ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - styczeń 2022
pokaż:
01 styczeń
Szczeciński Bieg Noworoczny więcej
Rajd nad jezioro Świdwie z Gryfusem więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - King Wilki Morskie Szczecin 74 : 82 więcej
02 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 87 : 101 więcej
Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek 79 : 83 więcej
GTK Gliwice - Trefl Sopot 72 : 82 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa 77 : 87 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 78 : 68 więcej
Dziki Warszawa - KS AZS UMCS Lublin 71 : 66 więcej
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 97 : 88 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Decka Pelplin 77 : 52 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Ogniwo Szczecin - AZS UMK Toruń 85 : 62 więcej
03 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 98 : 85 więcej
05 styczeń
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - KSK Noteć Inowrocław 52 : 70 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 28 : 25 więcej
06 styczeń
Puchar Polski w futsalu kobiet - 1/16 LFA Szczecin - OneTeam vs. UNIFREZE GÓRZNO więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Pszczółka Start Lublin 81 : 85 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 74 : 84 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 84 : 81 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
17:30  Volley Wrocław - Energa MKS Kalisz więcej
07 styczeń
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
08 styczeń
I edycja Halowego Turnieju 'Pogoń Cup' więcej
VI Memoriał - Wspomnienie ludzi Gryfińskiego Szczypiorniaka więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MUKS Poznań - KSKK Koszalin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 107 : 88 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom 76 : 72 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - MKKS Żak Koszalin 96 : 79 więcej
Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 69 : 76 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno 72 : 76 więcej
KS Księżak Łowicz - KS AZS UMCS Lublin 82 : 87 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Trefl II Sopot - Biofarm Basket Poznań 75 : 85 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - Ogniwo Szczecin 77 : 96 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Politechnika Gdańska 80 : 47 więcej
AZS UMK Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 104 : 81 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - SMS PZKosz Władysławowo 84 : 72 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - EKS Start Elbląg 29 : 23 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce 35 : 26 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - Młyny Stoisław Koszalin 31 : 23 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Arka Gdynia - GUKS Drwęca Lubicz 42 : 21 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - E.Leclerc Radomka Radom 1 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Anioły Toruń - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 0 więcej
Trefl Lębork - AZS UMK Toruń 3 : 2 więcej
Astra Nowa Sól - Enea Energetyk Poznań 3 : 0 więcej
Sobieski Żagań - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 3 : 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Gedania Gdańsk - Enea Energetyk II Poznań 1 : 3 więcej
UKŻPS Kościan - SMS Police 3 : 1 więcej
UKS ZSMS Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3 : 0 więcej
09 styczeń
Zachodniopomorska Liga Kadetów Młodszych U14 w Koszykówkę UKS Herkules Białogard - Pogoń Basket Szczecin więcej
Po I kolejce PSB Szczesny PLAS Mężczyzn więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 72 : 71 więcej
Czarni Słupsk - Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 78 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Turów Zgorzelec - TBS Śląsk II Wrocław 84 : 70 więcej
Znicz Basket Pruszków - Decka Pelplin 71 : 77 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
TS Basket Poznań - Sokół Międzychód 74 : 86 więcej
piła nożna Puchar Polski Futsalu
Futsal Szczecin - KS Futsal Leszno 4 : 9 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
Pałac Bydgoszcz - BKS Bostik Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS ZSMS Poznań - SMS Police 3 : 1 więcej
KS Pałac II Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno 1 : 3 więcej
10 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Twarde Pierniki Toruń 90 : 101 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - IŁ Capital Legionovia Legionowo 2 : 3 więcej
12 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin 87 : 71 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
GKS Tychy - TS Wisła Chemart Kraków 84 : 99 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin 24 : 31 więcej
13 styczeń
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - UKS Szamotulanin Szamotuły 3 : 1 więcej
14 styczeń
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - Pałac Bydgoszcz 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - KS Pałac II Bydgoszcz 3 : 2 więcej
15 styczeń
KSW 66 więcej
IX Regionalny Halowy Turniej Oldbojów - Połczyn-Zdrój 2022 więcej
I Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Firmy Radiometer więcej
Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 86 : 63 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Dziki Warszawa - WKK Wrocław 67 : 74 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz 96 : 77 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Turów Zgorzelec 83 : 75 więcej
MKKS Żak Koszalin - GKS Tychy 94 : 93 więcej
Znicz Basket Pruszków - Miasto Szkła Krosno 86 : 79 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 72 : 71 więcej
KS AZS UMCS Lublin - Polpharma Starogard Gd. 95 : 88 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 79 : 63 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - AZS UMK Toruń 83 : 97 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - AMW Asseco Arka Gdynia 96 : 75 więcej
Sokół Międzychód - KSK Noteć Inowrocław 72 : 63 więcej
Ogniwo Szczecin - Trefl II Sopot 88 : 78 więcej
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście 0 : 7 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EUROBUD JKS Jarosław 28 : 24 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 2 więcej
Anioły Toruń - SPS Konspol Słupca 3 : 2 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - Sobieski Żagań 0 : 3 więcej
Stalpro Joker Powiat Pilski - Astra Nowa Sól 1 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - UKS ZSMS Poznań 3 : 2 więcej
AZS UMK Toruń - Gedania Gdańsk 3 : 2 więcej
16 styczeń
III liga w futsalu ZZPN więcej
Sparing Zefir Wyszewo vs. Gwardia Koszalin U19 więcej
Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Czarni Słupsk 82 : 83 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Decka Pelplin - TBS Śląsk II Wrocław 73 : 87 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Pyra Poznań - TS Basket Poznań 82 : 79 więcej
piła nożna Sparingi
Vineta Wolin - Iskra Golczewo 4 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Zefir Wyszewo 2 : 8 więcej
piła nożna I liga futsalu
LZS Bojano - TAF Toruń 6 : 2 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno 7 : 3 więcej
Futsal Szczecin - Widzew Łódź Futsal 0 : 3 więcej
KS Dynamik Toruń - Podkowa Teqball Club 9 : 1 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Best Drive Piła 6 : 5 więcej
Futbalo Białystok - UMKS Zgierz 8 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 : 22 więcej
Korona Handball Kielce - EKS Start Elbląg 26 : 24 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 1 więcej
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź 3 : 2 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Enea Energetyk Poznań - Sobieski Żagań 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS Szamotulanin Szamotuły - MKS Sokół Mogilno 1 : 3 więcej
Gedania Gdańsk - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3 : 2 więcej
17 styczeń
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - FC Zurich 1 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Volley Wrocław 3 : 2 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - UNI Opole 1 : 3 więcej
18 styczeń
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - Joker Świecie 3 : 2 więcej
19 styczeń
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Zoria Łuhanśk 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 24 : 17 więcej
20 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Pszczółka Start Lublin 85 : 70 więcej
piła nożna Sparingi
Bałtyk Koszalin - GKS Manowo 2 : 5 więcej
siatkówka CEV Champions League
Grupa Azoty Chemik Police - ŽOK UB 3 : 0 więcej
21 styczeń
Sandra Spa CUP więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 80 : 82 więcej
20:00  Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa więcej
piła nożna Sparingi
Wołczkowo-Bezrzecze - Arkonia Szczecin 0 : 12 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
22 styczeń
I Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
FEN 38 więcej
Sandra Spa CUP więcej
Awans zespołu MKS Mieszko Połczyn-Zdrój do I ligi więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 97 : 89 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Decka Pelplin 86 : 80 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - TS Wisła Chemart Kraków 90 : 75 więcej
Znicz Basket Pruszków - KS AZS UMCS Lublin 74 : 61 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Weegree AZS Politechnika Opolska 83 : 78 więcej
KS Księżak Łowicz - Dziki Warszawa 73 : 77 więcej
WKK Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg 83 : 89 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Enea Basket Poznań - AMW Asseco Arka II Gdynia 128 : 74 więcej
TS Basket Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno 58 : 69 więcej
16:00  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - KSK Noteć Inowrocław więcej
Pyra Poznań - Sokół Międzychód 90 : 96 więcej
piła nożna Sparingi
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 8 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Rapid Wiedeń 2 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 21 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskra Białogard 7 : 1 więcej
Polonia Płoty - Płomień Lisowo 9 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów 2 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 5 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Mechanik Bobolice 3 : 10 więcej
Głaz Tychowo - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 9 więcej
Gwardia Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 3 więcej
Victoria Sianów - Sokół Karlino 0 : 6 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Świt Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 0 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Chemik Police 6 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki 5 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Pionier 95 Borne Sulinowo 5 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - GKS Kołbacz 1 : 1 więcej
Mewa Resko - Morzycko Moryń 3 : 8 więcej
Pogoń II Szczecin - Lechia Zielona Góra 4 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Jastrząb Łosośnica 10 : 4 więcej
Stilon Gorzów Wlkp. - Gavia Choszczno 5 : 1 więcej
Victoria 95 Przecław - Unia Swochowo 2 : 2 więcej
Future Szczecin - Sęp Brzesko 3 : 0 więcej
Aquila Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 : 5 więcej
Pionier Szczecin - Piast Kolin 2 : 4 więcej
Czarni Szczecin - Czcibor Cedynia 3 : 2 więcej
Iskra Lutówko - Iskra Pomień 6 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 3 : 0 więcej
Olimpia Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze 3 : 4 więcej
piła nożna I liga futsalu
TAF Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica 5 : 3 więcej
KS Gniezno - Widzew Łódź Futsal 2 : 8 więcej
UMKS Zgierz - LZS Bojano 1 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
18:30  EUROBUD JKS Jarosław - Korona Handball Kielce więcej
17:00  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SMS ZPRP II Płock - SPR Pogoń Szczecin 28 : 38 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom 1 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Enea Energetyk Poznań - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Sobieski Żagań - Anioły Toruń 3 : 2 więcej
SPS Konspol Słupca - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 3 : 0 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - LUKS Wilki Wilczyn 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
AZS UMK Toruń - Enea Energetyk II Poznań 2 : 3 więcej
UKŻPS Kościan - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3 : 0 więcej
23 styczeń
I Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
III liga Futsalu więcej
Turniej Kadr Powiatowych ZZPN więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 84 : 68 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Turów Zgorzelec - GKS Tychy 98 : 100 więcej
19:00  TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno więcej
piła nożna Sparingi
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Astra Ustronie Morskie 6 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Gwiazda Żalęcino 3 : 2 więcej
GKS Manowo - Grot Bonin 6 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno 4 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Grot Gardno 0 : 4 więcej
Dąb Dębno - Ilanka Rzepin 2 : 1 więcej
Vineta II Wolin - Znicz Niedźwiedź 2 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Wicher Mierzym 3 : 0 więcej
Ina Goleniów JS - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
SALOS Szczecin JS - Czarni II Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
Best Drive Piła - KS Dynamik Toruń 3 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg 32 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
24 styczeń
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - Energa MKS Kalisz 2 : 3 więcej
26 styczeń
II Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
KSK Noteć Inowrocław - AZS UMK Toruń 101 : 75 więcej
AZS Politechnika Gdańsk - AMW Asseco Arka II Gdynia 71 : 75 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Trefl II Sopot 87 : 62 więcej
Enea Basket Poznań - TS Basket Poznań 104 : 61 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Pyra Poznań 85 : 67 więcej
piła nożna Sparingi
Orzeł Wałcz - KP Piła 6 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo 1 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Astra Nowa Sól - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 0 więcej
siatkówka CEV Champions League
Imoco Volley Conegliano - Fatum Nyiregyhaza 3 : 0 więcej
27 styczeń
II Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - GTK Gliwice 86 : 73 więcej
28 styczeń
II Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
Międzynarodowe Grand Prix o Puchar Skorpiona więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 83 : 78 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 96 : 84 więcej
piła nożna Sparingi
FSV Einheit Ueckermünde - Hutnik Szczecin 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Hansa Rostock 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - EUROBUD JKS Jarosław 30 : 24 więcej
Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin 18 : 35 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - SMS ZPRP I Kwidzyn 28 : 31 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  UKS Szamotulanin Szamotuły - AZS UMK Toruń więcej
29 styczeń
Memoriał im. Adama Nowaka więcej
II Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
Międzynarodowe Grand Prix o Puchar Skorpiona więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17:30  Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
18:00  Dziki Warszawa - Polpharma Starogard Gd. więcej
17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Znicz Basket Pruszków więcej
18:00  Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
18:00  TS Wisła Chemart Kraków - Sensation Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Decka Pelplin - GKS Tychy więcej
17:30  Górnik Trans.eu Wałbrzych - MKKS Żak Koszalin więcej
17:00  KS Księżak Łowicz - WKK Wrocław więcej
18:00  KS AZS UMCS Lublin - TBS Śląsk II Wrocław więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
15:00  Sklep Polski MKK Gniezno - Sokół Międzychód więcej
13:00  TS Basket Poznań - Ogniwo Szczecin więcej
15:00  Trefl II Sopot - AZS Politechnika Gdańsk więcej
13:00  AMW Asseco Arka II Gdynia - KSK Noteć Inowrocław więcej
13:00  AZS UMK Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
18:30  Pyra Poznań - Enea Basket Poznań więcej
piła nożna Sparingi
16:00  Chemik Police - Stal Lipiany więcej
17:00  Vielgovia Szczecin - Ina Ińsko więcej
17:00  Vielgovia Szczecin - Ina Ińsko więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Biali Sądów więcej
11:00  Stal Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski więcej
15:00  Vineta Wolin - Dąb Dębno więcej
14:00  Sparta Gryfice - Sarmata Dobra więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Gryf Słupsk więcej
15:00  Czarni II Szczecin - Korona Stuchowo więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Sv Grün-Weiß Nadrensee więcej
16:00  Polonia Płoty - Unia Swochowo więcej
13:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno więcej
12:00  Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski więcej
12:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - FC Schwedt więcej
12:00  SALOS Szczecin JS - Jantar Dziwnów więcej
14:30  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście więcej
12:00  Dąb Dębice - Pomorzanin Przybiernów więcej
18:30  Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń więcej
piła nożna I liga futsalu
18:00  Futbalo Białystok - Best Drive Piła więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
17:00  EKS Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
18:00  PGE KPR Gryfino - SMS ZPRP II Płock więcej
15:30  MKS Mazur Sierpc - Sokół Kościerzyna więcej
17:00  SKF KPR Sparta Oborniki - USAR Kwidzyn więcej
14:30  KPR Elbląg - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
17:00  Kospel Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS II Grudziądz - Wybrzeże II Gdańsk 0 : 10 więcej
16:00  Sambor Latocha Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
17:00  AZS UMK Toruń - GKS Stoczniowiec Gdańsk więcej
17:00  LUKS Wilki Wilczyn - SPS Konspol Słupca więcej
17:00  LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Sobieski Żagań więcej
17:00  Anioły Toruń - Astra Nowa Sól więcej
17:00  SKS Gorzów Wielkopolski - Trefl Lębork więcej
17:00  Stalpro Joker Powiat Pilski - Enea Energetyk Poznań więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  Enea Energetyk II Poznań - KS Pałac II Bydgoszcz więcej
17:00  UKS ZSMS Poznań - UKŻPS Kościan więcej
17:00  MKS Sokół Mogilno - Gedania Gdańsk więcej
30 styczeń
III Liga Futsalu ZZPN zawita do Połczyna-Zdroju więcej
II Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
Międzynarodowe Grand Prix o Puchar Skorpiona więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17:30  WKS Śląsk Wrocław - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
20:00  Legia Warszawa - HydroTruck Radom więcej
18:00  Trefl Sopot - Pszczółka Start Lublin więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
13:00  Trefl II Sopot - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
piła nożna I liga futsalu
15:00  KS Dynamik Toruń - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA więcej
18:00  Futsal Szczecin - KS Gniezno więcej
17:00  Widzew Łódź Futsal - TAF Toruń więcej
17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - UMKS Zgierz więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
17:30  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
15:00  Szczypiorniak II Olsztyn - Pogoń Handball Szczecin więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
17:00  Trefl Lębork - Stalpro Joker Powiat Pilski więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  SMS Police - AZS UMK Toruń więcej
31 styczeń
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS Szamotulanin Szamotuły więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Najpierw 0:53, teraz 0: »
5 » Kary zawieszenia licenc »
5 » Pomorzanin rozpocznie p »
3 » Wielka szansa na Nowy S »
1 » Przygotowania Pogoni Po »
1 » Kamil Lech zawodnikiem  »
mecze:
7 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
7 » Pomorzanin Nowogard-Pog »
3 » Pogoń Szczecin- Rapid W »
3 » Pomorzanin Nowogard-Sv  »
3 » Pogoń Szczecin-Hansa Ro »
2 » Zryw Kołbaskowo-Gwiazda »
2 » Pomorzanin Nowogard-Vin »
2 » Polonia Płoty-Płomień L »
2 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
1 » Flota Świnoujście-Gryf  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2980
• imprez: 133850
• newsów: 75811
• użytkowników: 79597
• komentarzy: 1133823
• zdjęć: 836660
• relacji: 39625
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies