ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 maj 2022
pokaż:
07 maj
Turniej „Pierwsza Piłka” Orlik U10 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Warta Poznań 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 0 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Medyk Konin 1 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 1 : 0 więcej
KS AZS UJ Kraków - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Olimpia Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Błękitni II Stargard 5 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - GKS Manowo 1 : 0 więcej
Wieża Postomino - Zefir Wyszewo 4 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 0 : 1 więcej
Sokół Karlino - Flota Świnoujście 0 : 4 więcej
Biali Sądów - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Olimp Gościno 2 : 6 więcej
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 0 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Zawisza Bydgoszcz 0 : 8 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Sokół Kleczew 5 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 1 : 1 więcej
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 0 : 3 więcej
Stolem Gniewino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 2 : 1 więcej
Unia Janikowo - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 6 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Pomorzanin Sławoborze 1 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino 4 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 2 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Spójnia Świdwin 16 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 3 : 0 więcej
Mewa Resko - Polonia Płoty 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Sokół Pyrzyce 0 : 0 więcej
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 0 : 7 więcej
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 1 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 2 : 5 więcej
Iskra Banie - Arkonia Szczecin 1 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Unia Dolice 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
LZS Kowalewice - Wrzos Wrześnica 1 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Mechanik Bobolice 0 : 5 więcej
Vimobilia Będzino - Grot Bonin 9 : 2 więcej
Victoria Sianów - Wiarus Żółtnica 5 : 0 więcej
Sława Sławno - Zawisza Grzmiąca 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pomorskie 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Gavia Choszczno 1 : 3 więcej
Piast Chociwel - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 3 : 3 więcej
Drawa Drawno - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica 2 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 0 : 5 więcej
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 3 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica 1 : 2 więcej
Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - Sokół Sokoliniec 2 : 2 więcej
Ina Recz - Orkan Dalewo 1 : 2 więcej
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 3 : 3 więcej
Aquila Szczecin - Promień Mosty 3 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Wicher Reptowo 4 : 1 więcej
Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe 4 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Piast Kolin - Kluczevia II Stargard 1 : 5 więcej
Odrzanka Radziszewo - Ogniwo Babinek 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Płomień Pobłocie Wielkie 3 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 18 więcej
Płomień Myślino - Fala ABFrost Gąski 9 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - KS Skibno 2 : 2 więcej
Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - KS Dzikowo 5 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Kopanik Lubno 6 : 1 więcej
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 6 : 0 więcej
Sad Chwiram - Grom Giżyno 7 : 1 więcej
Błękitni Ostrowice - Sokół Suliszewo 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków SA 3 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 4 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - Stal Rzeszów 1 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - SKS Gwarek Zabrze 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Rybak Trzebież 1 : 5 więcej
Iskierka II Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 3 więcej
Czarni II Szczecin - Future Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Różańsko 0 : 5 więcej
Osadnik II Myślibórz - Stal II Lipiany 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 3 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Zryw Kretomino 4 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 0 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 6 : 2 więcej
Pamet Świdwin - Perła Gmina Dygowo 1 : 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 6 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Błękitni Gonne Małe 2 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - KKP Chełmża 6 : 1 więcej
KA4 resPect Krobia - Błękitni Stargard 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
UKS Victoria SP2 Sianów - TKKF Stilon II Gorzów 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Radunia Stężyca - Lotos Gdańsk UKS 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - Pogoń Szczecin U17 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
AP Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Szczecin 2 : 10 więcej
SALOS Szczecin JS - Kluczevia Stargard 7 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Żaki II Szczecin - SALOS Szczecin JM 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
MKP Szczecinek - Pogoń Barlinek 2 : 3 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 4 : 1 więcej
Świt Szczecin - SALOS II Szczecin 7 : 2 więcej
Zryw Kretomino - Bałtyk II Koszalin 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Sandra Spa Pogoń Szczecin 25k : 25 więcej
Azoty Puławy - SPR Stal Mielec 29 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 24 : 24k więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce 33 : 28 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Jutrzenka Płock - Sambor Tczew 24 : 26 więcej
SPR Pogoń Szczecin - MKS PR Urbis Gniezno 26 : 31 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - MTS Kwidzyn 32 : 37 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SKF KPR Sparta Oborniki - SMS ZPRP II Płock 21k : 21 więcej
MKS Mazur Sierpc - SMS ZPRP I Kwidzyn 28 : 21 więcej
KPR Elbląg - Sokół Kościerzyna 22 : 22k więcej
PGE KPR Gryfino - SMS ZPRP II Kwidzyn 29 : 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 33 : 27 więcej
BSMS Bartoszyce - MKS II Grudziądz 10 : 0 więcej
ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg 39 : 24 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies