ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - II liga mężczyzn - grupa 2 2022/2023
II liga mężczyzn - grupa 2 2022/2023 ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  KU AZS UKW Bydgoszcz 5 15 5 0 0 189 / 143 3 0 0 104 / 92 2 0 0 85 / 51
2.  UKS Jedynka Kodo Morąg 5 12 4 0 1 164 / 141 2 0 0 73 / 48 2 0 1 91 / 93 3 4 2 0 1 98 / 92
3.  Sambor Latocha Agropom Tczew 5 12 4 0 1 177 / 134 3 0 0 114 / 79 1 0 1 63 / 55 1 2 1 0 0 38 / 29
4.  Pogoń Handball Szczecin 5 12 4 0 1 167 / 145 2 0 1 103 / 85 2 0 0 64 / 60 1 0 0 0 1 29 / 33
5.  SMS ZPRP II Kwidzyn 5 12 4 0 1 160 / 140 3 0 0 107 / 79 1 0 1 53 / 61 1 0 0 0 1 25 / 36
6.  BSMS Bartoszyce 5 6 2 0 3 132 / 144 0 0 2 51 / 56 2 0 1 81 / 88 2 4 2 0 0 61 / 52
7.  Wybrzeże II Gdańsk 5 6 2 0 3 173 / 153 0 0 2 61 / 66 2 0 1 112 / 87 1 0 0 0 1 32 / 34
8.  MMTS II Kwidzyn 5 6 2 0 3 148 / 134 1 0 1 45 / 49 1 0 2 103 / 85 1 0 0 0 1 20 / 27
9.  MKS Handball Czersk 5 3 1 0 4 149 / 154 0 0 2 51 / 63 1 0 2 98 / 91
10.  AZS Fahrenheit Gdańsk 5 3 1 0 4 134 / 152 0 0 2 57 / 70 1 0 2 77 / 82
11.  Czarni Olecko 5 3 1 0 4 130 / 200 1 0 2 85 / 117 0 0 2 45 / 83
12.  Szczypiorniak II Olsztyn 5 0 0 0 5 113 / 196 0 0 3 61 / 120 0 0 2 52 / 76
wyniki spotkań - II liga mężczyzn - grupa 2 2022/2023
  123456789101112
1.  AZS Fahrenheit Gdańsk
 
2.  BSMS Bartoszyce
 
3.  Czarni Olecko
 
4.  KU AZS UKW Bydgoszcz
 
5.  MKS Handball Czersk
 
6.  MMTS II Kwidzyn
 
7.  Pogoń Handball Szczecin
 
8.  Sambor Latocha Agropom Tczew
 
9.  SMS ZPRP II Kwidzyn
 
10.  Szczypiorniak II Olsztyn
 
11.  UKS Jedynka Kodo Morąg
 
12.  Wybrzeże II Gdańsk
 
terminarz - II liga mężczyzn - grupa 2 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Sambor Latocha Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg 38 - 29 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk 37 - 33 0 0 0
Czarni Olecko - MMTS II Kwidzyn 18 - 47 0 0 0
Pogoń Handball Szczecin - AZS Fahrenheit Gdańsk 32 - 28 0 0 0
SMS ZPRP II Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 36 - 20 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - Wybrzeże II Gdańsk 22 - 39 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
MMTS II Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 20 - 27 0 0 0
MKS Handball Czersk - Sambor Latocha Agropom Tczew 20 - 31 0 0 0
UKS Jedynka Kodo Morąg - Szczypiorniak II Olsztyn 37 - 23 0 0 0
Czarni Olecko - KU AZS UKW Bydgoszcz 28 - 41 0 0 0
AZS Fahrenheit Gdańsk - SMS ZPRP II Kwidzyn 25 - 28 0 0 0
Wybrzeże II Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 29 - 32 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
KU AZS UKW Bydgoszcz - MMTS II Kwidzyn 32 - 27 0 0 0
SMS ZPRP II Kwidzyn - Wybrzeże II Gdańsk 33 - 31 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - Czarni Olecko 41 - 21 0 0 0
Pogoń Handball Szczecin - UKS Jedynka Kodo Morąg 29 - 33 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - MKS Handball Czersk 16 - 37 0 0 0
BSMS Bartoszyce - AZS Fahrenheit Gdańsk 25 - 27 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
MKS Handball Czersk - Pogoń Handball Szczecin 31 - 32 0 0 0
Czarni Olecko - Szczypiorniak II Olsztyn 39 - 29 0 0 0
MMTS II Kwidzyn - AZS Fahrenheit Gdańsk 25 - 22 0 0 0
Wybrzeże II Gdańsk - BSMS Bartoszyce 32 - 34 0 0 0
UKS Jedynka Kodo Morąg - SMS ZPRP II Kwidzyn 36 - 25 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Latocha Agropom Tczew 35 - 32 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk 38 - 28 0 0 0
AZS Fahrenheit Gdańsk - Wybrzeże II Gdańsk 32 - 42 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 23 - 44 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - MMTS II Kwidzyn 35 - 29 0 0 0
Pogoń Handball Szczecin - Czarni Olecko 42 - 24 0 0 0
BSMS Bartoszyce - UKS Jedynka Kodo Morąg 26 - 29 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
KU AZS UKW Bydgoszcz - Pogoń Handball Szczecin 40 - 40 0 0 0
MMTS II Kwidzyn - Wybrzeże II Gdańsk 31 - 23 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - Szczypiorniak II Olsztyn 45 - 25 0 0 0
MKS Handball Czersk - BSMS Bartoszyce 27 - 27 0 0 0
UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS Fahrenheit Gdańsk 37 - 15 0 0 0
Czarni Olecko - SMS ZPRP II Kwidzyn 31 - 43 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS Handball Czersk 22 - 27 0 0 0
Pogoń Handball Szczecin - Sambor Latocha Agropom Tczew 26 - 36 0 0 0
SMS ZPRP II Kwidzyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 31 - 42 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - MMTS II Kwidzyn 30 - 31 0 0 0
BSMS Bartoszyce - Czarni Olecko 33 - 20 0 0 0
Wybrzeże II Gdańsk - UKS Jedynka Kodo Morąg 36 - 36 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
MMTS II Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 18 - 24 0 0 0
MKS Handball Czersk - Wybrzeże II Gdańsk 28 - 28 0 0 0
Czarni Olecko - AZS Fahrenheit Gdańsk 27 - 29 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - Pogoń Handball Szczecin 22 - 37 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - BSMS Bartoszyce 31 - 22 0 0 0
30-11 20:00  SMS ZPRP II Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
03-12 13:00  AZS Fahrenheit Gdańsk - KU AZS UKW Bydgoszcz 0 0 0
03-12 16:00  Pogoń Handball Szczecin - MMTS II Kwidzyn 0 0 0
03-12 18:00  UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Handball Czersk 0 0 0
03-12 19:00  SMS ZPRP II Kwidzyn - Szczypiorniak II Olsztyn 0 0 0
04-12 15:00  BSMS Bartoszyce - Sambor Latocha Agropom Tczew 0 0 0
04-12 15:00  Wybrzeże II Gdańsk - Czarni Olecko 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
10-12 14:00  KU AZS UKW Bydgoszcz - Wybrzeże II Gdańsk 0 0 0
10-12 15:00  Pogoń Handball Szczecin - SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0
10-12 18:00  Czarni Olecko - UKS Jedynka Kodo Morąg 0 0 0
11-12 12:00  MMTS II Kwidzyn - MKS Handball Czersk 0 0 0
11-12 13:00  Szczypiorniak II Olsztyn - BSMS Bartoszyce 0 0 0
11-12 14:00  Sambor Latocha Agropom Tczew - AZS Fahrenheit Gdańsk 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
17-12   SMS ZPRP II Kwidzyn - MMTS II Kwidzyn 0 0 0
17-12   AZS Fahrenheit Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 0 0 0
17-12   Wybrzeże II Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 0 0 0
17-12 17:00  MKS Handball Czersk - Czarni Olecko 0 0 0
17-12 18:00  UKS Jedynka Kodo Morąg - KU AZS UKW Bydgoszcz 0 0 0
18-12 13:45  BSMS Bartoszyce - Pogoń Handball Szczecin 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
18-02   MMTS II Kwidzyn - Czarni Olecko 0 0 0
18-02   MKS Handball Czersk - KU AZS UKW Bydgoszcz 0 0 0
18-02   UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 0 0 0
18-02   Wybrzeże II Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 0 0 0
18-02   AZS Fahrenheit Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 0 0 0
18-02   BSMS Bartoszyce - SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
25-02   BSMS Bartoszyce - MMTS II Kwidzyn 0 0 0
25-02   SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS Fahrenheit Gdańsk 0 0 0
25-02   Pogoń Handball Szczecin - Wybrzeże II Gdańsk 0 0 0
25-02   Szczypiorniak II Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 0 0 0
25-02   Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk 0 0 0
25-02   KU AZS UKW Bydgoszcz - Czarni Olecko 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
04-03   MMTS II Kwidzyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 0 0 0
04-03   Czarni Olecko - Sambor Latocha Agropom Tczew 0 0 0
04-03   MKS Handball Czersk - Szczypiorniak II Olsztyn 0 0 0
04-03   UKS Jedynka Kodo Morąg - Pogoń Handball Szczecin 0 0 0
04-03   Wybrzeże II Gdańsk - SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0
04-03   AZS Fahrenheit Gdańsk - BSMS Bartoszyce 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
18-03   AZS Fahrenheit Gdańsk - MMTS II Kwidzyn 0 0 0
18-03   BSMS Bartoszyce - Wybrzeże II Gdańsk 0 0 0
18-03   SMS ZPRP II Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 0 0 0
18-03   Pogoń Handball Szczecin - MKS Handball Czersk 0 0 0
18-03   Szczypiorniak II Olsztyn - Czarni Olecko 0 0 0
18-03   Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
25-03   MMTS II Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 0 0 0
25-03   KU AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak II Olsztyn 0 0 0
25-03   Czarni Olecko - Pogoń Handball Szczecin 0 0 0
25-03   MKS Handball Czersk - SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0
25-03   UKS Jedynka Kodo Morąg - BSMS Bartoszyce 0 0 0
25-03   Wybrzeże II Gdańsk - AZS Fahrenheit Gdańsk 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
01-04   Wybrzeże II Gdańsk - MMTS II Kwidzyn 0 0 0
01-04   AZS Fahrenheit Gdańsk - UKS Jedynka Kodo Morąg 0 0 0
01-04   BSMS Bartoszyce - MKS Handball Czersk 0 0 0
01-04   SMS ZPRP II Kwidzyn - Czarni Olecko 0 0 0
01-04   Pogoń Handball Szczecin - KU AZS UKW Bydgoszcz 0 0 0
01-04   Szczypiorniak II Olsztyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
15-04   MMTS II Kwidzyn - Szczypiorniak II Olsztyn 0 0 0
15-04   Sambor Latocha Agropom Tczew - Pogoń Handball Szczecin 0 0 0
15-04   KU AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0
15-04   Czarni Olecko - BSMS Bartoszyce 0 0 0
15-04   MKS Handball Czersk - AZS Fahrenheit Gdańsk 0 0 0
15-04   UKS Jedynka Kodo Morąg - Wybrzeże II Gdańsk 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
22-04   UKS Jedynka Kodo Morąg - MMTS II Kwidzyn 0 0 0
22-04   Wybrzeże II Gdańsk - MKS Handball Czersk 0 0 0
22-04   AZS Fahrenheit Gdańsk - Czarni Olecko 0 0 0
22-04   BSMS Bartoszyce - KU AZS UKW Bydgoszcz 0 0 0
22-04   Sambor Latocha Agropom Tczew - SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0
22-04   Pogoń Handball Szczecin - Szczypiorniak II Olsztyn 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
06-05   MMTS II Kwidzyn - Pogoń Handball Szczecin 0 0 0
06-05   Szczypiorniak II Olsztyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0
06-05   Sambor Latocha Agropom Tczew - BSMS Bartoszyce 0 0 0
06-05   KU AZS UKW Bydgoszcz - AZS Fahrenheit Gdańsk 0 0 0
06-05   Czarni Olecko - Wybrzeże II Gdańsk 0 0 0
06-05   MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Morąg 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
13-05   MKS Handball Czersk - MMTS II Kwidzyn 0 0 0
13-05   UKS Jedynka Kodo Morąg - Czarni Olecko 0 0 0
13-05   Wybrzeże II Gdańsk - KU AZS UKW Bydgoszcz 0 0 0
13-05   AZS Fahrenheit Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 0 0 0
13-05   BSMS Bartoszyce - Szczypiorniak II Olsztyn 0 0 0
13-05   SMS ZPRP II Kwidzyn - Pogoń Handball Szczecin 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
20-05   MMTS II Kwidzyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0
20-05   Pogoń Handball Szczecin - BSMS Bartoszyce 0 0 0
20-05   Szczypiorniak II Olsztyn - AZS Fahrenheit Gdańsk 0 0 0
20-05   Sambor Latocha Agropom Tczew - Wybrzeże II Gdańsk 0 0 0
20-05   KU AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Morąg 0 0 0
20-05   Czarni Olecko - MKS Handball Czersk 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies