ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 maj 2021
pokaż:
29 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Unia Dolice - Ogniwo Babinek 5 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 2 : 6 więcej
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Dąb Dębno 3 : 6 więcej
Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Sparta Węgorzyno 7 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 3 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Mechanik Bobolice 6 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Leśnik Manowo 0 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 0 więcej
Sokół Karlino - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 : 9 więcej
Vineta Wolin - Wieża Postomino 6 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino 4 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań 6 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Grot Gorawino 3 : 0 więcej
Resko Karcino - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Znicz Wysoka Kamieńska - Leśnik Kliniska 1 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty 1 : 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 0 : 2 więcej
Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 0 : 7 więcej
Hanza Goleniów - Zalew Stepnica 6 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 4 : 1 więcej
Zorza Tychowo - WODR Barzkowice 2 : 9 więcej
Ina Ińsko - Orzeł Pęzino 2 : 0 więcej
Sparta Skalin - Orzeł Małkocin 0 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wicher Steklno - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Grot Gardno 0 : 3 więcej
Zryw Kołbaskowo - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 4 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko 1 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Zieloni Zielin 2 : 0 więcej
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Koral Mostkowo 3 : 4 więcej
Piast Kolin - Polonia Giżyn 1 : 5 więcej
Mechanik Warnice - Czarni Fiege Lubanowo 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Świt Barnimie - Iskra Pomień 0 : 6 więcej
Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn 3 : 1 więcej
Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 9 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Znicz Dzikowo 9 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Gryf Budowo 4 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 3 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście 2 : 5 więcej
Polonia II Płoty - Zieloni Wyszobór 9 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Rybak Trzebież - Aquila II Szczecin 3 : 0 więcej
Future Szczecin - Rybak Trzebież 0 : 11 więcej
Sztorm Szczecin - GKS Kołbacz 0 : 5 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
Korona Klępicz - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Polonia Gryfino - Sparta Sobiemyśl 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
SKS Gwarek Zabrze - Legia Warszawa S.A. 2 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
Lechia Gdańsk - UKS SMS Łódź 2 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Marcus Gdynia - Lechia Gdańsk 5 : 0 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Spójnia Białe Błota 0 : 1 więcej
KA4 resPect Krobia - UKS Victoria SP2 Sianów 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Lotos Gdańsk - GKS Katowice 0 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 1 : 2 więcej
ROW Rybnik - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 0 : 4 więcej
Medyk Konin - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
Rolnik B. Głogówek - Olimpia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków 0 : 1 więcej
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 3 : 2 więcej
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 2 : 3 więcej
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Lech II Poznań 1 : 2 więcej
Motor Lublin - Górnik Polkowice 0 : 0 więcej
KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz 2 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin 4 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Intermarche-Rega Trzebiatów 7 : 2 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Bizon Cerkwica 10 : 0 więcej
piła nożna I Liga PLO
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 2 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 3 : 2 więcej
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 1 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Darłovia Darłowo 6 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - STLA Szczecinek 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Prawobrzeże Szczecin - Żaki Szczecin 4 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Olimpijczyk Kwakowo - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 3 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Warta Poznań 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec 2 : 2 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Górnik Konin 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Elana Toruń - GKS Przodkowo 4 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
Świt Szczecin - Radunia Stężyca 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 4 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 2 więcej
Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
Wicher Brojce - Sarmata Dobra 6 : 2 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 2 : 3 więcej
Dąb Dębice - Tanowia Tanowo 2 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 0 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard 2 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze 4 : 1 więcej
Sława Sławno - Zefir Wyszewo 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
Strong Zielenica - Płomień Myślino 2 : 2 więcej
Saturn Mielno - Radew Białogórzyno 0 : 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów 4 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik 2 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 3 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - KP Drawsko Pomorskie 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Ikar Krosino - Spójnia Świdwin 2 : 1 więcej
Drawa Drawno - Drzewiarz Świerczyna 3 : 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 7 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - MKS Zagłębie Lubin 24 : 28 więcej
Orlen Wisła Płock - SPR Stal Mielec 44 : 18 więcej
Azoty Puławy - Sandra SPA Pogoń Szczecin 35 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Kwidzyn - SKPR USAR Kwidzyn 27 : 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS UMK Toruń - Sambor Latocha Agropom Tczew 15 : 27 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
GUKS Drwęca Lubicz - MKS Brodnica 35 : 31 więcej
 


multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 3
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
8 » W jak WSZYSTKO, typuj w »
7 » Trudny czas dla koszali »
5 » Pogoń w 7. koszyku, zna »
3 » VI runda Pucharu Polski »
2 » Gra IV liga
2 » Górnik zamyka stawkę
2 » Pogoń zagra z chorwacki »
2 » 'Grosik' odchodzi
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
1 » A czy Ty wytypowałeś ju »
mecze:
21 » Mechanik Bobolice-Polon »
20 » MKP Szczecinek-Gryf Kam »
17 » Lech Czaplinek-Mechanik »
16 » Polonia Płoty-Wieża Pos »
15 » Sparta Węgorzyno-Sokół  »
15 » Morzycko Moryń-Pogoń Ba »
14 » Odra Chojna-Orzeł Grzęd »
14 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
13 » Vineta Wolin-MKP Szczec »
13 » Bałtyk Koszalin-Gwardia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
BigFanPogo... dana52
krzy19
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2923
• imprez: 128264
• newsów: 74998
• użytkowników: 79146
• komentarzy: 1120433
• zdjęć: 818576
• relacji: 39296
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies