ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 07.05.2021 10:00
Gra B-klasa
autor: aszefW weekend zostaną rozegrane spotkania w  b-klasie szczecińskiejb-klasie koszalińskiej
Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 29.04.2021 09:51
Gra B-klasa
autor: aszefW weekend zostaną rozegrane spotkania w  b-klasie szczecińskiejb-klasie koszalińskiej
Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Sparta1517 - 19.04.2021 19:42
Sparingpartner poszukiwany
Zespół SPARTY SOBIEMYŚL poszukuje sparingpartnera na weekendy:
24/25.04 oraz 01/02.05 godzina do ustalenia.

Kontakt: Prezes Rafał Sobolewski tel.663-217-601
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy emil123 - 16.04.2021 18:07
Rozgrywki seniorskie oraz młodzieżowe odwieszone


Wydział Gier i Ewidencji informuje, że w związku z ukazaniem się Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku zmieniającego Rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, na podstawie pisma z Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 16.04.2021 (treść w załączeniu) odwieszone zostają rozgrywki seniorów, młodzieżowe i dziecięce organizowane przez ZZPN z dniem 19.04.2021 roku.

W związku z powyższym, wszystkie rozgrywki od dnia 19.04.2021 będą rozgrywane zgodnie z terminarzem. Terminy zaległych kolejek zostały wyznaczone i są na bieżąco aktualizowane w systemie Extranet (kluby24.pzpn.pl) oraz na stronie zzpn.pl w zakładce (wyniki, terminarze, tabele). Prosimy kluby o zapoznanie się z poprawionymi terminarzami.


piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga skryba1213 - 07.04.2021 11:45
Rozgrywki zawieszone do 18 kwietnia
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z informacją Ministra Zdrowia z dn. 7.04.2021r. w sprawie obostrzeń związanych ze stanem epidemii, rozgrywki seniorskie i młodzieżowe w kategoriach od A1 do G2 pozostają zawieszone do dn. 18.04.br.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 04.04.2021 00:35
Wesołych Świąt!
Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 22.03.2021 22:21
Terminy zaległych spotkań
Wydział Gier i Ewidencji ZZPN informuje, iż wyznaczył nowe terminy przełożonych kolejek:

Klasy Okręgowe
- kolejka nr 20 20/21.03.2021 na 03.05.2021 godz. 18:00
- kolejka nr 21 27/28.03.2021 na 02.06.2021 godz. 18:00
- kolejka nr 22 03.04.2021 na 16.06.2021 godz. 18:00

piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa tasia - 18.03.2021 10:41
Rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia od 20 marca 2021 roku na terenie całego kraju wprowadzone zostaną obostrzenia, polegające m. in. na zamknięciu obiektów sportowych, które obejmą również rozgrywki amatorskie. Tym samym do dnia 9 kwietnia 2021 roku wszystkie rozgrywki seniorskie od IV ligi do klasy B na terenie województwa Zachodniopomorskiego zostają zawieszone.

Restrykcje te nie dotyczą rozgrywek młodzieżowych drużyn zrzeszonych w strukturach ZZPN od kategorii A1 do G2. Rozgrywki te będą się odbywały zgodnie z zaplanowanymi terminarzami rundy wiosennej.
        starsze newsy   
 

B Klasa gr. 1 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Jantar II Dziwnów 10 28 9 1 0 55 / 7
2.  Prawobrzeże II Świnoujście 11 25 8 1 2 52 / 12
3.  Polonia II Płoty 11 24 8 0 3 64 / 14
4.  Wicher II Brojce 10 20 6 2 2 29 / 27
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 2 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Dęby Rogowo 9 27 9 0 0 34 / 13
2.  Gwiazda Żalęcino 8 17 5 2 1 34 / 13
3.  Zorza II Dobrzany 8 13 4 1 3 18 / 18
4.  Orkan II Suchań 7 11 3 2 2 30 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 3 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  GKS Kołbacz 14 37 12 1 1 64 / 16
2.  Rybak Trzebież 14 34 11 1 2 51 / 30
3.  Prawobrzeże Szczecin 13 30 10 0 3 60 / 25
4.  Okręt Szczecin 13 30 10 0 3 54 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 4 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Sokół II Pyrzyce 13 31 10 1 2 61 / 23
2.  Sokół Różańsko 14 27 8 3 3 36 / 22
3.  Klon Krzymów 12 27 9 0 3 36 / 23
4.  Korona Klępicz 14 22 6 4 4 42 / 32
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 5 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń II Barlinek 8 24 8 0 0 43 / 7
2.  Ina Stradzewo 9 17 5 2 2 31 / 18
3.  Grom Płonno 8 15 5 0 3 19 / 22
4.  Pionier Zwierzyn 9 11 3 2 4 27 / 24
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
B Klasa gr. 1
0:3 - Gardominka Mechowo - Prawobrzeże II Świnoujście
15-05 Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór
15-05 Jantar II Dziwnów - Polonia II Płoty
16-05 Lotnik Czarne - Wicher II Brojce

B Klasa gr. 2
16-05 Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Krąpiel
16-05 Orkan II Suchań - Dęby Rogowo
16-05 Unia II Dolice - Zorza II Dobrzany

B Klasa gr. 3
11-05 Victoria 95 Przecław - FASE Szczecin
15-05 Pionier Szczecin - Iskierka II Szczecin
15-05 Rybak Trzebież - Okręt Szczecin
15-05 Victoria 95 Przecław - Future Szczecin
16-05 Prawobrzeże Szczecin - Sztorm Szczecin

B Klasa gr. 4
3:0 - Polonia Gryfino - Zryw Góralice
15-05 Sokół Różańsko - Morzycko II Moryń
3:0 - Sokół II Pyrzyce - Energetyk II Gryfino
16-05 Klon Krzymów - Sparta Sobiemyśl
16-05 Korona Klępicz - Stal II Lipiany

B Klasa gr. 5
16-05 Pomorzanka Jarosławsko - Pogoń II Barlinek
16-05 Pionier Zwierzyn - Grom Płonno
16-05 Skrzydlaci Będargowo - Strzała Płotno

rozegrane mecze:
B Klasa gr. 1
0:3 - Zieloni Wyszobór - Lotnik Czarne
4:2 - Polonia II Płoty - Prawobrzeże II Świnoujście
3:0 - Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno
3:0 - Wicher II Brojce - Gardominka Mechowo

B Klasa gr. 2
0:3 - Pomorzanin Krąpiel - Orkan II Suchań
4:3 - Dęby Rogowo - Unia II Dolice
0:10 - Sparta II Węgorzyno - Gwiazda Żalęcino

B Klasa gr. 3
3:4 - Sztorm Szczecin - Rybak Trzebież
: - Iskierka II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin
3:0 - GKS Kołbacz - FASE Szczecin
0:5 - Future Szczecin - Pionier Szczecin
0:3 - Aquila II Szczecin - Victoria 95 Przecław

B Klasa gr. 4
11:3 - Morzycko II Moryń - Sparta Sobiemyśl
: - Stal II Lipiany - Polonia Gryfino
7:0 - Sokół Różańsko - Korona Klępicz
0:3 - Energetyk II Gryfino - Klon Krzymów
0:3 - Zryw Góralice - Sokół II Pyrzyce

B Klasa gr. 5
2:1 - Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn
4:1 - Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko
4:2 - Pogoń II Barlinek - Ina Stradzewo

 
top komentarze
newsy:
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
102 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
37 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
22 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
19 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
15 » Błękitni II Stargard-Po »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
14 » Zieloni Wyszobór-Lotnik »
13 » Rasel Dygowo-Mechanik B »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74777
• użytkowników: 78992
• komentarzy: 1115948
• zdjęć: 812120
• relacji: 39222
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies