ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - A klasa gr. 7 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpo¶rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Arkadia Malechowo 24 47 15 2 7 75 / 43 8 2 2 38 / 20 7 0 5 37 / 23
2.  Wrzos Wrzosowo 24 46 15 1 8 53 / 46 8 0 4 28 / 16 7 1 4 25 / 30
3.  Strong Zielenica 24 42 12 6 6 57 / 37 9 0 3 37 / 18 3 6 3 20 / 19
4.  Mechanik II Iskra Kłanino 24 41 13 2 9 53 / 33 5 1 6 20 / 16 8 1 3 33 / 17
5.  Błękitni Stary Jarosław 24 39 11 6 7 36 / 39 6 4 2 19 / 10 5 2 5 17 / 29
6.  Darłovia II Darłowo 24 38 12 2 10 82 / 37 8 2 2 64 / 10 4 0 8 18 / 27
7.  LZS Kowalewice 24 34 10 4 10 54 / 45 6 2 4 35 / 22 4 2 6 19 / 23 2 3 1 0 1 6 / 3
8.  KS Skibno 24 34 9 7 8 52 / 48 6 4 2 37 / 18 3 3 6 15 / 30 2 3 1 0 1 3 / 6
9.  Passat Bukowo Morskie 24 29 8 5 11 44 / 51 4 1 7 20 / 22 4 4 4 24 / 29 2 3 1 0 1 5 / 5
10.  Hajka Zegrze Pomorskie 24 29 9 2 13 48 / 86 4 1 7 26 / 33 5 1 6 22 / 53 2 3 1 0 1 5 / 5
11.  Wicher Mierzym 24 28 8 4 12 55 / 62 4 2 6 35 / 39 4 2 6 20 / 23
12.  Fala G±ski 24 26 8 2 14 43 / 68 4 2 6 22 / 29 4 0 8 21 / 39
13.  Saturn Mielno 24 12 3 3 18 22 / 79 2 2 8 11 / 29 1 1 10 11 / 50
• Gryf Dobrowo wycofał się po rundzie jesiennej
wyniki spotkań - A klasa gr. 7 2022/2023
  12345678910111213
1.  Arkadia Malechowo
 
2.  Błękitni Stary Jarosław
 
3.  Darłovia II Darłowo
 
4.  Fala G±ski
 
5.  Hajka Zegrze Pomorskie
 
6.  LZS Kowalewice
 
7.  Mechanik II Iskra Kłanino
 
8.  Passat Bukowo Morskie
 
9.  Saturn Mielno
 
10.  Strong Zielenica
 
11.  Victoria II - KS Skibno
 
12.  Wicher Mierzym
 
13.  Wrzos Wrzosowo
 
terminarz - A klasa gr. 7 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrzosowo - Passat Bukowo Morskie 3 - 2 0 0 1
Arkadia Malechowo - Wicher Mierzym 1 - 3 0 0 1
Victoria II - KS Skibno - Darłovia II Darłowo 3 - 1 0 0 0
Mechanik II Iskra Kłanino - Fala G±ski 0 - 1 0 0 3
LZS Kowalewice - Saturn Mielno 7 - 0 0 0 9
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 - 0 0 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - Wrzos Wrzosowo 3 - 4 0 0 3
Fala G±ski - Błękitni Stary Jarosław 1 - 3 0 0 2
Arkadia Malechowo - LZS Kowalewice 4 - 3 0 0 1
Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 3 0 0 12
Victoria II - KS Skibno - Saturn Mielno 7 - 0 0 0 9
Darłovia II Darłowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1 - 2 0 0 2
3 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrzosowo - Fala G±ski 2 - 1 0 0 13
LZS Kowalewice - Wicher Mierzym 3 - 2 0 0 4
Błękitni Stary Jarosław - Darłovia II Darłowo 3 - 1 0 0 5
Victoria II - KS Skibno - Arkadia Malechowo 0 - 6 0 0 5
Mechanik II Iskra Kłanino - Saturn Mielno 3 - 0 0 0 3
Hajka Zegrze Pomorskie - Passat Bukowo Morskie 2 - 4 0 0 6
4 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 0 - 0 0 0 5
Strong Zielenica - Hajka Zegrze Pomorskie 9 - 0 0 0 11
Arkadia Malechowo - Mechanik II Iskra Kłanino 4 - 2 0 0 2
Wicher Mierzym - Passat Bukowo Morskie 3 - 3 0 0 11
Darłovia II Darłowo - Wrzos Wrzosowo 8 - 0 0 0 16
LZS Kowalewice - Victoria II - KS Skibno 5 - 1 0 0 5
5 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrzosowo - Saturn Mielno 3 - 0 0 0 13
Mechanik II Iskra Kłanino - LZS Kowalewice 2 - 3 0 0 3
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 0 - 3 0 0 5
Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo 2 - 1 0 8 5
Victoria II - KS Skibno - Wicher Mierzym 1 - 1 0 0 5
Hajka Zegrze Pomorskie - Fala G±ski 2 - 7 0 0 9
6 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 4 - 2 0 0 19
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 0 0 2
Darłovia II Darłowo - Hajka Zegrze Pomorskie 20 - 1 0 0 16
Victoria II - KS Skibno - Mechanik II Iskra Kłanino 3 - 1 0 0 5
Wicher Mierzym - Strong Zielenica 2 - 2 0 0 2
Fala G±ski - Passat Bukowo Morskie 0 - 1 0 0 9
7 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice 7 - 0 0 0 24
Strong Zielenica - Fala G±ski 2 - 1 0 0 2
Passat Bukowo Morskie - Darłovia II Darłowo 2 - 0 0 0 2
Hajka Zegrze Pomorskie - Saturn Mielno 1 - 3 0 0 5
Mechanik II Iskra Kłanino - Wicher Mierzym 0 - 3 0 0 1
Błękitni Stary Jarosław - Victoria II - KS Skibno 2 - 2 0 0 4
8 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Hajka Zegrze Pomorskie 4 - 0 0 0 0
Saturn Mielno - Passat Bukowo Morskie 0 - 6 0 0 11
Mechanik II Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław 6 - 0 0 0 6
Wicher Mierzym - Fala G±ski 5 - 4 0 0 1
Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica 7 - 0 0 0 7
Victoria II - KS Skibno - Wrzos Wrzosowo 5 - 1 0 0 18
9 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrzosowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1 - 3 0 0 6
Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 2 - 4 0 0 8
Fala G±ski - Darłovia II Darłowo 3 - 4 0 0 0
Strong Zielenica - Saturn Mielno 5 - 3 0 0 1
Hajka Zegrze Pomorskie - LZS Kowalewice 0 - 5 0 0 2
Błękitni Stary Jarosław - Wicher Mierzym 1 - 0 0 0 3
10 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 1 - 1 0 0 10
Saturn Mielno - Fala G±ski 2 - 3 0 0 0
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 2 - 3 0 0 3
Arkadia Malechowo - Strong Zielenica 1 - 1 0 0 8
Wicher Mierzym - Darłovia II Darłowo 4 - 1 0 0 1
Victoria II - KS Skibno - Hajka Zegrze Pomorskie 11 - 1 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrzosowo - Wicher Mierzym 3 - 2 0 0 1
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 - 1 0 0 1
Passat Bukowo Morskie - Victoria II - KS Skibno 0 - 2 0 0 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Mechanik II Iskra Kłanino 3 - 6 0 0 8
Darłovia II Darłowo - Saturn Mielno 8 - 0 0 0 0
Fala G±ski - Arkadia Malechowo 2 - 7 0 0 8
12 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Kowalewice - Fala G±ski 9 - 1 0 0 0
Arkadia Malechowo - Darłovia II Darłowo 2 - 1 0 0 0
Błękitni Stary Jarosław - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 0 0 0 1
Mechanik II Iskra Kłanino - Passat Bukowo Morskie 0 - 0 0 0 3
Wicher Mierzym - Saturn Mielno 8 - 2 0 0 0
Victoria II - KS Skibno - Strong Zielenica 1 - 1 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia II Darłowo - LZS Kowalewice 1 - 1 0 0 8
Saturn Mielno - Arkadia Malechowo 1 - 2 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 4 - 1 0 0 2
Strong Zielenica - Mechanik II Iskra Kłanino 0 - 4 0 0 10
Fala G±ski - Victoria II - KS Skibno 3 - 0 0 0 3
Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 0 0 7
14 kolejka relacja fotki komentarze
Fala G±ski - Mechanik II Iskra Kłanino 0 - 4 0 0 0
Darłovia II Darłowo - Victoria II - KS Skibno 0 - 1 0 0 2
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 0 6
Wicher Mierzym - Arkadia Malechowo 1 - 6 0 0 2
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo 1 - 3 0 0 4
Saturn Mielno - LZS Kowalewice 0 - 2 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo 4 - 3 0 0 2
Mechanik II Iskra Kłanino - Darłovia II Darłowo 2 - 0 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym 2 - 2 0 0 4
Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica 2 - 1 0 0 0
Błękitni Stary Jarosław - Fala G±ski 2 - 0 0 0 2
Saturn Mielno - Victoria II - KS Skibno 2 - 2 0 0 6
16 kolejka relacja fotki komentarze
Saturn Mielno - Mechanik II Iskra Kłanino 2 - 1 0 0 1
Fala G±ski - Wrzos Wrzosowo 2 - 3 0 0 17
Wicher Mierzym - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 1
Darłovia II Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 1 - 1 0 0 2
Passat Bukowo Morskie - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 3 0 0 1
Arkadia Malechowo - Victoria II - KS Skibno 2 - 2 0 0 1
17 kolejka relacja fotki komentarze
Saturn Mielno - Błękitni Stary Jarosław 0 - 1 0 0 3
Wrzos Wrzosowo - Darłovia II Darłowo 3 - 1 0 0 6
Hajka Zegrze Pomorskie - Strong Zielenica 3 - 2 0 0 4
Victoria II - KS Skibno - LZS Kowalewice 2 - 1 0 0 2
Passat Bukowo Morskie - Wicher Mierzym 2 - 3 0 0 0
Mechanik II Iskra Kłanino - Arkadia Malechowo 0 - 1 0 0 3
18 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - Passat Bukowo Morskie 1 - 2 0 0 4
LZS Kowalewice - Mechanik II Iskra Kłanino 0 - 1 0 0 4
Fala G±ski - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 2 0 0 0
Wicher Mierzym - Victoria II - KS Skibno 4 - 5 0 0 2
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 0 - 1 0 0 6
Saturn Mielno - Wrzos Wrzosowo 1 - 0 0 0 3
19 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - Wicher Mierzym 4 - 0 0 3 2
Hajka Zegrze Pomorskie - Darłovia II Darłowo 1 - 2 0 0 1
Mechanik II Iskra Kłanino - Victoria II - KS Skibno 3 - 0 0 0 2
Passat Bukowo Morskie - Fala G±ski 4 - 0 0 0 2
Wrzos Wrzosowo - Arkadia Malechowo 2 - 4 0 0 8
Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 - 0 0 0 5
20 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo 2 - 2 0 0 7
Saturn Mielno - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 7 0 0 2
Fala G±ski - Strong Zielenica 1 - 1 0 0 0
Victoria II - KS Skibno - Błękitni Stary Jarosław 2 - 2 0 0 2
Wicher Mierzym - Mechanik II Iskra Kłanino 1 - 5 0 0 0
Darłovia II Darłowo - Passat Bukowo Morskie 7 - 1 0 0 2
21 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - Darłovia II Darłowo 3 - 2 0 0 4
Wrzos Wrzosowo - Victoria II - KS Skibno 2 - 0 0 0 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Arkadia Malechowo 1 - 0 0 0 10
Passat Bukowo Morskie - Saturn Mielno 2 - 0 0 0 3
Błękitni Stary Jarosław - Mechanik II Iskra Kłanino 0 - 2 0 0 0
Fala G±ski - Wicher Mierzym 3 - 2 0 0 2
22 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Kowalewice - Hajka Zegrze Pomorskie 0 - 3 0 0 14
Saturn Mielno - Strong Zielenica 1 - 1 0 0 0
Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 6 - 2 0 0 2
Wicher Mierzym - Błękitni Stary Jarosław 3 - 4 0 0 4
Darłovia II Darłowo - Fala G±ski 3 - 0 0 0 1
Mechanik II Iskra Kłanino - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 0 0 4
23 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia II Darłowo - Wicher Mierzym 3 - 0 0 0 6
Fala G±ski - Saturn Mielno 3 - 1 0 0 0
Strong Zielenica - Arkadia Malechowo 3 - 0 0 0 14
Hajka Zegrze Pomorskie - Victoria II - KS Skibno 4 - 0 0 0 11
Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław 0 - 1 0 0 9
Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice 0 - 1 0 0 3
24 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Kowalewice - Strong Zielenica 0 - 3 0 3 4
Saturn Mielno - Darłovia II Darłowo 1 - 2 0 0 0
Victoria II - KS Skibno - Passat Bukowo Morskie 1 - 1 0 0 0
Arkadia Malechowo - Fala G±ski 7 - 1 0 0 3
Mechanik II Iskra Kłanino - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 1 0 0 38
Wicher Mierzym - Wrzos Wrzosowo 0 - 3 0 0 2
25 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia II Darłowo - Arkadia Malechowo 5 - 3 0 0 20
Saturn Mielno - Wicher Mierzym 0 - 2 0 0 0
Strong Zielenica - Victoria II - KS Skibno 3 - 0 0 0 1
Passat Bukowo Morskie - Mechanik II Iskra Kłanino 2 - 2 0 0 6
Fala G±ski - LZS Kowalewice 2 - 1 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Stary Jarosław 6 - 0 0 0 3
26 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrzosowo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 - 1 0 0 38
LZS Kowalewice - Darłovia II Darłowo 0 - 3 0 0 1
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 5 - 1 0 0 1
Victoria II - KS Skibno - Fala G±ski 1 - 2 0 0 0
Arkadia Malechowo - Saturn Mielno 3 - 2 0 0 12
Mechanik II Iskra Kłanino - Strong Zielenica 1 - 5 0 0 5
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
3 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » D±b Dębno-Błękitni II S »
2 » D±b Dębno-Pogoń ¦wiebod »
2 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
1 » Olimp Złocieniec-¦wiato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
go¶ci: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152673
• newsów: 78310
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177671
• zdjęć: 903822
• relacji: 40702
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies