Pierwsza porażka w sparingach
W dniu dzisiejszym drużyna Leśnika/Rossy Manowo rozegrała trzeci mecz kontrolny w przygotowaniach do rundy wiosennej. Tym razem naszym przeciwnikiem była III-ligowa Gwardia Koszalin. W tym meczu lepsi okazali się zawodnicy Wojciecha Megiera, którzy pokonali manowian 3:0 (3:0). Pierwsze 25-30 minut było w miarę wyrównane, ale więcej okazji do zdobycia gola mieli Gwardziści. Pierwsza bramka wpadła w 23 minucie gry. Wtedy to III-ligowcy wymienili między sobą kilka podań, piłka powędrowała na prawą stronę do T. Nishi, a ten znalazł się sam na sam z bramkarzem i nie zmarnował okazji do strzelenia bramki.
Szesnaście minut później ten sam zawodnik mógł po raz kolejny wpisać się na listę strzelców lecz jego strzał okazał się niecelny. Drugą bramkę drużyna prowadzona przez Tomasza Chrupałłę straciła w 42 minucie, po dośrodkowaniu z lewej strony bramkarz co prawda wyciągnął się i musnął futbolówkę końcówkami palców, ale ta poleciała dalej wpadając wprost na głowę J. Magdzińskiego po czym wpadła do bramki. Dwie minuty później kolejną akcję ponownie mieli Gwardziści, którzy przy linii końcowej wymienili kilka podań, po czym piłka została cofnięta na 16 metr do A. Triastiaka, a ten mocnym strzałem ustalił wynik spotkania. W pierwszych 45 minutach Leśnik/Rossa praktycznie nie stworzył sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. A przez ostatni kwadrans zawodnicy z Manowa nie potrafili za bardzo wyjść ze swojej połowy.
Po zmianie stron trenerzy oby dwóch drużyn dokonali po kilka zmian. Ta część spotkania była wyrównana. Leśnik/Rossa jak i Gwardia Koszalin mogły zdobyć bramki. Dla drużyny z Manowa dobrą okazję do zdobycia bramki miał w 70 minucie zawodnik testowany, ale piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką. Pięć minut później najlepszą okazję dla manowian miał Ł. Kłączyński, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Dla drużyny z Koszalina najlepszą okazję w tej części spotkania miał N. Dondera, piłka po jego strzale przeleciała obok bramki.

Strzelcy bramek:
23’ 1:0 - T. Nishi
42’ 2:0 - J. Magdziński
44’ 3:0 - A. Triestiak

Skład Leśnika Rossy:
Król (46’ Tkacz), zawodnik testowany (46’ Mural), Chrupałła (62’ Koziarski), Kłączyński, Czaja, Sieradzki (46’ zawodnik testowany), Krzywonos, Marczak P. (46’ zawodnik testowany), Gozdal (66’ zawodnik testowany), zawodnik testowany (46’ Ślusarz), zawodnik testowany (62’ Wawrzkiewicz).

relacjďż˝ dodaďż˝: piotrm