ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
terminarz - Puchar Polski ZZPN 2022/2023
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
Kłos Kamienny Jaz - Wicher Steklno 0 - 3 0 0 0
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 3 0 0 0
Victoria 95 Przecław - Dąb Dębice 0 - 12 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 1 - 0 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Wicher Brojce 4 - 0 0 0 0
Koral Mostkowo - GKS Kołbacz 0 - 3 0 0 0
Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 0 0 4
Piast Kolin - Stal Lipiany 3 - 4 0 0 0
Pionier Szczecin - Korona Stuchowo 1 - 4 0 0 0
Sparta Skalin - Sokół Pyrzyce 1 - 6 0 0 1
Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 1 - 5 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 3 - 0 0 0 0
Okręt Mirand Szczecin - Masovia Maszewo 3 - 0 0 37 0
Wicher Mierzym - Arkadia Malechowo 4 - 4 0 0 0
Orzeł Pęzino - Sparta Węgorzyno 1 - 0 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 0 - 0 0 0 0
Jantar Motortech Siemyśl - Resko Karcino 5 - 3 0 0 0
Bizon Cerkwica - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 10 0 47 0
Błonie Barwice - KS Skibno 2 - 0 0 0 0
Derby Karścino - Fala Gąski 2 - 2 0 0 0
Ikar Krosino - LZS Kowalewice 3 - 2 0 0 0
KS Gwda Wielka - Bytyń Nakielno 4 - 1 0 0 5
Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica 3 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard JS - GKS Golenice 3 - 0 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sęp Brzesko 3 - 1 0 1 0
Iskra Pomień - Mechanik Warnice 3 - 0 0 0 2
Orzeł Małkocin - Polonia Giżyn 5 - 2 0 0 0
Błękit Pniewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 4 0 0 0
Grot Gardno - Pomorzanin Cychry 1 - 2 0 0 0
Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo 2 - 2 0 0 0
Klon Krzęcin - Ina Recz 1 - 4 0 0 0
Klon Krzymów - Czarni Fiege Lubanowo 0 - 8 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Energetyk Gryfino 1 - 4 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Piast Karsko 2 - 6 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 2 - 5 0 0 1
Zjednoczeni Kurzycko - Wicher Reptowo 0 - 2 0 0 1
Korona Raduń - Sędziowie ZZPN 2 - 2 0 0 1
Drzewiarz Świerczyna - Wrzos Borne Sulinowo 2 - 4 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 1 - 2 0 0 0
Chemik II Police - Vineta II Wolin 3 - 2 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Vielgovia Szczecin 0 - 6 0 51 0
Future Szczecin - Jastrząb Łosośnica 3 - 0 0 0 0
KS Dzikowo - Błękitni Ostrowice 2 - 1 0 0 0
KS Mustang - Darłovia II Darłowo 3 - 0 0 0 1
Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica 2 - 3 0 0 2
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 0 - 3 0 0 2
Dąb Dębno JS - Wicher Przelewice 0 - 3 0 0 1
Sztorm Szczecin - OKS Center MD Goleniów 3 - 6 0 65 0
Gwardia Koszalin JS - Saturn Mielno 3 - 0 0 0 0
Darpol Barzowice - Mechanik II Iskra Kłanino 0 - 13 0 0 0
Świt II Szczecin - Czarni Szczecin 0 - 3 0 0 0
SALOS Szczecin JS - Zryw Kołbaskowo 5 - 1 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Myśla Dargomyśl 1 - 7 0 0 0
2 runda relacja fotki komentarze
Ina Recz - Energetyk Gryfino 2 - 6 0 0 0
Korona Raduń - Wicher Steklno 2 - 3 0 0 0
GKS Kołbacz - Orzeł Małkocin 1 - 1 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Dąb Dębice 2 - 3 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 1 - 3 0 1 0
Pomorzanin Cychry - Sokół Pyrzyce 2 - 4 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Pomorzanin Przybiernów 3 - 0 0 0 0
Promień Mosty - Tanowia Tanowo 2 - 4 0 0 0
Wspólni Różewo - KS Gwda Wielka 0 - 0 0 0 1
KS Dzikowo - Wrzos Borne Sulinowo 4 - 2 0 0 0
Mechanik II Iskra Kłanino - Arkadia Malechowo 5 - 4 0 0 0
Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 1 - 5 0 0 0
Future Szczecin - Czarni Szczecin 2 - 4 0 0 0
Jantar Motortech Siemyśl - Błonie Barwice 3 - 2 0 0 0
Derby Karścino - Strong Zielenica 0 - 3 0 0 1
Okręt Mirand Szczecin - Korona Stuchowo 3 - 0 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 0 0 1
Grot Gorawino - KS Mustang 5 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - Stal Lipiany 3 - 3 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 2 - 2 0 0 0
Ina Stradzewo - Iskra Pomień 5 - 2 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Wicher Reptowo 4 - 0 0 0 0
SALOS Szczecin JS - Chemik II Police 3 - 2 0 0 0
Gwardia Koszalin JS - Ikar Krosino 0 - 0 0 0 0
Płomień Lisowo - Piast Karsko 1 - 5 0 60 0
Błękitni Stargard JS - Czarni Fiege Lubanowo 6 - 0 0 0 0
3 runda relacja fotki komentarze
Wicher Przelewice - Unia Dolice 1 - 5 0 0 0
Dąb Dębice - Orzeł Małkocin 4 - 1 0 0 0
Tanowia Tanowo - Kłos Pełczyce 3 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard JS - Gryf Kamień Pomorski 3 - 5 0 0 0
Czcibor Cedynia - Arkonia Szczecin 0 - 5 0 0 0
Energetyk Gryfino - Łabędź Widuchowa 1 - 2 0 0 0
Ina Goleniów - Sparta Gryfice 3 - 2 0 37 0
Ina Stradzewo - Orzeł Bierzwnik 1 - 3 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Jantar Dziwnów 5 - 1 0 64 1
Kluczevia II Stargard - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 1
Mewa Resko - Zorza Dobrzany 2 - 5 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 1
Orzeł Pęzino - Iskra Golczewo 0 - 7 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 4 - 4 0 0 2
Piast Karsko - Iskra Banie 5 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 3 - 0 0 0 0
SALOS Szczecin JS - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 0
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 1 - 3 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 4 - 2 0 0 1
Pogoń Barlinek - Stal Szczecin 0 - 2 0 0 0
Czarni Szczecin - Odra Chojna 1 - 2 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 0 0 0 1
Osadnik Myślibórz - KP Przecław 6 - 4 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Grzędzice 5 - 1 0 0 0
Okręt Mirand Szczecin - Ogniwo Babinek 5 - 0 0 0 0
Wicher Steklno - Rurzyca Nawodna 5 - 0 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra 4 - 4 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 3 - 1 0 0 1
Drawa Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 2 - 1 0 0 1
Gryf Polanów - KS Sieciemin 2 - 2 0 0 0
Jantar Motortech Siemyśl - Astra Ustronie Morskie 0 - 4 0 1 0
KS Dzikowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 5 0 1 2
Lech Czaplinek - Sokół Suliszewo 3 - 0 0 0 1
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrześnica 3 - 0 0 0 0
Santos Kłębowiec - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 0 4
MKS Sokół Karlino - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 2 0 0 0
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 1
Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 - 1 0 31 3
Victoria Sianów - Płomień Myślino 6 - 0 0 32 0
Wspólni Różewo - Orzeł Łubowo 3 - 0 0 0 1
Grot Gorawino - GKS Manowo 0 - 6 0 0 0
Vimobilia Będzino - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca 4 - 1 0 55 1
14-09 17:30  Mechanik Bobolice - Iskra Białogard  
Mechanik II Iskra Kłanino - Iskra Białogard 2 - 1 0 0 1
Gwardia Koszalin JS - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 2 0 0 1
4 runda relacja fotki komentarze
Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 1
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin 0 - 5 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Gryf Kamień Pomorski 0 - 5 0 37 1
Piast Karsko - Orzeł Bierzwnik 3 - 0 0 0 0
SALOS Szczecin JS - Ehrle Dobra 6 - 3 0 0 0
Tanowia Tanowo - Osadnik Myślibórz 5 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Zorza Dobrzany 3 - 0 0 0 0
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 1 - 2 0 1 0
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 0 0 1
Dąb Dębice - Ina Goleniów 0 - 7 0 0 1
Okręt Mirand Szczecin - Myśla Dargomyśl 4 - 1 0 0 0
Wicher Steklno - Unia Dolice 3 - 3 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pomorskie - MKP Szczecinek 0 - 3 0 0 0
Mechanik II Iskra Kłanino - Wieża Postomino 0 - 3 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - Olimp Gościno 0 - 3 0 0 1
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 0 0 0
GKS Manowo - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 0 6
Astra Ustronie Morskie - Gwardia Koszalin 1 - 5 0 0 0
Wspólni Różewo - Orzeł Wałcz 0 - 1 0 0 0
Gwardia Koszalin JS - Vimobilia Będzino 1 - 2 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno 5 - 1 0 0 1
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 4 - 1 0 0 0
Gryf Polanów - Victoria Sianów 2 - 2 0 0 0
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 4 0 0 0
5 runda relacja fotki komentarze
OKS Center MD Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 4 - 6 0 0 0
A.P. Gavia Choszczno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 3 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 6 - 6 0 0 2
Arkonia Szczecin - Flota Świnoujście 4 - 9 1 38 1
Tanowia Tanowo - Dąb Dębno 1 - 4 0 0 6
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 0 1
Odra Chojna - Hutnik Szczecin 3 - 2 0 0 0
Iskra Golczewo - Chemik Police 1 - 1 0 0 0
Ina Goleniów - Biali Sądów 4 - 1 0 0 2
Okręt Mirand Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 5 0 0 0
Piast Karsko - Iskierka Szczecin 2 - 12 0 0 1
SALOS Szczecin JS - Unia Dolice 5 - 3 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
7 » Kamil Drygas odchodzi z »
1 » Adam Frączczak wraca do »
1 » Orzeł Małkocin poszukuj »
1 » Robert Żywulski piłkarz »
mecze:
8 » Widzew Łódź-Pogoń Szcze »
1 » BKS Bostik Bielsko-Biał »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » Grot Budowlani Łódź-IŁ  »
1 » PGE Spójnia Stargard-Le »
1 » Weegree AZS Politechnik »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » Volley Wrocław-IŁ Capit »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
gosc1122 royal447
tkow
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3037
• imprez: 143338
• newsów: 76981
• użytkowników: 80317
• komentarzy: 1151691
• zdjęć: 861965
• relacji: 40134
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies