ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - III liga gr. II - grupa B 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Kleczew 5 45 5 0 0 48 / 36 3 0 0 10 / 2 2 0 0 5 / 2
2.  Kotwica Kołobrzeg 5 41 3 0 2 41 / 29 1 0 1 4 / 3 2 0 1 5 / 2
3.  Unia Janikowo 5 39 3 1 1 38 / 43 1 1 0 3 / 2 2 0 1 3 / 3
4.  Flota Świnoujście 5 36 3 2 0 34 / 42 1 1 0 4 / 3 2 1 0 6 / 4 2 4 1 1 0 4 / 3
5.  Nielba Wągrowiec 5 36 3 1 1 53 / 45 2 0 0 3 / 0 1 1 1 11 / 8 1 1 0 1 0 3 / 3
6.  Bałtyk Koszalin 5 36 2 1 2 51 / 44 0 0 1 0 / 1 2 1 1 9 / 7
7.  Pomorzanin Toruń 5 36 3 1 1 27 / 25 3 0 0 7 / 2 0 1 1 0 / 1 1 0 0 0 1 0 / 1
8.  Jarota Jarocin 5 33 1 1 3 51 / 42 0 1 1 1 / 4 1 0 2 7 / 5
9.  Gwardia Koszalin 5 30 1 2 2 31 / 37 0 1 1 1 / 2 1 1 1 4 / 2
10.  Unia Swarzędz 4 29 1 1 2 37 / 30 1 1 1 6 / 4 0 0 1 0 / 1
11.  Gryf Wejherowo 4 25 1 1 2 33 / 54 1 0 0 1 / 0 0 1 2 1 / 5
12.  Górnik Konin 5 11 1 0 4 20 / 70 1 0 3 5 / 13 0 0 1 1 / 3
13.  Chemik Police 5 10 0 1 4 15 / 78 0 0 3 2 / 10 0 1 1 3 / 5
14.  Mieszko Gniezno 5 4 0 2 3 13 / 88 0 2 2 4 / 9 0 0 1 0 / 3
wyniki spotkań - III liga gr. II - grupa B 2020/2021
  1234567891011121314
1.  Bałtyk Koszalin
 
      
2.  Chemik Police
 
      
3.  Flota Świnoujście 
 
       
4.  Górnik Konin 
 
     
5.  Gryf Wejherowo  
 
     
6.  Gwardia Koszalin  
 
     
7.  Jarota Jarocin   
 
   
8.  Kotwica Kołobrzeg    
 
   
9.  Mieszko Gniezno   
 
   
10.  Nielba Wągrowiec     
 
  
11.  Pomorzanin Toruń      
 
 
12.  Sokół Kleczew      
 
13.  Unia Janikowo     
 
 
14.  Unia Swarzędz       
 
terminarz - III liga gr. II - grupa B 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Kleczew - Górnik Konin 3 - 1 0 0 0
Pomorzanin Toruń - Unia Swarzędz 1 - 0 0 0 0
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 - 3 1 0 2
Flota Świnoujście - Nielba Wągrowiec 3 - 3 3 50 7
Unia Janikowo - Gryf Wejherowo 1 - 1 0 0 0
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 1 0 2
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0 - 3 2 0 8
2 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno 3 - 0 0 0 0
Flota Świnoujście - Pomorzanin Toruń 1 - 0 2 43 2
Chemik Police - Unia Janikowo 0 - 1 2 1 0
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 1 - 4 0 0 3
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 1 - 2 2 0 6
Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 1 - 0 1 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 2 - 3 2 1 5
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 2
Nielba Wągrowiec - Gryf Wejherowo 2 - 0 0 0 0
Gwardia Koszalin - Pomorzanin Toruń 0 - 0 1 1 14
Jarota Jarocin - Chemik Police 1 - 1 1 0 0
Górnik Konin - Unia Janikowo 0 - 1 0 0 0
Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew 1 - 3 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Nielba Wągrowiec 2 - 6 1 59 0
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 0 0 5
Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 4
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo 2 - 0 0 0 0
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 4 - 0 0 0 1
Mieszko Gniezno - Flota Świnoujście 1 - 1 3 1 6
Górnik Konin - Jarota Jarocin 1 - 6 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 1 - 2 1 1 7
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 3 - 1 0 0 0
Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 2
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 3 - 1 0 0 1
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec 3 - 2 0 0 0
Pomorzanin Toruń - Chemik Police 4 - 2 0 0 0
09-05 16:00  Gryf Wejherowo - Unia Swarzędz 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
14-05 17:00  Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
15-05 11:00  Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin 0 0 0
15-05 14:00  Chemik Police - Unia Swarzędz 0 0 0
15-05 16:00  Gryf Wejherowo - Flota Świnoujście 0 0 0
15-05 17:00  Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 0 0 0
15-05 17:00  Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 0 0 0
16-05 18:00  Pomorzanin Toruń - Górnik Konin 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
22-05 13:00  Unia Swarzędz - Górnik Konin 0 0 0
22-05 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Toruń 0 0 0
22-05 17:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
22-05 17:00  Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec 0 0 0
22-05 17:00  Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 0 0 0
22-05 17:00  Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo 0 0 0
22-05 17:00  Flota Świnoujście - Chemik Police 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
28-05 18:00  Mieszko Gniezno - Gryf Wejherowo 0 0 0
29-05 11:00  Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec 0 0 0
29-05 14:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 0 0
29-05 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Unia Swarzędz 0 0 0
29-05 17:00  Jarota Jarocin - Unia Janikowo 0 0 0
29-05 17:00  Flota Świnoujście - Górnik Konin 0 0 0
30-05 11:00  Pomorzanin Toruń - Sokół Kleczew 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
02-06 17:00  Gryf Wejherowo - Chemik Police 0 0 0
02-06 17:00  Gwardia Koszalin - Górnik Konin 0 0 0
02-06 17:00  Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 0 0 0
03-06 14:00  Bałtyk Koszalin - Pomorzanin Toruń 0 0 0
03-06 17:00  Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 0 0 0
03-06 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 0 0 0
03-06 17:00  Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
06-06 14:00  Chemik Police - Mieszko Gniezno 0 0 0
06-06 15:00  Bałtyk Koszalin - Unia Swarzędz 0 0 0
06-06 17:00  Unia Janikowo - Pomorzanin Toruń 0 0 0
06-06 17:00  Górnik Konin - Gryf Wejherowo 0 0 0
06-06 17:00  Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 0 0 0
06-06 18:00  Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
12-06 13:00  Pomorzanin Toruń - Jarota Jarocin 0 0 0
12-06 13:00  Unia Swarzędz - Unia Janikowo 0 0 0
12-06 14:00  Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 0 0 0
12-06 16:00  Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
12-06 17:00  Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno 0 0 0
12-06 17:00  Górnik Konin - Chemik Police 0 0 0
12-06 17:00  Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
19-06 14:00  Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
19-06 15:00  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0 0 0
19-06 16:00  Gryf Wejherowo - Sokół Kleczew 0 0 0
19-06 17:00  Górnik Konin - Mieszko Gniezno 0 0 0
19-06 17:00  Unia Janikowo - Flota Świnoujście 0 0 0
19-06 17:00  Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 0 0 0
19-06 17:00  Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
26-06 16:00  Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec 0 0 0
26-06 16:00  Mieszko Gniezno - Pomorzanin Toruń 0 0 0
26-06 16:00  Unia Janikowo - Gwardia Koszalin 0 0 0
26-06 16:00  Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 0 0 0
26-06 16:00  Sokół Kleczew - Chemik Police 0 0 0
26-06 16:00  Bałtyk Koszalin - Gryf Wejherowo 0 0 0
26-06 16:00  Flota Świnoujście - Jarota Jarocin 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Zapytaj kandydata na pr »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
96 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
28 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
28 » Intermarche-Rega Trzebi »
22 » Orzeł Wałcz-Vineta Woli »
21 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
20 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
18 » Iskra Białogard-Zefir W »
14 » Rasel Dygowo-Mechanik B »
14 » Olimp Gościno-Iskierka  »
13 » Błękitni II Stargard-Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Mexsyk77
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74774
• użytkowników: 78988
• komentarzy: 1115748
• zdjęć: 811938
• relacji: 39218
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies