ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A klasa gr. 1 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Hanza Goleniów 13 32 10 2 1 42 / 14 5 1 0 23 / 4 5 1 1 19 / 10
2.  Wicher Brojce 12 30 9 3 0 34 / 12 4 3 0 16 / 8 5 0 0 18 / 4
3.  Vineta II Wolin 12 29 9 2 1 59 / 17 4 1 0 27 / 6 5 1 1 32 / 11 2 2 0 2 0 3 / 3
4.  Korona Stuchowo 13 29 9 2 2 47 / 19 5 0 1 29 / 8 4 2 1 18 / 11 2 4 1 1 0 5 / 2
5.  OKS Center MD Goleniów 13 29 9 2 2 39 / 21 4 2 0 20 / 8 5 0 2 19 / 13 2 1 0 1 1 3 / 6
6.  Pomorzanin Przybiernów 13 19 6 1 6 47 / 30 5 1 2 39 / 16 1 0 4 8 / 14
7.  LZS Błękitni Trzygłów 13 16 5 1 7 18 / 27 3 0 4 11 / 18 2 1 3 7 / 9
8.  Pionier Żarnowo 13 15 4 3 6 30 / 29 2 0 4 15 / 12 2 3 2 15 / 17 1 0 0 0 1 1 / 4
9.  Fala Międzyzdroje 13 15 4 3 6 25 / 39 3 1 2 15 / 13 1 2 4 10 / 26 1 3 1 0 0 4 / 1
10.  Zalew Stepnica 13 14 4 2 7 31 / 45 3 1 3 19 / 24 1 1 4 12 / 21
11.  Jantar II Dziwnów 13 11 3 2 8 29 / 36 3 1 4 20 / 20 0 1 4 9 / 16
12.  Bizon Cerkwica 13 8 2 2 9 24 / 57 1 2 3 10 / 20 1 0 6 14 / 37
13.  Resko Karcino 13 6 2 0 11 22 / 74 1 0 6 14 / 24 1 0 5 8 / 50
14.  Leśnik Kliniska 13 4 1 1 11 13 / 40 1 0 4 5 / 16 0 1 7 8 / 24
wyniki spotkań - A klasa gr. 1 2022/2023
  1234567891011121314
1.  Bizon Cerkwica
 
       
2.  Fala Międzyzdroje 
 
      
3.  Hanza Goleniów  
 
     
4.  Jantar II Dziwnów  
 
   
5.  Korona Stuchowo  
 
     
6.  Leśnik Kliniska   
 
    
7.  LZS Błękitni Trzygłów  
 
    
8.  OKS Center MD Goleniów   
 
    
9.  Pionier Żarnowo   
 
    
10.  Pomorzanin Przybiernów    
 
 
11.  Resko Karcino     
 
 
12.  Vineta II Wolin      
 
 
13.  Wicher Brojce      
 
14.  Zalew Stepnica      
 
terminarz - A klasa gr. 1 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje 7 - 3 0 0 0
Hanza Goleniów - Vineta II Wolin 3 - 1 0 0 3
LZS Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 2 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 3 - 6 0 0 1
Resko Karcino - OKS Center MD Goleniów 3 - 6 0 0 2
Jantar II Dziwnów - Pionier Żarnowo 5 - 1 0 0 0
Wicher Brojce - Bizon Cerkwica 3 - 2 0 0 1
2 kolejka relacja fotki komentarze
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 5 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - LZS Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Wicher Brojce 0 - 4 0 0 0
Vineta II Wolin - Resko Karcino 12 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - Hanza Goleniów 1 - 8 0 0 0
04-09 14:00  Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów  
Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska 5 - 0 0 0 0
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 2 - 3 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów 1 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Pionier Żarnowo 2 - 2 0 0 1
Jantar II Dziwnów - Hanza Goleniów 0 - 1 0 0 1
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 5 - 0 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Vineta II Wolin 0 - 6 0 0 0
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 4 - 2 0 0 0
Resko Karcino - Bizon Cerkwica 1 - 4 0 0 5
4 kolejka relacja fotki komentarze
OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica 5 - 2 0 0 1
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 1 - 4 0 0 0
Wicher Brojce - Hanza Goleniów 2 - 2 0 0 1
Jantar II Dziwnów - Resko Karcino 9 - 3 0 0 0
Vineta II Wolin - Pomorzanin Przybiernów 2 - 1 0 0 1
Bizon Cerkwica - LZS Błękitni Trzygłów 0 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Korona Stuchowo 0 - 4 0 0 3
5 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Bizon Cerkwica 7 - 3 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Jantar II Dziwnów 2 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Vineta II Wolin 2 - 9 0 0 1
Korona Stuchowo - OKS Center MD Goleniów 4 - 1 0 0 2
Resko Karcino - Wicher Brojce 1 - 6 0 0 2
Fala Międzyzdroje - Leśnik Kliniska 4 - 2 0 0 0
Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo 4 - 1 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - LZS Błękitni Trzygłów 0 - 0 0 0 2
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 3 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Fala Międzyzdroje 1 - 1 0 0 4
Vineta II Wolin - Korona Stuchowo 1 - 1 0 0 1
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 4 - 4 0 0 2
Jantar II Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 1 0 0 0
Hanza Goleniów - Resko Karcino 7 - 0 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce 1 - 2 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Hanza Goleniów 1 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 7 - 2 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Vineta II Wolin 1 - 5 0 0 0
Zalew Stepnica - Jantar II Dziwnów 5 - 3 0 0 0
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 1 - 5 0 0 3
Resko Karcino - Pionier Żarnowo 1 - 5 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - Zalew Stepnica 3 - 2 0 0 1
Vineta II Wolin - Leśnik Kliniska 3 - 2 0 0 3
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 6 - 1 0 0 0
Resko Karcino - LZS Błękitni Trzygłów 0 - 2 0 0 1
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 0 0 0
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 2 - 2 0 0 1
Jantar II Dziwnów - Korona Stuchowo 1 - 2 0 0 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 2 - 3 0 0 6
Pomorzanin Przybiernów - Resko Karcino 12 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 1 - 2 0 0 1
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 2 - 3 0 0 2
Fala Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów 1 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Bizon Cerkwica 2 - 1 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Vineta II Wolin 2 - 2 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 1 - 3 0 0 0
Pionier Żarnowo - Vineta II Wolin 1 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Leśnik Kliniska 1 - 1 0 0 0
Resko Karcino - Zalew Stepnica 0 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 0 0 1
Hanza Goleniów - Korona Stuchowo 1 - 1 0 0 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 2 - 2 0 0 1
Fala Międzyzdroje - Hanza Goleniów 1 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - Resko Karcino 8 - 0 0 0 0
Vineta II Wolin - Bizon Cerkwica 9 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Wicher Brojce 0 - 3 0 0 0
Zalew Stepnica - LZS Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Jantar II Dziwnów 5 - 2 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo 3 - 1 0 0 5
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 4 - 3 0 0 0
Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 8 - 1 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Vineta II Wolin 2 - 7 0 0 0
Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów 4 - 0 0 0 0
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 2 - 0 0 0 0
Resko Karcino - Fala Międzyzdroje 8 - 0 0 0 5
13 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 3 - 2 0 0 0
Fala Międzyzdroje - LZS Błękitni Trzygłów 3 - 2 0 0 0
Bizon Cerkwica - Jantar II Dziwnów 3 - 2 0 0 0
Leśnik Kliniska - Resko Karcino 2 - 3 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 4 - 0 0 0 1
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 1 - 1 0 0 0
26-02 11:00  Vineta II Wolin - Wicher Brojce 0 0 1
15 kolejka relacja fotki komentarze
00-04 14:00  Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 0 0 2
 
top komentarze
newsy:
2 » Świt walczy o trybunę w »
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Gwardia Kosza »
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
rogerk t0825
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 142166
• newsów: 76868
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151543
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies