ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 kwiecień 2022
pokaż:
09 kwiecień
Canoe Polo Tournament więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom 106 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Górnik Łęczna 1 : 0 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Manowo - Chemik Police 0 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 4 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Rasel Dygowo 3 : 3 więcej
Olimp Gościno - Sokół Karlino 1 : 0 więcej
Wieża Postomino - Jeziorak Szczecin 5 : 0 więcej
Ina Goleniów - Biali Sądów 4 : 3 więcej
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 0 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Nowogard - Ikar Krosino 0 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Spójnia Świdwin 15 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Mewa Resko - Masovia Maszewo 5 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Polonia Płoty 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni Fiege Lubanowo 10 : 1 więcej
Unia Dolice - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 1 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 4 : 1 więcej
Odra Chojna - Energetyk Gryfino 2 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskierka Szczecin 0 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Sokół Pyrzyce 5 : 0 więcej
Iskra Banie - Pogoń Barlinek 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Wrzos Wrześnica 2 : 0 więcej
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 0 : 4 więcej
Redłovia Redło - Głaz Tychowo 0 : 5 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiekowianka Wiekowo 0 : 3 więcej
Gryf Polanów - Wiarus Żółtnica 3 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 0 : 0 więcej
Sława Sławno - Grot Bonin 1 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 0 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pomorskie - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Gavia Choszczno 2 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 3 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Węgorzyno 1 : 3 więcej
Drawa Drawno - Sarmata Dobra 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów 1 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Jantar II Dziwnów 2 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 0 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo 5 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Ina Recz 13 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 3 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 : 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 5 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 5 więcej
Aquila Szczecin - KP Przecław 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Piast Kolin 5 : 5 więcej
Mechanik Warnice - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Wicher Steklno 3 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Sparta Skalin 7 : 2 więcej
Kluczevia II Stargard - Unia Stargard 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Iskra Lutówko 1 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - Korona Raduń 5 : 3 więcej
Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica 3 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 1 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 3 : 1 więcej
GKS Golenice - Piast Piaseczno 2 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Derby Karścino 1 : 0 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Wicher Mierzym 2 : 4 więcej
GKS Sokół - Płomień Myślino 1 : 13 więcej
Syrena-Grot Rymań - Saturn Mielno 2 : 5 więcej
Fala ABFrost Gąski - Resko Karcino 3 : 5 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gryf Dobrowo 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - Mechanik Turowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
UKS SMS Łódź - KKS Lech Poznań 1 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków SA 1 : 2 więcej
Warta Poznań - Stal Rzeszów 3 : 3 więcej
Polonia Warszawa - SKS Gwarek Zabrze 2 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Future Szczecin 2 : 1 więcej
Okręt Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 10 : 1 więcej
Pionier Szczecin - Czarni II Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Strzała Płotno 0 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 3 : 5 więcej
Oldboje Szczecinek - Oldboje Bruskowo Wielkie 6 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sparta Gryfice 6 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Perła Gmina Dygowo 3 : 1 więcej
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Sokół Stara Dąbrowa 13 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Dynamik Toruń - UMKS Zgierz 4 : 4 więcej
KS Gniezno - LZS Bojano 3 : 3 więcej
Futsal Szczecin - Best Drive Piła 4 : 3 więcej
Podkowa Teqball Club - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 6 : 6 więcej
TAF Toruń - Futbalo Białystok 7 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Radunia Stężyca 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
Żaki Szczecin - AP Reissa Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Gwardia Koszalin JS - Chemik Police 3 : 2 więcej
Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście 0 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Bałtyk Koszalin JM - Żaki II Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Bałtyk II Koszalin - SALOS II Szczecin 3 : 3 więcej
Zryw Kretomino - Błękitni II Stargard 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Ina Stradzewo - Unia II Dolice 5 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 24 : 26 więcej
SPR Stal Mielec - Łomża Vive Kielce 30 : 41 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz 30 : 28 więcej
Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole 33 : 18 więcej
Azoty Puławy - Sandra Spa Pogoń Szczecin 30 : 19 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 23 : 24 więcej
MKS Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg 32 : 25 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Arka Gdynia - SMS ZPRP II Płock 29 : 21 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - Sambor Tczew 23 : 37 więcej
UKS PCM Kościerzyna - MKS PR Urbis Gniezno 27 : 35 więcej
AZS Poznań - MTS Kwidzyn 41 : 29 więcej
Jutrzenka Płock - Bukowsko-Dopiewski KPR 26k : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Sokół Kościerzyna - Kospel Gwardia Koszalin 28 : 20 więcej
PGE KPR Gryfino - MKS Mazur Sierpc 25 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Handball Czersk - ITS Jeziorak Iława 23 : 29 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Pogoń Handball Szczecin 35 : 28 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
SPR GKS Żukowo - MKS Słupia Słupsk 26 : 24 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Astra Nowa Sól - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Enea Energetyk Poznań - SPS Konspol Słupca 1 : 3 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 0 więcej
Sobieski Żagań - Trefl Lębork 3 : 2 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 : 3 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Anioły Toruń 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Pomóż Ewie
mecze:
23 » Błękitni II Stargard-Dą »
20 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
17 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
16 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
16 » Biali Sądów-Flota Świno »
16 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
14 » Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
14 » Rasel Dygowo-Bałtyk Kos »
13 » Spójnia Świdwin-Sparta  »
13 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
and47 eeniu
kempes7 maja63
mancen michel
Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3027
• imprez: 140232
• newsów: 76657
• użytkowników: 80124
• komentarzy: 1146704
• zdjęć: 856195
• relacji: 39960
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies