ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 styczeń 2021
pokaż:
09 styczeń
Turniej eliminacyjny o Puchar Prezesa ZZPN więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 95 : 73 więcej
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 75 : 78 więcej
Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław 87 : 103 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 68 : 87 więcej
Decka Pelplin - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 83 : 82 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 69 : 59 więcej
Pogoń Prudnik - KS Księżak Łowicz 85 : 97 więcej
Dziki Warszawa - WKK Wrocław 86 : 73 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - TS Wisła Chemart Kraków 86 : 84 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - AZS UMK Toruń 93 : 74 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Miasto Zakochanych Chełmno 82 : 73 więcej
Ogniwo Szczecin - KSK Noteć Inowrocław 78 : 81 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
17:00  UMKS Zgierz - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg 29 : 23 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Enea Energetyk Poznań - SMS Police 3 : 0 więcej
MKS STEICO Noteć Czarnków - Stalpro Błyskawica Szczecin 0 : 3 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 2 więcej
Trefl Lębork - LUKS Wilki Wilczyn 2 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 3 : 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS COCODRILLO Kościan - SMS Police 3 : 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - AZS UMK Toruń 0 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - APS Rumia 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Wyborcze zawirowania w  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Trener szuka drużyny
1 » Chemik wygrywa z Hutnik »
mecze:
7 » MKP Szczecinek-Mechanik »
4 » Osadnik Myślibórz-Kłos  »
4 » Wiekowianka Wiekowo-Rad »
4 » Intermarche-Rega Trzebi »
3 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
3 » Lech Czaplinek-Polonia  »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
2 » Błękitni Gonne Małe-Wic »
2 » Olimp Gościno-Sokół Kar »
2 » Orzeł Wałcz-Polski Cuki »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 lukasz81
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2917
• imprez: 127732
• newsów: 74489
• użytkowników: 78865
• komentarzy: 1112361
• zdjęć: 807787
• relacji: 39052
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies