Zaskakująco wysokie zwycięstwo!!!
Nasz zespół zaczął mecz znakomicie.Już w pierwszych 5-ciu minutach zdobyliśmy dwie bramki a ich autorami byli Artur Komarowski i Marcin Kusa !!! Mimo szybko zdobytych bramek nasi zawodnicy nie zwalniali tempa , strzelając kolejne dwie bramki w krótkim odstępie czasu a zdobył je Przemysław Misiuda !!!

4:0 po około dwudziestu minutach było zaskoczeniem chyba dla wszystkich. Nasi przeciwnicy podirytowani sytuacją na boisku dokonali zmiany bramkarza, zastąpił go zawodnik z pola i od tego momentu Znicz grał w 10-siątke, ponieważ nie mieli żadnego rezerwowego!!!! Nasi zawodnicy grając w przewadze chcieli zdobyć jak najszybciej i jak najwięcej bramek. Skutek takiej gry był jednak marny, zamiast grać piłką w szerz graliśmy tylko do przodu a nasi napastnicy często byli łapani na pozycji spalonej. Pod koniec pierwszej połowy kolejną bramke zdobył Rafał Bednarek. 5:0 !!! W przerwie zawodnicy dostali reprymendę za nonszalancje i nie spełnianie założeń taktycznych. I poskutkowało !!! W pierwszej akcji drugiej połowy Jacek Bodys zdobył kolejną bramkę. 6:0 !!! Akcje Jezioraka były bardziej przemyślane, szybsze i sprawiały wiele trudności podmęczonym już zawodnikom z Niedźwiedzia. Kolejne bramki były już tylko kwestią czasu. Bramka na 7:0 to ewidentny błąd bramkarza gości, który wepchnął piłkę do bramki po podaniu Rafała Bednarka. Bramkę na 8:0 zdobył ponownie Jacek Bodys, który w drugiej połowie grał napastnika.Wysoki wynik a Jeziorak jeszcze atakuje jakby im było mało. Bramkę numer 9-więć strzela Marcin Kusa!!! Kolejne akcje Jezioraka na bramkę gości i ... skuteczna kontra zawodnika ze Znicza, mija trzech naszych zawodników i zdobywa bramkę na 9:1!!! Jeziorak natychmiast odpowiedział kolejnym trafieniem. Bramkę zdobył Daniel Małysz po rajdzie prawa stroną i mamy 10:1!!! Wydawało się, że rezultat już się nie zmieni jednak jeden z naszych zawodników "skosił" piłkarza Znicza i sędzia wskazał na wapno.Karnego na bramkę zamienił bramkarz gości. 10:2!!! Jednak i tym razem nasi zawodnicy odpowiedzieli kolejną bramką autorstwa Artura Komarowskiego. Na większą zdobycz bramkową nie pozwolił sędzia kończąc mecz przy stanie 11:2!!! Podsumowując wynik może cieszyć, gra również, ponieważ z meczu na mecz wygląda ona coraz lepiej.Jednak mimo wszystko jest jeszcze wiele elementów, które nasi zawodnicy muszą natychmiast poprawić aby wygrywać z wyżej notowanymi zespołami.

Skład: Kaczorowski - Kruczyński,Turkiel T., Biernacik, Bodys -Dziemitko,Chlibyk,Komarowski,Bednarek-Kusa,Misiuda.

Zmiany: Misiuda->Woźniak , Chlibyk->Turkiel M. , Bednarek->Grynia , Dziemitko->Małysz.

Bramki: 1:0 Komarowski , 2:0 Kusa , 3:0 Misiuda , 4:0 Misiuda , 5:0 Bednarek , 6:0 Bodys , 7:0 Bednarek , 8:0 Bodys , 9:0 Kusa , 9:1 ??? , 10:1 Małysz , 10:2 ??? , 11:2 Komarowski.

relacjďż˝ dodaďż˝: Epiotrek