ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 listopad 2022
pokaż:
13 listopad
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin 90 : 97 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 76 : 74 więcej
Dziki Warszawa - GKS Tychy 90 : 83 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AMW Asseco Arka II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 72 : 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Znicz Pruszków 0 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn 0 : 4 więcej
Polonia Warszawa - Pogoń Siedlce 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
KP Przecław - Mierzynianka Mierzyn 1 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Ehrle Dobra 2 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 1 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Fala Międzyzdroje 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sparta Skalin - Wicher Reptowo 2 : 0 więcej
Wicher Przelewice - Mechanik Warnice 5 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Małkocin 7 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo 1 : 2 więcej
Wicher Steklno - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Karsko 2 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Zieloni Zielin 3 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 3 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Witniczanka Witnica 2 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 8 : 0 więcej
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orkan Suchań - Czarni Marianowo 2 : 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Iskra Lutówko 0 : 2 więcej
Korona Raduń - Sokół Granowo 6 : 3 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Pomorzanin Zamęcin 10 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Passat Bukowo Morskie 0 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Saturn Mielno 8 : 2 więcej
KS Skibno - Strong Zielenica 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 0 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wrzos Borne Sulinowo 6 : 3 więcej
Błękitni Ostrowice - KS Dzikowo 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg JS - Gwardia Koszalin JS 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Dąb Dębno JS 6 : 1 więcej
Flota Świnoujście JS - Arkonia Szczecin 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia SSA 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Orlen Gdańsk UKS 2 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 0 : 7 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Arkonia Szczecin JM - SALOS Szczecin JM 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 4 : 0 więcej
Żaki Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 3 : 1 więcej
FASE Szczecin - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Chemik Police - Bałtyk II Koszalin 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Kasta II Szczecin-Majowe - Pionier Szczecin 2 : 2 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Victoria 95 Przecław 4 : 0 więcej
Czarni II Szczecin - Future Szczecin 2 : 1 więcej
KP II Przecław - Rybak Trzebież 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Chrobry Drzonowo 1 : 2 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - KS Mustang 1 : 3 więcej
Grot Gorawino - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Team Lębork - Bonito Helios Białystok 2 : 2 więcej
LZS Bojano - KS Gniezno 9 : 4 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - TAF Toruń 7 : 1 więcej
Futsal Powiat Pilski - AZS UG Gdańsk 3 : 3 więcej
Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 3 : 6 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
1 » Luis Mata opuszcza Pogo »
1 » Lekcja futbolu. Śląsk o »
1 » Adam Nagórski wraca do  »
mecze:
13 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
7 » Jagiellonia Białystok-P »
5 » Dąb Dębno-Gwardia Kosza »
5 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » KS Mustang-Saturn Mieln »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » Sensation Kotwica Koło »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Pogoń II Szczecin-Dąb D »
1 » HydroTruck Radom-Górnik »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143390
• newsów: 77012
• użytkowników: 80320
• komentarzy: 1151744
• zdjęć: 862327
• relacji: 40145
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies