ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Gavia Choszczno 15 38 12 2 1 72 / 13 7 1 0 41 / 4 5 1 1 31 / 9
2.  Ina Ińsko 15 37 12 1 2 50 / 14 7 0 1 30 / 10 5 1 1 20 / 4
3.  Pogoń Barlinek 15 34 11 1 3 48 / 16 7 0 1 29 / 8 4 1 2 19 / 8
4.  Sokół Pyrzyce 15 30 9 3 3 35 / 16 5 1 2 23 / 8 4 2 1 12 / 8
5.  Kłos Pełczyce 15 26 8 2 5 35 / 27 5 0 3 22 / 15 3 2 2 13 / 12
6.  Lech Czaplinek 15 25 7 4 4 23 / 17 4 3 2 15 / 8 3 1 2 8 / 9 1 3 1 0 0 2 / 1
7.  Olimp Złocieniec 15 25 7 4 4 25 / 24 2 4 1 11 / 12 5 0 3 14 / 12 1 0 0 0 1 1 / 2
8.  Pogoń Połczyn Zdrój 15 24 7 3 5 39 / 29 4 1 1 20 / 8 3 2 4 19 / 21
9.  Zorza Dobrzany 15 21 6 3 6 31 / 35 4 1 2 15 / 12 2 2 4 16 / 23
10.  Ina Recz 15 19 5 4 6 32 / 28 3 3 2 20 / 13 2 1 4 12 / 15
11.  Calisia Kalisz Pomorski 15 18 5 3 7 22 / 32 4 3 1 15 / 9 1 0 6 7 / 23
12.  Drawa Drawsko Pom. 15 14 4 2 9 29 / 35 1 1 5 17 / 19 3 1 4 12 / 16 1 3 1 0 0 2 / 0
13.  Korona Człopa 15 14 4 2 9 17 / 42 4 0 3 15 / 14 0 2 6 2 / 28 1 0 0 0 1 0 / 2
14.  Santos Kłębowiec 15 7 2 1 12 18 / 54 1 1 5 7 / 19 1 0 7 11 / 35
15.  Orzeł Bierzwnik 15 5 1 2 12 17 / 56 1 0 6 12 / 28 0 2 6 5 / 28
16.  Sokół Suliszewo 15 4 1 1 13 19 / 74 1 0 6 8 / 25 0 1 7 11 / 49
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 2023/2024
  12345678910111213141516
1.  Calisia Kalisz Pomorski
 
2.  Drawa Drawsko Pom.
 
3.  Gavia Choszczno
 
4.  Ina Ińsko
 
5.  Ina Recz
 
6.  Kłos Pełczyce
 
7.  Korona Człopa
 
8.  Lech Czaplinek
 
9.  Olimp Złocieniec
 
10.  Orzeł Bierzwnik
 
11.  Pogoń Barlinek
 
12.  Pogoń Połczyn Zdrój
 
13.  Santos Kłębowiec
 
14.  Sokół Pyrzyce
 
15.  Sokół Suliszewo
 
16.  Zorza Dobrzany
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Pogoń Barlinek 0 - 0 0 58 21
Gavia Choszczno - Sokół Suliszewo 13 - 1 0 0 40
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 0 0 20
Lech Czaplinek - Zorza Dobrzany 4 - 1 0 0 8
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 2 0 2 23
Calisia Kalisz Pomorski - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 1 26
Sokół Pyrzyce - Orzeł Bierzwnik 4 - 0 0 0 16
Korona Człopa - Santos Kłębowiec 2 - 1 0 0 4
2 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 0 0 128 13
Zorza Dobrzany - Olimp Złocieniec 3 - 0 0 0 16
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 0 - 7 0 0 5
Sokół Suliszewo - Sokół Pyrzyce 1 - 3 0 27 10
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 1 - 2 0 39 7
Kłos Pełczyce - Ina Recz 1 - 0 0 0 11
Santos Kłębowiec - Gavia Choszczno 1 - 5 0 0 14
Korona Człopa - Pogoń Barlinek 0 - 4 0 0 9
3 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany 3 - 3 0 95 13
Gavia Choszczno - Korona Człopa 7 - 0 0 0 14
Lech Czaplinek - Orzeł Bierzwnik 0 - 0 0 0 5
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 0 0 17
Pogoń Barlinek - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 2 20
Ina Recz - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 0 99 6
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 7 - 1 0 0 8
Sokół Pyrzyce - Santos Kłębowiec 7 - 1 0 1 16
4 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pom. - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 88 8
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 0 - 2 0 0 8
Kłos Pełczyce - Korona Człopa 4 - 0 0 0 9
Pogoń Połczyn Zdrój - Pogoń Barlinek 1 - 3 0 53 14
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 5 - 2 0 0 18
Zorza Dobrzany - Ina Recz 2 - 1 0 0 8
Sokół Suliszewo - Lech Czaplinek 1 - 3 0 3 7
Santos Kłębowiec - Ina Ińsko 0 - 5 0 0 10
5 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Drawa Drawsko Pom. 4 - 1 0 0 9
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 2 - 1 0 76 6
Sokół Pyrzyce - Korona Człopa 3 - 0 0 0 18
Ina Ińsko - Gavia Choszczno 0 - 5 0 0 42
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 1 - 1 0 0 11
Kłos Pełczyce - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 1 0 59 12
Lech Czaplinek - Santos Kłębowiec 5 - 1 0 0 9
Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany 4 - 1 0 0 15
6 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 32
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek 1 - 5 0 18 11
Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 4 - 1 0 0 9
Orzeł Bierzwnik - Ina Recz 3 - 4 0 0 11
Sokół Pyrzyce - Ina Ińsko 2 - 0 0 0 19
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 0 71 10
Santos Kłębowiec - Olimp Złocieniec 0 - 4 0 0 9
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 4 0 56 9
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Korona Człopa 7 - 0 0 0 26
Calisia Kalisz Pomorski - Santos Kłębowiec 1 - 0 0 73 7
Pogoń Barlinek - Orzeł Bierzwnik 7 - 0 0 0 16
Lech Czaplinek - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 26
Ina Recz - Sokół Suliszewo 8 - 3 0 83 38
Olimp Złocieniec - Gavia Choszczno 4 - 3 0 0 59
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 2 - 0 0 47 10
Kłos Pełczyce - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 0 0 16
8 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 0 0 78 37
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 3 0 51 12
Sokół Pyrzyce - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 0 30
Ina Ińsko - Lech Czaplinek 3 - 0 0 0 10
Orzeł Bierzwnik - Kłos Pełczyce 0 - 4 0 0 14
Sokół Suliszewo - Pogoń Barlinek 1 - 5 0 0 21
Santos Kłębowiec - Ina Recz 0 - 0 0 0 12
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 4 - 3 0 0 13
9 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 - 0 0 0 8
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Pyrzyce 0 - 0 0 69 8
Pogoń Barlinek - Santos Kłębowiec 5 - 1 0 0 16
Zorza Dobrzany - Drawa Drawsko Pom. 2 - 5 0 0 20
Ina Recz - Gavia Choszczno 3 - 3 0 71 69
Kłos Pełczyce - Sokół Suliszewo 6 - 0 0 0 8
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 0 - 3 0 0 25
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik 7 - 1 0 27 9
10 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 0 8
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 0 0 69 10
Korona Człopa - Drawa Drawsko Pom. 0 - 2 0 0 8
Orzeł Bierzwnik - Zorza Dobrzany 4 - 5 0 0 7
Santos Kłębowiec - Kłos Pełczyce 2 - 3 0 0 7
Sokół Pyrzyce - Ina Recz 4 - 2 0 4 30
Sokół Suliszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 7 0 50 6
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 2 - 0 0 0 72
11 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Bierzwnik 3 - 3 0 24 11
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 1 - 2 0 70 6
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 0 - 3 0 0 45
Ina Recz - Ina Ińsko 1 - 3 0 0 30
Pogoń Połczyn Zdrój - Santos Kłębowiec 5 - 3 0 30 5
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 - 1 0 1 8
Zorza Dobrzany - Sokół Suliszewo 4 - 2 0 0 5
Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 1 - 9 0 0 35
12 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Drawa Drawsko Pom. 0 - 3 0 2 10
Lech Czaplinek - Ina Recz 1 - 3 0 0 17
Gavia Choszczno - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 0 0 43 15
Ina Ińsko - Pogoń Barlinek 3 - 2 0 0 40
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 0 2
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 0 72 4
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 1 19
Santos Kłębowiec - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 3
13 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 3 - 0 0 62 3
Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek 2 - 0 0 0 9
Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 28
Ina Recz - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 0 9
Orzeł Bierzwnik - Sokół Suliszewo 5 - 3 0 0 8
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Pyrzyce 1 - 1 0 45 10
Drawa Drawsko Pom. - Santos Kłębowiec 8 - 1 0 0 13
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 25
14 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Drawa Drawsko Pom. 5 - 0 0 0 30
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Recz 4 - 2 0 78 15
Lech Czaplinek - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 2
Pogoń Barlinek - Olimp Złocieniec 3 - 0 0 0 109
Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 3 7
Ina Ińsko - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 2 0 45 17
Korona Człopa - Sokół Suliszewo 5 - 0 0 0 4
Santos Kłębowiec - Orzeł Bierzwnik 3 - 0 0 0 6
15 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 2 0 75 11
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 2 - 3 0 0 8
Kłos Pełczyce - Olimp Złocieniec 2 - 3 0 0 10
Orzeł Bierzwnik - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 14
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 0 59 4
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 0 - 0 0 0 11
Ina Recz - Korona Człopa 1 - 1 0 0 7
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Pyrzyce 1 - 2 0 0 14
16 kolejka relacja fotki komentarze
09-03   Pogoń Barlinek - Ina Recz 0 0 2
09-03   Drawa Drawsko Pom. - Ina Ińsko 0 0 1
09-03   Orzeł Bierzwnik - Sokół Pyrzyce 0 0 1
09-03   Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 0 0 2
09-03   Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 0 0 2
09-03 11:30  Kłos Pełczyce - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 3
09-03 14:00  Sokół Suliszewo - Gavia Choszczno 0 0 2
13-04 17:00  Santos Kłębowiec - Korona Człopa 0 0 8
17 kolejka relacja fotki komentarze
16-03   Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
16-03   Pogoń Barlinek - Korona Człopa 0 0 0
16-03   Gavia Choszczno - Santos Kłębowiec 0 0 0
16-03   Ina Ińsko - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
16-03   Ina Recz - Kłos Pełczyce 0 0 0
16-03   Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
16-03   Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 0 0 0
16-03   Sokół Pyrzyce - Sokół Suliszewo 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
23-03   Drawa Drawsko Pom. - Olimp Złocieniec 0 0 0
23-03   Korona Człopa - Gavia Choszczno 0 0 0
23-03   Kłos Pełczyce - Pogoń Barlinek 0 0 0
23-03   Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 0 0 0
23-03   Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Recz 0 0 0
23-03   Santos Kłębowiec - Sokół Pyrzyce 0 0 0
23-03   Sokół Suliszewo - Ina Ińsko 0 0 0
23-03   Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
30-03 13:00  Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
30-03 13:00  Pogoń Barlinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
30-03 13:00  Ina Ińsko - Santos Kłębowiec 0 0 0
30-03 13:00  Ina Recz - Zorza Dobrzany 0 0 0
30-03 13:00  Korona Człopa - Kłos Pełczyce 0 0 0
30-03 13:00  Lech Czaplinek - Sokół Suliszewo 0 0 0
30-03 13:00  Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
30-03 13:00  Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
06-04   Drawa Drawsko Pom. - Ina Recz 0 0 0
06-04   Gavia Choszczno - Ina Ińsko 0 0 0
06-04   Korona Człopa - Sokół Pyrzyce 0 0 0
06-04   Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
06-04   Pogoń Połczyn Zdrój - Kłos Pełczyce 0 0 0
06-04   Santos Kłębowiec - Lech Czaplinek 0 0 0
06-04   Sokół Suliszewo - Olimp Złocieniec 0 0 0
06-04   Zorza Dobrzany - Pogoń Barlinek 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
13-04   Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 0 0 0
13-04   Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
13-04   Ina Ińsko - Sokół Pyrzyce 0 0 0
13-04   Ina Recz - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
13-04   Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 0 0 0
13-04   Lech Czaplinek - Gavia Choszczno 0 0 0
13-04   Olimp Złocieniec - Santos Kłębowiec 0 0 0
13-04   Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
20-04   Drawa Drawsko Pom. - Kłos Pełczyce 0 0 0
20-04   Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec 0 0 0
20-04   Korona Człopa - Ina Ińsko 0 0 0
20-04   Orzeł Bierzwnik - Pogoń Barlinek 0 0 0
20-04   Santos Kłębowiec - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
20-04   Sokół Pyrzyce - Lech Czaplinek 0 0 0
20-04   Sokół Suliszewo - Ina Recz 0 0 0
20-04   Zorza Dobrzany - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
27-04   Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno 0 0 0
27-04   Pogoń Barlinek - Sokół Suliszewo 0 0 0
27-04   Ina Recz - Santos Kłębowiec 0 0 0
27-04   Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
27-04   Lech Czaplinek - Ina Ińsko 0 0 0
27-04   Olimp Złocieniec - Sokół Pyrzyce 0 0 0
27-04   Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
27-04   Zorza Dobrzany - Korona Człopa 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
04-05   Drawa Drawsko Pom. - Zorza Dobrzany 0 0 0
04-05   Gavia Choszczno - Ina Recz 0 0 0
04-05   Ina Ińsko - Olimp Złocieniec 0 0 0
04-05   Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 0 0
04-05   Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
04-05   Santos Kłębowiec - Pogoń Barlinek 0 0 0
04-05   Sokół Pyrzyce - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
04-05   Sokół Suliszewo - Kłos Pełczyce 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
11-05   Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko 0 0 0
11-05   Pogoń Barlinek - Gavia Choszczno 0 0 0
11-05   Drawa Drawsko Pom. - Korona Człopa 0 0 0
11-05   Ina Recz - Sokół Pyrzyce 0 0 0
11-05   Kłos Pełczyce - Santos Kłębowiec 0 0 0
11-05   Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 0 0 0
11-05   Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 0 0 0
11-05   Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
18-05   Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 0 0 0
18-05   Ina Ińsko - Ina Recz 0 0 0
18-05   Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 0 0
18-05   Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
18-05   Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
18-05   Santos Kłębowiec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
18-05   Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 0 0 0
18-05   Sokół Suliszewo - Zorza Dobrzany 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
25-05   Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 0 0 0
25-05   Pogoń Barlinek - Ina Ińsko 0 0 0
25-05   Drawa Drawsko Pom. - Sokół Suliszewo 0 0 0
25-05   Ina Recz - Lech Czaplinek 0 0 0
25-05   Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 0 0
25-05   Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 0 0 0
25-05   Pogoń Połczyn Zdrój - Gavia Choszczno 0 0 0
25-05   Zorza Dobrzany - Santos Kłębowiec 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
30-05   Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 0 0
30-05   Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 0 0 0
30-05   Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
30-05   Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek 0 0 0
30-05   Olimp Złocieniec - Ina Recz 0 0 0
30-05   Santos Kłębowiec - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
30-05   Sokół Pyrzyce - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
30-05   Sokół Suliszewo - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
02-06   Drawa Drawsko Pom. - Gavia Choszczno 0 0 0
02-06   Ina Recz - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
02-06   Kłos Pełczyce - Lech Czaplinek 0 0 0
02-06   Olimp Złocieniec - Pogoń Barlinek 0 0 2
02-06   Orzeł Bierzwnik - Santos Kłębowiec 0 0 0
02-06   Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Ińsko 0 0 0
02-06   Sokół Suliszewo - Korona Człopa 0 0 0
02-06   Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
08-06 17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Barlinek 0 0 0
08-06 17:00  Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
08-06 17:00  Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 0 0 0
08-06 17:00  Korona Człopa - Ina Recz 0 0 0
08-06 17:00  Olimp Złocieniec - Kłos Pełczyce 0 0 0
08-06 17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 0 0 0
08-06 17:00  Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 0 0 0
08-06 17:00  Sokół Pyrzyce - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
4 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
2 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Dąb Dębno-Rurzyca Nawod »
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » SPR Pogoń Szczecin-Samb »
1 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
1 » Mechanik Bobolice-Darło »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151536
• newsów: 77968
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170569
• zdjęć: 889852
• relacji: 40529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies