Promień pewnie ogrywa Gieksę
autor: PszczółekW sobotę na euroboisku w Goleniowie Promień Mosty podejmował ekipę GKS-u Mierzyn, obie drużyny w poprzedniej kolejce odniosły wyraźne zwycięstwa nad swoimi przeciwnikami, więc wynik tego meczu był sprawą otwartą.
W pierwszej połowie meczu Promień przeważał na boisku tylko brakowało wykończenia akcji, jednak to Mierzyn był bliższy zdobycia bramki, Japończyk grający w ekipie gości będąc sam na sam z Nowotnym nie zdecydował się na strzał tylko podawał do swojego partnera, który był na pozycji spalonej. Pomimo licznych sytuacji bramkowych z obu stron wynik po pierwszej połowie był bezbramkowy.
W drugiej połowie goście na początku zdobyli przewagę i dążyli do zdobycia bramki, Promień stopniowo opanowywał sytuację na boisku i groźnie atakował bramkę gości, po jednej z szybko przeprowadzonej akcji Daniel Pracowity dokładnie podaje do Sławka Paszkowskiego, który silnym strzałem zdobywa prowadzenie dla zespołu z Mostów, kolejne dwie bramki zdobywa Adam Jakubowski, który precyzyjnymi strzałami po ziemi wykańcza akcje swoich partnerów, doskonałej okazji do podwyższenia wyniku nie wykorzystał Sławek Paszkowski, goście też mieli doskonałe okazje do strzelenia bramki, jednak bardzo dobrze był dysponowany bramkarza Promienia Adam Nowotny, duże uspokojenie w linii defensywnej wniosło wejście na boisko doświadczonego Przemka Kozakowskiego. Pojedynek ostatecznie zakończył się wynikiem 3-0 dla Promienia.

Skład Promienia: Nowotny, Liczywek, Izdebski, Kijowski P. Wiliński/Kozakowski/,