Hanza podtrzymuje dobrą passę z jesieni.
autor: offcaPierwszy mecz sparingowy po zimie mamy już za sobą. Dzisiaj o godzinie 11.00 na Euroboisku w Goleniowie odbył się mecz z rywalem grającym w wyższej klasie rozgrywkowej (A-klasa). Zawodnicy Hanzy byli głodni gry, co pokazali strzelając w sumie 5 bramek. Pierwszy gol padł po indywidualnej akcji P. Maciąga, który po minięciu 2 rywali uderzył z narożnika pola karnego. Pod koniec pierwszej połowy rywali dobił M. Zdziarski, wykorzystując błąd bramkarza, który 'wypluł' piłkę przed siebie. Zaraz po przerwie w 48 minucie spotkania po rzucie rożnym najwyżej do piłki wyskoczył P. Milczarek i skierował ją do siatki rywala.
W 64 minucie S. Chilkiewicz po znakomitej indywidualnej akcji minął 4 rywali i potężnym strzałem przy lewym słupku podwyższył na 4-1. Wynik ustalił M. Makosz strzałem zza pola karnego. Warto dodać, iż w składzie Hanzy brakowało kilku podstawowych zawodników. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przyszli na nasze spotkanie!

5:1 '85 M. Makosz
Hanza Goleniów: M. Bąbała - Mar.Lebioda, M. Makosz, A. Milczarek, K. Borczyk, S. Kowaluk, Z. Kowalczyk, S. Sidorowicz (testowany), M. Zdziarski, P. Maciąg, M. Kuś
Po przerwie zagrali: Mich. Lebioda, P. Milczarek, P. Kozak, C. Stefaniak (testowany), S. Chilkiewicz

Dane pomógł uzupełnić: ARe - dziękujemy

Hanza podtrzymuje dobrą passę z jesieni. (ARe)