ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - IV liga zachodniopomorska 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 31 86 28 2 1 112 / 30 14 1 0 57 / 11 14 1 1 55 / 19
2.  Gwardia Koszalin 31 80 25 5 1 110 / 18 13 2 1 58 / 12 12 3 0 52 / 6
3.  Bałtyk Koszalin 31 77 25 2 4 96 / 21 12 2 1 58 / 9 13 0 3 38 / 12
4.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 31 75 24 3 4 115 / 27 14 1 1 69 / 11 10 2 3 46 / 16
5.  Biali Sądów 31 54 16 6 9 69 / 55 9 2 5 42 / 27 7 4 4 27 / 28
6.  Ina Goleniów 31 50 15 5 11 75 / 59 9 2 5 40 / 27 6 3 6 35 / 32
7.  Iskierka Mirand Szczecin 31 43 11 10 10 54 / 50 4 4 7 24 / 28 7 6 3 30 / 22 1 1 0 1 0 0 / 0
8.  Perła URB Dygowo 31 43 11 10 10 46 / 55 5 6 5 25 / 27 6 4 5 21 / 28 1 1 0 1 0 0 / 0
9.  Błękitni II Stargard 31 42 12 6 13 50 / 60 7 3 6 34 / 24 5 3 7 16 / 36
10.  Olimp Gościno 31 39 12 3 16 52 / 67 4 2 9 23 / 34 8 1 7 29 / 33
11.  Darłovia Darłowo 31 33 10 3 18 47 / 68 5 1 9 31 / 32 5 2 9 16 / 36 2 6 2 0 0 5 / 1
12.  Mechanik Bobolice 31 33 10 3 18 47 / 86 7 1 8 22 / 31 3 2 10 25 / 55 2 0 0 0 2 1 / 5
13.  Chemik Police 31 31 7 10 14 45 / 59 5 5 6 27 / 28 2 5 8 18 / 31
14.  MKP Szczecinek 31 30 8 6 17 45 / 78 3 4 8 19 / 35 5 2 9 26 / 43
15.  Orzeł Wałcz 31 26 7 5 19 39 / 78 4 3 9 23 / 35 3 2 10 16 / 43
16.  Wieża Postomino 31 18 5 3 23 28 / 92 2 1 11 14 / 42 3 2 12 14 / 50 1 0 0 0 1 1 / 3
17.  Odra Chojna 31 18 5 3 23 29 / 94 3 2 11 16 / 41 2 1 12 13 / 53 1 3 1 0 0 3 / 1
18.  Unia Dolice 31 16 5 1 25 24 / 86 2 1 12 12 / 35 3 0 13 12 / 51
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2023/2024
  123456789101112131415161718
1.  Bałtyk Koszalin
 
2.  Biali Sądów
 
3.  Błękitni II Stargard
 
4.  Chemik Police
 
5.  Darłovia Darłowo
 
6.  Gwardia Koszalin
 
7.  Ina Goleniów
 
8.  Iskierka Mirand Szczecin
 
9.  Mechanik Bobolice
 
10.  MKP Szczecinek
 
11.  Odra Chojna
 
12.  Olimp Gościno
 
13.  Orzeł Wałcz
 
14.  Perła URB Dygowo
 
15.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
 
16.  Unia Dolice
 
17.  Wieża Postomino
 
18.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Wieża Postomino 5 - 0 0 1 14
Iskierka Mirand Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 4 1 1 15
Unia Dolice - Biali Sądów 0 - 2 0 0 21
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 5 14
Ina Goleniów - Perła URB Dygowo 0 - 1 0 0 20
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 3 - 0 0 0 9
Odra Chojna - Błękitni II Stargard 1 - 1 0 0 11
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 0 - 2 0 0 5
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 0 - 4 0 1 10
2 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 2 0 24 9
Bałtyk Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 0 0 7
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo 6 - 1 0 0 9
MKP Szczecinek - Odra Chojna 3 - 0 0 0 12
Biali Sądów - Ina Goleniów 5 - 4 0 0 9
Perła URB Dygowo - Olimp Gościno 5 - 0 0 0 13
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 0 - 9 0 0 12
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 0 8
Mechanik Bobolice - Unia Dolice 2 - 0 0 0 8
3 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 0 16
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wieża Postomino 5 - 1 0 0 12
Darłovia Darłowo - Chemik Police 2 - 4 0 47 35
Odra Chojna - Perła URB Dygowo 1 - 3 0 0 12
Unia Dolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 0 0 28
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard 7 - 0 0 2 9
Olimp Gościno - Biali Sądów 0 - 3 0 0 7
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 4 - 2 0 0 10
Ina Goleniów - Mechanik Bobolice 5 - 1 0 0 20
4 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskierka Mirand Szczecin 4 - 1 0 70 8
Perła URB Dygowo - Orzeł Wałcz 3 - 0 0 0 37
Bałtyk Koszalin - Darłovia Darłowo 4 - 0 0 0 9
Chemik Police - Unia Dolice 2 - 1 0 60 12
Biali Sądów - Odra Chojna 4 - 0 0 0 16
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 4 - 1 0 0 13
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 2 - 1 0 0 10
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 0 - 7 0 0 42
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 2 - 0 0 0 9
5 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Wieża Postomino 4 - 0 0 74 13
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 7 0 0 5
Odra Chojna - Mechanik Bobolice 1 - 4 0 0 15
Unia Dolice - Bałtyk Koszalin 0 - 6 0 0 7
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 7 0 0 25
Gwardia Koszalin - Perła URB Dygowo 4 - 1 0 2 23
Ina Goleniów - Chemik Police 3 - 3 0 57 8
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 2 - 2 0 0 22
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 2 - 1 0 0 8
6 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 5 - 2 0 0 6
Chemik Police - Olimp Gościno 1 - 2 0 47 9
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Unia Dolice 5 - 0 0 0 5
Iskierka Mirand Szczecin - Darłovia Darłowo 4 - 0 0 0 22
Perła URB Dygowo - Błękitni II Stargard 1 - 2 0 0 9
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Odra Chojna 6 - 0 0 0 8
Biali Sądów - Gwardia Koszalin 0 - 7 0 0 48
Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 0 15
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 0 - 3 0 0 6
7 kolejka relacja fotki komentarze
MKP Szczecinek - Perła URB Dygowo 1 - 1 0 0 8
Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 8
Ina Goleniów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 4 0 0 5
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 20
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 8 - 0 0 2 28
Odra Chojna - Chemik Police 0 - 0 0 0 9
Unia Dolice - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 4 0 0 7
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 4 0 0 6
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 1 - 2 0 0 3
8 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Ina Goleniów 2 - 2 0 0 17
Biali Sądów - MKP Szczecinek 4 - 1 0 0 9
Chemik Police - Orzeł Wałcz 2 - 2 0 0 12
Bałtyk Koszalin - Odra Chojna 4 - 1 0 0 8
Darłovia Darłowo - Unia Dolice 5 - 0 0 0 20
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 53
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Olimp Gościno 2 - 1 0 0 4
Wieża Postomino - Perła URB Dygowo 1 - 2 0 0 8
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 0 - 3 0 0 8
9 kolejka relacja fotki komentarze
Perła URB Dygowo - Biali Sądów 3 - 3 0 0 13
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 0 0 8
Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 4 0 0 5
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 1 - 3 0 0 9
Olimp Gościno - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 4 0 0 3
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 2 - 0 0 0 21
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 - 0 0 0 12
Unia Dolice - Wieża Postomino 0 - 2 0 0 7
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 11
10 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Błękitni II Stargard 2 - 3 0 68 5
Wieża Postomino - Biali Sądów 2 - 4 0 0 10
Iskierka Mirand Szczecin - Odra Chojna 0 - 1 0 0 9
Mechanik Bobolice - Perła URB Dygowo 0 - 6 0 0 8
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 0 5
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 0 - 4 0 0 21
Unia Dolice - Ina Goleniów 0 - 2 0 0 3
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0 - 2 0 8 25
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 6 - 0 0 0 4
11 kolejka relacja fotki komentarze
Perła URB Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 23
Wieża Postomino - Ina Goleniów 1 - 5 0 0 4
Orzeł Wałcz - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 1 0 0 9
Biali Sądów - Mechanik Bobolice 6 - 0 0 0 20
MKP Szczecinek - Chemik Police 1 - 1 0 53 7
Odra Chojna - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 25
Olimp Gościno - Unia Dolice 4 - 0 0 0 8
Gwardia Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 0 2 39
Błękitni II Stargard - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 13
12 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Odra Chojna 0 - 1 0 0 10
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 6
Chemik Police - Perła URB Dygowo 2 - 1 0 54 9
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 2 - 2 0 0 10
Iskierka Mirand Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 3 0 74 21
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 4 - 0 0 0 10
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 1 - 2 0 0 31
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 0 7
Ina Goleniów - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 13
13 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Gościno - Wieża Postomino 4 - 0 0 0 7
Perła URB Dygowo - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 6
Ina Goleniów - Odra Chojna 2 - 1 0 0 12
Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 2 0 0 24
Biali Sądów - Chemik Police 2 - 1 0 0 10
Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 4 - 0 0 1 10
MKP Szczecinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 6 0 0 11
Orzeł Wałcz - Unia Dolice 2 - 3 0 0 16
Błękitni II Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 4 0 0 9
14 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Biali Sądów 7 - 0 0 0 8
Chemik Police - Mechanik Bobolice 1 - 4 0 0 11
Olimp Gościno - Odra Chojna 1 - 1 0 0 2
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 5 - 0 0 0 5
Iskierka Mirand Szczecin - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 14
Unia Dolice - Gwardia Koszalin 0 - 3 0 0 14
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 3 - 0 0 0 19
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Perła URB Dygowo 5 - 0 0 0 7
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 14
15 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Bobolice - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 23
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 2 - 0 0 2 17
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 3 - 1 0 0 11
Odra Chojna - Wieża Postomino 3 - 1 0 4 11
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 2 - 4 0 0 26
Perła URB Dygowo - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 0 0 0 12
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 2 - 1 0 1 5
Błękitni II Stargard - Unia Dolice 1 - 2 0 0 9
Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 0 0 28
16 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 0 15
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 9
Darłovia Darłowo - Perła URB Dygowo 1 - 2 0 0 19
Odra Chojna - Orzeł Wałcz 4 - 2 0 0 8
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin 1 - 4 0 0 21
Unia Dolice - MKP Szczecinek 3 - 4 0 0 4
Chemik Police - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 7
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mechanik Bobolice 7 - 0 0 0 7
Iskierka Mirand Szczecin - Biali Sądów 3 - 1 0 0 10
17 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Odra Chojna 7 - 2 0 1 9
Biali Sądów - Darłovia Darłowo 4 - 2 0 0 27
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 2 - 0 0 0 7
Perła URB Dygowo - Unia Dolice 2 - 0 0 0 6
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 5 - 0 0 0 6
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 0 0 23
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 4 - 3 0 0 18
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 34 10
Mechanik Bobolice - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 2 0 0 6
18 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 6 0 0 5
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 0 0 0 5
Perła URB Dygowo - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 4
Wieża Postomino - Bałtyk Koszalin 0 - 5 0 0 5
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 1 - 3 0 0 14
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1 - 2 0 0 11
Biali Sądów - Unia Dolice 3 - 0 0 0 7
Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 3 - 0 0 1 31
Błękitni II Stargard - Odra Chojna 4 - 0 0 0 3
19 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - Biali Sądów 2 - 2 0 0 6
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk Koszalin 4 - 2 0 0 9
Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 4 0 0 8
Odra Chojna - MKP Szczecinek 2 - 3 0 45 6
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 - 1 1 0 7
Iskierka Mirand Szczecin - Chemik Police 1 - 1 0 0 3
Gwardia Koszalin - Wieża Postomino 3 - 0 0 4 12
Unia Dolice - Mechanik Bobolice 3 - 1 0 0 10
Olimp Gościno - Perła URB Dygowo 0 - 0 0 0 6
20 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 1 0 0 8
Chemik Police - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 0 10
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Dolice 4 - 1 0 0 5
Wieża Postomino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 4 0 0 5
Mechanik Bobolice - Ina Goleniów 2 - 1 0 0 9
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 0 6
Perła URB Dygowo - Odra Chojna 3 - 2 0 0 4
Biali Sądów - Olimp Gościno 2 - 2 0 0 4
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 1 - 3 0 0 24
21 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 0 6
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 2 - 1 0 3 15
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 8
Odra Chojna - Biali Sądów 1 - 3 0 0 8
Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 6 - 4 0 0 9
Iskierka Mirand Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 4 0 48 5
Orzeł Wałcz - Perła URB Dygowo 1 - 1 0 0 12
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 3 - 0 0 0 6
Unia Dolice - Chemik Police 1 - 1 0 0 12
22 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 2 0 0 5
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 1 - 1 0 0 10
Bałtyk Koszalin - Unia Dolice 6 - 0 0 0 5
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 18
Chemik Police - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 6
Mechanik Bobolice - Odra Chojna 3 - 2 0 0 5
Perła URB Dygowo - Gwardia Koszalin 1 - 2 0 0 8
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 6
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 4 - 0 0 0 7
23 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 - 4 0 0 4
Unia Dolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 0 8
Darłovia Darłowo - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 0 0 0 5
Odra Chojna - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 8 0 0 12
Olimp Gościno - Chemik Police 3 - 0 0 0 5
Gwardia Koszalin - Biali Sądów 1 - 1 0 3 11
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 2 - 2 0 0 8
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 2 - 1 0 0 16
Błękitni II Stargard - Perła URB Dygowo 1 - 1 0 0 5
24 kolejka relacja fotki komentarze
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 0 - 1 0 0 12
Chemik Police - Odra Chojna 3 - 0 0 0 9
Perła URB Dygowo - MKP Szczecinek 2 - 2 0 0 2
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 3 - 0 0 0 3
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 9 - 1 0 0 19
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 - 1 0 0 12
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów 4 - 2 0 0 8
Mechanik Bobolice - Gwardia Koszalin 0 - 2 0 0 7
Iskierka Mirand Szczecin - Unia Dolice 1 - 0 0 0 2
25 kolejka relacja fotki komentarze
Perła URB Dygowo - Wieża Postomino 1 - 0 0 0 8
Unia Dolice - Darłovia Darłowo 0 - 2 0 0 12
MKP Szczecinek - Biali Sądów 0 - 2 0 0 8
Odra Chojna - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 9
Olimp Gościno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 3 0 0 7
Gwardia Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 0 2 12
Ina Goleniów - Iskierka Mirand Szczecin 4 - 3 0 0 2
Orzeł Wałcz - Chemik Police 3 - 1 0 0 31
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 4 - 2 0 0 4
26 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Orzeł Wałcz 5 - 0 0 0 17
Biali Sądów - Perła URB Dygowo 1 - 2 0 0 7
Wieża Postomino - Unia Dolice 2 - 1 0 0 9
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Odra Chojna 3 - 1 0 0 4
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 1 - 2 0 0 19
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 4 - 1 0 0 9
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 - 2 0 0 6
Iskierka Mirand Szczecin - Olimp Gościno 2 - 4 0 0 4
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 - 0 0 0 38
27 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Chemik Police 6 - 2 0 0 7
Ina Goleniów - Unia Dolice 4 - 1 0 0 4
Olimp Gościno - Darłovia Darłowo 0 - 1 0 0 9
Perła URB Dygowo - Mechanik Bobolice 2 - 2 0 0 8
Odra Chojna - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 1 0 0 7
Biali Sądów - Wieża Postomino 6 - 1 0 0 6
Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 0 0 20
MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 1
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 2 - 0 0 0 18
28 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 5 - 1 0 0 10
Unia Dolice - Olimp Gościno 2 - 3 0 0 8
Chemik Police - MKP Szczecinek 5 - 0 0 0 8
Iskierka Mirand Szczecin - Orzeł Wałcz 1 - 3 0 0 18
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 2 - 2 0 0 32
Darłovia Darłowo - Odra Chojna 10 - 1 0 0 24
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Perła URB Dygowo 4 - 0 0 0 6
Ina Goleniów - Wieża Postomino 1 - 2 0 0 9
Mechanik Bobolice - Biali Sądów 0 - 1 0 0 7
29 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 9
Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 7
Perła URB Dygowo - Chemik Police 0 - 2 0 0 13
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 1 - 2 0 0 7
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 2
Odra Chojna - Unia Dolice 0 - 1 0 0 5
Gwardia Koszalin - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 2 0 0 11
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 - 4 0 0 3
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 1 - 2 0 0 34
30 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Błękitni II Stargard 2 - 2 0 0 4
Bałtyk Koszalin - Perła URB Dygowo 6 - 0 0 0 3
Chemik Police - Biali Sądów 2 - 1 0 0 8
Wieża Postomino - Olimp Gościno 0 - 1 0 0 8
Odra Chojna - Ina Goleniów 0 - 4 0 0 2
Unia Dolice - Orzeł Wałcz 0 - 2 0 0 11
Wybrzeże Rewalskie Rewal - MKP Szczecinek 4 - 0 0 0 4
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice 5 - 1 0 0 5
Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin 0 - 3 0 0 39
31 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 12
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino 7 - 1 0 0 3
Biali Sądów - Bałtyk Koszalin 3 - 1 0 0 11
Perła URB Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 7 0 0 2
Mechanik Bobolice - Chemik Police 2 - 1 0 0 10
MKP Szczecinek - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 3 0 0 11
Odra Chojna - Olimp Gościno 0 - 5 0 0 3
Gwardia Koszalin - Unia Dolice 8 - 2 0 0 6
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 3 - 4 0 0 28
32 kolejka relacja fotki komentarze
30-05 18:30  Unia Dolice - Błękitni II Stargard 0 0 0
01-06   Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 4
01-06 11:00  Iskierka Mirand Szczecin - Perła URB Dygowo 0 0 0
01-06 12:00  Bałtyk Koszalin - Mechanik Bobolice 0 0 1
01-06 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 0 0 1
01-06 16:00  Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 0 0 1
01-06 16:00  Wieża Postomino - Odra Chojna 0 0 1
02-06 11:00  Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 0 0 2
02-06 17:00  Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 0 0 0
33 kolejka relacja fotki komentarze
08-06   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 0 0 0
08-06 12:00  Biali Sądów - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
08-06 14:00  Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
08-06 14:00  Orzeł Wałcz - Odra Chojna 0 0 0
08-06 14:00  Perła URB Dygowo - Darłovia Darłowo 0 0 0
08-06 16:00  MKP Szczecinek - Unia Dolice 0 0 0
08-06 16:00  Wieża Postomino - Chemik Police 0 0 0
08-06 17:00  Gwardia Koszalin - Olimp Gościno 0 0 0
09-06 13:00  Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 0 0 0
34 kolejka relacja fotki komentarze
15-06 16:00  Bałtyk Koszalin - Chemik Police 0 0 0
15-06 16:00  Darłovia Darłowo - Biali Sądów 0 0 0
15-06 16:00  Iskierka Mirand Szczecin - Mechanik Bobolice 0 0 0
15-06 16:00  MKP Szczecinek - Ina Goleniów 0 0 0
15-06 16:00  Odra Chojna - Gwardia Koszalin 0 0 0
15-06 16:00  Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 0 0 0
15-06 16:00  Unia Dolice - Perła URB Dygowo 0 0 0
15-06 16:00  Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 0 0 0
15-06 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
26 » Mechanik Turowo-Zawisza »
25 » Ina II Goleniów-Pomorza »
21 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
16 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
15 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
13 » Olimp Złocieniec-Ina Re »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
heszkere
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151722
• newsów: 78221
• użytkowników: 81199
• komentarzy: 1176422
• zdjęć: 901531
• relacji: 40673
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies