Czas na rehabilitację
Już w najbliższa niedzielę, Baszta Sławno stanie przed możliwością rehabilitacji po wysoko przegranym meczu z Florianem Łącko. Drużyną która stanie Sławianom na przeszkodzie będą Kolorowi Rzyszczewo. Do tej pory obydwie drużyny spotkały się raz podczas gier przed sezonowych. testująca zawodników drużyna Baszty przegrała wtedy na swoim obiekcie 4:1 z Kolorowymi. Teraz podobny scenariusz lepiej, żeby się nie sprawdził. Baszta w poprzedniej kolejce gładko po słabej grze i nie włożeniu serca do meczu przegrała 6:1 w Łącku z Florianem. Natomiast Kolorowi Rzyszczewo wygrali mecz z Pogonią Noskowo aż 9:2.

Warto wspomnieć, że teraz Basztę czekają dwa mecze pod rząd ze ścisłą czołówką B klasy. W przyszłym tygodniu o ile się nic nie zmieni Baszta będzie 'jechała' do Warszkowa grać z liderem i ten mecz będzie bardzo ważny d;la układu sił w górze tabeli.

Wracając do meczu. Na pewno Kolorowi jak i Baszta będą w najbliższym meczu dążyli do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Remis w tym meczu nikogo nie zadowoli, gdyż bezpośredni rywale gdyby wygrali swoje mecze odjadą tak drużynie ze Sławna jak i Rzyszczewa na bezpieczną odległość. Czego można się spodziewać? Na pewno walki od pierwszej do ostatniej minuty. A jaki będzie wynik? Dowiemy się w Niedzielę o 15.00

relacjďż˝ dodaďż˝: michal88sla

B klasa Koszalin gr. 1 (2012/2013)
Baszta Sławno Kolorowi Rzyszczewo
6 0
14-10-2012 15:00
widzów: ok.200
bramki: 3x Piotr Malinowski, 2x Przemysław Jakubik, Robert Nowak (Baszta) dodaj video
Baszta: Dariusz Skok - Michał Marciniak, Robert Nowak, Jan Krakowski, Sebastian Grzelewski (75' Krzysztof Grabowski) - Marek Miller (65 Adam Poprawski), Michał Zejglic, Jarosław Seta (80' Andrzej Szczepanek), Tomasz Nowak (70' Łukasz Marchewka) - Piotr Malinowski, Przemysław Jakubik

Kolorowi: J. Narbut - M. Putno, P. Wita (35' K. Fedor), Ł. Szadkowski, S. Fedor - M. Zagajewski, S. Zagajewski, D. Walczak - I. Iwanisik, P. Kruszyński, K. Hibner (46' P. Piotrowski)

Żółte: M. Putno (Kolorowi) / M. Zejglic (Baszta) sędzia: Karol Prondziński

Dane pomogli uzupełnić: 19copACABana46, boniek80, 20VXC94, michal88sla - dziękujemy