Wygrana Kotwicy
Kołobrzeska Kotwica pokonała czartoligową Astrę Ustronie Morskie 4:2 w sparingu rozegranym na euroboisku. Mecz odbył się w związku z odwołaniem ligowego spotkania z Lechią II Gdańsk. Do siatki Astry trafiali Tomasz Rydzak, Krzysztof Biegański, Tomasz Parzy i Daniel Wólkiewicz.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale to goście zagrali skuteczniej, dzięki czemu do przerwy prowadzili 2:0. Wynik otworzył w 33 minucie po rzucie rożnym Marcin Muzyczuk, a na 2:0 podwyższył tuż przed przerwą Maciej Płomiński. Po przerwie trener Bańkosz wpuścił na murawie niemal całą nową jedenastkę i od tej pory piłka rzadko opuszczała połowę boiska Astry. Już w 49 minucie Rydzak przejął bezpańską piłkę, popędził w stronę bramki i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi rywali. Chwilę później powinno być 2:2, znów do siatki trafił Rydzak, ale sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej.
Na kolejne trafienie trzeba było czekać do 70 minuty. Wówczas do siatki trafił Krzysztof Biegański. Kwadrans przed końcem Kotwicę na prowadzenie wyprowadził Tomasz Parzy, a wynik ustalił Daniel Wólkiewicz. Wygrana Kotwicy mogła być wyższa, ale w pierwszej połowie Marek Kowal trafił w poprzeczkę, a po przerwie Filip Marciniak w słupek, a Tomasz Rydzak ponownie w poprzeczkę.

Za tydzień Kotwica rozegra już, miejmy nadzieję, mecz ligowy z Dębem w Dębnie. Liczymy zatem na udany start w rundzie wiosennej.

Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 4-2 (0-2)
0-1 Marcin Muzyczuk (33')
0-2 Maciej Płomiński (43')
1-2 Tomasz Rydzak (49')
2-2 Krzysztof Biegański (70')
3-2 Tomasz Parzy (75')
4-2 Daniel Wólkiewicz (84')

Kotwica: Paweł Waśków (46' Cezary Szybka) - Adam Zejfer (46' Kacper Chruściński), Oleksandr Zhdanov, Kamil Stankiewicz (46' Jakub Poznański), Mateusz Wesserling (46' Łukasz Cebulski), Adrian Machula (46' Tomasz Rydzak), Patryk Pietras, Mariusz Kurczak (46' Tomasz Parzy), Patryk Skórecki (46' Filip Marciniak), Paweł Włodarczewski (46' Krzysztof Biegański), Marek Kowal (46' Daniel Wólkiewicz).
�r�d�o: mkpkotwica.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Rolnik2012