ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębno 27 62 20 2 5 77 / 39 10 1 2 37 / 17 10 1 3 40 / 22
2.  Energetyk Gryfino 27 52 16 4 7 67 / 42 9 1 3 37 / 16 7 3 4 30 / 26
3.  GKS Kołbaskowo-Przecław 27 48 15 3 9 82 / 55 7 2 5 41 / 31 8 1 4 41 / 24
4.  Osadnik Myślibórz 27 47 15 2 10 64 / 43 8 1 5 36 / 22 7 1 5 28 / 21 2 3 1 0 1 5 / 3
5.  Jeziorak Szczecin 27 47 14 5 8 76 / 60 8 2 4 41 / 28 6 3 4 35 / 32 2 3 1 0 1 3 / 5
6.  GKS Kołbacz 27 45 12 9 6 53 / 36 6 6 2 32 / 18 6 3 4 21 / 18
7.  Mierzynianka Mierzyn 27 43 13 4 10 68 / 56 9 1 3 44 / 23 4 3 7 24 / 33 2 4 1 1 0 6 / 4
8.  Iskra Banie 27 43 12 7 8 77 / 59 7 3 3 43 / 24 5 4 5 34 / 35 2 1 0 1 1 4 / 6
9.  Arkonia Szczecin 27 42 13 3 11 74 / 66 4 2 7 39 / 38 9 1 4 35 / 28
10.  Stal Szczecin 27 37 10 7 10 61 / 47 6 4 4 34 / 23 4 3 6 27 / 24
11.  Rurzyca Nawodna 27 36 10 6 11 51 / 61 6 1 6 25 / 26 4 5 5 26 / 35
12.  Myśla Dargomyśl 27 29 8 5 14 44 / 87 6 3 3 23 / 15 2 2 11 21 / 72
13.  Hutnik Szczecin 27 26 6 8 13 33 / 45 2 5 7 18 / 25 4 3 6 15 / 20
14.  Kasta Szczecin-Majowe 27 24 6 6 15 35 / 62 3 2 9 17 / 37 3 4 6 18 / 25
15.  Morzycko Moryń 27 21 6 3 18 39 / 67 2 2 10 18 / 40 4 1 8 21 / 27
16.  Ehrle Dobra 27 8 2 2 23 18 / 94 1 2 11 11 / 40 1 0 12 7 / 54
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024
  12345678910111213141516
1.  Arkonia Szczecin
 
2.  Dąb Dębno
 
3.  Ehrle Dobra
 
4.  Energetyk Gryfino
 
5.  GKS Kołbacz
 
6.  GKS Kołbaskowo-Przecław
 
7.  Hutnik Szczecin
 
8.  Iskra Banie
 
9.  Jeziorak Szczecin
 
10.  Kasta Szczecin-Majowe
 
11.  Mierzynianka Mierzyn
 
12.  Morzycko Moryń
 
13.  Myśla Dargomyśl
 
14.  Osadnik Myślibórz
 
15.  Rurzyca Nawodna
 
16.  Stal Szczecin
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Morzycko Moryń 1 - 0 0 32 4
Mierzynianka Mierzyn - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 9
Jeziorak Szczecin - Iskra Banie 6 - 1 0 98 2
GKS Kołbacz - Ehrle Dobra 4 - 1 0 1 0
Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl 3 - 3 0 0 7
Rurzyca Nawodna - Dąb Dębno 1 - 2 0 0 12
GKS Kołbaskowo-Przecław - Stal Szczecin 4 - 6 0 0 3
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 3 - 4 0 0 2
2 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 30 3
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 4 - 1 0 0 6
Energetyk Gryfino - Jeziorak Szczecin 2 - 3 0 112 8
Hutnik Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 4
Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl 5 - 2 0 0 2
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 4 0 0 3
Dąb Dębno - GKS Kołbacz 0 - 0 0 68 15
Iskra Banie - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 0 2
3 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Myśla Dargomyśl 5 - 1 0 81 2
Kasta Szczecin-Majowe - Dąb Dębno 0 - 4 0 0 5
Mierzynianka Mierzyn - Energetyk Gryfino 6 - 2 0 0 6
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 0 3
Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 13
Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Iskra Banie 3 - 4 0 0 1
Morzycko Moryń - Ehrle Dobra 5 - 0 0 0 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - GKS Kołbacz 2 - 0 0 1 11
Energetyk Gryfino - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 1 0 0 1
Hutnik Szczecin - Rurzyca Nawodna 1 - 1 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 144 1
Kasta Szczecin-Majowe - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 5
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 - 4 0 0 0
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 2 - 4 0 72 20
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra 5 - 1 0 0 2
5 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Dąb Dębno 0 - 3 0 14 5
GKS Kołbaskowo-Przecław - Jeziorak Szczecin 3 - 4 0 99 1
GKS Kołbacz - Hutnik Szczecin 4 - 0 0 1 2
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 3 - 0 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Stal Szczecin 3 - 3 0 0 11
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 1 - 4 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 4 - 1 0 0 2
Morzycko Moryń - Myśla Dargomyśl 1 - 3 0 0 6
6 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Dąb Dębno 2 - 5 0 0 7
Stal Szczecin - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 12
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 - 2 0 128 1
Energetyk Gryfino - Rurzyca Nawodna 1 - 0 0 0 0
Hutnik Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 1 0 0 4
Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 - 3 0 0 1
Iskra Banie - GKS Kołbacz 5 - 1 0 1 11
Ehrle Dobra - Myśla Dargomyśl 4 - 1 0 0 5
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Stal Szczecin 0 - 3 0 0 10
Rurzyca Nawodna - Jeziorak Szczecin 3 - 3 0 165 2
GKS Kołbaskowo-Przecław - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Banie 1 - 5 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 5 - 0 0 0 1
GKS Kołbacz - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 1 4
Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin 1 - 0 0 0 13
Dąb Dębno - Myśla Dargomyśl 3 - 1 0 95 11
8 kolejka relacja fotki komentarze
Mierzynianka Mierzyn - Rurzyca Nawodna 3 - 3 0 0 1
Stal Szczecin - Dąb Dębno 1 - 5 0 0 16
Hutnik Szczecin - Ehrle Dobra 1 - 2 0 0 1
Iskra Banie - Morzycko Moryń 2 - 1 0 0 1
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbacz 2 - 3 0 1 5
Arkonia Szczecin - Myśla Dargomyśl 5 - 2 0 0 2
Energetyk Gryfino - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 0 0 2
GKS Kołbaskowo-Przecław - Osadnik Myślibórz 2 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Iskra Banie 1 - 3 0 0 1
Stal Szczecin - Myśla Dargomyśl 10 - 1 0 0 4
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 0 0 0 0
GKS Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 1 2
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 1 - 5 0 90 2
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 0 - 1 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 - 4 0 0 0
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 45 9
10 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 0 - 4 0 65 14
Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Ehrle Dobra 7 - 0 0 72 2
Hutnik Szczecin - Myśla Dargomyśl 3 - 3 0 20 3
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 4 0 77 0
Iskra Banie - Dąb Dębno 4 - 2 0 0 8
Osadnik Myślibórz - Rurzyca Nawodna 5 - 1 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - GKS Kołbacz 2 - 0 0 1 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Jeziorak Szczecin 0 - 4 0 82 2
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 2 0 0 9
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 2 0 0 0
GKS Kołbacz - Osadnik Myślibórz 2 - 3 0 1 2
Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 0
Iskra Banie - Myśla Dargomyśl 5 - 0 0 0 3
Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 11
Rurzyca Nawodna - Arkonia Szczecin 2 - 3 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 40 1
Energetyk Gryfino - Myśla Dargomyśl 8 - 0 0 0 6
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno 2 - 2 0 92 12
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra 5 - 0 0 0 0
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbacz 2 - 4 0 1 1
Osadnik Myślibórz - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 1 0 0 0
Iskra Banie - Stal Szczecin 1 - 0 0 0 9
GKS Kołbaskowo-Przecław - Morzycko Moryń 5 - 3 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Iskra Banie 1 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Myśla Dargomyśl 10 - 1 0 93 14
Ehrle Dobra - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 5 0 13 0
GKS Kołbacz - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 45 1
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 0 3
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 0
Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 0 0 8
14 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 4 - 4 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 2 - 1 0 98 2
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 2
Mierzynianka Mierzyn - Myśla Dargomyśl 4 - 0 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra 2 - 0 0 0 0
GKS Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 1 0 1 4
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 1 - 0 0 0 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Dąb Dębno 5 - 2 0 0 12
15 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 1
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 25 7
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 90 4
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 3 - 3 0 1 8
Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin 1 - 4 0 0 0
Morzycko Moryń - GKS Kołbacz 0 - 5 0 1 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Myśla Dargomyśl 5 - 1 0 0 2
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 - 4 0 1 40
16 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - GKS Kołbacz 0 - 1 0 1 3
Stal Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 2
Hutnik Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 - 2 0 0 1
Dąb Dębno - Rurzyca Nawodna 3 - 1 0 0 17
Iskra Banie - Jeziorak Szczecin 2 - 2 0 99 0
Myśla Dargomyśl - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 59 3
Morzycko Moryń - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 4 0 0 4
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 4 - 1 0 0 2
17 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Dąb Dębno 2 - 0 0 1 11
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 3 - 3 0 0 4
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra 5 - 0 0 0 1
Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 1 - 4 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin 1 - 4 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 4 - 2 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 87 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Hutnik Szczecin 4 - 3 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Morzycko Moryń 0 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 2
Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 0 3
Iskra Banie - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 - 5 0 0 0
Myśla Dargomyśl - GKS Kołbacz 1 - 2 0 72 5
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 - 5 0 80 0
Dąb Dębno - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 0 0 17
19 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Arkonia Szczecin 1 - 5 0 0 0
GKS Kołbacz - Stal Szczecin 1 - 0 0 1 5
GKS Kołbaskowo-Przecław - Energetyk Gryfino 0 - 3 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 4 - 0 0 116 1
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 1 - 3 0 0 13
Myśla Dargomyśl - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 0 0 7
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 - 0 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 1 0 0 0
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 0 2
Hutnik Szczecin - GKS Kołbacz 0 - 0 0 1 3
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 4 0 96 0
Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 4
Dąb Dębno - Ehrle Dobra 4 - 1 0 87 2
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 3 - 4 0 0 0
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 9 - 1 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Rurzyca Nawodna - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Mierzynianka Mierzyn 0 - 0 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Hutnik Szczecin 0 - 0 0 0 1
GKS Kołbacz - Iskra Banie 2 - 2 0 1 3
Myśla Dargomyśl - Ehrle Dobra 3 - 0 0 0 1
Morzycko Moryń - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 3 - 0 0 0 0
Dąb Dębno - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 83 7
22 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Ehrle Dobra 3 - 0 0 0 2
Energetyk Gryfino - GKS Kołbacz 1 - 1 0 1 3
Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń 2 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Rurzyca Nawodna 5 - 3 0 98 1
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 1 - 5 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Dąb Dębno 0 - 1 0 86 33
Iskra Banie - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 7 0 47 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Hutnik Szczecin 1 - 1 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Energetyk Gryfino 2 - 1 0 0 3
Myśla Dargomyśl - Arkonia Szczecin 1 - 3 1 0 2
Rurzyca Nawodna - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 0
GKS Kołbacz - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 81 3
Morzycko Moryń - Iskra Banie 0 - 4 0 0 0
Osadnik Myślibórz - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 0 0 0 2
Dąb Dębno - Stal Szczecin 4 - 1 1 91 19
24 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 3 - 4 0 0 7
Iskra Banie - Ehrle Dobra 7 - 0 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 1 0 0 1
Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbacz 2 - 4 0 0 1
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 5 - 1 0 0 3
GKS Kołbaskowo-Przecław - Rurzyca Nawodna 4 - 0 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Stal Szczecin 2 - 0 0 0 3
25 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Energetyk Gryfino 0 - 4 0 0 2
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 3 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 0 - 7 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 0 2
Rurzyca Nawodna - Osadnik Myślibórz 1 - 6 0 0 1
Dąb Dębno - Iskra Banie 3 - 2 1 0 16
GKS Kołbacz - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 3 0 2 1
Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 4 - 4 0 123 1
26 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 0 - 3 0 0 19
Hutnik Szczecin - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra 3 - 2 0 95 0
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 3 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Iskra Banie 3 - 3 0 0 2
Osadnik Myślibórz - GKS Kołbacz 1 - 0 0 1 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Mierzynianka Mierzyn 1 - 4 0 0 0
Stal Szczecin - Iskra Banie 0 - 3 0 0 1
Hutnik Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Energetyk Gryfino 3 - 1 0 0 11
GKS Kołbacz - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 1 0
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 4 - 2 0 98 20
Morzycko Moryń - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 5 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
30-05 11:00  GKS Kołbaskowo-Przecław - Ehrle Dobra 0 0 0
30-05 12:00  Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 0 0 1
30-05 12:00  Iskra Banie - Hutnik Szczecin 0 0 0
30-05 12:00  Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno 0 0 2
30-05 13:00  Arkonia Szczecin - GKS Kołbacz 0 0 0
30-05 17:00  Myśla Dargomyśl - Jeziorak Szczecin 0 0 1
30-05 18:00  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 0 0 0
30-05 18:00  Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
02-06 11:00  Ehrle Dobra - Osadnik Myślibórz 0 0 0
02-06 11:00  Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 0 0
02-06 12:00  Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 0 0 0
02-06 12:30  Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbacz 0 0 0
02-06 15:00  Dąb Dębno - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
02-06 15:00  Myśla Dargomyśl - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
02-06 15:30  Iskra Banie - Arkonia Szczecin 0 0 0
02-06 16:00  Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
08-06 16:00  Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 0 0 0
08-06 17:00  Arkonia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
08-06 17:00  Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 0 1
08-06 17:00  Energetyk Gryfino - Iskra Banie 0 0 0
08-06 17:00  GKS Kołbacz - Morzycko Moryń 0 0 0
08-06 17:00  Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 0 0 0
08-06 17:00  Myśla Dargomyśl - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 0 0
08-06 17:00  Rurzyca Nawodna - Ehrle Dobra 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
26 » Mechanik Turowo-Zawisza »
25 » Ina II Goleniów-Pomorza »
21 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
16 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
15 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
13 » Olimp Złocieniec-Ina Re »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Michaal5
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151722
• newsów: 78221
• użytkowników: 81199
• komentarzy: 1176423
• zdjęć: 901531
• relacji: 40673
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies