ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 luty 2016
pokaż:
20 luty
18. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2016 więcej
Grupa Azoty Przedszkoliada Tour więcej
Bałtyk Cup 2016: Energa Cup - rocznik 1997-98 więcej
Football Arena Cup więcej
1. Turniej Strefowy o awans do II ligi koszykówki więcej
II Bałtyckie Mistrzosta Pomorza w Futsalu Dźwirzyno Cup 2016 więcej
Turniej juniorów starszych o Puchar Głosu Szczecińskiego więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
IV Memoriał im. Romualda Pałasza w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
Ligi Żaków KOZPN - gr. białogard-kołobrzeg więcej
II Turniej Żaków o puchar Prezesa Dyrektora MOSiR-u w Kamieniu Pomorskim więcej
II Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w Halowej Piłce Nożnej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Śląsk II Wrocław - Sokół Łańcut 49 - 74 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Astoria Bydgoszcz 72 - 67 więcej
Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce 78 - 86 więcej
GTK Gliwice - AZS AWF Katowice 67 - 89 więcej
Legia Warszawa - Rosa II Radom 87 - 78 więcej
Basket Poznań - Pogoń Prudnik 52 - 67 więcej
GKS Tychy - Noteć Inowrocław 94 - 70 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - Turów Zgorzelec 80 - 94 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Domino Inowrocław - AZS UMK Toruń 71 - 62 więcej
Trefl II Sopot - SMS Władysławowo 74 - 78 więcej
Itago Gdynia - Basket Piła 83 - 76 więcej
Obra Kościan - Politechnika Gdańska 67 - 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 4 - 2 więcej
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Cracovia Kraków 1 - 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 4 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola 2 - 5 więcej
AZS UŚ Katowice - Chrobry Głogów 3 - 3 więcej
piła nożna Sparingi
Gryf Polanów - Iskra Białogard 1 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Chociwel 3 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Odra Chojna 0 - 5 więcej
GKS Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 9 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 1 - 4 więcej
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 8 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 4 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 6 - 0 więcej
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 4 - 3 więcej
Orkan Suchań - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 więcej
SV Warthe - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 3 więcej
SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka 5 - 0 więcej
Polonia Płoty - Rasel Dygowo 1 - 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Pogoń Baltica Szczecin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 31 - 24 więcej
UKS PCM Kościerzyna - AZS AWFiS Gdańsk 24 - 29 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Selgros Lublin 17 - 29 więcej
Zagłębie Lubin - Vistal Gdynia 31 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - KS Azoty Puławy 24 - 30 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 29 - 26 więcej
SPR Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław 25 - 15 więcej
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 22 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Gwardia Koszalin - Sambor Tczew 29 - 28 więcej
Cartusia Kartuzy - Tytani Wejherowo 20 - 30 więcej
Energetyk Gryfino - MKS Brodnica 26 - 31 więcej
GKS Żukowo - Stal Gorzów 30 - 25 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
KSZO Ostrowiec Św. - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
SMS Spała - Krispol Września 1 - 3 więcej
Hutnik Kraków - KPS Kęczanin Kęty 0 - 3 więcej
Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 2 - 3 więcej
GKS Katowice - AGH 100RK AZS Kraków 3 - 0 więcej
Camper Wyszków - Energa Omis Ostrołęka 3 - 0 więcej
AZS Stal Nysa - KPS Siedlce 3 - 1 więcej
siatkówka I liga kobiet
PSPS Chemik Police - Joker Świecie 1 - 3 więcej
KS Murowana Goślina - AZS Politechniki Śl. Gliwice 3 - 1 więcej
ŁKS Łódź - Karpaty Krosno 3 - 2 więcej
Nike Węgrów - Budowlani Toruń 2 - 3 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn gr.1
KS Chełmża - Stal Grudziądz 2 - 3 więcej
Wilki Wilczyn - Trójka Nakło 3 - 0 więcej
AZS UAM Poznań - LO MS Świnoujście 3 - 1 więcej
Espadon II Szczecin - OPP-Powiat Kołobrzeski 2 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet
Libero Starogard Gdański - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Gedania Gdańsk 2 - 3 więcej
Trefl Malbork - Culmen Chełmno 1 - 3 więcej
Orzeł Elbląg - WTS Włocławek 3 - 0 więcej
SMS Police - Murowana II Goślina 3 - 1 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
LO - SMS I Świnoujście - Stocznia M&W Darłowo 3 - 0 więcej
siatkówka III liga kobiet
SMS II Police - Spójnia Stargard 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2016 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
10 » Zebranie organizacyjne  »
3 » Przygotowania Radewa
2 » Runjaic trenerem miesią »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
2 » Fatalna sytuacja kadrow »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
54 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
44 » Piast Karsko-Biali Sądó »
40 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
39 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
29 » Kotwica Kołobrzeg-KP St »
23 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
21 » Polski Cukier Kluczevia »
20 » Grom Nowy Staw-Gwardia  »
18 » Spójnia Świdwin-Olimp Z »
16 » Intermarche-Rega Trzebi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 732
statystyki portalu
• drużyn: 2801
• imprez: 118677
• newsów: 72179
• użytkowników: 70089
• komentarzy: 1079948
• zdjęć: 779149
• relacji: 38094
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies