Kolejne zwycięstwo !
Dziś na stadionie w Golczewie odbył się kolejny mecz o mistrzostwo „A” Klasy pomiędzy miejscową „Iskrą” a „Bizonem” Cerkwica.

Gospodarze chcieli się zrewanżować za niefortunną wpadkę z jesieni, gdzie na boisku w Cerkwicy ulegli 1:0.

Już początek spotkania pokazał kto będzie faworytem w tym meczu. W 5’ spotkania 100% sytuacji nie wykorzystał Wojciech Trepkowski. Przewaga gospodarzy rosła z minuty na minutę. W 26’ padła pierwsza bramka tego spotkania po ładnej centrze Pawłowskiego ładnym strzałem głową popisał się Trepkowski i było 1:0. Nie minęły dwie minuty a Golczewianie wygrywali już 2:0 po golu Bekmana. Do przerwy wynik nie uległ zmianie 2:0 dla Iskry.

Po przerwie miejscowi piłkarze zapomnieli chyba, że mecz trwa 90 minut a wynik 2:0 to nie znaczy, że jest już po meczu. W 57’ pada pierwsza bramka dla Bizona, który wykorzystuje rzut karny ( zdobywcą gola Bodnarek). Nie upłynęły trzy minuty a ten sam zawodnik strzela swoją drugą bramkę w meczu i robi się 2:2. To rozjuszyło piłkarzy „Iskry”, którzy ostro zaczęli atakować bramkę przeciwnika. W 72’ meczu atak przeprowadza Kiełbasa, który zostaje sfaulowany na polu karnym. Do piłki podchodzi Wódka i pewnym strzałem pokonuje bramkarza z Cerkwicy. Dwie minuty później już było 4:2 dla gospodarzy, czwartą bramkę a swoją drugą strzela Trepkowski i ustala wynik spotkania.

„Iskra” Golczewo - „Bizon” Cerkwica 4:2 (2:0)

23’ 1:0 Trepkowski

26’ 2:0 Berman

57’ 2:1 Bodnarek - Karny

60’ 2:2 Bodnarek

72’ 3:2 Wódka - Karny

74’ 4:2 Trepkowski

relacjďż˝ dodaďż˝: Iskra