ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 listopad 2023
pokaż:
04 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 91 : 84 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 70 : 71 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
Widzew Łódź - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Lech Poznań - Ruch Chorzów 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz 2 : 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Lech II Poznań 0 : 0 więcej
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 3 : 0 więcej
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Vineta II Wolin 2 : 6 więcej
Iskra Golczewo - Orzeł Grzędzice 2 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 6 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - OKS Center MD Goleniów 7 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 : 3 więcej
Piast Chociwel - Rega Trzebiatów 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Hutnik Szczecin - Iskra Banie 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Myśla Dargomyśl 10 : 1 więcej
Ehrle Dobra - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 : 5 więcej
GKS Kołbacz - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 1 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Arkadia Malechowo 9 : 0 więcej
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 4 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
Iskra Białogard - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 3 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek 2 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
Ina Recz - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Suliszewo 5 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Pyrzyce 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Biali Sądów 7 : 0 więcej
Chemik Police - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
Olimp Gościno - Odra Chojna 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 5 : 0 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Unia Dolice - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Perła URB Dygowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 5 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Szczecin - Chemik II Police 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice 3 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 0 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Kłos Kamienny Jaz 0 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Mieszko Mieszkowice 1 : 0 więcej
Witniczanka Witnica - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Chrobry Drzonowo 2 : 0 więcej
Mewa Resko - Jantar Siemyśl 7 : 2 więcej
Płomień Myślino - Błękitni Ostrowice 2 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Sparta Węgorzyno 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Kluczevia II Stargard 1 : 3 więcej
Czarni Marianowo - Orkan Suchań 6 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 2 : 6 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Małkocin 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Gwiazda Żalęcino 4 : 4 więcej
Piast Karsko - Ina Nadarzyn 10 : 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Skrzydlaci Będargowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - Passat Bukowo Morskie 1 : 4 więcej
Saturn Mielno - Darłovia II Darłowo 0 : 6 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 1 więcej
Wicher Mierzym - KS Sieciemin 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 3 : 0 więcej
Grom Szwecja - KS Dzikowo 4 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Pogoń Wierzchowo 2 : 1 więcej
Błonie Barwice - KS Gwda Wielka 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Osadnik II Myślibórz 1 : 2 więcej
Wicher Steklno - Sokół Różańsko 0 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Pogoń II Barlinek 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska 2 : 3 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wikęd Luzino 5 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 3 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 0 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Gedania Gdańsk 1 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Noteć Czarnków 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź 2 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Pogoń Tczew 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Medyk Konin 5 : 0 więcej
GKS Katowice - APLG Gdańsk 5 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - TAF Toruń 7 : 2 więcej
Futsal Świecie - Futsal Szczecin 11 : 2 więcej
KS Gniezno - Red Devils Chojnice 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Warta Poznań 0 : 4 więcej
Lech Poznań - Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 więcej
Odra Opole - Wisła Kraków 3 : 3 więcej
Cracovia - Widzew Łódź 5 : 3 więcej
MKS Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - GKS Tychy 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 6 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Gryf Tczew 8 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Lechia Zielona Góra 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Warta Poznań - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
mecze:
6 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
6 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
6 » A.P. Gavia Choszczno-Po »
2 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
1 » Iskra Lutówko-Klon Krzę »
1 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
1 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
1 » Gryf Polanów-Victoria S »
1 » Pomorzanin Zamęcin-Skrz »
1 » Sokół Kleczew-Świt Szcz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 17
statystyki portalu
• drużyn: 3106
• imprez: 148831
• newsów: 77855
• użytkowników: 80962
• komentarzy: 1170432
• zdjęć: 888429
• relacji: 40477
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies