godz. 18:00. I tak rozlosowano następujące pary:

Flota Świnoujście - Świt Szczecin
Błękitni II Stargard - Kotwica Kołobrzeg
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin
Sokół Karlino/Gwardia Koszalin - Chemik Police
(w przypadku awansu Gwardii Koszalin gospodarzem meczu będzie Chemik Police)
piłka nożna / IV liga Bengoro - 21.04.2019 12:40
Wesołych Świąt
Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.
piłka nożna / IV liga Bengoro - 19.04.2019 21:03
Gra IV liga
piłka nożna / IV liga paulinus - 15.04.2019 14:56
Morzycko tłem dla Chemika
autor: Ariel SzydłowskiW zakończonym meczu XXIII kolejki IV ligi Chemicy rozgromili na własnym boisku Morzycko Moryń 9:0.
Zbudowana na ostatnią chwilę drużyna z Morynia była tylko tłem dla naszej naszego zespołu. Morzycko jeszcze na tydzień przed ligą nie było pewne czy przystąpi do rozgrywek. Chemicy od pierwszej do 90 minuty pewnie kontrolowali przebieg gry, a strzelanie już w 3 minucie meczu rozpoczął Szymon Kapelusz. Jeszcze przed przerwą padło kolejne pięć bramek i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6:0 dla Chemika.