piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 04.04.2021 00:35
Wesołych Świąt!
Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.
koszykówka / I liga
koszykówka / I liga paulinus - 30.03.2021 09:00
Wygrana w ostatnim meczu sezonu w Kołobrzegu
autor: http://kotwica50.kolobrzeg.plW ramach 29 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmowaliśmy w hali Milenium drużynę Dzików Warszawa. Dla obu drużyn był to ważny mecz. Dla gospodarzy wygrana oznaczała już pewne utrzymanie, natomiast dla gości dalszą walkę o fazę play-off. Spotkanie rozpoczęliśmy stałą w ostatnim czasie piątką Norbert Kulon, Marcin Dymała, Piotr Robak, Filip Struski, Michał Sadło. Lepiej w mecz weszli gospodarze od serii 6-0. Przewaga nie trwała jednak bardzo długo, bo Krefft na spółkę z Grochowskim, który trafiał wszystkie rzuty z dystansu, wyprowadził Dziki na wysokie prowadzenie.
koszykówka / I liga paulinus - 19.03.2021 13:26
Pokonać sąsiada w tabeli
autor: Kotwica Kołobrzeg inf.prasowaW ramach 28 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmowani będziemy przez 13 w tabeli Deckę Pelplin, która posiada taką samą ilość punktów co Kotwica będąca na 12 miejscu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w hali Milenium górą byli Czarodzieje z Wydm 80-72. W drużynie z Pelplina występuje aż 6 byłych zawodników Kotwicy. Mowa o kontuzjowanym Marcinie Chudym, Pawle Dzierżaku, Nicku Madrayu, Pawle Pawłowskim oraz Tymonie Szymańskim i Aleksandrze Załuckim, którzy rozpoczynali sezon w Kołobrzegu.
koszykówka / I liga paulinus - 15.03.2021 10:20
Szklany Team Nierozbity
autor: Kotwica Kołobrzeg mat. prasoweW ramach 27 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmowaliśmy w hali Milenium 6 w tabeli Miasto Szkła Krosno. Warto dodać, że podopieczni trenera Radomskiego mają na koncie 4 zwycięstwa z rzędu i w tym spotkaniu byli również faworytami. Naprzeciwko swoich kolegów z poprzedniego sezonu stanął Marcin Dymała oraz Michał Sadło, a podkoszowi Krosna Maciej Żmudzki oraz Bartosz Ciechociński reprezentowali w przeszłości barwy Kotwicy.
koszykówka / I liga paulinus - 08.03.2021 13:14
Hala obuwnik niezdobyta
autor: Kotwica KOłobrzegW ramach 26 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmowani byliśmy przez Pogoń Prudnik. Drużyna z Prudnika zajmowała 14 miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do Kotwicy. Mecz rozpoczęliśmy piątką Norbert Kulon, Marcin Dymała, Piotr Robak, Szymon Pawlak, Filip Struski. Od początku spotkania gospodarze wykorzystywali swoją najmocniejszą broń, jaką jest rzut z dystansu. Czarodzieje z Wydm odpowiadali serią celnych lay-upów. Z biegiem kwarty Kotwica uzyskiwała niedużą przewagę, wychodząc na kilkupunktowe prowadzenie. W ostatniej sekundzie tej części meczu po dwóch celnych rzutach gospodarze wyszli na prowadzenie. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 21-19.
koszykówka / I liga paulinus - 16.02.2021 09:07
Horror w ostatnich minutach dla tyszan
autor: Karol SkibaW ramach 23 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmowaliśmy w hali Milenium obecnie piątą drużynę w tabeli. Tyszanie są obecnie jedną z rewelacji tego sezonu, ponieważ przed sezonem stawiano ich w roli drużyny, która będzie raczej walczyć o utrzymanie niż o fazę play-off. Spotkanie rozpoczęliśmy piątką Marcin Dymała, Hubert Kruszczyński, Piotr Robak, Hubert Wyszkowski, Michał Sadło. Pierwszy celny rzut w meczu oddał Kruszczyński, który trafił z dystansu. W kolejnych akcjach po stronie tyszan ciężar zdobywania punktów wzięli na siebie Śpica ora Wrona, który był nie do zatrzymania przez naszych podkoszowych. Z biegiem kwarty goście powoli powiększali swoje kilkupunktowe prowadzenie. Po celnym rzucie z dystansu Woronieckiego kwarta zakończyła się prowadzeniem drużyny z Tych 21-28.
koszykówka / I liga paulinus - 13.02.2021 09:45
Pokonać rewelację ligi
autor: Kotwica Kołobrzeg inf.prasowaW ramach 23 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmować będziemy w hali Milenium rewelację ligi GKS Tychy, który zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli. Jednym z liderów tej drużyny jest były zawodnik Kotwicy Przemek Wrona.
W przed sezonowych zapowiedziach drużynę trenera Jagiełki umieszczano w dolnej części tabeli. Obecnie jednak GKS zajmuje miejsce w górnej części tabeli dającej pewność gry w fazie play-off. Liderami drużyny z Tych są Radosław Trubacz, który jest najlepszym strzelcem zespołu ze średnią 12 punktów na mecz, jeden z najlepszych rozgrywających ligi Filip Stryjewski ze średnią blisko 7 asyst na mecz oraz Przemek Wrona ze średnią blisko 8 zbiórek na mecz. Nie można zapominać o takich zawodnikach jak Patryk Kędel czy Paweł Śpica.
koszykówka / I liga paulinus - 08.02.2021 18:45
Sokół nie do zatrzymania
autor: Karol SkibaNa najdalszy wyjazd w sezonie wyruszyliśmy bez kontuzjowanego Norberta Kulona, Huberta Kruszczyńskiego oraz pod znakiem zapytania był występ Filipa Struskiego. Z pewnością podopieczni trenera Kaszowskiego chcieli zrewanżować się Kotwicy za porażkę w pierwszej rundzie w hali Milenium. Mecz rozpoczęliśmy piątką Marcin Dymała, Patryk Stankowski, Piotr Robak, Hubert Wyszkowski, Michał Sadło. Pierwszy celny rzut w spotkaniu oddał Stankowski, trafiając z dystansu. Gospodarze mieli spore problemy z zatrzymaniem ofensywy Czarodziejów z Wydm, a ciężar gry na siebie wziął Dymała, który trafiał zarówno z dystansu jak i wjazdami pod kosz. W 7 minucie kwarty po celnym rzucie z dystansu Dymały Kotwica prowadziła już 8 punktami. Kwarta zakończyła się prowadzeniem gości 22-26.