ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - III liga gr. 2 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń II Szczecin 17 38 11 5 1 28 / 9 6 2 0 17 / 4 5 3 1 11 / 5
2.  Olimpia Grudziądz 16 36 11 3 2 43 / 12 3 3 1 14 / 7 8 0 1 29 / 5
3.  Gedania Gdańsk 16 36 11 3 2 38 / 23 6 1 2 25 / 17 5 2 0 13 / 6
4.  Polonia Środa Wlkp. 17 34 11 1 5 42 / 29 6 0 2 26 / 15 5 1 3 16 / 14
5.  Świt Szczecin 17 31 9 4 4 34 / 14 6 2 1 25 / 6 3 2 3 9 / 8 1 0 0 0 1 0 / 1
6.  KP Starogard Gdański 16 31 9 4 3 20 / 13 4 1 2 8 / 6 5 3 1 12 / 7 1 3 1 0 0 1 / 0
7.  Zawisza Bydgoszcz 17 29 9 2 6 37 / 25 4 0 4 17 / 10 5 2 2 20 / 15
8.  Unia Swarzędz 17 26 7 5 5 21 / 22 4 2 3 11 / 10 3 3 2 10 / 12
9.  Błękitni Stargard 17 23 6 5 6 27 / 27 2 3 3 9 / 11 4 2 3 18 / 16
10.  Pogoń N. Skalmierzyce 17 22 7 1 9 26 / 33 2 1 6 9 / 16 5 0 3 17 / 17
11.  Cartusia Kartuzy 17 19 6 1 10 17 / 25 2 0 6 10 / 16 4 1 4 7 / 9 1 3 1 0 0 4 / 0
12.  Sokół Kleczew 17 19 5 4 8 21 / 30 3 2 4 15 / 14 2 2 4 6 / 16 1 0 0 0 1 0 / 4
13.  Stolem Gniewino 17 17 4 5 8 16 / 28 3 1 5 12 / 16 1 4 3 4 / 12
14.  Vineta Wolin 17 16 4 4 9 20 / 37 2 3 4 8 / 14 2 1 5 12 / 23
15.  Unia Solec Kujawski 17 14 4 2 11 20 / 36 0 2 7 9 / 20 4 0 4 11 / 16
16.  Jarota Jarocin 16 13 3 4 9 21 / 31 0 3 6 8 / 16 3 1 3 13 / 15
17.  Unia Janikowo 17 10 2 4 11 17 / 34 2 3 3 9 / 10 0 1 8 8 / 24
18.  Bałtyk Gdynia 17 9 2 3 12 16 / 36 1 1 6 7 / 17 1 2 6 9 / 19
wyniki spotkań - III liga gr. 2 2022/2023
  123456789101112131415161718
1.  Bałtyk Gdynia
 
2.  Błękitni Stargard
 
3.  Cartusia Kartuzy
 
4.  Gedania Gdańsk
 
5.  Jarota Jarocin
 
6.  KP Starogard Gdański
 
7.  Olimpia Grudziądz
 
8.  Pogoń II Szczecin
 
9.  Pogoń N. Skalmierzyce
 
10.  Polonia Środa Wlkp.
 
11.  Sokół Kleczew
 
12.  Stolem Gniewino
 
13.  Świt Szczecin
 
14.  Unia Janikowo
 
15.  Unia Solec Kujawski
 
16.  Unia Swarzędz
 
17.  Vineta Wolin
 
18.  Zawisza Bydgoszcz
 
terminarz - III liga gr. 2 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 6 - 0 3 2 6
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 - 4 0 0 0
Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard 2 - 5 0 0 4
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 1 53 4
Unia Swarzędz - Bałtyk Gdynia 3 - 1 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Cartusia Kartuzy 0 - 1 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 4 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 0 - 2 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 1 - 1 0 0 3
Polonia Środa Wlkp. - Unia Solec Kujawski 2 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 2 - 0 1 0 8
Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew 4 - 0 0 0 0
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 3 - 0 0 0 0
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 1 - 2 0 0 0
Unia Janikowo - Vineta Wolin 3 - 1 0 0 8
Pogoń II Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 2 - 1 1 0 6
3 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Gedania Gdańsk 1 - 1 1 5 2
Jarota Jarocin - Unia Janikowo 1 - 1 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 0 - 4 0 0 0
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 1 - 2 0 0 0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0 - 1 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Olimpia Grudziądz 0 - 4 0 0 0
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 1 - 0 0 0 0
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy 1 - 0 0 56 3
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 1 - 2 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 1 - 1 0 0 3
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski 5 - 2 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Vineta Wolin 8 - 5 0 0 14
Cartusia Kartuzy - Jarota Jarocin 1 - 3 0 0 0
Unia Janikowo - Pogoń N. Skalmierzyce 1 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - Świt Szczecin 0 - 3 0 0 2
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew 0 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz 4 - 0 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1 - 5 0 0 0
Unia Swarzędz - Unia Janikowo 1 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Stolem Gniewino 1 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk 1 - 2 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy 3 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Olimpia Grudziądz 0 - 5 0 0 1
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0 - 2 0 0 2
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 0 2 5 10
6 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 5 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Unia Solec Kujawski 3 - 1 1 6 4
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin 4 - 0 0 0 5
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 - 0 0 0 0
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 3 - 1 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz 0 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 0 - 0 0 0 3
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń N. Skalmierzyce 2 - 4 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Vineta Wolin - Stolem Gniewino 2 - 0 0 0 4
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 5 - 1 0 0 4
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Błękitni Stargard 1 - 3 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 1 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 1 - 0 0 0 0
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 2 - 2 2 1 1
Jarota Jarocin - Gedania Gdańsk 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy 0 - 1 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 4 - 1 0 0 0
Gedania Gdańsk - Pogoń N. Skalmierzyce 4 - 3 0 0 0
Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański 1 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin 3 - 2 0 0 0
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 1
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 0 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 0 0 1
Olimpia Grudziądz - Unia Swarzędz 2 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Vineta Wolin 0 - 0 1 8 9
9 kolejka relacja fotki komentarze
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 2 - 3 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz 1 - 2 0 0 0
Vineta Wolin - Unia Solec Kujawski 0 - 1 0 0 11
Unia Swarzędz - Gedania Gdańsk 1 - 3 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Stolem Gniewino 1 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 5 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy 1 - 0 0 0 0
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 2 - 2 0 0 2
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 2 - 1 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 6 - 0 1 18 2
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia 3 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Unia Janikowo 3 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 1 - 2 0 0 2
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 2 - 0 0 0 4
Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin 2 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - Unia Swarzędz 4 - 1 0 0 0
Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański 1 - 3 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk 0 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 2 - 2 0 35 6
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Solec Kujawski 1 - 2 0 0 0
Unia Swarzędz - Świt Szczecin 0 - 0 0 2 1
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 1 - 3 0 0 1
Unia Janikowo - Cartusia Kartuzy 0 - 0 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino 0 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz 2 - 1 0 0 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 2 - 0 1 9 4
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin 1 - 1 1 0 3
Vineta Wolin - Jarota Jarocin 1 - 2 0 0 4
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 0 - 2 0 0 3
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 3 - 1 0 0 0
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 1 - 2 0 0 0
Sokół Kleczew - Pogoń N. Skalmierzyce 2 - 3 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 0 - 1 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski 2 - 4 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Vineta Wolin 1 - 2 0 31 3
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 1 - 2 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wlkp. 1 - 5 0 0 0
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 1 - 0 0 1 2
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 0 - 3 0 0 0
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard 2 - 3 0 0 2
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 1 - 3 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino 0 - 0 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 - 2 1 8 7
Gedania Gdańsk - Unia Janikowo 2 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wlkp. 1 - 2 0 0 1
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 0 0 0
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 1 - 2 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Cartusia Kartuzy 3 - 0 0 0 0
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Unia Swarzędz 0 - 0 0 44 1
15 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Vineta Wolin 3 - 2 0 0 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Błękitni Stargard 1 - 0 0 0 1
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 0 - 1 0 1 2
Polonia Środa Wlkp. - Olimpia Grudziądz 1 - 4 0 0 0
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 2 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 3 - 1 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1 - 2 0 0 0
Unia Janikowo - Stolem Gniewino 1 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski 3 - 0 0 0 1
16 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Unia Janikowo 4 - 2 2 51 4
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 0 - 1 0 0 1
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 1 - 2 0 0 0
Gedania Gdańsk - Polonia Środa Wlkp. 1 - 3 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Swarzędz 0 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 0 - 4 0 0 1
Unia Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 3 - 4 0 0 0
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 6
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 - 2 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 3 - 0 0 43 3
Bałtyk Gdynia - Pogoń N. Skalmierzyce 0 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew 4 - 0 0 0 0
Cartusia Kartuzy - Świt Szczecin 1 - 0 1 0 3
Unia Janikowo - Unia Solec Kujawski 0 - 1 0 0 0
Unia Swarzędz - Błękitni Stargard 2 - 1 0 0 1
19-11 13:00  KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Stolem Gniewino 4 - 0 0 0 0
25-02 14:00  Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
04-03   Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 0 0 0
04-03   Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0 0 0
04-03   Cartusia Kartuzy - Unia Solec Kujawski 0 0 0
04-03   Unia Janikowo - Sokół Kleczew 0 0 0
04-03   Błękitni Stargard - Gedania Gdańsk 0 0 0
04-03   Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz 0 0 0
04-03   Zawisza Bydgoszcz - Vineta Wolin 0 0 0
04-03   KP Starogard Gdański - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
04-03   Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
11-03   Pogoń N. Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin 0 0 0
11-03   Unia Swarzędz - KP Starogard Gdański 0 0 0
11-03   Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy 0 0 0
11-03   Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
11-03   Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
11-03   Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 0 0 0
11-03   Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard 0 0 0
11-03   Vineta Wolin - Unia Janikowo 0 0 0
11-03   Świt Szczecin - Olimpia Grudziądz 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
18-03   Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz 0 0 0
18-03   Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 0 0 0
18-03   Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin 0 0 0
18-03   Unia Janikowo - Jarota Jarocin 0 0 0
18-03   Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 0 0 0
18-03   Gedania Gdańsk - Świt Szczecin 0 0 0
18-03   Zawisza Bydgoszcz - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
18-03   KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 0 0 0
18-03   Olimpia Grudziądz - Unia Solec Kujawski 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
25-03   Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Janikowo 0 0 0
25-03   Unia Swarzędz - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
25-03   Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 0 0 0
25-03   Unia Solec Kujawski - Gedania Gdańsk 0 0 0
25-03   Jarota Jarocin - Cartusia Kartuzy 0 0 0
25-03   Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 0 0 0
25-03   Vineta Wolin - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
25-03   Świt Szczecin - Stolem Gniewino 0 0 0
25-03   KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
01-04   Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0 0 0
01-04   Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 0 0 0
01-04   Cartusia Kartuzy - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
01-04   Unia Janikowo - Unia Swarzędz 0 0 0
01-04   Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 0 0
01-04   Gedania Gdańsk - Sokół Kleczew 0 0 0
01-04   Stolem Gniewino - Unia Solec Kujawski 0 0 0
01-04   Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 0 0 0
01-04   Olimpia Grudziądz - Vineta Wolin 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
08-04   Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 0 0 0
08-04   Pogoń N. Skalmierzyce - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
08-04   Unia Swarzędz - Cartusia Kartuzy 0 0 0
08-04   Sokół Kleczew - Stolem Gniewino 0 0 0
08-04   Unia Solec Kujawski - Świt Szczecin 0 0 0
08-04   Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz 0 0 0
08-04   Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo 0 0 0
08-04   Vineta Wolin - Gedania Gdańsk 0 0 0
08-04   KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
15-04   Polonia Środa Wlkp. - Unia Swarzędz 0 0 0
15-04   Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia 0 0 0
15-04   Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 0 0 0
15-04   Błękitni Stargard - Unia Solec Kujawski 0 0 0
15-04   Gedania Gdańsk - Jarota Jarocin 0 0 0
15-04   Stolem Gniewino - Vineta Wolin 0 0 0
15-04   Świt Szczecin - Sokół Kleczew 0 0 0
15-04   Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 0 0 0
15-04   Olimpia Grudziądz - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
22-04   Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo 0 0 0
22-04   Pogoń N. Skalmierzyce - Gedania Gdańsk 0 0 0
22-04   Unia Swarzędz - Olimpia Grudziądz 0 0 0
22-04   Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 0 0 0
22-04   Jarota Jarocin - Stolem Gniewino 0 0 0
22-04   Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
22-04   Vineta Wolin - Świt Szczecin 0 0 0
22-04   Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 0 0 0
22-04   KP Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
29-04   Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 0 0
29-04   Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin 0 0 0
29-04   Unia Solec Kujawski - Vineta Wolin 0 0 0
29-04   Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
29-04   Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 0 0 0
29-04   Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz 0 0 0
29-04   Stolem Gniewino - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
29-04   Świt Szczecin - Jarota Jarocin 0 0 0
29-04   Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
06-05   Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
06-05   Pogoń N. Skalmierzyce - Świt Szczecin 0 0 0
06-05   Unia Swarzędz - Stolem Gniewino 0 0 0
06-05   Unia Janikowo - Błękitni Stargard 0 0 0
06-05   Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski 0 0 0
06-05   Bałtyk Gdynia - Gedania Gdańsk 0 0 0
06-05   Vineta Wolin - Sokół Kleczew 0 0 0
06-05   Zawisza Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy 0 0 0
06-05   KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
13-05   Polonia Środa Wlkp. - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
13-05   Cartusia Kartuzy - Unia Janikowo 0 0 0
13-05   Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 0 0 0
13-05   Unia Solec Kujawski - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
13-05   Błękitni Stargard - Vineta Wolin 0 0 0
13-05   Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański 0 0 0
13-05   Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia 0 0 0
13-05   Świt Szczecin - Unia Swarzędz 0 0 0
13-05   Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
20-05   Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk 0 0 0
20-05   Pogoń N. Skalmierzyce - Sokół Kleczew 0 0 0
20-05   Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski 0 0 0
20-05   Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard 0 0 0
20-05   Unia Janikowo - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
20-05   Jarota Jarocin - Vineta Wolin 0 0 0
20-05   Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 0 0
20-05   Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0 0 0
20-05   KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
24-05   Polonia Środa Wlkp. - Cartusia Kartuzy 0 0 0
24-05   Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 0 0 0
24-05   Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia 0 0 0
24-05   Błękitni Stargard - Jarota Jarocin 0 0 0
24-05   Gedania Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
24-05   Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin 0 0 0
24-05   Vineta Wolin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
24-05   Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 0 0 0
24-05   Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo 0 0 0
31 kolejka relacja fotki komentarze
27-05   Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 0 0 0
27-05   Polonia Środa Wlkp. - Błękitni Stargard 0 0 0
27-05   Pogoń N. Skalmierzyce - Jarota Jarocin 0 0 0
27-05   Unia Swarzędz - Vineta Wolin 0 0 0
27-05   Cartusia Kartuzy - Olimpia Grudziądz 0 0 0
27-05   Unia Janikowo - Gedania Gdańsk 0 0 0
27-05   Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 0 0 0
27-05   Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 0 0 0
27-05   KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 0 0 0
32 kolejka relacja fotki komentarze
03-06   Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 0 0 0
03-06   Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin 0 0 0
03-06   Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 0 0 0
03-06   Błękitni Stargard - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
03-06   Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 0 0 0
03-06   Stolem Gniewino - Unia Janikowo 0 0 0
03-06   Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
03-06   Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
03-06   Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
33 kolejka relacja fotki komentarze
10-06   Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 0 0 0
10-06   Polonia Środa Wlkp. - Gedania Gdańsk 0 0 0
10-06   Unia Swarzędz - Pogoń N. Skalmierzyce 0 0 0
10-06   Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 0 0 0
10-06   Unia Janikowo - Świt Szczecin 0 0 0
10-06   Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 0 0 0
10-06   Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 0 0 0
10-06   KP Starogard Gdański - Vineta Wolin 0 0 0
10-06   Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 0 0 0
34 kolejka relacja fotki komentarze
17-06   Pogoń N. Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia 0 0 0
17-06   Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 0 0 0
17-06   Unia Solec Kujawski - Unia Janikowo 0 0 0
17-06   Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 0 0 0
17-06   Błękitni Stargard - Unia Swarzędz 0 0 0
17-06   Gedania Gdańsk - Olimpia Grudziądz 0 0 0
17-06   Stolem Gniewino - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
17-06   Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 0 0 0
17-06   Świt Szczecin - Cartusia Kartuzy 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
7 » Kamil Drygas odchodzi z »
1 » Adam Frączczak wraca do »
1 » Orzeł Małkocin poszukuj »
1 » Robert Żywulski piłkarz »
mecze:
8 » Widzew Łódź-Pogoń Szcze »
1 » Grot Budowlani Łódź-IŁ  »
1 » PGE Spójnia Stargard-Le »
1 » Weegree AZS Politechnik »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » Volley Wrocław-IŁ Capit »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » PWSZ Tarnów-IŁ Capital  »
1 » Pałac Bydgoszcz-IŁ Capi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
royal447
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3037
• imprez: 143338
• newsów: 76981
• użytkowników: 80317
• komentarzy: 1151691
• zdjęć: 861965
• relacji: 40134
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies