ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - B klasa gr. 4 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń II Barlinek 19 51 17 0 2 107 / 22 8 0 1 69 / 10 9 0 1 38 / 12
2.  WODR Barzkowice 19 45 15 0 4 66 / 29 7 0 2 34 / 11 8 0 2 32 / 18 2 6 2 0 0 6 / 3
3.  Unia II Dolice 19 45 15 0 4 76 / 35 7 0 2 39 / 10 8 0 2 37 / 25 2 0 0 0 2 3 / 6
4.  Bryza Reńsko 19 40 13 1 5 71 / 36 8 0 2 39 / 19 5 1 3 32 / 17
5.  Sokół Sokoliniec 19 35 11 2 6 52 / 33 8 0 2 32 / 9 3 2 4 20 / 24 2 3 1 0 1 3 / 2
6.  Orzeł Żeńsko 19 35 11 2 6 46 / 31 4 2 4 22 / 17 7 0 2 24 / 14 2 3 1 0 1 2 / 3
7.  Pomorzanka Jarosławsko 19 23 7 2 10 43 / 58 5 0 5 28 / 21 2 2 5 15 / 37
8.  Sokół Granowo 19 17 4 5 10 40 / 56 3 4 2 31 / 22 1 1 8 9 / 34
9.  Ogniwo Dzwonowo 19 14 4 2 13 40 / 69 2 1 7 25 / 30 2 1 6 15 / 39
10.  Strzała Płotno 19 13 4 1 14 25 / 84 3 1 5 14 / 31 1 0 9 11 / 53
11.  Jedność Przewłoki 19 9 2 3 14 19 / 55 1 1 8 9 / 30 1 2 6 10 / 25
12.  Grom Płonno 19 5 1 2 16 27 / 104 1 1 7 17 / 43 0 1 9 10 / 61
wyniki spotkań - B klasa gr. 4 2023/2024
  123456789101112
1.  Bryza Reńsko
 
2.  Grom Płonno
 
3.  Jedność Przewłoki
 
4.  Ogniwo Dzwonowo
 
5.  Orzeł Żeńsko
 
6.  Pogoń II Barlinek
 
7.  Pomorzanka Jarosławsko
 
8.  Sokół Granowo
 
9.  Sokół Sokoliniec
 
10.  Strzała Płotno
 
11.  Unia II Dolice
 
12.  WODR Barzkowice
 
terminarz - B klasa gr. 4 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Bryza Reńsko - Sokół Sokoliniec 8 - 5 0 0 4
Sokół Granowo - WODR Barzkowice 5 - 3 0 0 3
Grom Płonno - Ogniwo Dzwonowo 2 - 4 0 0 1
Strzała Płotno - Pogoń II Barlinek 1 - 8 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 2 - 0 0 0 0
Unia II Dolice - Jedność Przewłoki 3 - 1 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Granowo - Strzała Płotno 10 - 0 0 0 2
Ogniwo Dzwonowo - Bryza Reńsko 1 - 2 0 0 0
WODR Barzkowice - Orzeł Żeńsko 2 - 3 0 0 2
Pogoń II Barlinek - Unia II Dolice 4 - 5 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 1 0 0 2
Jedność Przewłoki - Grom Płonno 2 - 1 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Płonno - Pogoń II Barlinek 1 - 5 0 0 1
Strzała Płotno - WODR Barzkowice 0 - 2 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec 0 - 3 0 0 2
Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo 4 - 3 0 0 0
Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki 3 - 1 0 0 0
Unia II Dolice - Sokół Granowo 2 - 0 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Orzeł Żeńsko 1 - 3 0 0 0
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 2 - 1 0 0 1
Pogoń II Barlinek - Bryza Reńsko 5 - 2 0 0 0
Strzała Płotno - Unia II Dolice 2 - 3 0 0 2
Sokół Granowo - Grom Płonno 2 - 2 0 0 3
Jedność Przewłoki - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 3 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Płonno - Strzała Płotno 4 - 1 0 0 1
Sokół Sokoliniec - Ogniwo Dzwonowo 4 - 2 0 0 1
Orzeł Żeńsko - Jedność Przewłoki 1 - 1 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Pogoń II Barlinek 3 - 4 0 0 0
Bryza Reńsko - Sokół Granowo 2 - 1 0 0 1
Unia II Dolice - WODR Barzkowice 2 - 4 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Ogniwo Dzwonowo 7 - 2 0 0 0
Pogoń II Barlinek - Orzeł Żeńsko 6 - 0 0 0 1
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 2 0 0 2
Strzała Płotno - Bryza Reńsko 0 - 9 0 0 0
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 1 - 1 0 0 0
Unia II Dolice - Grom Płonno 10 - 0 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Jedność Przewłoki 1 - 1 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Pogoń II Barlinek 2 - 0 0 0 3
Grom Płonno - WODR Barzkowice 3 - 6 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 5 - 1 0 0 2
Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno 7 - 1 0 0 0
Bryza Reńsko - Unia II Dolice 1 - 3 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 3 - 1 0 0 0
Unia II Dolice - Pomorzanka Jarosławsko 9 - 1 0 0 0
Pogoń II Barlinek - Ogniwo Dzwonowo 12 - 0 0 0 0
Grom Płonno - Bryza Reńsko 3 - 13 0 0 2
Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec 3 - 3 0 0 1
Strzała Płotno - Orzeł Żeńsko 1 - 3 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Sokół Granowo 7 - 0 0 0 8
Orzeł Żeńsko - Unia II Dolice 5 - 0 0 2 3
Sokół Sokoliniec - Strzała Płotno 3 - 1 0 0 0
Bryza Reńsko - WODR Barzkowice 4 - 3 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 6 - 3 0 0 4
Jedność Przewłoki - Pogoń II Barlinek 0 - 6 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Pogoń II Barlinek 2 - 3 0 0 2
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 0 - 5 0 0 1
Sokół Granowo - Jedność Przewłoki 7 - 2 0 0 2
Strzała Płotno - Ogniwo Dzwonowo 1 - 1 0 0 0
Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec 5 - 1 0 0 16
Bryza Reńsko - Pomorzanka Jarosławsko 5 - 1 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Sokoliniec - Grom Płonno 10 - 0 0 0 4
Pomorzanka Jarosławsko - WODR Barzkowice 0 - 1 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Unia II Dolice 5 - 6 0 0 0
Pogoń II Barlinek - Sokół Granowo 3 - 0 0 0 6
Jedność Przewłoki - Strzała Płotno 1 - 4 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Bryza Reńsko 2 - 3 0 0 4
12 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Grom Płonno 4 - 2 0 0 2
WODR Barzkowice - Sokół Granowo 6 - 0 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Bryza Reńsko 2 - 0 0 0 2
Pogoń II Barlinek - Strzała Płotno 12 - 1 0 0 7
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 2 0 0 0
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 1 - 5 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Unia II Dolice - Pogoń II Barlinek 0 - 2 0 0 2
Grom Płonno - Jedność Przewłoki 1 - 3 0 0 1
Strzała Płotno - Sokół Granowo 3 - 2 0 0 0
Orzeł Żeńsko - WODR Barzkowice 0 - 3 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Sokoliniec 0 - 1 0 0 0
Bryza Reńsko - Ogniwo Dzwonowo 5 - 0 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanka Jarosławsko 1 - 3 0 0 0
WODR Barzkowice - Strzała Płotno 3 - 0 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko 0 - 2 0 0 3
Pogoń II Barlinek - Grom Płonno 12 - 0 0 0 6
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 0 - 2 0 0 0
Sokół Granowo - Unia II Dolice 1 - 5 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Bryza Reńsko - Pogoń II Barlinek 0 - 3 0 0 4
Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice 2 - 3 0 0 0
Unia II Dolice - Strzała Płotno 4 - 0 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Ogniwo Dzwonowo 3 - 1 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Jedność Przewłoki 3 - 0 0 0 0
Grom Płonno - Sokół Granowo 0 - 0 0 0 6
16 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Unia II Dolice 2 - 1 0 0 1
Pogoń II Barlinek - Pomorzanka Jarosławsko 11 - 1 0 0 10
Ogniwo Dzwonowo - Sokół Sokoliniec 1 - 4 0 0 1
Strzała Płotno - Grom Płonno 3 - 2 0 0 3
Sokół Granowo - Bryza Reńsko 0 - 0 0 0 0
Jedność Przewłoki - Orzeł Żeńsko 1 - 3 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Żeńsko - Pogoń II Barlinek 1 - 2 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - WODR Barzkowice 2 - 4 0 0 1
Grom Płonno - Unia II Dolice 3 - 6 0 0 2
Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 3 - 0 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo 2 - 5 0 0 0
Bryza Reńsko - Strzała Płotno 6 - 2 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
WODR Barzkowice - Grom Płonno 7 - 0 0 0 4
Unia II Dolice - Bryza Reńsko 4 - 1 0 0 0
Pogoń II Barlinek - Sokół Sokoliniec 4 - 1 0 0 2
Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 1 0 0 0
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 1 - 5 0 0 1
Jedność Przewłoki - Ogniwo Dzwonowo 1 - 2 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Pogoń II Barlinek 2 - 5 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo 4 - 0 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Strzała Płotno 3 - 1 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice 1 - 3 0 0 0
Bryza Reńsko - Grom Płonno 5 - 0 0 0 0
Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice 0 - 3 0 0 3
20 kolejka relacja fotki komentarze
01-06 14:00  WODR Barzkowice - Bryza Reńsko 0 0 0
02-06 12:00  Pogoń II Barlinek - Jedność Przewłoki 0 0 0
02-06 13:00  Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 0 0 0
02-06 15:00  Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 0 0 0
02-06 16:00  Sokół Granowo - Ogniwo Dzwonowo 0 0 0
02-06 18:30  Unia II Dolice - Orzeł Żeńsko 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
08-06 16:00  Ogniwo Dzwonowo - Strzała Płotno 0 0 0
08-06 16:00  Sokół Sokoliniec - Unia II Dolice 0 0 0
09-06 12:00  Pogoń II Barlinek - WODR Barzkowice 0 0 0
09-06 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Bryza Reńsko 0 0 0
09-06 16:00  Jedność Przewłoki - Sokół Granowo 0 0 0
09-06 16:00  Orzeł Żeńsko - Grom Płonno 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
16-06 12:00  Bryza Reńsko - Orzeł Żeńsko 0 0 0
16-06 12:00  Grom Płonno - Sokół Sokoliniec 0 0 0
16-06 12:00  Sokół Granowo - Pogoń II Barlinek 0 0 0
16-06 12:00  Strzała Płotno - Jedność Przewłoki 0 0 0
16-06 12:00  Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo 0 0 0
16-06 12:00  WODR Barzkowice - Pomorzanka Jarosławsko 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
26 » Ina II Goleniów-Pomorza »
26 » Mechanik Turowo-Zawisza »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
21 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
16 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
15 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
13 » Olimp Złocieniec-Ina Re »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Nowogard20...
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151722
• newsów: 78221
• użytkowników: 81199
• komentarzy: 1176423
• zdjęć: 901531
• relacji: 40673
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies