piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn paulinus - 26.04.2021 09:33
Szczecinianie wygrywają w Lubinie
autor: Kuba HajdukPierwsze minuty nie wskazywały na późniejszą katastrofę. Trzy bramki Romana Chychykalo i trzy trafienia Łukasza Gieraka okaz bramka Dawida Fedeńczaka sprawiły, że było 3:4. Emocje skończyli się szybko, bo właśnie w tym momencie. Portowcy szybko odskoczyli i do przerwy prowadzili różnica pięciu bramek. Pierwsza połowa w wykonaniu Zagłębia była bardzo słaba, co wykorzystali goście, którzy z minuty na minutę zyskiwali pewność siebie.

piłka ręczna / Superliga mężczyzn paulinus - 18.04.2021 09:00
Sandra SPA Pogoń ze zwycięstwem, bezcennym w walce o pierwszą szóstkę
autor: Kuba HajdukSzczypiorniści Sandra SPA Pogoni po kapitalnej pierwszej połowie, w której prowadzili 16:7, ostatecznie odnieśli bezcenne zwycięstwo wygrywając z Gwardią Opole 30:24. Bohaterem spotkania został zdobywca 10 bramek Dawid Krysiak, a swoje w bramce zrobił będący w ostatnio w znakomitej formie Anton Terekhov.
Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni wiedzieli, jaki ciężar gatunkowy towarzyszy spotkaniu z Gwardią Opole. Jeśli chcieli sprostać założeniu przedsezonowemu - miejsca w pierwszej szóstce, to musieli mecz z podopiecznymi Rafała Kuptela bezwzględnie wygrać. Z kolei opolanie w przypadku zwycięstwa umocniliby się na szóstym miejscu i ochoczo spoglądali na 5. miejsce, które zajmowała Energa MKS Kalisz.

piłka ręczna / Superliga mężczyzn paulinus - 12.04.2021 10:09
MMTS Kwidzyn traci punkty na własnym boisku. Zaskakująca porażka ze Szczecinem
autor: Kuba Hajduk
Podopieczni trenera Bartłomieja Jaszki przegrali ligowe starcie z Sandrą SPA Pogonią Szczecin 25:28. Decydujące okazało się ostatnie 7 minut meczu, podczas których kwidzynianie nie zdołali zdobyć żadnej bramki z gry. Sukces przyniosła twarda i konsekwentna gra zawodników Pogoni, którzy po raz drugi w tym sezonie znaleźli receptę na drużynę z Kwidzyna.

Początek meczu należał do zespołu gości, którzy rozpoczęli grę od prowadzenia 0:3. Mimo starań gospodarzom początkowo nie udawało się przebić przez szczelną obronę Szczecina. Stało się to dopiero w 7 minucie po efektownym rzucie Damiana Przytuły. Wydawało się, że to przełamało początkową niemoc gospodarzy, bo już w 10 minucie kwidzynianie zbliżyli się do rywali na jedną bramkę - 4:5. Niestety chwilę później gole Pawła Krupy i Łukasza Gieraka dały szczecinianom trzybramkową przewagę - 4:7.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 04.04.2021 00:35
Wesołych Świąt!
Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn Bengoro - 05.11.2020 19:52
Koronawirus w Sandra SPA Pogoni
Komunikat Sandra SPA Pogoni Szczecin:

Długo broniliśmy się przed koronawirusem, ale niestety dopadł także nas. W wyniku przeprowadzonych testów na obecność wirusa SARS-CoV-2, otrzymaliśmy 10 pozytywnych wyników. Na szczęście wszyscy zakażeni koronawirusa przechodzą łagodnie bądź bardzo łagodnie i nie wymagają hospitalizacji. Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni nie trenują od ubiegłego tygodnia. Klub w podjętych działaniach postępuje według wytycznych sanepidu oraz protokołu sanitarno-epidemicznego PGNIG Superligi. Jesteśmy także w stałym kontakcie z Komisarzem Ligi.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 10.10.2020 17:30
Sandra Spa Pogoń rozbiła rywala w Tarnowie
autor: Kuba HajdukKapitalne spotkanie rozegrała Sandra Spa Pogoń Szczecin w Tarnowie. Portowcy wygrali, ba, rozbili wręcz gospodarzy aż 31:19, ale swoją wyższość udokumentowali bardziej po zmianie stron. Drugą połowę zwyciężyli bowiem aż 18:10. Dzięki temu triumfowi szczypiorniści z Grodu Gryfa doskoczyli do ścisłej czołówki. Po 4 seriach gier, choć ta była 5. kolejką, awansowali już na 3. lokatę. Na największe brawa zasłużył Anton Terekhof (na zdjęciu w czerwonej koszulce). Bronił ze skutecznością 51 procent.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 20.09.2020 13:29
Szczęście sprzyja lepszym. Pogoń znów zwycięska
autor: Kuba HajdukTradycji stało się zadość. W Szczecinie znowu mieliśmy emocje do ostatnich sekund. Sandra Spa Pogoń ostatecznie pokonała Torus Wybrzeże Gdańsk 27:26 w 3. kolejce w PGNiG Superlidze Mężczyzn. Po końcowej syrenie rzut karny zmarnował Jacek Sulej. Mateusz Gawryś zbił piłkę na poprzeczkę i zapewnił gospodarzom komplet punktów.
W zeszłym sezonie pojedynek Sandra Spa Pogoni z Torus Wybrzeżem obfitował w emocje dosłownie do ostatnich sekund. Portowcy przegrywali niemal z przez całe spotkanie, by w końcówce 'dojść' rywala i wygrać jedną bramką (29:28). Od tamtej pory w ekipie gości doszło do kilku zmian. Nie było choćby znanego z występów w PGE VIVE Kielce, Mateusza Jachlewskiego (aktualnie 9 bramek w 2 meczach).
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 11.09.2020 20:29
Pogoń cieniem siebie w Kielcach
autor: Kuba HajdukJak różnymi drużynami są Orlen Wisła Płock i Łomża Vive Kielce, pokazały zawody w drugiej kolejce PGNiG Superligi Mężczyzn. Przypomnijmy, że Nafciarze ulegli Portowcom na inaugurację sezonu w Grodzie Gryfa 24:26. To była jedna z największych sensacji od kilku lat w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wyjazd granatowo-bordowych do stolicy województwa świętokrzyskiego skończył się jednak dla graczy Rafała Białego bardzo wysoką porażką.