ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2021
pokaż:
01 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 99 : 91 więcej
Zastal Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 89 : 74 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - GKS Katowice 1 : 1 więcej
AP Lotos Gdańsk - Czarni Sosnowiec 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0 : 7 więcej
ROW Rybnik - Olimpia Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS Bielawianka Bielawa - LUKS Ziemia Lubińska 7 : 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS SMS III Łódź 1 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - WAP Włocławek 0 : 2 więcej
Unifreeze Górzno - KS Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań więcej
12:30  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Olimpijczyk Kwakowo - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
14:00  Warta Poznań SA - Błękitni Wronki więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy 34k : 34 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grupa Azoty Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 1 więcej
02 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 91 : 72 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 94 : 100 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futsal Szczecin - LZS Bojano 8 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Rolnik B. Głogówek 3 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Medyk II Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
10:30  FASE Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Sandra SPA Pogoń Szczecin 31 : 16 więcej
03 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 90 : 67 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Błonie Barwice - Drawa Drawno 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
13:00  Koral Mostkowo - Sęp Brzesko więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 4 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Wisła Płock - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - UMKS Zgierz 3 : 3 więcej
Best Drive Piła - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 3 : 3 więcej
KS Gniezno - Legia Futsal Warszawa 0 : 3 więcej
Futsal Oborniki - Widzew Łódź Futsal 1 : 5 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - TAF Toruń 9 : 2 więcej
piła nożna eWinner II liga
Wigry Suwałki - KKS Kalisz 2 : 0 więcej
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 0 : 2 więcej
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 1 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków 1 : 3 więcej
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa 1 : 3 więcej
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław 2 : 3 więcej
05 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 92 : 90 więcej
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 82 : 77 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Warta Poznań 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
06 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 88 : 81 więcej
Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 83 : 87 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 27 : 35 więcej
07 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 81 : 83 więcej
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 80 : 91 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futbalo Białystok - MLKS Victoria Sulejówek 2 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 1 : 5 więcej
Motor Lublin - Skra Częstochowa 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Elana Toruń - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 0 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 2 : 0 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 4 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 30 : 29 więcej
08 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 101 : 109 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 72 : 79 więcej
piła nożna eWinner II liga
Znicz Pruszków - GKS Katowice 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock 22 : 32 więcej
09 kwiecień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - EUROBUD JKS Jarosław 28 : 25 więcej
10 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Światowid 63 Łobez - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Stal Mielec 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 2 : 7 więcej
Futbalo Białystok - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 3 więcej
piła nożna eWinner II liga
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań 1 : 3 więcej
KKS Kalisz - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 2 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów 3 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda 3 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Unifreeze Górzno - UKS Bielawianka Bielawa 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Sokół Kleczew - Górnik Konin 3 : 1 więcej
Unia Janikowo - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Pomorzanin Toruń - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Nielba Wągrowiec 3 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Radunia Stężyca - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Elana Toruń 0 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Torus Wybrzeże Gdańsk 32 : 29 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty Puławy 28 : 40 więcej
Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec 28 : 24 więcej
Gwardia Opole - Łomża Vive Kielce 29 : 37 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 19 : 16 więcej
MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 28 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Nielba Wągrowiec - SKPR USAR Kwidzyn 35 : 34 więcej
Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn 26 : 31 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 2 więcej
11 kwiecień
piła nożna A Klasa gr. 1
12:00  Syrena-Grot Rymań - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lech Poznań - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Legia Futsal Warszawa - MLKS Victoria Sulejówek 7 : 2 więcej
Best Drive Piła - AZS UG Gdańsk 3 : 3 więcej
Futsal Szczecin - TAF Toruń 2 : 6 więcej
Futsal Oborniki - UMKS Zgierz 5 : 5 więcej
Widzew Łódź Futsal - LZS Bojano 6 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Sandra SPA Pogoń Szczecin 25 : 28 więcej
Grupa Azoty SPR Tarnów - Górnik Zabrze 20 : 27 więcej
12 kwiecień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
13 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 97 : 90 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3 : 2 więcej
14 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 80 : 85 więcej
Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 87 : 76 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Korona SA Kielce - Górnik Zabrze S.A. więcej
12:00  Arka Gdynia SSA - Wisła Kraków SA więcej
12:00  Cracovia SSA Kraków - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna eWinner II liga
Bytovia Bytów - KKS Kalisz 2 : 3 więcej
Lech II Poznań - Znicz Pruszków 2 : 5 więcej
Hutnik Kraków - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
Sokół Ostróda - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław 6 : 0 więcej
Motor Lublin - Wigry Suwałki 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Olimpijczyk Kwakowo - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  FASE Szczecin - Warta Poznań SA więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk więcej
15 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 67 : 80 więcej
16 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Zastal Zielona Góra 75 : 80 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - KS SPR Chrobry Głogów 32 : 27 więcej
17 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 95 : 87 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Energetyk II Gryfino - Zryw Góralice 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Kraków - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 3 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Górnik Zabrze S.A. - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Escola Varsovia - SKS Gwarek Zabrze więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
UMKS Zgierz - Futbalo Białystok 5 : 1 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futsal Szczecin 4 : 4 więcej
AZS UG Gdańsk - LZS Bojano 4 : 4 więcej
MLKS Victoria Sulejówek - KS Gniezno 2 : 6 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 1 : 2 więcej
Rolnik B. Głogówek - ROW Rybnik 2 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 1 : 3 więcej
piła nożna eWinner II liga
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 4 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda 2 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS SMS III Łódź - UKS Bielawianka Bielawa 0 : 3 więcej
LUKS Ziemia Lubińska - Medyk II Konin 0 : 5 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk II Wrocław 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
14:30  Warta Poznań SA - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno 3 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Pomorzanin Toruń 1 : 0 więcej
Chemik Police - Unia Janikowo 0 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 1 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 1 : 2 więcej
Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 4 : 2 więcej
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca 2 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 30 : 24 więcej
Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz 30 : 25 więcej
SPR Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29 : 35 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn 22 : 21 więcej
KPR Elbląg - GKS Żukowo 20 : 31 więcej
Tytani Wejherowo - Nielba Wągrowiec 32 : 35 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - MKS Grudziądz 29 : 31 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 2 : 3 więcej
18 kwiecień
Mistrzostwa Polski Maraton Dębno więcej
piła nożna Sparingi
Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica 3 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Widzew Łódź Futsal - Legia Futsal Warszawa 5 : 2 więcej
TAF Toruń - Futsal Oborniki 3 : 7 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Best Drive Piła 3 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 1 : 5 więcej
Górnik Łęczna - AP Lotos Gdańsk 7 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów 3 : 4 więcej
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 : 1 więcej
KS Skra Częstochowa - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
16:15  FASE Szczecin - KKS Lech Poznań więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty SPR Tarnów 23 : 29 więcej
Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn 31 : 20 więcej
19 kwiecień
piła nożna Sparingi
UKS Victoria SP2 Sianów - MKS Lew Lębork 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Korona SA Kielce 3 : 3 więcej
20 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
A.P. Gavia Choszczno - CRS Pogoń Barlinek 1 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 3 więcej
Warta Poznań - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin 32 : 29 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3 : 1 więcej
21 kwiecień
piła nożna Sparingi
Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 9 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Dobrowo 4 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polonia Płoty - Hutnik Szczecin 0 : 4 więcej
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - MKP Szczecinek 0 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 3 : 3 więcej
Vineta Wolin - Darłovia Darłowo 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 5 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Ina Goleniów 2 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Mechanik Bobolice 0 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Rybak Trzebież - Victoria 95 Przecław 6 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 3 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 4 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Wisła Płock 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Garbarnia Kraków - Motor Lublin 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
22 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 84 : 72 więcej
23 kwiecień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - KKS Kalisz 3 : 3 więcej
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock 23 : 29 więcej
Gwardia Opole - Górnik Zabrze 20 : 29 więcej
24 kwiecień
PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów 2021 więcej
KSW 60 więcej
Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy więcej
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 84 : 73 więcej
piła nożna Sparingi
Sarmata Dobra - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 4 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Piast Chociwel - Mewa Resko 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Morzycko Moryń - Orkan Suchań 5 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 0 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 0 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0 : 4 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany 0 : 4 więcej
Ogniwo Babinek - Dąb Dębno 0 : 1 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Odra Chojna 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drawa Drawno - Olimp Złocieniec 2 : 7 więcej
Ikar Krosino - KP Drawsko Pomorskie 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Polonia Płoty 9 : 0 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 3 : 3 więcej
Olimp Gościno - Lech Czaplinek 3 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice 3 : 0 więcej
Derby Karścino - Bizon Cerkwica 2 : 4 więcej
Bałtyk Gostyń - Resko Karcino 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 1 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 5 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo 4 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 1 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Wicher Reptowo 0 : 2 więcej
Zorza Tychowo - Kluczevia II Stargard 1 : 4 więcej
Ina Ińsko - Sparta Skalin 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police 1 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Steklno 4 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin 6 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia 1 : 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Piast Kolin 7 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 3 : 1 więcej
Grom Szwecja - Sad Chwiram 2 : 3 więcej
Gryf Budowo - Grom Giżyno 3 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 3 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Dęby Rogowo - Sparta II Węgorzyno 4 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Okręt Szczecin - Victoria 95 Przecław 9 : 0 więcej
Aquila II Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Pionier Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2 : 2 więcej
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Płock 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia 0 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Błękitni Stargard - Marcus Gdynia 0 : 12 więcej
KA4 resPect Krobia - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Spójnia Białe Błota 4 : 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - GOSRiT Luzino 3 : 0 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - LFA Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1 : 6 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Olimpia Szczecin 3 : 3 więcej
Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk 3 : 0 więcej
ROW Rybnik - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Bytovia Bytów - Motor Lublin 0 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
GKS Katowice - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków 2 : 0 więcej
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław 4 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Unifreeze Górzno - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 6 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 8 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Pamet Świdwin 1 : 0 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 2 : 4 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 5 : 2 więcej
piła nożna I Liga PLO
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 2 : 6 więcej
STLA Szczecinek - Sparta Gryfice 6 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Unia Białogard - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Prawobrzeże Szczecin 4 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań SA 5 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 2 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Gryf Wejherowo 2 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Pomorzanin Toruń 0 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Chemik Police 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Unia Janikowo 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Radunia Stężyca - Elana Toruń 3 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 2 : 1 więcej
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 4 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - SPR Stal Mielec 29 : 27 więcej
Energa MKS Kalisz - Łomża Vive Kielce 28 : 33 więcej
MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty SPR Tarnów 29 : 26 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 30 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo 30 : 29 więcej
Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn 23 : 24 więcej
Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk 21 : 23 więcej
Gwardia Koszalin - KPR Elbląg 37 : 30 więcej
GKS Żukowo - SMS ZPRP Kwidzyn 48 : 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KPR Blejkan Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 24 : 26 więcej
25 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 85 : 86 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Sokół Pyrzyce 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Ina Goleniów - Leśnik Manowo 5 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie 14 : 0 więcej
Grot Gorawino - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 8 więcej
Syrena-Grot Rymań - Korona Stuchowo 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 3 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Grot Gardno - Czarni Czarnówko 4 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 1 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin 2 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa 0 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 6 : 3 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 : 7 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Iskra II Banie 1 : 1 więcej
Koral Mostkowo - Bryza Reńsko 2 : 7 więcej
Unia Swochowo - Wicher Przelewice 1 : 1 więcej
GKS Golenice - Mechanik Warnice 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 2 : 3 więcej
Iskra Pomień - Iskra Warszyn 13 : 0 więcej
Sokół Granowo - Ina Recz 3 : 3 więcej
Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec 3 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Korona Raduń 2 : 3 więcej
Iskra Lutówko - Świt Barnimie 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Olympic Warszkowo - Arkadia Malechowo 2 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 2 : 3 więcej
Płomień Jeżyczki - Wieża II Postomino 2 : 2 więcej
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 3 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Błękitni Tychowo 8 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
KS Gwda Wielka - Sokół Spore 3 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Bonin 0 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Grom Świelino 4 : 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Błękitni Gonne Małe 3 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wicher Mierzym 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 3 : 1 więcej
Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn 1 : 7 więcej
Kopanik Lubno - Wspólni Różewo 3 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 0 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Wicher II Brojce 15 : 0 więcej
Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 10 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Pomorzanin Krąpiel - Zorza II Dobrzany 2 : 3 więcej
Gwiazda Żalęcino - Orkan II Suchań 5 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Sztorm Szczecin - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce 4 : 2 więcej
Stal II Lipiany - Klon Krzymów 1 : 2 więcej
Korona Klępicz - Polonia Gryfino 1 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 7 : 0 więcej
Strzała Płotno - Pogoń II Barlinek 0 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Ina Stradzewo 3 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze S.A. 5 : 1 więcej
Korona SA Kielce - Wisła Kraków SA 3 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Legia Warszawa S.A. 2 : 4 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - UKS SMS Łódź 0 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
MKS Lew Lębork - Victoria Niemcz Osielsko 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Rolnik B. Głogówek 9 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Lech II Poznań - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WKS Śląsk II Wrocław - LUKS Ziemia Lubińska 9 : 1 więcej
Medyk II Konin - UKS SMS III Łódź 6 : 1 więcej
UKS Bielawianka Bielawa - WAP Włocławek 0 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Chemik Police 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 4 : 4 więcej
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 4 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 3 : 0 więcej
Świt Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 : 1 więcej
Chemik Police - Sparta Gryfice 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań 3 : 3 więcej
FASE Szczecin - Olimpijczyk Kwakowo 1 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 1 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 5 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk 30 : 26 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin 29 : 31 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 28 : 21 więcej
KPR Ruch Chorzów - KPR Gminy Kobierzyce 29 : 40 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg 23k : 23 więcej
26 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Iskra Banie - A.P. Gavia Choszczno 0 : 0 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KS Tytani Wejherowo - MKS Kusy Szczecin 31 : 34 więcej
27 kwiecień
piła nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo 5 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Future Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 8 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
KKS Lech Poznań - Błękitni Wronki 2 : 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - Tytani Wejherowo 36 : 31 więcej
28 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Zastal Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 89 : 75 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Sparta Węgorzyno 4 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Polonia Płoty 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Vineta Wolin 1 : 3 więcej
Drawa Drawno - Błękitni II Stargard 2 : 4 więcej
Wicher Brojce - Hutnik Szczecin 0 : 1 więcej
Dąb Dębice - Iskierka Szczecin 3 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Chemik Police 5 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 3 : 0 więcej
Unia Dolice - Flota Świnoujście 0 : 5 więcej
Błonie Barwice - Darłovia Darłowo 0 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Resko Karcino - Olimp Gościno 0 : 7 więcej
Strong Zielenica - Wieża Postomino 0 : 9 więcej
Ikar Krosino - Leśnik Manowo 0 : 2 więcej
Iskra Białogard - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 0 : 3 więcej
Gryf Polanów - Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Orzeł Łubowo - MKP Szczecinek 1 : 2 więcej
Korona Człopa - Orzeł Wałcz 0 : 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 0 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 2 : 0 więcej
Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice 2 : 2 więcej
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 1 : 1 więcej
KKS Kalisz - Sokół Ostróda 2 : 0 więcej
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków 0 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - GKS Katowice 2 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Lech II Poznań 0 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Olimpijczyk Kwakowo 7 : 1 więcej
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów 28 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KPR Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk 30 : 25 więcej
29 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Zastal Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 71 : 87 więcej
piła nożna Sparingi
Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Aquila Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Elana Toruń - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Sambor Latocha Agropom Tczew - KS Szczypiorniak Olsztyn 23 : 28 więcej
30 kwiecień
Szczecin Match Race więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 3 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 1 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Wicher II Brojce 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Sztorm Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - KKS Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 1 : 8 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 3 więcej
Błękitni Wronki - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Chemik Police - Nielba Wągrowiec 2 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 1 : 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Kwidzyn - Warmia Olsztyn 25 : 34 więcej
GKS Żukowo - SMS ZPRP Gdańsk 37 : 30 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
102 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
37 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
22 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
19 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
15 » Błękitni II Stargard-Po »
14 » Zieloni Wyszobór-Lotnik »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Rasel Dygowo-Mechanik B »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74777
• użytkowników: 78992
• komentarzy: 1115948
• zdjęć: 812120
• relacji: 39222
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies