ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A klasa gr. 4 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Energetyk Gryfino 12 34 11 1 0 51 / 12 5 1 0 25 / 5 6 0 0 26 / 7
2.  Zryw Kołbaskowo 12 30 10 0 2 38 / 13 4 0 1 14 / 8 6 0 1 24 / 5
3.  GKS Kołbacz 12 27 9 0 3 42 / 18 6 0 1 32 / 12 3 0 2 10 / 6
4.  Tanowia Tanowo 12 22 7 1 4 54 / 35 4 1 1 34 / 17 3 0 3 20 / 18
5.  Odrzanka Radziszewo 12 21 6 3 3 27 / 17 4 0 3 16 / 12 2 3 0 11 / 5
6.  Chemik II Police 12 20 6 2 4 27 / 18 4 0 2 13 / 8 2 2 2 14 / 10
7.  Czarni Szczecin 12 19 5 4 3 25 / 25 0 1 0 1 / 1 5 3 3 24 / 24
8.  Wołczkowo-Bezrzecze 12 17 5 2 5 33 / 28 2 1 2 13 / 14 3 1 3 20 / 14
9.  Grot Gardno 12 14 4 2 6 36 / 36 4 0 4 28 / 22 0 2 2 8 / 14
10.  Czarni Fiege Lubanowo 12 11 3 2 7 25 / 37 2 2 4 17 / 19 1 0 3 8 / 18 1 0 0 0 1 2 / 3
11.  Wicher Steklno 12 11 3 2 7 22 / 37 1 2 3 13 / 20 2 0 4 9 / 17 1 3 1 0 0 3 / 2
12.  Vielgovia Szczecin 12 8 2 2 8 8 / 28 1 2 3 2 / 7 1 0 5 6 / 21
13.  Sztorm Szczecin 12 4 1 1 10 10 / 46 1 1 4 6 / 20 0 0 6 4 / 26
14.  Unia Swochowo 12 3 1 0 11 16 / 64 1 0 6 8 / 27 0 0 5 8 / 37
wyniki spotkań - A klasa gr. 4 2022/2023
  1234567891011121314
1.  Chemik II Police
 
2.  Czarni Fiege Lubanowo
 
3.  Czarni Szczecin
 
4.  Energetyk Gryfino
 
5.  GKS Kołbacz
 
6.  Grot Gardno
 
7.  Odrzanka Radziszewo
 
8.  Sztorm Szczecin
 
9.  Tanowia Tanowo
 
10.  Unia Swochowo
 
11.  Vielgovia Szczecin
 
12.  Wicher Steklno
 
13.  Wołczkowo-Bezrzecze
 
14.  Zryw Kołbaskowo
 
terminarz - A klasa gr. 4 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Energetyk Gryfino 0 - 3 0 1 2
Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 1 0 0 0
Czarni Fiege Lubanowo - Vielgovia Szczecin 4 - 0 0 0 0
Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo 1 - 5 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno 2 - 0 0 0 1
Grot Gardno - Tanowia Tanowo 8 - 2 0 0 1
Sztorm Szczecin - Czarni Szczecin 0 - 4 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 0 - 1 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - GKS Kołbacz 2 - 4 0 0 1
Energetyk Gryfino - Sztorm Szczecin 7 - 1 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 4 - 1 0 0 1
Zryw Kołbaskowo - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 2 0 0 0
Tanowia Tanowo - Unia Swochowo 13 - 2 0 0 0
Wicher Steklno - Czarni Szczecin 1 - 1 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 0 - 2 0 0 0
Czarni Fiege Lubanowo - Tanowia Tanowo 1 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino - Czarni Szczecin 8 - 0 0 0 2
Unia Swochowo - Odrzanka Radziszewo 1 - 5 0 0 0
GKS Kołbacz - Vielgovia Szczecin 7 - 1 0 1 0
Grot Gardno - Wicher Steklno 0 - 2 0 0 0
Sztorm Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 3 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Zryw Kołbaskowo - GKS Kołbacz 2 - 1 0 0 1
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Szczecin 2 - 3 0 0 0
Wicher Steklno - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 4
Odrzanka Radziszewo - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 0 0 0 0
Grot Gardno - Unia Swochowo 12 - 2 0 89 0
Vielgovia Szczecin - Sztorm Szczecin 1 - 0 0 58 0
Tanowia Tanowo - Chemik II Police 4 - 3 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Wołczkowo-Bezrzecze 3 - 1 0 0 2
Czarni Fiege Lubanowo - Grot Gardno 2 - 2 0 84 0
Unia Swochowo - Wicher Steklno 3 - 0 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Czarni Szczecin 0 - 0 0 0 0
Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo 1 - 3 0 0 1
GKS Kołbacz - Tanowia Tanowo 4 - 3 0 1 1
Sztorm Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 - 4 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Grot Gardno - Chemik II Police 2 - 1 0 0 0
Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 5 0 0 0
Wicher Steklno - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 5 0 0 0
Zryw Kołbaskowo - Czarni Szczecin 6 - 0 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 3 0 0 11
Tanowia Tanowo - Sztorm Szczecin 8 - 0 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - GKS Kołbacz 1 - 2 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 2 - 1 0 0 0
Energetyk Gryfino - Zryw Kołbaskowo 2 - 1 0 62 7
GKS Kołbacz - Grot Gardno 4 - 1 0 1 2
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Steklno 2 - 3 0 0 0
Tanowia Tanowo - Czarni Szczecin 3 - 3 0 0 0
Chemik II Police - Unia Swochowo 4 - 1 0 0 0
Sztorm Szczecin - Odrzanka Radziszewo 2 - 2 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 0 0 0 0
Czarni Fiege Lubanowo - Chemik II Police 3 - 3 0 0 0
Unia Swochowo - GKS Kołbacz 0 - 3 0 0 1
Wicher Steklno - Vielgovia Szczecin 4 - 0 0 0 0
Grot Gardno - Sztorm Szczecin 4 - 2 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Czarni Szczecin 3 - 1 0 0 0
Tanowia Tanowo - Energetyk Gryfino 2 - 7 0 0 7
9 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Czarni Fiege Lubanowo 9 - 1 0 1 1
Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 3 - 2 0 0 10
Energetyk Gryfino - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 0 0 1
Grot Gardno - Czarni Szczecin 0 - 4 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 - 3 0 0 0
Chemik II Police - Wicher Steklno 5 - 1 0 0 0
Sztorm Szczecin - Unia Swochowo 4 - 2 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Grot Gardno - Energetyk Gryfino 2 - 7 0 0 6
Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 4 - 2 0 0 2
Czarni Fiege Lubanowo - Sztorm Szczecin 3 - 1 0 0 0
Unia Swochowo - Czarni Szczecin 0 - 5 0 0 0
Chemik II Police - GKS Kołbacz 1 - 0 0 0 2
Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 6 0 0 5
Wicher Steklno - Zryw Kołbaskowo 1 - 7 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo 1 - 5 0 0 0
Energetyk Gryfino - Unia Swochowo 4 - 1 0 0 4
GKS Kołbacz - Wicher Steklno 5 - 3 0 1 2
Czarni Fiege Lubanowo - Czarni Szczecin 1 - 3 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo 0 - 0 0 0 0
Sztorm Szczecin - Chemik II Police 0 - 5 0 0 1
Wołczkowo-Bezrzecze - Grot Gardno 4 - 4 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Szczecin - Chemik II Police 1 - 1 0 0 0
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 0 - 2 0 0 0
Czarni Fiege Lubanowo - Energetyk Gryfino 1 - 4 0 0 0
GKS Kołbacz - Sztorm Szczecin 3 - 0 0 1 1
Unia Swochowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 4 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo 1 - 2 0 0 1
Wicher Steklno - Tanowia Tanowo 1 - 5 0 0 2
13 kolejka relacja fotki komentarze
19-11 11:00  Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno 0 0 0
19-11 14:00  Energetyk Gryfino - Chemik II Police 0 0 0
19-11 14:00  Vielgovia Szczecin - Unia Swochowo 0 0 0
19-11 14:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
19-11 14:00  Czarni Szczecin - GKS Kołbacz 0 0 1
20-11 13:00  Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 0 0 1
20-11 18:00  Sztorm Szczecin - Wicher Steklno 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
11-03   Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 0 0 0
11-03   Energetyk Gryfino - GKS Kołbacz 0 0 0
11-03   Zryw Kołbaskowo - Unia Swochowo 0 0 0
11-03   Czarni Szczecin - Sztorm Szczecin 0 0 0
11-03   Vielgovia Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
11-03   Tanowia Tanowo - Grot Gardno 0 0 0
11-03   Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
18-03   Unia Swochowo - Tanowia Tanowo 0 0 0
18-03   GKS Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
18-03   Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
18-03   Czarni Szczecin - Wicher Steklno 0 0 0
18-03   Czarni Fiege Lubanowo - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
18-03 16:00  Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 0 0 0
19-03 18:00  Sztorm Szczecin - Energetyk Gryfino 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
25-03   Wołczkowo-Bezrzecze - Sztorm Szczecin 0 0 0
25-03   Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police 0 0 0
25-03   Czarni Szczecin - Energetyk Gryfino 0 0 0
25-03   Vielgovia Szczecin - GKS Kołbacz 0 0 0
25-03   Tanowia Tanowo - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
25-03   Wicher Steklno - Grot Gardno 0 0 0
25-03   Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
01-04   Unia Swochowo - Grot Gardno 0 0 0
01-04   GKS Kołbacz - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
01-04   Chemik II Police - Tanowia Tanowo 0 0 0
01-04   Sztorm Szczecin - Vielgovia Szczecin 0 0 0
01-04   Energetyk Gryfino - Wicher Steklno 0 0 0
01-04   Czarni Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
01-04   Czarni Fiege Lubanowo - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
15-04   Wołczkowo-Bezrzecze - Energetyk Gryfino 0 0 0
15-04   Zryw Kołbaskowo - Sztorm Szczecin 0 0 0
15-04   Grot Gardno - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
15-04   Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin 0 0 0
15-04   Tanowia Tanowo - GKS Kołbacz 0 0 0
15-04   Wicher Steklno - Unia Swochowo 0 0 0
15-04   Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
22-04   GKS Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
22-04   Wołczkowo-Bezrzecze - Wicher Steklno 0 0 0
22-04   Chemik II Police - Grot Gardno 0 0 0
22-04   Sztorm Szczecin - Tanowia Tanowo 0 0 0
22-04   Energetyk Gryfino - Vielgovia Szczecin 0 0 0
22-04   Czarni Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
22-04   Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
29-04   Unia Swochowo - Chemik II Police 0 0 0
29-04   Zryw Kołbaskowo - Energetyk Gryfino 0 0 0
29-04   Grot Gardno - GKS Kołbacz 0 0 0
29-04   Czarni Szczecin - Tanowia Tanowo 0 0 0
29-04   Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
29-04   Wicher Steklno - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
29-04   Odrzanka Radziszewo - Sztorm Szczecin 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
06-05   GKS Kołbacz - Unia Swochowo 0 0 0
06-05   Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
06-05   Chemik II Police - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
06-05   Sztorm Szczecin - Grot Gardno 0 0 0
06-05   Energetyk Gryfino - Tanowia Tanowo 0 0 0
06-05   Czarni Szczecin - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
06-05   Vielgovia Szczecin - Wicher Steklno 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
13-05   Unia Swochowo - Sztorm Szczecin 0 0 0
13-05   Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 0 0 0
13-05   Czarni Szczecin - Grot Gardno 0 0 0
13-05   Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
13-05   Czarni Fiege Lubanowo - GKS Kołbacz 0 0 0
13-05   Wicher Steklno - Chemik II Police 0 0 0
13-05   Odrzanka Radziszewo - Energetyk Gryfino 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
20-05   GKS Kołbacz - Chemik II Police 0 0 0
20-05   Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
20-05   Sztorm Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
20-05   Energetyk Gryfino - Grot Gardno 0 0 0
20-05   Zryw Kołbaskowo - Wicher Steklno 0 0 0
20-05   Czarni Szczecin - Unia Swochowo 0 0 0
20-05   Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
27-05   Unia Swochowo - Energetyk Gryfino 0 0 0
27-05   Chemik II Police - Sztorm Szczecin 0 0 0
27-05   Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
27-05   Czarni Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
27-05   Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
27-05   Wicher Steklno - GKS Kołbacz 0 0 0
27-05   Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
03-06   Wołczkowo-Bezrzecze - Unia Swochowo 0 0 0
03-06   Chemik II Police - Czarni Szczecin 0 0 0
03-06   Sztorm Szczecin - GKS Kołbacz 0 0 0
03-06   Energetyk Gryfino - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
03-06   Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
03-06   Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 0 0 0
03-06   Tanowia Tanowo - Wicher Steklno 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
11-06 16:00  Unia Swochowo - Vielgovia Szczecin 0 0 0
11-06 16:00  GKS Kołbacz - Czarni Szczecin 0 0 0
11-06 16:00  Chemik II Police - Energetyk Gryfino 0 0 0
11-06 16:00  Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
11-06 16:00  Czarni Fiege Lubanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
11-06 16:00  Wicher Steklno - Sztorm Szczecin 0 0 0
11-06 16:00  Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Lekcja futbolu. Śląsk o »
1 » Adam Nagórski wraca do  »
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
1 » Luis Mata opuszcza Pogo »
mecze:
13 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
7 » Jagiellonia Białystok-P »
5 » Dąb Dębno-Gwardia Kosza »
5 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » KS Mustang-Saturn Mieln »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » Świt Szczecin-Dąb Dębno
1 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
1 » Sensation Kotwica Koło »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
andrzeja3
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143390
• newsów: 77012
• użytkowników: 80320
• komentarzy: 1151744
• zdjęć: 862327
• relacji: 40145
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies