ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - styczeń 2024
pokaż:
01 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 78 : 83 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot 79 : 84 więcej
03 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Legia Warszawa 71 : 92 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - MKS FunFloor Lublin 20 : 31 więcej
04 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Pszczółka Start Lublin 98 : 84 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - PGE Rysice Rzeszów 1 : 3 więcej
05 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 76 : 71 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Dziki Warszawa 68 : 75 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
06 styczeń
Sandra SPA CUP więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 77 : 65 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - HydroTruck Radom 95 : 70 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Sensation Kotwica Kołobrzeg 84 : 58 więcej
Miasto Szkła Krosno - Polonia Warszawa 93 : 74 więcej
GKS Tychy - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 101 : 79 więcej
Sokół Międzychód - WKK Wrocław 74 : 83 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 0 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
07 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 100 : 87 więcej
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 76 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - King Wilki Morskie Szczecin 74 : 96 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Kraków 97 : 66 więcej
AZS AWF Katowice - Weegree AZS Politechnika Opolska 82 : 85 więcej
Decka Pelplin - Enea Basket Poznań 82 : 78 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Galiczanka Lwów 33 : 22 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Urbis Gniezno 21 : 30 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - Stal Mielec 2 : 3 więcej
09 styczeń
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Handball JKS Jarosław 32 : 24 więcej
10 styczeń
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - MKS Zagłębie Lubin 22 : 35 więcej
MKS FunFloor Lublin - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 38 : 26 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Arka Gdynia - MTS Żory 21 : 26 więcej
11 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń 89 : 110 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS AWF Warszawa - KPR Jelenia Góra 24 : 28 więcej
12 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 65 : 85 więcej
GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 86 : 87 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - Polpharma Starogard Gd. 76 : 88 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Sønderjyske U19 1 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Sønderjyske U19 3 : 1 więcej
13 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Dziki Warszawa - Legia Warszawa 96 : 86 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 86 : 106 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
WKK Wrocław - Decka Pelplin 68 : 84 więcej
Enea Basket Poznań - GKS Tychy 81 : 89 więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Miasto Szkła Krosno 74 : 75 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AWF Katowice 94 : 88 więcej
HydroTruck Radom - TBS Śląsk II Wrocław 95 : 84 więcej
MKKS Żak Koszalin - AZS AGH Kraków 86 : 91 więcej
piła nożna Sparingi
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
Chemik Police - Energetyk Gryfino 3 : 1 więcej
MKS Sokół Karlino - Bałtyk Koszalin JS 2 : 13 więcej
Stilon Gorzów JM - Arkonia Szczecin JM 2 : 3 więcej
Arkonia II Szczecin JM - Pogoń Szczecin FS 7 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Stal Gorzów 27 : 28 więcej
Śląsk Wrocław - GKS Żukowo 42 : 36 więcej
Jurand Ciechanów - MKS Wieluń 35 : 30 więcej
Siódemka Miedź Legnica - MKS Olimpia Piekary Śl. 30 : 33 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Sośnica Gliwice - SPR Pogoń Szczecin 20 : 26 więcej
Dziewiątka Legnica - AZS Poznań 26 : 31 więcej
Sambor Tczew - KPR Ruch Chorzów 23 : 32 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PGE Rysice Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 2 : 3 więcej
Stal Mielec - Grot Budowlani Łódź 3 : 2 więcej
14 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Rawlplug Sokół Łańcut 88 : 71 więcej
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 91 : 54 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sokół Międzychód - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 91 więcej
Polonia Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 64 : 87 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 29 więcej
Galiczanka Lwów - EKS Start Elbląg 26 : 34 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
KPR Padwa Zamość - Grot Łódź 30 : 24 więcej
SPR Stal Mielec - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 30 : 27 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
15 styczeń
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - UNI Opole 1 : 3 więcej
PWSZ Tarnów - BKS Bostik Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
16 styczeń
piłka ręczna Superliga Kobiet
Handball JKS Jarosław - MKS FunFloor Lublin 22 : 23 więcej
17 styczeń
koszykówka I Liga Koszykówki
MKKS Żak Koszalin - Enea Astoria Bydgoszcz 70 : 66 więcej
AZS AGH Kraków - HydroTruck Radom 81 : 86 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 99 : 97 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Sensation Kotwica Kołobrzeg 99 : 107 więcej
AZS AWF Katowice - Polonia Warszawa 79 : 94 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 87 : 69 więcej
Miasto Szkła Krosno - Enea Basket Poznań 80 : 69 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 96 : 93 więcej
Sokół Międzychód - Decka Pelplin 75 : 93 więcej
piła nożna Sparingi
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 1 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin JS - Błękitni Stargard JS 2 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Bałtyk Koszalin JS 1 : 4 więcej
Błękitni Stargard JM - Polonia Warszawa JM 1 : 20 więcej
Darłovia II Darłowo - Mierzynianka Mierzyn 0 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 28 : 24 więcej
MKS Urbis Gniezno - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 30 : 28 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Korona Handball Kielce - APR Radom 28 : 27 więcej
18 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Dziki Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 78 : 56 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 77 : 73 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SMS ZPRP I Kielce - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 24 : 22 więcej
19 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Pszczółka Start Lublin 78 : 88 więcej
Legia Warszawa - Czarni Słupsk 94 : 84 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń II Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - FC Paksi 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - FC Paksi 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin JM - MKS Piaseczno U18 3 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa G
Błękit Pniewo - GKS II Kołbacz 2 : 1 więcej
20 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin 79 : 105 więcej
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 78 : 117 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 84 : 87 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Decka Pelplin - Enea Astoria Bydgoszcz 48 : 67 więcej
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 71 : 77 więcej
Enea Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 92 : 88 więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - AZS AWF Katowice 86 : 89 więcej
Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 73 : 97 więcej
HydroTruck Radom - MKKS Żak Koszalin 93 : 90 więcej
piła nożna Sparingi
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Vineta Wolin 3 : 5 więcej
Światowid 63 Łobez - MKP Szczecinek 2 : 9 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Iskra Białogard 1 : 7 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Chemik Police 3 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Perła URB Dygowo 3 : 1 więcej
Stal Szczecin - Odra Chojna 1 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Pomorzanin 1964 Nowogard 2 : 4 więcej
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 0 : 3 więcej
Korona Stuchowo - OKS Center MD Goleniów 2 : 1 więcej
Sława Sławno - Jantar Ustka 1 : 0 więcej
Świt Szczecin - TSG Neustrelitz 1 : 1 więcej
Okręt Szczecin JS - Wołczkowo Bezrzecze JS 2 : 5 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - Futbalo Białystok 5 : 1 więcej
KS Gniezno - KKF Konin 5 : 4 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa A
Orzeł Mrzeżyno - KS Mustang 7 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa B
Dąb Dębice - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa D
Wołczkowo Bezrzecze - Pionier Szczecin 12 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa E
Czarni Szczecin - Future Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa F
Unia Swochowo - Rolpol Chlebowo 3 : 7 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa H
Pogoń II Barlinek - Piast Kolin 6 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Handball JKS Jarosław 23k : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
GKS Żukowo - Jurand Ciechanów 37 : 28 więcej
Nielba Wągrowiec - Śląsk Wrocław 27 : 29 więcej
SPR Stal Mielec - Sandra Spa Pogoń Szczecin 28 : 30 więcej
Grot Łódź - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 30 : 26 więcej
Stal Gorzów - KPR Padwa Zamość 23 : 25 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
MTS Żory - Sambor Tczew 28 : 22 więcej
AZS Poznań - Arka Gdynia 24 : 33 więcej
APR Radom - Dziewiątka Legnica 27 : 23 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Korona Handball Kielce 25 : 30 więcej
AZS AWF Warszawa - Sośnica Gliwice 36 : 31 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 33 : 29 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - PGE KPR Gryfino 39 : 31 więcej
Tytani Wejherowo - USAR Kwidzyn 34 : 22 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - MKS Grudziądz 30 : 22 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS Brodnica 26 : 27 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - PGE Rysice Rzeszów 0 : 3 więcej
21 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 124 : 74 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sokół Międzychód - GKS Tychy 77 : 75 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - TBS Śląsk II Wrocław 98 : 75 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AGH Kraków 89 : 78 więcej
piła nożna Sparingi
Polonia Warszawa JM - Gwardia Koszalin JM 1 : 5 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - AZS UG Gdańsk 3 : 2 więcej
Red Devils Chojnice - TAF Toruń 6 : 1 więcej
Futsal Szczecin - LZS Bojano 3 : 4 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa A
Gwardia II Koszalin - Sparta Gryfice 7 : 2 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa B
Ina II Goleniów - Sparta Węgorzyno 14 : 1 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa D
Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin 1 : 7 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa E
Okręt Szczecin - Pomorzanin Przybiernów 1 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa F
Błękitni Stargard JS - Znicz Niedźwiedź 9 : 1 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa G
Odrzanka Radziszewo - Mechanik Warnice 9 : 2 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa H
Iskra Lutówko - Orzeł Grzędzice 0 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin 28 : 35 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Wieluń - MKS Olimpia Piekary Śl. 20 : 28 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - KPR Ruch Chorzów 21 : 35 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Radomka Radom 2 : 3 więcej
22 styczeń
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - NK Celje 1 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Stal Mielec 3 : 1 więcej
UNI Opole - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
23 styczeń
koszykówka I Liga Koszykówki
MKKS Żak Koszalin - TBS Śląsk II Wrocław 102 : 103 więcej
piła nożna Sparingi
Gwardia II Koszalin JM - Gedania Gdańsk JM 13 : 1 więcej
Arkonia Szczecin JM - Gryf Słupsk JM 4 : 3 więcej
Arkonia Szczecin JM - KS Damnica 8 : 0 więcej
24 styczeń
piła nożna Sparingi
K.S. Delta Warszawa U15 - Bałtyk Koszalin U15 3 : 1 więcej
K.S. Delta Warszawa JM - Bałtyk Koszalin JM 5 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Polonia Warszawa U19 0 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - FASE Szczecin 4 : 0 więcej
Gwardia Koszalin JM - Gedania Gdańsk JM 6 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Katowice 0 : 0 więcej
Gryf II Słupsk - Arkonia Szczecin JM 2 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Zebrzydowa 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - MKS Zagłębie Lubin 25 : 37 więcej
EKS Start Elbląg - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 32 : 34 więcej
MKS FunFloor Lublin - MKS Urbis Gniezno 26k : 26 więcej
25 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Dziki Warszawa - Trefl Sopot 75 : 80 więcej
Zastal Zielona Góra - Rawlplug Sokół Łańcut 86 : 84 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Sturm Graz 6 : 1 więcej
Wieża Postomino - Sława Sławno 4 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - MKS Polonia Warszawa 2 : 5 więcej
Arkonia II Szczecin JM - Gryf Słupsk JM 4 : 3 więcej
26 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 102 : 95 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 89 : 84 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 93 : 87 więcej
AZS AWF Katowice - Enea Basket Poznań 67 : 88 więcej
piła nożna Sparingi
Arkonia Szczecin JM - Wrzos Wrześnica 6 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KKF Konin - Futsal Świecie 1 : 3 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa G
Błękit Pniewo - Odrzanka Radziszewo 0 : 4 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
GKS Żukowo - MKS Olimpia Piekary Śl. 35 : 32 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 1 : 3 więcej
Stal Mielec - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
27 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 90 : 65 więcej
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 96 : 73 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AGH Kraków - Sensation Kotwica Kołobrzeg 83 : 72 więcej
Polonia Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław 83 : 99 więcej
Sokół Międzychód - Miasto Szkła Krosno 86 : 89 więcej
GKS Tychy - Decka Pelplin 85 : 87 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Odra Chojna 2 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Vineta II Wolin 7 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sarmata Dobra 3 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 4 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 5 : 4 więcej
Pogoń Barlinek - Biali Sądów 2 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Błonie Barwice 2 : 2 więcej
MKS Sokół Karlino - Rega Trzebiatów 2 : 6 więcej
Perła URB Dygowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 0 : 6 więcej
Iskra Białogard - Victoria Sianów 3 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Gedania Gdańsk 3 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Wikęd Luzino 2 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Start Miastko 2 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Ina Goleniów 2 : 7 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Mewa Resko 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - APLG Gdańsk 1 : 0 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Morzycko Moryń 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard JS - Unia Dolice 4 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Akademia MKP Szczecinek JS 7 : 7 więcej
Okręt Szczecin JS - Kluczevia Stargard JS 11 : 1 więcej
Chojniczanka II Chojnice - MKP Szczecinek 5 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Światowid 63 Łobez 2 : 4 więcej
OKS Center MD Goleniów - Gavia Choszczno 3 : 8 więcej
Świt Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 5 : 0 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Doberaner FC 0 : 6 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Flota Świnoujście 1 : 5 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 3 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin JM - K.S. Delta II Warszawa JM 3 : 0 więcej
Dąb Dębno - Celuloza Kostrzyn n/O 2 : 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Jantar Siemyśl 6 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - K.S. Delta Warszawa JM 1 : 5 więcej
Olimp Gościno - Zefir Wyszewo 4 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Róża Różanki 4 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - Futsal Szczecin 3 : 2 więcej
TAF Toruń - LSSS Lębork 0 : 6 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa A
Orzeł Mrzeżyno - Gwardia II Koszalin 1 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa E
Okręt Szczecin - Czarni Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa G
GKS II Kołbacz - Mechanik Warnice 4 : 1 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa H
Orzeł Grzędzice - Piast Kolin 4 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Stal Gorzów - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 23 : 26 więcej
SPR Stal Mielec - Śląsk Wrocław 25 : 23 więcej
Jurand Ciechanów - Nielba Wągrowiec 31 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Sośnica Gliwice - KPR Jelenia Góra 31 : 26 więcej
Dziewiątka Legnica - SPR Pogoń Szczecin 24 : 20 więcej
Sambor Tczew - AZS Poznań 32 : 26 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SKF KPR Sparta Oborniki - Warmia Olsztyn 24 : 36 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
PGE Rysice Rzeszów - UNI Opole 3 : 0 więcej
28 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 89 : 78 więcej
Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 114 : 102 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 93 : 64 więcej
MKKS Żak Koszalin - Weegree AZS Politechnika Opolska 74 : 82 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 84 : 66 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Człopa - Jedność Tuczno 4 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Swarzędz 0 : 8 więcej
Wieża Postomino - Gryf II Słupsk 2 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - GKS Kołbacz 1 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Kluczevia II Stargard 5 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 5 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Olimpia Elbląg JM 1 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Bryza Reńsko 5 : 3 więcej
Fala Gąski - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 4 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - KS Gniezno 2 : 3 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa A
Sparta Gryfice - KS Mustang 3 : 3 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa B
Ina II Goleniów - Jastrząb Łosośnica 7 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Dąb Dębice 4 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa C
FASE Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 5 : 0 więcej
Świt Szczecin JS - Ehrle Dobra 2 : 1 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa D
Tanowia Tanowo - Pionier Szczecin 7 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze 5 : 4 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa E
Future Szczecin - Pomorzanin Przybiernów 2 : 2 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa F
Błękitni Stargard JS - Rolpol Chlebowo 10 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Unia Swochowo 12 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa H
Pogoń II Barlinek - Iskra Lutówko 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin 25 : 20 więcej
Handball JKS Jarosław - EKS Start Elbląg 22 : 24 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Wieluń - Siódemka Miedź Legnica 26 : 30 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Ruch Chorzów - MTS Żory 28 : 21 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 0 : 3 więcej
29 styczeń
piła nożna I Liga futsalu
Red Devils Chojnice - LZS Bojano 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 35 : 26 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - BKS Bostik Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
30 styczeń
piła nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Start Miastko 5 : 1 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa C
Świt Szczecin JS - Mierzynianka Mierzyn 0 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - Galiczanka Lwów 32 : 29 więcej
31 styczeń
koszykówka I Liga Koszykówki
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 85 : 78 więcej
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 68 : 75 więcej
Sokół Międzychód - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 : 89 więcej
WKK Wrocław - AZS AWF Katowice 90 : 66 więcej
Polonia Warszawa - AZS AGH Kraków 108 : 83 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - MKKS Żak Koszalin 86 : 78 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - HydroTruck Radom 87 : 98 więcej
piła nożna Sparingi
Olimpia Elbląg JS - Bałtyk Koszalin JS 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Pogoń Tczew 4 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 2 : 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pom. 5 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - LZS Kowalewice 4 : 2 więcej
Pogoń II Barlinek - GKP Kłodawa 5 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Urbis Gniezno - KPR Gminy Kobierzyce 29 : 33 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/A klasa: 2
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
4 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
2 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
1 » Mechanik Bobolice-Darło »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
1 » Dąb Dębno-Rurzyca Nawod »
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » SPR Pogoń Szczecin-Samb »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151536
• newsów: 77968
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170569
• zdjęć: 889853
• relacji: 40529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies