ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - IV liga zachodniopomorska 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Flota Świnoujście 34 89 29 2 3 114 / 35 17 0 0 69 / 15 12 2 3 45 / 20 2 3 1 0 1 6 / 4
2.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 34 89 29 2 3 93 / 24 16 0 1 52 / 10 13 2 2 41 / 14 2 3 1 0 1 4 / 6
3.  Bałtyk Koszalin 34 79 25 4 5 113 / 23 14 2 1 75 / 10 11 2 4 38 / 13
4.  Gwardia Koszalin 34 72 23 3 8 92 / 43 13 1 3 48 / 17 10 2 5 44 / 26
5.  Iskierka Mirand Szczecin 34 51 16 3 15 48 / 58 10 0 7 29 / 29 6 3 8 19 / 29
6.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 34 49 15 4 15 69 / 60 9 2 6 42 / 26 6 2 9 27 / 34 2 3 1 0 1 6 / 4
7.  Biali Sądów 34 49 14 7 13 63 / 56 7 4 6 36 / 24 7 3 7 27 / 32 2 3 1 0 1 4 / 6
8.  Wieża Postomino 34 44 12 8 14 66 / 67 8 5 4 32 / 23 4 3 10 34 / 44 2 3 1 0 1 2 / 2
9.  Olimp Gościno 34 44 13 5 16 56 / 79 7 3 7 26 / 31 6 2 9 30 / 48 2 3 1 0 1 2 / 2
10.  Mechanik Bobolice 34 41 12 5 17 58 / 71 6 4 7 35 / 32 6 1 10 23 / 39 2 6 2 0 0 8 / 2
11.  Błękitni II Stargard 34 41 13 2 19 70 / 79 10 1 6 43 / 29 3 1 13 27 / 50 2 0 0 0 2 2 / 8
12.  Perła URB Dygowo 34 40 11 7 16 51 / 66 8 2 7 26 / 31 3 5 9 25 / 35
13.  Orzeł Wałcz 34 39 11 6 17 48 / 69 8 3 6 31 / 23 3 3 11 17 / 46 2 3 1 0 1 2 / 2
14.  Chemik Police 34 39 12 3 19 54 / 83 8 2 7 27 / 31 4 1 12 27 / 52 2 3 1 0 1 2 / 2
15.  MKP Szczecinek 34 34 10 4 20 45 / 82 7 2 8 30 / 37 3 2 12 15 / 45
16.  Dąb Dębno 34 30 9 3 22 57 / 85 6 2 9 33 / 40 3 1 13 24 / 45
17.  Hutnik Szczecin 34 26 7 5 22 37 / 85 5 3 9 21 / 38 2 2 13 16 / 47
18.  Gavia Choszczno 34 23 6 5 23 42 / 111 4 3 10 27 / 48 2 2 13 15 / 63
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2022/2023
  123456789101112131415161718
1.  Bałtyk Koszalin
 
2.  Biali Sądów
 
3.  Błękitni II Stargard
 
4.  Chemik Police
 
5.  Dąb Dębno
 
6.  Flota Świnoujście
 
7.  Gavia Choszczno
 
8.  Gwardia Koszalin
 
9.  Hutnik Szczecin
 
10.  Iskierka Mirand Szczecin
 
11.  Mechanik Bobolice
 
12.  MKP Szczecinek
 
13.  Olimp Gościno
 
14.  Orzeł Wałcz
 
15.  Perła URB Dygowo
 
16.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
 
17.  Wieża Postomino
 
18.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 2 - 2 1 34 21
Iskierka Mirand Szczecin - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 70 10
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 6 - 0 0 0 11
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 6 - 0 0 0 8
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 3 - 3 0 29 12
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 1 - 2 1 0 24
Gavia Choszczno - Orzeł Wałcz 1 - 4 0 0 40
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 - 3 0 0 23
Perła URB Dygowo - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 31
2 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 10
Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno 10 - 0 0 0 53
Chemik Police - Gwardia Koszalin 1 - 4 0 0 14
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 4 - 1 0 0 17
Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 0 31
Biali Sądów - Perła URB Dygowo 2 - 2 0 0 11
Olimp Gościno - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 2 0 0 14
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 5 - 0 0 66 5
Dąb Dębno - Mechanik Bobolice 4 - 1 0 0 28
3 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 5
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 12
Perła URB Dygowo - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 0 10
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 19
MKP Szczecinek - Dąb Dębno 5 - 3 0 16 18
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 4 - 0 0 0 8
Gavia Choszczno - Chemik Police 2 - 1 0 0 37
Mechanik Bobolice - Flota Świnoujście 1 - 4 0 0 13
Gwardia Koszalin - Biali Sądów 1 - 1 0 0 10
4 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Gościno - Perła URB Dygowo 0 - 4 0 0 16
Chemik Police - Biali Sądów 2 - 1 1 0 4
Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 4 - 1 0 0 8
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 2 0 0 11
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 4 - 1 0 0 17
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 1 - 1 0 0 11
Flota Świnoujście - MKP Szczecinek 7 - 1 1 37 15
Gavia Choszczno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 22
Dąb Dębno - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 4 1 0 29
5 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 1 - 2 0 0 6
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 1 - 2 0 0 3
Gwardia Koszalin - Olimp Gościno 4 - 2 0 1 20
Hutnik Szczecin - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 20
Mechanik Bobolice - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 0 16
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 5 - 3 0 0 7
Iskierka Mirand Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 3 1 1 11
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno 2 - 0 0 0 12
Perła URB Dygowo - Wieża Postomino 3 - 2 0 0 14
6 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 1 - 0 0 0 17
Chemik Police - Błękitni II Stargard 0 - 5 0 0 8
Orzeł Wałcz - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 2 0 0 21
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 6
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 1 - 2 0 0 18
Olimp Gościno - Biali Sądów 0 - 3 0 0 9
Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 - 2 1 25 26
Gavia Choszczno - Mechanik Bobolice 4 - 1 0 0 27
Dąb Dębno - Perła URB Dygowo 1 - 2 0 87 29
7 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Chemik Police 4 - 0 0 0 9
MKP Szczecinek - Gavia Choszczno 1 - 0 0 0 21
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 22 7
Biali Sądów - Wieża Postomino 1 - 2 0 0 9
Iskierka Mirand Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 1 0 0 19
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 2 - 0 0 2 35
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 12
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 4 - 1 0 1 10
Perła URB Dygowo - Flota Świnoujście 0 - 4 1 0 28
8 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 8
Wybrzeże Rewalskie Rewal - MKP Szczecinek 1 - 3 0 0 12
Orzeł Wałcz - Perła URB Dygowo 3 - 5 0 0 14
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 3 - 1 0 0 2
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 0 0 16
Gavia Choszczno - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 1 0 0 18
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 3 - 0 1 55 24
Hutnik Szczecin - Mechanik Bobolice 3 - 1 0 0 7
Dąb Dębno - Biali Sądów 2 - 2 0 2 20
9 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 12
Perła URB Dygowo - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 17
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 2 - 3 0 0 8
Biali Sądów - Flota Świnoujście 1 - 4 0 0 21
Olimp Gościno - Wieża Postomino 0 - 1 0 0 8
Iskierka Mirand Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 13
Mechanik Bobolice - Chemik Police 5 - 2 0 0 11
Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 4 - 0 0 0 10
Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 2 - 1 0 0 28
10 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 1 0 0 8
Chemik Police - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 10
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 5
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 1 - 2 0 0 15
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 - 2 0 0 21
Gavia Choszczno - Perła URB Dygowo 1 - 1 0 0 38
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 3 - 2 1 117 18
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 13
Dąb Dębno - Olimp Gościno 2 - 4 0 0 61
11 kolejka relacja fotki komentarze
Perła URB Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 0 0 12
Olimp Gościno - Flota Świnoujście 0 - 5 1 0 13
Wieża Postomino - Dąb Dębno 1 - 0 0 0 22
MKP Szczecinek - Chemik Police 0 - 4 0 0 9
Gavia Choszczno - Gwardia Koszalin 2 - 3 0 0 14
Iskierka Mirand Szczecin - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 0 6
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 5 - 1 0 0 13
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 4 - 0 0 0 3
Biali Sądów - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 8
12 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Perła URB Dygowo 1 - 1 0 0 11
Chemik Police - Dąb Dębno 4 - 2 0 68 17
Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 6 - 0 0 0 10
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 1 - 2 0 0 25
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 3 - 2 0 0 14
MKP Szczecinek - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 2 0 0 13
Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 12
Gavia Choszczno - Biali Sądów 1 - 3 0 0 27
Flota Świnoujście - Wieża Postomino 6 - 2 1 1 20
13 kolejka relacja fotki komentarze
Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 0 0 7
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 6 - 1 0 0 9
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 10
Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 2 - 1 0 0 17
Iskierka Mirand Szczecin - Chemik Police 3 - 0 0 0 23
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 1 - 0 0 0 8
Błękitni II Stargard - Gavia Choszczno 6 - 2 0 0 17
Perła URB Dygowo - Mechanik Bobolice 1 - 2 0 0 8
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 2 - 4 1 123 29
14 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Wieża Postomino 5 - 1 0 0 9
Chemik Police - Flota Świnoujście 0 - 2 1 0 15
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 2 - 0 0 0 6
Orzeł Wałcz - Dąb Dębno 5 - 0 0 0 45
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 3 - 0 0 0 10
MKP Szczecinek - Perła URB Dygowo 3 - 0 0 0 8
Gavia Choszczno - Olimp Gościno 3 - 3 0 0 30
Mechanik Bobolice - Gwardia Koszalin 2 - 3 0 0 15
Iskierka Mirand Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 1 9
15 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 11
Olimp Gościno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 0 6
Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz 4 - 0 1 53 13
Perła URB Dygowo - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 0 0 0 13
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 2 - 1 0 0 5
Wieża Postomino - Gavia Choszczno 7 - 2 0 0 16
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 0 4
Biali Sądów - Mechanik Bobolice 6 - 1 0 22 17
Dąb Dębno - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 67 59
16 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Dąb Dębno 0 - 3 0 0 66
Iskierka Mirand Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 5 0 1 13
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 6 - 3 1 0 22
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 0 - 3 0 0 8
Chemik Police - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 47 10
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wieża Postomino 3 - 3 0 0 5
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 4 - 1 0 0 3
MKP Szczecinek - Biali Sądów 2 - 1 0 0 11
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Perła URB Dygowo 2 - 0 0 0 4
17 kolejka relacja fotki komentarze
Flota Świnoujście - Gavia Choszczno 5 - 0 1 57 23
Wieża Postomino - Hutnik Szczecin 1 - 1 0 0 5
Biali Sądów - Iskierka Mirand Szczecin 3 - 0 0 0 13
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 3 - 0 0 0 15
Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 1 - 0 0 0 15
Dąb Dębno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 0 0 44
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 13
Perła URB Dygowo - Chemik Police 1 - 0 0 0 14
Gwardia Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 2 26
18 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Perła URB Dygowo 3 - 1 0 1 19
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 1 - 0 0 0 7
Orzeł Wałcz - Gavia Choszczno 3 - 2 0 0 19
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 1 1 4
Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 4
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 0 - 3 0 0 11
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 3 - 0 0 0 10
Błękitni II Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 1 0 0 5
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 4 - 1 0 2 57
19 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Bobolice - Dąb Dębno 0 - 3 0 0 83
Gavia Choszczno - Bałtyk Koszalin 0 - 7 0 0 21
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 3 2 93 17
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Wałcz 4 - 2 0 0 24
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 0 9
Perła URB Dygowo - Biali Sądów 0 - 2 0 0 15
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 3 - 2 0 0 15
Gwardia Koszalin - Chemik Police 7 - 3 0 0 28
Iskierka Mirand Szczecin - Olimp Gościno 1 - 2 0 0 25
20 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Gavia Choszczno 4 - 0 0 0 9
Wieża Postomino - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 0 0 0 4
Bałtyk Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 0 0 7
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 2 5
Biali Sądów - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 12
Flota Świnoujście - Mechanik Bobolice 2 - 1 1 75 16
Błękitni II Stargard - Perła URB Dygowo 2 - 2 0 0 8
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 4 - 0 0 0 3
Dąb Dębno - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 39
21 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Dąb Dębno 1 - 3 0 0 37
Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 5 0 60 6
Biali Sądów - Chemik Police 2 - 1 0 0 11
MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 1 - 2 1 0 16
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard 6 - 2 0 0 9
Perła URB Dygowo - Olimp Gościno 0 - 3 0 0 11
Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 5 - 0 0 0 25
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gavia Choszczno 7 - 0 0 0 15
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino 3 - 0 0 0 5
22 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Mechanik Bobolice 6 - 0 0 0 6
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 0 - 1 0 0 11
Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 0 0 7
Gavia Choszczno - Hutnik Szczecin 2 - 0 0 1 17
Dąb Dębno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 5 0 0 29
Flota Świnoujście - Iskierka Mirand Szczecin 3 - 1 1 53 7
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 1 - 2 0 0 5
Wieża Postomino - Perła URB Dygowo 3 - 2 0 0 7
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin 2 - 3 0 0 10
23 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Chemik Police 4 - 3 0 0 8
Iskierka Mirand Szczecin - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 73 9
Hutnik Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 0 1 2
Gwardia Koszalin - Wieża Postomino 2 - 0 0 1 12
Mechanik Bobolice - Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 18
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście 2 - 1 0 1 28
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 8
Biali Sądów - Olimp Gościno 4 - 1 0 0 8
Perła URB Dygowo - Dąb Dębno 1 - 0 0 0 43
24 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Iskierka Mirand Szczecin 7 - 0 0 0 12
Gavia Choszczno - MKP Szczecinek 1 - 3 0 0 14
Chemik Police - Hutnik Szczecin 1 - 2 0 1 17
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mechanik Bobolice 1 - 2 0 0 11
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 3 - 3 0 0 4
Wieża Postomino - Biali Sądów 2 - 0 0 0 4
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 8
Flota Świnoujście - Perła URB Dygowo 3 - 0 1 68 11
Dąb Dębno - Gwardia Koszalin 1 - 5 0 0 64
25 kolejka relacja fotki komentarze
Perła URB Dygowo - Orzeł Wałcz 1 - 2 0 0 18
MKP Szczecinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 3 0 0 14
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 1 21
Iskierka Mirand Szczecin - Gavia Choszczno 3 - 0 0 0 11
Olimp Gościno - Chemik Police 1 - 1 0 0 6
Biali Sądów - Dąb Dębno 3 - 0 0 0 66
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 1 - 2 1 1 22
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 5 - 3 0 0 6
Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin 1 - 0 0 0 14
26 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Perła URB Dygowo 2 - 0 0 0 12
Gavia Choszczno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 4 0 0 14
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 1 - 0 0 0 25
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 1 0 0 9
Chemik Police - Mechanik Bobolice 2 - 3 0 0 17
Flota Świnoujście - Biali Sądów 4 - 1 1 64 12
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 2 - 1 0 0 38
Wieża Postomino - Olimp Gościno 1 - 2 0 0 10
Dąb Dębno - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 1 50
27 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 0 0 6
Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście 0 - 2 1 0 22
Perła URB Dygowo - Gavia Choszczno 2 - 3 0 0 22
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 0 - 1 0 0 23
Iskierka Mirand Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 0 0 0 7
Olimp Gościno - Dąb Dębno 2 - 1 0 0 43
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 2 12
Wieża Postomino - Chemik Police 3 - 6 0 0 14
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 0 - 1 0 0 29
28 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 8
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Perła URB Dygowo 2 - 1 0 0 14
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 4 - 1 0 0 29
Chemik Police - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 24
Mechanik Bobolice - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 0 0 0 7
Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno 4 - 0 0 0 22
Flota Świnoujście - Olimp Gościno 2 - 0 1 51 10
Bałtyk Koszalin - Biali Sądów 1 - 1 0 0 41
Dąb Dębno - Wieża Postomino 2 - 2 0 74 74
29 kolejka relacja fotki komentarze
Perła URB Dygowo - Hutnik Szczecin 4 - 3 0 0 15
Iskierka Mirand Szczecin - MKP Szczecinek 2 - 1 0 0 14
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice 4 - 2 0 0 10
Gwardia Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 0 0 1 14
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 53
Biali Sądów - Gavia Choszczno 1 - 1 0 0 34
Wieża Postomino - Flota Świnoujście 1 - 0 1 1 19
Błękitni II Stargard - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 10
Dąb Dębno - Chemik Police 1 - 2 0 76 67
30 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 6 0 0 9
Chemik Police - Iskierka Mirand Szczecin 3 - 2 0 0 29
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 9 - 0 0 0 15
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 4 - 1 0 0 8
MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 16
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 18
Gavia Choszczno - Błękitni II Stargard 4 - 2 0 0 16
Mechanik Bobolice - Perła URB Dygowo 2 - 2 0 0 16
Flota Świnoujście - Dąb Dębno 4 - 3 1 52 52
31 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 1 - 0 0 0 9
Biali Sądów - Hutnik Szczecin 2 - 2 0 0 7
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 0 0 0 7
Flota Świnoujście - Chemik Police 9 - 1 1 87 24
Wieża Postomino - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 4
Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 0 0 5
Dąb Dębno - Orzeł Wałcz 4 - 0 0 0 40
Olimp Gościno - Gavia Choszczno 1 - 0 0 0 6
Perła URB Dygowo - MKP Szczecinek 3 - 0 0 0 12
32 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 4 0 0 7
Iskierka Mirand Szczecin - Perła URB Dygowo 3 - 1 0 64 5
Bałtyk Koszalin - Dąb Dębno 6 - 1 0 0 31
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 0 - 4 0 0 3
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Olimp Gościno 4 - 1 0 0 4
Mechanik Bobolice - Biali Sądów 2 - 3 0 0 12
Gavia Choszczno - Wieża Postomino 0 - 5 0 0 6
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 0 - 5 0 0 16
Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście 0 - 0 1 0 26
33 kolejka relacja fotki komentarze
Biali Sądów - MKP Szczecinek 5 - 0 0 0 42
Perła URB Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 4 0 0 10
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 1 - 4 0 0 14
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 6 - 2 0 0 3
Dąb Dębno - Gavia Choszczno 4 - 1 0 100 32
Gwardia Koszalin - Iskierka Mirand Szczecin 3 - 2 0 1 7
Orzeł Wałcz - Chemik Police 1 - 0 0 0 22
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 3 - 1 1 68 33
Wieża Postomino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 0 0 0 1
34 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Biali Sądów 1 - 4 0 0 7
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 2 - 5 0 0 8
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębno 5 - 2 0 0 41
Chemik Police - Perła URB Dygowo 2 - 1 0 13 30
Bałtyk Koszalin - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 27
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 4 - 3 0 0 7
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 1 - 0 0 0 41
Gavia Choszczno - Flota Świnoujście 4 - 4 2 1 96
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 3 - 1 0 0 16
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
3 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
2 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152673
• newsów: 78310
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177671
• zdjęć: 903822
• relacji: 40702
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies